Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Celkovo 137 článkov

Na Bratislavskej ulici v Dubnici nad Váhom pribudne vyše 20 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.11.2023

Bytový fond v Dubnici nad Váhom sa rozšíri o ďalšie byty. Viac ako 20 nových bytových jednotiek vznikne na Bratislavskej ulici. Súčasťou projektu bude realizácia technického vybavenia patriaceho k bytovému objektu.

Bratislava využije na opravu ciest a mostov úver vo výške 16,6 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.11.2023

Hlavné mesto sa pustí do realizácie ďalších projektov obnovy cestnej infraštruktúry. Pri modernizácii vybraných ciest a mostov využije finančné zdroje získané z úveru vo výške viac ako 16 mil. €.

Slováci vnímajú možnosť zobytnenia podkrovia pozitívne

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.11.2023

Nedostatok priestoru v rodinnom dome možno riešiť sťahovaním sa, prístavbou alebo jednoducho nadstavbou či transformáciou existujúceho podkrovia. Zobytnenie podkrovia smeruje k efektívnejšiemu využitiu priestoru v dome, následnému šetreniu energií a celkovému zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti. 

Materská škola v Partizánskom bude zrekonštruovaná

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Školskú infraštruktúru v Partizánskom čaká ďalšia modernizácia. Na rade je materská škola na ulici Malá okružná. Škôlka prejde rekonštrukciou, ktorej kľúčovým cieľom je zlepšenie celkovej hospodárnosti objektu.

Kuchynské pracovné dosky s jednoduchou údržbou. Ktoré to sú?

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Jedným z faktorov pri výbere kuchynskej pracovnej dosky je aj to, koľko úsilia a času bude potrebné vynaložiť na jej údržbu. Prirodzene sa snažíme vybrať také, ktorých čistenie je rýchle a jednoduché. Ktorá voľba je z tohto pohľadu najlepšia a najpraktickejšia?

V Rači má vyrásť nový bytový komplex aj so zariadením pre seniorov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Bytový fond v bratislavskej Rači má v najbližších rokoch rozšíriť niekoľko projektov. Výstavba nového bytového komplexu sa plánuje aj v oblasti Rinzle. Súčasťou obytnej zóny sa stane menšie zariadenie pre seniorov.

Nový trend: Stále viac firiem kupuje kancelárske priestory. Dôvodom sú úspory aj lepšia klientela

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Kým historicky zvykli menšie aj väčšie firmy vlastniť svoje priestory, v posledných dvadsiatich rokoch prešli spoločnosti pôsobiace v administratíve na prenájom. Tento trend sa však aktuálne opäť začína meniť a dopyt po kúpe vlastných priestorov na podnikanie rastie. V neposlednom rade v dôsledku vysokej inflácie a rastúcich cien, ako aj zväčšujúcej sa ponuky.

Pri strednej ekonomickej škole v Spišskej Novej Vsi sa dokončuje nová športová hala

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.11.2023

Košický samosprávny kraj pokračuje v rozvoji športovej infraštruktúry. V najbližších týždňoch ju rozšíri nová športová hala v Spišskej Novej Vsi. Nové športovisko rastie pri miestnej Strednej odbornej škole ekonomickej.

Developeri reagujú na vysoké hypotéky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.11.2023

Sny o novom príbytku sa dnes mnohým Slovákom môžu zdať vzdialenejšie ako kedykoľvek predtým. Rastúce úrokové sadzby a ekonomická nestabilita ich nútia prehodnocovať rozhodnutia a zvažovať, či je vôbec ten správny čas na kúpu nehnuteľnosti. Developer YIT Slovakia preto ponúka riešenia, ktoré záujemcom o bývanie pomôžu prekonať momentálne prekážky a naplniť ich sen o vlastnom bývaní. 

V Matejovciach prebieha výstavba nových školských učební za milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.11.2023

V popradských Matejovciach začala realizácia jedného z najdrahších projektov rozvoja stredoškolskej infraštruktúry v Prešovskom kraji za posledné mesiace. Jeho výsledkom budú nové odborné učebne v areáli Strednej odbornej školy elektrotechnickej.

Keď skvelý projekt príde s výbornou myšlienkou 0% na 3 roky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.11.2023

Stúpanie úrokových sadzieb je už druhý rok realitou nielen na Slovensku. Vlastné bývanie sa tak stalo nedostupnejším a čoraz viac ľudí odkladá kúpu nehnuteľnosti na neskôr. Developer projektu Popradská v Košiciach aktuálne ponúka záujemcom výhodné podmienky, vďaka ktorým je kúpa bytu v novostavbe opäť reálna. Je jednoduchým riešením pre všetkých – či už kupujú svoje prvé bývanie, chcú vymeniť starý byt za nový, menší za väčší či naopak, prípadne majú záujem investovať.

Nový hotel a bytový dom pri Železnej studienke sa má začať stavať v roku 2025

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.10.2023

Dvojročná výstavba začne o 2 roky. Nový polyfunkčný komplex v blízkosti bratislavskej Železnej studienky sa má začať stavať v priebehu roka 2025. Výsledkom realizácie bude niekoľko desiatok nových bytov a hotelových izieb.

Na Pereši vyrastie materská škola pre viac ako 100 detí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 23.10.2023

Rozvoj školskej infraštruktúry v Košiciach bude pokračovať aj na budúci rok. V rámci realizácie niekoľkých projektov výstavby alebo obnovy školských objektov prebehne aj výstavba novej materskej školy na Pereši.

Modernizácia mestskej plavárne vo Zvolene

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.10.2023

Na strednom Slovensku prebehne ďalší projekt modernizácie športovej infraštruktúry. Zrealizovaný bude vo Zvolene, kde sa pracuje na prípravách renovácie krytej mestskej plavárne.

Trenčiansky samosprávny kraj zrenovuje Pamätný dom Janka Jesenského

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.10.2023

Janko Jesenský pôsobil vo viacerých slovenských mestách. V rokoch 1905-1914 pracoval v Bánovciach nad Bebravou, kde viedol vlastnú advokátsku kanceláriu. Spomienkou na túto etapu jeho života je pamätný dom na Jesenského ulici, ktorý čaká rekonštrukcia.

Gymnázium v Starej Ľubovni bude mať novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.10.2023

V Prešovskom kraji sa aktuálne pracuje na príprave a realizácii niekoľkých projektov rozvoja športovej infraštruktúry. Jeden z projektov sa zrealizuje aj v Starej Ľubovni. V meste na Hornom Spiši sa postaví nová školská telocvičňa.