Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Ceny nehnuteľností na bývanie v Nemecku zaznamenali najvyšší prepad od roku 2000

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 27.10.2023

Nemecký štatistický úrad Destatis monitoruje vývoj cien rezidenčných nehnuteľností od roku 2000. Za viac ako 20 rokov eviduje niekoľko štvrťrokov s výrazným medziročným poklesom. V žiadnom z nich nebol prepad cien vyšší ako v 2. kvartáli 2023.

Ubytovacie zariadenie s lietajúcimi blokmi pre vietnamských robotníkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.10.2023

Komfort, regenerácia, zdravšia vnútorná mikroklíma. Skupina robotníkov pracujúcich v jednej z najväčších priemyselných zón vo Vietname využíva ubytovanie, ktoré posúva úroveň ubytovacích robotníckych zariadení o stupeň vyššie.

INVESTÍCIE DO ZAHRANIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ ČORAZ VIAC LÁKAJÚ SLOVÁKOV. AKÉ SÚ VŠAK RIZIKÁ A NÁSTRAHY NIELEN PRE INVESTOROV?

Napísal PR článok, 25.10.2023

V posledných rokoch sme svedkami rastúceho záujmu Slovákov o nákup nehnuteľností v zahraničí. Tento trend sa týka nielen tradičných dovolenkových destinácií v Európe, ale aj exotických lokalít mimo nášho kontinentu. Investovanie do zahraničných nehnuteľností sa stalo atraktívnou možnosťou pre dosiahnutie zaujímavého výnosu a zhodnotenia investícií. 

Obnovené rybníky v Prahe poslúžia ako rekreačné zóny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2023

Obyvatelia a návštevníci českej metropoly budú mať k dispozícii ďalšie rekreačné zóny. Ako lokality ponúkajúce možnosti na oddych v prírode poslúžia 2 pražské rybníky a ich okolie.

Na Pereši vyrastie materská škola pre viac ako 100 detí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 23.10.2023

Rozvoj školskej infraštruktúry v Košiciach bude pokračovať aj na budúci rok. V rámci realizácie niekoľkých projektov výstavby alebo obnovy školských objektov prebehne aj výstavba novej materskej školy na Pereši.

Nový náučný chodník v Habovke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 20.10.2023

Turisti prichádzajúci na Oravu alebo do Západných Tatier sa budú môcť prejsť novým náučným chodníkom. Pešia turistická trasa s edukačným charakterom pribudne v obci Habovka.

Udržateľné kongresové centrum v Seattle s certifikátom LEED Gold

Napísal Róbert Bosák, 19.10.2023

Nároky na veľkosť, zdravú mikroklímu a energetickú efektivitu kongresových centier sa rýchlo zvyšujú. Architekti sa prispôsobujú rastúcim požiadavkám a predstavujú návrhy niekoľkoposchodových udržateľných komplexov so špičkovo vybavenými sálami. Zelené trendy nasleduje aj nové kongresové centrum v Seattle.

Pražská vodohospodářská společnost nainštaluje na 9 budov fotovoltické panely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 17.10.2023

Česká metropola pokračuje v inštalácii fotovoltických panelov na strechách budov v jej vlastníctve. V priebehu tohto a budúceho roka prebehne inštalácia úsporných zariadení na 9 budovách patriacich mestskej vodohospodárskej spoločnosti v Prahe.

Modernizácia mestskej plavárne vo Zvolene

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.10.2023

Na strednom Slovensku prebehne ďalší projekt modernizácie športovej infraštruktúry. Zrealizovaný bude vo Zvolene, kde sa pracuje na prípravách renovácie krytej mestskej plavárne.

Trenčiansky samosprávny kraj zrenovuje Pamätný dom Janka Jesenského

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.10.2023

Janko Jesenský pôsobil vo viacerých slovenských mestách. V rokoch 1905-1914 pracoval v Bánovciach nad Bebravou, kde viedol vlastnú advokátsku kanceláriu. Spomienkou na túto etapu jeho života je pamätný dom na Jesenského ulici, ktorý čaká rekonštrukcia.

V okrese Galanta má vzniknúť nová veterná elektráreň

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 12.10.2023

Juhozápad Slovenska sa môže stať lídrom v pomyselnom rebríčku regiónov s najvyšším podielom elektriny z obnoviteľných zdrojov energie. V poslednom období prišlo na stôl viacero projektov, ktoré majú do tejto časti krajiny priniesť nové fotovoltické a veterné elektrárne. Ďalší zdroj „zelenej“ elektriny zaistí nový veterný park v obci Dolné Saliby. 

Nové náučné chodníky pripomínajú zaniknuté moravské sídla

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.10.2023

Vysídlenie nemeckého obyvateľstva po 2. svetovej vojne, vznik vojenských priestorov či výstavba nových priehrad a elektrární. V dôsledku týchto krokov zanikli viaceré česko-slovenské sídla. Návštevníci vybraných moravských lokalít si niektoré z nich pripomenú novými náučnými chodníkmi.

Gymnázium v Starej Ľubovni bude mať novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.10.2023

V Prešovskom kraji sa aktuálne pracuje na príprave a realizácii niekoľkých projektov rozvoja športovej infraštruktúry. Jeden z projektov sa zrealizuje aj v Starej Ľubovni. V meste na Hornom Spiši sa postaví nová školská telocvičňa.

V Košiciach už prebieha výstavba národného centra plaveckých športov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 06.10.2023

Centrum diania v oblasti plaveckých športov na Slovensku sa presunie na východ. Stane sa tak po ukončení realizácie projektu nového plaveckého komplexu v Košiciach. S jeho výstavbou sa začalo pred niekoľkými týždňami. Hotový má byť do 2 rokov.

Martin zmodernizuje verejné osvetlenie za 5 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.10.2023

V centre Turca sa preinvestujú ďalšie milióny. Mesto Martin ich investuje do verejného osvetlenia. Za 5 mil. € vymení stovky starých svietidiel. Niekoľko desiatok nových lámp bude namontovaných na miestach, kde osvetlenie chýbalo.

Múzeum poľskej armády sa presťahovalo do nového komplexu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.10.2023

Jediné poľské múzeum svojho druhu je po niekoľkých mesiacoch opäť prístupné širokej verejnosti. Návštevníkov víta v novom komplexe, ktorý bol v priebehu letných prázdnin otvorený v areáli Varšavskej citadely.