Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Celkovo 105 článkov

Historická sýpka pri Brne sa premenila na bytový dom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.09.2022

Nevyužívané pamiatky prinášajú mnoho možností, ako im vdýchnuť nový život. Druhú šancu dostala aj stará historická sýpka situovaná neďaleko Brna. Odvážna konverzia ju premenila na elegantný bytový dom.

Bytovému dizajnu stále vládne minimalizmus

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.08.2022

Vecí je stále viac a dizajnéri vravia menej. Máte pocit, že vás vaše veci dusia a priestor bytu je zbytočne preplnený? Riešením je minimalizmus, ktorý sa v interiérovom dizajne vyskytuje už od roku 1960. Už vtedy odborníci vedeli, že menej je viac. Ak aj vy túžite po čistom a jednoduchom štýle, v tomto článku sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. 

Divadlo Jána Palárika v Trnave prejde ďalšou fázou rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 18.08.2022

Trnavské Divadlo Jána Palárika postupne nadobúda novú vizáž. Po ukončení renovácie Zrkadlovej sály sa už v septembri začne ďalšia fáza obnovy cenného objektu. Na rade je časť fasády, neskôr sa prejde k rekonštrukcii zadného traktu budovy.

Nový rezidenčný komplex v Nitre prinesie 232 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 17.08.2022

Bytový fond v Nitre sa budúci rok rozšíri o desiatky nových bytov. Viac ako 200 ich má vzniknúť v rámci projektu nového rezidenčného komplexu v Chrenovej. Okrem bytov prinesie aj niekoľko komerčných priestorov.  

V Komárne pribudnú nové nájomné byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 04.08.2022

Bytový fond v Komárne sa v najbližších mesiacoch opäť rozšíri. V meste na Dunaji má do konca roka pribudnúť niekoľko nových nájomných bytov. Prvým obyvateľom majú byť odovzdané v novembri.

V Nitre vznikne nová obytná štvrť Pod Kaštieľom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.06.2022

Ponuka bývania v Nitre bude opäť o niečo bohatšia. Rozšíriť ju má nová obytná štvrť v mestskej časti Kynek. Postavených v nej bude niekoľko desiatok bytov aj rodinných domov.

BSK prestavia budovy v Trnávke a v Petržalke na nájomné byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.06.2022

Bratislavský kraj je dlhodobo známy najnižšou dostupnosťou bytov na Slovensku. Na miestnom bytovom trhu chýbajú aj mestské nájomné byty. Vedenie kraja chce prispieť k zmene tohto trendu prestavbou starších bratislavských budov na bytové domy.

Nová florbalová hala v Michalovciach je už otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.05.2022

Východoslovenské mesto známe podporou športu a športovej infraštruktúry má ďalšiu modernú arénu. Minulý týždeň bola v Michalovciach slávnostne otvorená nová športová hala. Primárne bude slúžiť florbalistom.

Ilija pri Banskej Štiavnici pokračuje v rozvoji obce

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.05.2022

Atraktívne prostredie Štiavnických vrchov je lákadlom pre mnohých Slovákov, ktorí sa chcú usídliť v pokojnej lokalite ďaleko od mestského ruchu. Jednou z takýchto lokalít je obec Ilija, v ktorej aktuálne žije zhruba o desatinu viac obyvateľov ako pred  pár rokmi.

Nehnuteľnosti v roku 2022: Prečo kupovať?

Napísal PR Článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 04.05.2022

Kúpa nehnuteľnosti nie je vôbec jednoduchá. Práve preto si ju musí budúci vlastník dobre premyslieť. Počítať musí nielen so súčasnou, ale aj s budúcou situáciou. Do úvahy by mal vziať niekoľko scenárov a následne sa buď pustiť do kúpy, alebo počkať. Odborníci však aj v tomto období odporúčajú nehnuteľnosť kúpiť. Prečo netreba čakať?

Na bratislavskom trhu s novostavbami bolo v 1. kvartáli 2022 najmenej voľných bytov v histórii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.05.2022

Vysoký dopyt po bývaní v hlavnom meste naďalej oslabuje ponuku bytov. Nedostatočná ponuka trápi najmä miestny trh s novostavbami. Tých bolo v 1. tohtoročnom štvrťroku najmenej v histórii.

V chátrajúcej poliklinike v Prievidzi vzniknú nové byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.04.2022

Bývalá prievidzská poliklinika je už pár rokov strašiakom sídliska Píly. Chátrajúcemu komplexu svitla nádej na nový život vďaka iniciatíve súkromného investora premeniť nevyužívané objekty na bytové jednotky.

V Bánovciach nad Bebravou má vyrásť bytový dom s 22 nájomnými bytmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 17.03.2022

Nedostatok bytov netrápi iba Bratislavu či Košice. Dopyt po bývaní prevyšuje ponuku aj v malých mestách. Výnimkou nie sú ani Bánovce nad Bebravou, v ktorých chcú postaviť nový bytový dom s 22 nájomnými bytmi.

V Jelšave chcú zrekonštruovať ďalší bývalý vojenský bytový dom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 10.03.2022

Najprv ho využívali sovietski vojaci s rodinami, neskôr členovia miestneho vojenského útvaru, napokon ostal opustený napospas osudu. Reč je o jednej z bývalých vojenských bytoviek v Jelšave, ktorej sa rysuje šanca na nový život.

Kaštieľ v Jelšave dostane 1 mil. € na obnovu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 06.11.2021

Jelšava a jej okolie sa nemôže pochváliť veľkým kultúrnym a historickým dedičstvom. Kaštieľ Coburgovcov však patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky celého gemerského regiónu. K návratu zašlej slávy ale potrebuje rozsiahlu obnovu.

Neviditeľná architektúra, ktorá lieči

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.11.2021

Svetová zdravotnícka organizácia označila hluk za najvýznamnejšiu hrozbu pre zdravé životné prostredie, bezprostredne po znečistení ovzdušia. Podľa štúdie Oxford Economic má hluk negatívny dopad nielen na to, ako sa cítime, ale aj na náš výkon a spokojnosť.