Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2595 článkov

KOVOZOO Staré Město sprístupnilo novú galériu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.02.2024

Na Morave pribudla ďalšia galéria. Nové výstavné priestory boli v januári sprístupnené v areáli KOVOZOO Staré Město. Do jednej z najvyhľadávanejších atrakcií v Zlínskom kraji môžu prilákať stovky nových návštevníkov.

Holandskí cyklisti využívajú nové solárne cyklotrasy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.02.2024

Sieť cyklotrás s dĺžkou viac ako 35 000 kilometrov robí z Holandska cyklistickú veľmoc. Pozíciu medzi najlepšími si chce udržať aj budovaním zelenej infraštruktúry. Tá zahŕňa solárne cyklotrasy. Cyklisti už pár týždňov jazdia po nových solárnych úsekoch.

Luxusné kancelárske priestory na skok od centra mesta hľadajú nového majiteľa

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 08.02.2024

V súčasnom dynamickom svete podnikania, kde prvý dojem z hľadiska firemného imidžu zohráva kľúčovú úlohu, je nevyhnutné, aby pracovné prostredie odrážalo vysoké štandardy a vytváralo dojem profesionality a reprezentatívnosti. Projekt Glória sa stavia ako odpoveď na túto potrebu a ponúka exkluzívne luxusné kancelárie, ktoré nesú značku sofistikovanosti a elegancie.

Objem elektriny z fosílnych palív vo Veľkej Británii klesol na 66-ročné minimum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 08.02.2024

Veľká Británia urobila ďalší krok k dekarbonizácii. V roku 2023 výrazne zvýšila podiel elektriny z obnoviteľných zdrojov energie. Medziročný nárast stačil na to, aby sa objem elektriny z fosílnych palív znížil na 66-ročné minimum.

Počet prenocovaní v talianskych ubytovacích zariadeniach prekonal úroveň spred pandémie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.02.2024

Taliansky cestovný ruch má za sebou jedno z najlepších období. Potvrdzujú to štatistiky sledujúce počet prenocovaní v ubytovacích zariadeniach za rok 2023. Vlaňajší výsledok bol jeden z najvyšších za posledné roky.

Ceny nových domov v Číne rástli 4. mesiac za sebou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.02.2024

Čínsky realitný trh naďalej čaká na lepšie obdobie. Realitným spoločnostiam spôsobuje vrásky na čele priebežný vývoj cien nových domov. Aj keď ich priemerná cena začala po niekoľkých mesiacoch opäť rásť, tempo zdražovania dosahuje minimálnu úroveň.

Budova stanice Ostrava-Vítkovice prejde komplexnou rekonštrukciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.02.2024

V Česku sa v priebehu roka rozbehne niekoľko projektov výstavby alebo rekonštrukcie staničných budov. Na rad príde aj objekt železničnej stanice v ostravských Vítkoviciach. Stavba zo 60. rokov podstúpi komplexnú rekonštrukciu.

Čiperova vila v Zlíne sa premení na kultúrne a kreatívne centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.02.2024

Mestu Zlín stále chýba miesto, kde by pod jednou strechou prebiehali rôzne vzdelávacie a tvorivé programy pre umelcov a mladé kreatívne talenty. Situácia sa zmení po obnove Čiperovej vily. Historický objekt sa stane sídlom kultúrneho a kreatívneho centra.

Najvyššia hybridná drevostavba na svete dosiahne výšku takmer 190 m

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.01.2024

Drevostavby posúvajú latku stále o niečo vyššie. Výška projektov najvyšších drevených budov na svete začína atakovať hranicu 200 metrov. Nová hybridná veža v austrálskom Perthe dosiahne takmer 190 metrov.

V bratislavskej Vrakuni chcú postaviť nový polyfunkčný komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 29.01.2024

Vrakuňa sa pripravuje na výstavbu ďalšieho veľkého projektu. Súkromný investor chce v bratislavskej mestskej časti vybudovať polyfunkčný komplex. V niekoľkých budovách budú zriadené byty aj priestory pre občiansku vybavenosť.

Železničná stanica Brno-Královo Pole prejde rozsiahlou modernizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.01.2024

Dopravná infraštruktúra v ČR prechádza masívnou obnovou. Rekonštrukcia prebehne aj na jednej zo železničných staníc v Brne. V metropole Moravy sa pripravuje rozsiahla modernizácia stanice Královo Pole.

V Osle vyrástla demontovateľná administratívna budova z dreva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 25.01.2024

Nórsko patrí dlhodobo k lídrom v oblasti výstavby drevostavieb. Z dreva bola postavená aj nová administratívna budova HasleTre v širšom centre nórskej metropoly. Architekti ju navrhli ako demontovateľnú stavbu, ktorá vsádza na drevo-centristický prístup.

Rekonštrukcia obchodného centra Grand Pardubice potrvá takmer 2 roky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.01.2024

Legendárne pardubické obchodné centrum zatvorilo brány. Širokej verejnosti ich opäť otvorí najskôr v druhej polovici budúceho roka. Stane sa tak po ukončení rekonštrukcie paláca Grand z 30. rokov, ktorá má nákupnému stredisku vrátiť zašlú slávu.

Na bratislavských Kramároch sa zrekonštruujú 3 nemocničné oddelenia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.01.2024

Do obnovy bratislavských nemocníc sa v posledných rokoch preinvestovali milióny eur. V komplexoch s budovami z minulého storočia sú stále oddelenia, ktoré vyžadujú väčšie rekonštrukčné zásahy. Obnovou prejdú aj vybrané oddelenia na Kramároch.

V banskobystrickej časti Fončorda má vzniknúť vyše 300 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 19.01.2024

Bytový fond v Banskej Bystrici rozšíria ďalšie desiatky bytov. Súkromný investor ich plánuje postaviť v mestskej časti Fončorda. Miestom výstavby bude jeden z tamojších brownfieldov.

18 nových národných kultúrnych pamiatok v ČR

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.01.2024

Zoznam národných kultúrnych pamiatok v susednej ČR sa rozšíri o ďalších zástupcov. Česká vláda v decembri rozhodla o udelení najvyššej pamiatkovej ochrany v krajine 18 objektom.