Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
277 566
Reg. kancelárií
10 782
Reg. užívateľov
106 338
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Pri nitrianskom Jaguari vznikne zóna s občianskou vybavenosťou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.08.2017

Od ukončenia výstavby závodu Jaguar v Nitre máme ešte poriadne ďaleko. Aj napriek tomu sa developeri snažia o realizáciu ďalšieho projektu, ktorý má nadväzovať práve na novovznikajúcu automobilku.  

viac …

V Bratislave vyrastú ďalšie nákupné centrá

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 10.08.2017

Okolo výstavby nákupných centier v Bratislave sa opäť niečo deje. Investori pripravujú nové projekty, ktoré by mali v prípade úspešnej realizácie už onedlho rozšíriť celkovú nákupnú plochu v meste. 

viac …

Prehľad najaktívnejších developerov na slovenskom bytovom trhu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 08.08.2017

Expanzia bytovej výstavby v posledných rokoch priniesla na slovenský realitný trh tisíce bytov. Tie rástli najmä vďaka viacerým aktívnym developerom dokončujúcim projekt za projektom. A rebríček od TREND Reality nám predstaví mená tých najaktívnejších. 

viac …

V Bratislave premenia ďalší brownfield na moderný polyfunkčný komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 03.08.2017

Mnoho starých brownfieldov ponúka investorom značný stavebný potenciál. Takouto budovou je aj bývalý Ludwigov mlyn stojaci v centre Bratislavy, ktorého budúcnosť sa spája s rezidenčnou výstavbou.

viac …

Bratislava chce rásť, investori plánujú „mrakodrapy“

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 28.07.2017

Bratislava rastie a bude naďalej rásť, a to nielen do rozlohy a počtu obyvateľov, ale aj do výšky. Developeri totiž zatúžili po rozvoji a ich plány sa stále viac zameriavajú na výstavbu budov presahujúcich 100 metrov.

viac …

Rastúci dopyt dvíha ceny chát, niekde zdražili aj o pár tisíc

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.07.2017

Zdražovaniu na realitnom trhu sa nevyhli ani rekreačné nehnuteľnosti. Najvýraznejší rast zaznamenávajú práve chaty, ktoré sa môžu tešiť stúpajúcemu dopytu. A v mnohých lokalitách sa ceny zvyšujú dokonca o niekoľko percent ročne. 

viac …

Pozastavený petržalský projekt plný kancelárií premieňajú na rezidenčný komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.07.2017

Včera sme vám priniesli informácie o aktuálnom vývoji na bratislavskom kancelárskom trhu a o ponuke voľných priestorov. Tá mohla byť ešte väčšia, ak by sa jeden petržalský projekt dokončil podľa plánu, no investori chytili jeho osud do rúk a prepísali príbeh. 

viac …

Tohtoročná ponuka nehnuteľností porastie, no s ňou aj ceny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.06.2017

Rastúci dopyt po nehnuteľnostiach tlačí na developerov, aby neustále dopĺňali ponuku. Tí nenechávajú nič na náhodu a zvyšujú tempo svojej aktivity až tak, že celková ponuka realít má v tomto roku rásť. No s tým môžeme očakávať aj postupné zdražovanie.

viac …

V Košiciach pokračuje rozvoj rezidenčného bývania

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 06.06.2017

Dopyt po bývaní v Košiciach dosahuje naďalej vysoké čísla. Využiť to chcú aj investori pracujúci na príprave nových rezidenčných projektov. Tie najaktuálnejšie, o ktorých sa aktuálne hovorí vo viacerých médiách, ponúknu desiatky ubytovacích jednotiek.

viac …

Na východe rastú ďalšie nové nákupné centrá

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.05.2017

Realitný trh na východnom Slovensku žije v posledných dňoch najmä témou nákupných centier. Hlavnú úlohu zohrávajú mestá Prešov a Michalovce, kde sa toho okolo výstavby či rozširovania centier deje aktuálne najviac.

viac …

Ďalšie nové rezidenčné projekty v Bratislave a okolí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.05.2017

Výstavba bytov a domov v Bratislave a jej okolí pokračuje naďalej v rekordne rýchlom tempe. V posledných týždňoch ohlásili, rozostavali aj dokončili ďalšie obytné komplexy, ktoré prinesú kupujúcim komfortné bývanie na štandardnej úrovni. 

viac …

Montované domy sú domy súčasnosti ale aj ďalekej budúcnosti

Napísal admin v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.05.2017

Doby predražených murovaných pevností sú už dávno preč. Na rad prichádzajú montované drevodomy na kľúč, ktorých ekologický a ekonomický aspekt udáva nový rozmer bývaniu aj tuzemskému stavebníctvu. Dostupné sú takmer pre každého.

viac …

V Bratislave chystajú prvý slovenský mrakodrap

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.05.2017

Developerom pôsobiacim na Slovensku chýbajú do neba siahajúce mrakodrapy. Autori jedného z najočakávanejších projektov by to radi zmenili a do svojich plánov rozšírenia bratislavskej Eurovei zahrnuli aj výstavbu prvého slovenského mrakodrapu. 

viac …

Hotel Hrebienok – jeden z najstarších hotelov opäť otvára

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.04.2017

Je to len pár mesiacov, čo v Tatranskej Lomnici sprevádzkovali zrenovovaný najstarší tatranský hotel. Aktuálne sa v médiách objavila správa o prípravách otvorenia ďalšieho zariadenia s bohatou históriou, ktoré po kratšej odmlke opäť privíta rady turistov. 

viac …

Na realitnej mape západného Slovenska pribúdajú ďalšie veľké projekty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.04.2017

Realitný trh na západnom Slovensku sa môže stále pochváliť najvyššou stavebnou produkciou. Aj aktuálne na jeho mapu pribúdajú ďalšie zaujímavé projekty, ktoré prinášajú nové obytné štvrte, administratívne centrá aj nákupné zóny. 

viac …