Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
104 711
Reg. kancelárií
11 376
Reg. užívateľov
111 753
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Študentské bývanie v Trnave zadarmo. Ale nie tak celkom.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.09.2018

Nedávny článok o možnosti bývať v prenajatom byte, za ktorý sa platí iba 3 modlitbami denne, vzbudil viaceré otázniky, či je vôbec niečo také v dnešnej dobe možné. Za takouto raritou však nemusíme chodiť do Nemecka, pretože nové študentské bývanie v Trnave ponúka možnosť bývať „zadarmo" tiež.    

viac …

Decathlon u nás otvorí už 8. predajňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.08.2018

6. mesto, 8. predajňa. Presne taká má byť bilancia jedného z najväčších predajcov športových potrieb na slovenskom trhu po tom, čo v Prešove dôjde k otvoreniu jeho ďalšej novej prevádzky.

viac …

5 udalostí posledných dní na realitnom trhu v Bratislave

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 12.08.2018

Aktivita na bratislavskom realitnom trhu pokračuje napriek dovolenkovému obdobiu aj v lete. Okolo pripravovaných projektov z hlavného mesta sa toho stalo pomerne dosť a my vám prinášame prehľad 5 najdôležitejších udalostí posledných dní.

viac …

Bratislavský Pharos Park pripravuje rozširovanie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 03.08.2018

Predvčerom ScontoKika, dnes Pharos. Do aktuálneho diania na tunajšom retailovom trhu zasahuje aj bratislavský nákupný park, ktorý v najbližšom čase čaká rozširovanie obchodnej plochy.

viac …

OC Korzo v Prievidzi čaká rozširovanie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.07.2018

Retailový trh v trenčianskom kraji nepatrí k najsilnejším a s výnimkou zopár centier by sme tu veľké nákupné komplexy hľadali márne. Dlhší čas na to doplácali aj v Prievidzi, no v tej sa situácia zlepšila po otvorení OC Korzo, ktoré po rokoch čaká rozširovanie.

viac …

5 čísel z bratislavského bytového trhu za druhý kvartál 2018

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.07.2018

Opakujúce sa prognózy predpovedajúce zastavenie rastu cien bytov na trhu v Bratislave stále nevychádzajú, resp. opäť sa oddiaľujú. Najnovšie čísla, ktoré hodnotia bytový trh v hlavnom meste, totiž ukazujú opak, aspoň pokiaľ ide o novostavby.

viac …

Vláda podporí obnovu ďalšieho kaštieľa

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 10.07.2018

Financovanie rekonštrukcie kaštieľa v bratislavských Rusovciach zrejme nebude jediné gesto, ktorým sa vláda snaží získať priazeň milovníkov kultúry a architektúry. Aktuálne totiž prisľúbila finančnú pomoc pre ďalšiu pamiatku, tentoraz z Banskej Bystrice.

viac …

Folklórna Chyža ponúka romantické ubytovanie pod Bojnickým zámkom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 28.06.2018

Obľúbené mestečko Bojnice sa momentálne vezie na vlne budovania nových turistických lákadiel. Len nedávno sme vás informovali o priebehu výstavby novej vyhliadkovej veže, z ktorej sa možno bude dať dovidieť aj na novootvorenú rozprávkovú chalúpku.

viac …

Nad Bojnicami rastie unikátna vyhliadková veža

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 18.06.2018

Projektom nových vyhliadkových veží sa u nás darí stále lepšie. Výhľady na fantastické scenérie slovenskej prírody má čoskoro zlepšiť aj nová veža v Bojniciach, ktorá odhalí zákutia obľúbenej destinácie z celkom inej perspektívy.  

viac …

Sieť predajní Yeme chystá v Bratislave štvrtú prevádzku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.06.2018

Len pár dní po tom, čo v Žiline otvorili novú športovú predajňu Decathlon, o ktorej sme písali v utorok, sa do médií dostala informácia o rozširovaní ďalšej úspešnej obchodnej siete. Tentoraz ide o sieť potravín Yeme, ktorá ohlásila otvorenie štvrtej prevádzky.

viac …

Nová predajňa Decathlon v Žiline otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.06.2018

Fanúšikovia športu zo Žiliny a jej najbližšieho okolia majú od piatku ďalšiu príležitosť, kde si zadovážiť značkové športové pomôcky. V nákupnom centre Atrium Dubeň totiž otvorili novú prevádzku spoločnosti Decathlon.

viac …

Nový park v Žiline rieši problém so zničeným verejným priestorom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.05.2018

Projekty nových zelených a oddychových zón sú vždy vítané. Obzvlášť, ak je výsledkom ich realizácie efektívne využitie priestorov strašiacich okolie svojim dezolátnym stavom. K takým patrí aj časť obce Trnové, kde sa začalo pripravovať zriadenie nového parku.

viac …

Bratislavský Most SNP vyhlásili za národnú kultúrnu pamiatku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 17.05.2018

Po včerajšom článku o pripravovanom moste v Budapešti pri technických stavbách nad Dunajom ešte ostaneme. Dnes sa však presunieme do nášho hlavného mesta, konkrétne na Most SNP, okolo ktorého sa v posledných týždňoch vytvára značný rozruch.

viac …

Banskobystrický SC Point zverejnil termín otvorenia a zoznam prevádzok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.05.2018

Nákupné možnosti v Banskej Bystrici sa od septembra opäť o niečo zlepšia. Očakávané centrum SC Point totiž otvorí svoje brány hneď po skončení letnej sezóny, kedy doplní zoznam nákupných stredísk v srdci Slovenska.

viac …

Aquaparky na Slovensku chcú stavať aj obce, nielen súkromní investori

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 01.05.2018

Ponuka slovenských aquaparkov s kvalitnými službami sa v posledných rokoch výrazne rozšírila. Tento trend by mal nielenže pokračovať, ale postupne nadobúdať novú formu. Do výstavby týchto komplexov sa totiž začali zapájať aj samotné obce.

viac …