Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Novinky z domova a o bývaní

Celkovo 96 článkov

Nehnuteľnosti v roku 2022: Prečo kupovať?

Napísal PR Článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 04.05.2022

Kúpa nehnuteľnosti nie je vôbec jednoduchá. Práve preto si ju musí budúci vlastník dobre premyslieť. Počítať musí nielen so súčasnou, ale aj s budúcou situáciou. Do úvahy by mal vziať niekoľko scenárov a následne sa buď pustiť do kúpy, alebo počkať. Odborníci však aj v tomto období odporúčajú nehnuteľnosť kúpiť. Prečo netreba čakať?

Na bratislavskom trhu s novostavbami bolo v 1. kvartáli 2022 najmenej voľných bytov v histórii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.05.2022

Vysoký dopyt po bývaní v hlavnom meste naďalej oslabuje ponuku bytov. Nedostatočná ponuka trápi najmä miestny trh s novostavbami. Tých bolo v 1. tohtoročnom štvrťroku najmenej v histórii.

V chátrajúcej poliklinike v Prievidzi vzniknú nové byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.04.2022

Bývalá prievidzská poliklinika je už pár rokov strašiakom sídliska Píly. Chátrajúcemu komplexu svitla nádej na nový život vďaka iniciatíve súkromného investora premeniť nevyužívané objekty na bytové jednotky.

V Bánovciach nad Bebravou má vyrásť bytový dom s 22 nájomnými bytmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 17.03.2022

Nedostatok bytov netrápi iba Bratislavu či Košice. Dopyt po bývaní prevyšuje ponuku aj v malých mestách. Výnimkou nie sú ani Bánovce nad Bebravou, v ktorých chcú postaviť nový bytový dom s 22 nájomnými bytmi.

V Jelšave chcú zrekonštruovať ďalší bývalý vojenský bytový dom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 10.03.2022

Najprv ho využívali sovietski vojaci s rodinami, neskôr členovia miestneho vojenského útvaru, napokon ostal opustený napospas osudu. Reč je o jednej z bývalých vojenských bytoviek v Jelšave, ktorej sa rysuje šanca na nový život.

Kaštieľ v Jelšave dostane 1 mil. € na obnovu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 06.11.2021

Jelšava a jej okolie sa nemôže pochváliť veľkým kultúrnym a historickým dedičstvom. Kaštieľ Coburgovcov však patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky celého gemerského regiónu. K návratu zašlej slávy ale potrebuje rozsiahlu obnovu.

Neviditeľná architektúra, ktorá lieči

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.11.2021

Svetová zdravotnícka organizácia označila hluk za najvýznamnejšiu hrozbu pre zdravé životné prostredie, bezprostredne po znečistení ovzdušia. Podľa štúdie Oxford Economic má hluk negatívny dopad nielen na to, ako sa cítime, ale aj na náš výkon a spokojnosť.

Pozemok pre rodinné domy pod Bielymi Karpatami pri Trenčíne

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.10.2021

Rozsiahly pozemok pre výstavbu rodinných domov leží v malebnej obci Trenčianske Mitice, len 12 km od Trenčína. Pozrite sa, aké výhody ponúka.

Nová mestská štvrť v Žarnovici prinesie 300 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.09.2021

Okresné mesto na Strednom Pohroní rozšíri nová mestská štvrť. Podľa predstaviteľov mesta sa jedná o jeden z najväčších realitných projektov v Žarnovici za posledné roky. Jeho súčasťou má byť aj vznik niekoľkých desiatok nových bytov. 

Prestavba materskej školy v Papradne priniesla nové byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.09.2021

Staré budovy môžu dostať novú šancu na život aj vďaka prestavbe, ktorá zmení účel ich využitia. Príkladom toho je aj nový bytový dom v západoslovenskej obci Papradno. Ten vznikol po prestavbe miestnej materskej školy.

Zariaďujeme terasu: Aké sú trendy v roku 2021?

Napísal PR Článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 05.08.2021

Ľudia čoraz viac myslia pri stavbe domu aj na jeho bezprostredné okolie a dávajú si na ňom záležať. Práve terasa je v predstavách majiteľov oázou pokoja a odpočinku, miesto, kde si môžu dokonale oddýchnuť či stretnúť sa s priateľmi. Na čo však myslieť pri jej zariadení a aké sú trendy tohto roka?

Váš partner pre reality v Levoči

Napísal PR Článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.07.2021

Každý kto chce predať alebo kúpiť miesto pre svoju rodinu, podnikanie alebo oddych využíva služby realitného makléra. Skôr či neskôr budeme potrebovať poradiť ako najlepšie predať aj tú svoju nehnuteľnosť a prečo to ponechať na služby profesionálneho realitného makléra si povieme nižšie.

Juraj Benetin sa stal osobnosťou architektúry a stavebníctva 2020

Napísal Pipo v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.10.2020

Na 14. ročníku ocenení ASB GALA bolo ocenených spolu 7 spoločností a 2 osobnosti. ASB Osobnosťou architektúry a stavebníctva sa podľa odbornej poroty stal architekt Juraj Benetin, spoluzakladateľ architektonického štúdia Compass.

Byt v Bratislave, alebo rodinný dom na vidieku?

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.09.2020

Túto dilemu už nemusíte riešiť.
Bývať v rodinnom dome je snom mnohých z nás. Oddych na vlastnom pozemku, parkovanie pri dome, susedská intimita, či blízkosť prírody sú silné argumenty pre kúpu domu. Keď sa však pozrieme na ponuky realitných kancelárií, prípadne developerov, zistíme, že cena rodinného domu v Bratislave násobne prekračuje naše finančné možnosti a jedinou alternatívou je kúpa domu v prímestských lokalitách či už južne od Bratislavy napr. Dunajská Lužná, Hamuliakovo, prípadne západne Stupava, Mariánka, Borinka a pod..

Návštevnosť v ubytovacích zariadeniach za jún 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.08.2020

Na svete sú nové štatistiky hodnotiace mesačnú návštevnosť v slovenských ubytovacích zariadeniach. Tie priniesli citeľný rast, no ten bol zaznamenaný iba v medzimesačnom porovnaní. V tom medziročnom sú čísla stále výrazne nižšie ako pred rokom.

Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 08.07.2020

Na popradskom sídlisku Juh IV – Merťuky rastie prvý z plánovanej dvojice sedempodlažných bytových domov Barbora. Developer KAMI PROFIT, s.r.o., v nich ponúka na predaj štvorizbové, trojizbové a dvojizbové byty i garsónky. „Staviame moderné bývanie, ktorého hodnotu popri kvalitných materiáloch a vyhotovení umocní aj unikátny výhľad na Vysoké Tatry,“ hovorí konateľ spoločnosti Milín Kaňuščák.