Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
247 204
Reg. kancelárií
11 012
Reg. užívateľov
108 404
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Najnovšie bytové projekty v Bratislave a okolí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.01.2018

Investori zameraní na výstavbu bytov v Bratislave a jej najbližšom okolí nepoľavili ani medzi sviatkami. V posledných dňoch ohlásili viacero projektov, ktoré hlavnému mestu a neďalekým satelitom prinesú desiatky lukratívnych bytov. 

viac …

Budúci rok chcú začať stavať jeden z najväčších hotelov v Nízkych Tatrách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.12.2017

Nízke Tatry sa zrejme stávajú najobľúbenejšou turistickou oblasťou developerov. Za posledné roky tu pribudli viaceré veľké projekty a ďalšie sú v štádiu príprav. Inak to nie je ani v prípade ohláseného hotela, ktorý bude jedným z najväčších v lokalite.

viac …

Kysuce čaká najväčší rezidenčný projekt posledných rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.12.2017

Na Kysuciach sa schyľuje k výstavbe najväčšieho bytového komplexu za posledné roky. Má ísť o projekt Kamence, ktorého realizáciou by v meste na severe vzniklo sídlisko s niekoľkými stovkami nových bytov. 

viac …

Projekt, ktorý zmení Donovaly, odhaľuje ďalšie veľké plány

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.12.2017

Môže to byť jedna z posledných zimných sezón, kedy si návštevníci užijú Donovaly vo svojej súčasnej podobe. V rámci avizovaného projektu vybudovania krytej lyžiarskej haly sa totiž objavili ďalšie plány rozširovania a modernizácie obľúbeného strediska. 

viac …

Predajne Decathlon už v štyroch slovenských mestách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.12.2017

6 obchodov v 4 mestách za viac ako 2 roky pôsobenia na trhu. Presne taká je slovenská bilancia spoločnosti Decathlon, ktorá sa včera vylepšila o ďalšiu predajňu. Tentoraz ju otvorili v Trnave, ktorá tak rozširuje zoznam miest hostiacich sieť športových potrieb. 

viac …

Liptov čaká na nový turistický rezort

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.11.2017

Liptov priťahuje developerov prezentujúcich veľké stavebné plány odjakživa. Aktuálne sa tu diskutuje o výstavbe nového turistického rezortu, ktorý by návštevníkom ponúkol nové možnosti ubytovania, služieb a oddychu v srdci regiónu pod Tatrami.

viac …

Amazon otvoril v Seredi svoje prvé európske logistické centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.11.2017

Spoločnosť Amazon predstavovať nemusíme, za to jej krok otvoriť na Slovensku svoje logistické centrum taký známy nie je. Napriek tomu, že médiá mu nevenovali adekvátnu pozornosť, ide o jednu z najväčších tohtoročných udalostí v oblasti ekonomiky aj realít. 

viac …

Pozornosť retailového trhu sa aktuálne zameriava na 3 menšie komplexy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 08.11.2017

Tento rok nie je na otváranie veľkých nákupných stredísk štedrý, zato okolo menších obchodných centier je rušno stále. V posledných týždňoch sa pozornosť sústredila na 3 komplexy, ktoré doplnia retailovú mapu o ďalšie metre štvorcové obchodnej plochy.  

viac …

Galéria Martin má privítať prvých zákazníkov o mesiac

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.10.2017

Avizovaný termín otvorenia ešte nie je 100% istý, no pokiaľ sa nič nestane, Martinčania si svoju nové nákupné centrum užijú už o mesiac. Výstavba Galérie Martin sa totiž blíži ku koncu, takže v závere novembra by mohla definitívne otvoriť svoje brány.  

viac …

Práce na Národnom futbalovom štadióne s 3-mesačným sklzom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.10.2017

Naša futbalová reprezentácia je z hry o majstrovstvá sveta von, no rušno okolo futbalu bude naďalej. Sčasti aj preto, že realizácia Národného futbalového štadióna má sklz, čo ohrozuje časový plán jeho dokončenia.

 

viac …

Pred ambasádou zbúrajú plot, za ňou postavia polyfunkčný objekt

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 01.10.2017

Okolie americkej ambasády v hlavnom meste zrejme prejde viacerými zmenami ako len odstránením sporného oplotenia, o ktorom sme písali včera. Kúsok od Hviezdoslavovho námestia sa totiž chystá aj výstavba nového polyfunkčného komplexu. 

viac …

Slovensko bude mať prvú ekodedinu – pod Tatrami postavia Krásne Sady

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.09.2017

Prvou a veríme, že nie poslednou ekodedinkou na Slovensku sa stanú Krásne Sady. Ak sa iniciátorom pokrokového projektu podarí zrealizovať svoj nápad, našinec sa bude môcť onedlho presťahovať do prvej slovenskej obce vybudovanej na ekologických princípoch.  

viac …

V Panorama City otvoria o dva týždne tretí supermarket Yeme

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.09.2017

Sú to presne dva týždne, čo delia Bratislavčanov od nakupovania v novom supermarkete Yeme. Majitelia tejto obchodnej siete totiž plánujú otvorenie ďalšej predajne v hlavnom meste presne vo štvrtok 28.septembra.  

viac …

V Tatrách pripravujú ďalší veľký projekt za milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.09.2017

V posledných mesiacoch sa čoraz častejšie stretávame s návrhmi rôznych tatranských projektov. Pred niekoľkými dňami  sa do médií dostali informácie o príprave nového projektu meniaceho charakter Štrbského Plesa, ktorý už investori posunuli úradom.

viac …

Na mapu najväčších hotelov sa chcú zaradiť aj Bojnické kúpele

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 26.08.2017

Včera sme vás informovali o výstavbe nášho najväčšieho lyžiarskeho strediska, ktorého súčasťou bude rozsiahly 5-hviezdičkový hotelový komplex. Ďalším veľkým projektom tohto typu je aj plánovaný hotel v Bojniciach, ktorý rozšíri kapacity miestnych kúpeľov. 

viac …