Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Celkovo 150 článkov

V centre Partizánskeho pribudne nový cyklochodník

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.03.2024

Sieť cyklotrás v Trenčianskom kraji sa rozšíri o ďalší úsek. Nová cyklotrasa pribudne v Partizánskom. Vybudovaná bude v centre okresného mesta. Centrum prepojí s časťami Luhy I a Luhy II.

Stredná zdravotnícka škola v Poprade bude mať novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.02.2024

Rozvoj školskej infraštruktúry v Prešovskom kraji pokračuje aj v roku 2024. Výstavba sa pripravuje aj v Poprade. V areáli miestnej zdravotníckej školy pribudne nový objekt. V novostavbe bude zriadená telocvičňa.

V bratislavskej Vrakuni chcú postaviť nový polyfunkčný komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 29.01.2024

Vrakuňa sa pripravuje na výstavbu ďalšieho veľkého projektu. Súkromný investor chce v bratislavskej mestskej časti vybudovať polyfunkčný komplex. V niekoľkých budovách budú zriadené byty aj priestory pre občiansku vybavenosť.

Na bratislavských Kramároch sa zrekonštruujú 3 nemocničné oddelenia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.01.2024

Do obnovy bratislavských nemocníc sa v posledných rokoch preinvestovali milióny eur. V komplexoch s budovami z minulého storočia sú stále oddelenia, ktoré vyžadujú väčšie rekonštrukčné zásahy. Obnovou prejdú aj vybrané oddelenia na Kramároch.

V banskobystrickej časti Fončorda má vzniknúť vyše 300 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 19.01.2024

Bytový fond v Banskej Bystrici rozšíria ďalšie desiatky bytov. Súkromný investor ich plánuje postaviť v mestskej časti Fončorda. Miestom výstavby bude jeden z tamojších brownfieldov.

Trnavský samosprávny kraj vlani dokončil 5 nových úsekov cyklotrás

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 08.01.2024

Sieť cyklotrás na Slovensku sa v posledných rokoch každoročne rozšíri o pár desiatok kilometrov. Viac ako 20 kilometrami k tomu vlani prispel Trnavský samosprávny kraj. Do konca roka stihol dokončiť 5 nových úsekov.

Hotel Opatov v Prahe sa mení na byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.01.2024

Roky nevyužívaný hotel pri stanici metra Opatov je každým dňom bližšie k oživeniu. 68-metrová výšková stavba sa postupne transformuje na bytový objekt. Viac ako 200 bytov má byť dokončených budúci rok. 

V Rimavskej Sobote má vyrásť nové obchodné centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 26.12.2023

Obchodná plocha na Gemeri sa môže rozšíriť o ďalšie desiatky m2. Nové predajne majú vzniknúť v novom obchodnom centre v Rimavskej Sobote. Investori ho chcú vybudovať v časti Sobôtka.

Priemyselný areál West Park Nitra rozšíri nové distribučné centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.12.2023

V priemyselnom parku v obci Lužianky sa pripravuje ďalšia výstavba. Areál neďaleko Nitry sa rozrastie o distribučné centrum.  Iniciátori projektu plánujú spustiť výstavbu  v marci budúceho roka.

Modulové domy: Dostupné, štýlové a energeticky úsporné stavby pre každého

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.12.2023

Vstúpte do sveta inovatívneho bývania, ktoré poskytujú modulové domy. V čase, kedy sa mladí ľudia snažia čo najskôr osamostatniť bez vysokej hypotéky, sa modulárne domy stávajú špičkovým trendom v oblasti nehnuteľností. Sľubujú nielen rýchlu výstavbu za nízke ceny, ale aj energetickú efektívnosť a dizajnovú originalitu. Pre tých, ktorí hľadajú alternatívu k tradičným domovom či kanceláriám, prinášajú nový pohľad na budúcnosť bývania a podnikania.

Trnava obnoví posledné 2 školské dvory

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.12.2023

Mesto Trnava stihlo obnoviť exteriéry väčšiny zo základných škôl. Revitalizáciou musia prejsť ešte 2 miestne školské dvory. Ich obnova je naplánovaná na budúci rok. Do oboch projektov sa preinvestujú viac ako 3 mil. €.

V Partizánskom vyrastie bytový komplex s 3 bytovými domami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.12.2023

Bytový fond v Partizánskom sa rozšíri o nové byty. Rezidenčné jednotky budú zriadené v 3 nových bytových domoch. Plán projektu počíta aj s vybudovaním parkovacích plôch a oddychových zón.

V Nových Košariskách chcú postaviť 70 rekreačných domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 12.12.2023

Neďaleko hlavného mesta sa pracuje na prípravách projektu novej štvrte s rekreačnými nehnuteľnosťami. Súkromný investor ju má postaviť v Nových Košariskách. V miestnej časti patriacej do obce Dunajská Lužná chce vybudovať 70 rekreačných domov.

Na Bratislavskej ulici v Dubnici nad Váhom pribudne vyše 20 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.11.2023

Bytový fond v Dubnici nad Váhom sa rozšíri o ďalšie byty. Viac ako 20 nových bytových jednotiek vznikne na Bratislavskej ulici. Súčasťou projektu bude realizácia technického vybavenia patriaceho k bytovému objektu.

Bratislava využije na opravu ciest a mostov úver vo výške 16,6 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.11.2023

Hlavné mesto sa pustí do realizácie ďalších projektov obnovy cestnej infraštruktúry. Pri modernizácii vybraných ciest a mostov využije finančné zdroje získané z úveru vo výške viac ako 16 mil. €.

Slováci vnímajú možnosť zobytnenia podkrovia pozitívne

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.11.2023

Nedostatok priestoru v rodinnom dome možno riešiť sťahovaním sa, prístavbou alebo jednoducho nadstavbou či transformáciou existujúceho podkrovia. Zobytnenie podkrovia smeruje k efektívnejšiemu využitiu priestoru v dome, následnému šetreniu energií a celkovému zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti.