Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2201 článkov

Námestie SNP v Trnave prejde rozsiahlou obnovou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.05.2022

Časť verejných priestorov v Trnave bude mať novú „vizáž“. Vedenie mesta sa už stihlo pustiť do obnovy jedného z parkov. Ďalší projekt sa zameria na rozsiahlu rekonštrukciu Námestia SNP.

Ceny stavebných materiálov sa za rok zvýšili o necelých 28 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 13.05.2022

Ceny stavebných materiálov pokračujú v spanilej jazde vedúcej k dosiahnutiu nových maxím. Potvrdzujú to aj štatistiky za marec 2022. Ten priniesol medziročný nárast na úrovni takmer 28 %. S tým vzrástli aj ceny stavebných prác.

Hokejové arény, ktoré hostia MS v hokeji 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.05.2022

Do začiatku druhého z medzinárodných vrcholov tohtoročnej hokejovej sezóny ostávajú posledné hodiny. Po ich uplynutí vykorčuľujú na ľadovú plochu v 2 hokejových arénach najlepšie reprezentácie sveta.

O Českú cenu za architektúru sa uchádza 201 projektov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.05.2022

Porota zo súťaže Česká cena za architektúru bude mať plné ruky práce aj tento rok. Do boja o prestížne ocenenie sa prihlásilo až 201 projektov. Jeden z nich sa stane laureátom hlavnej ceny 7. ročníka ČCA.  

Ceny bytov a domov v EÚ zaznamenali najvyšší rast za 15 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 09.05.2022

Zdražovanie európskych nehnuteľností na bývanie nie je žiadnou novinkou. Ceny bytov a domov v EÚ sa s výnimkou niektorých štvrťrokov zvyšujú nepretržite pár rokov. Inak to nebolo ani v 4. kvartáli minulého roka.

V Prahe bude otvorené nové retro múzeum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.05.2022

Zoznam múzeí v ČR čoskoro doplní ďalší pražský zástupca. V českej metropole otvoria nové Retro muzeum Praha, ktoré návštevníkov prenesie späť do 70.-80. rokov minulého storočia.

Ostravská Černá perla prechádza „zelenou“ rekonštrukciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 05.05.2022

10-poschodová administratívna budova známa ako Černá perla je súčasťou ostravskej architektonickej mapy od 60. rokov minulého storočia. Vďaka rozsiahlej rekonštrukcii bude plniť svoju úlohu aj po viac ako 50 rokoch od výstavby. 

Nehnuteľnosti v roku 2022: Prečo kupovať?

Napísal PR Článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 04.05.2022

Kúpa nehnuteľnosti nie je vôbec jednoduchá. Práve preto si ju musí budúci vlastník dobre premyslieť. Počítať musí nielen so súčasnou, ale aj s budúcou situáciou. Do úvahy by mal vziať niekoľko scenárov a následne sa buď pustiť do kúpy, alebo počkať. Odborníci však aj v tomto období odporúčajú nehnuteľnosť kúpiť. Prečo netreba čakať?

Cenu Mies van der Rohe 2022 získal projekt Town House

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.05.2022

Najprestížnejšia architektonická súťaž v Európe má nového víťaza. Vzácna cena, ktorú získajú iba najlepší z najlepších, putovala do Dublinu. Za projekt Town House, ktorý je pýchou anglického mesta Kingston upon Thames, ho získalo ženské duo z Írska.

Na bratislavskom trhu s novostavbami bolo v 1. kvartáli 2022 najmenej voľných bytov v histórii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.05.2022

Vysoký dopyt po bývaní v hlavnom meste naďalej oslabuje ponuku bytov. Nedostatočná ponuka trápi najmä miestny trh s novostavbami. Tých bolo v 1. tohtoročnom štvrťroku najmenej v histórii.

V máji štartuje 3. časť projektu Zelená domácnostiam

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 29.04.2022

Projekt Zelená domácnostiam žne úspechy už niekoľko rokov. Vysoký záujem o dotácie na úsporné zariadenia využívajúce obnoviteľné zdroje energie prispel k iniciatíve prísť s ďalšou časťou dotačného programu. Tá štartuje už na začiatku mája.

Tržby slovenského maloobchodu za rok 2021 medziročne vzrástli

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 28.04.2022

Slovenskému obchodu sa naďalej darí. Rastu jeho minuloročných tržieb nezabránili ani protipandemické opatrenia. Maloobchodný sektor zaznamenal medziročný rast napriek zatvoreniu mnohých predajní.

Benátky zavádzajú rezervačný systém pre vstup do historického centra

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.04.2022

Jedno z najnavštevovanejších miest na svete sa pripravuje na ďalší nápor turistov. Tých má byť počas tohtoročnej letnej sezóny menej. Ich počet má obmedziť nový rezervačný systém, ktorý bude „vstupenkou“ do historického centra.

Na brehoch Domaše bolo zlikvidovaných skoro 300 čiernych stavieb

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.04.2022

Brehy vodných nádrží sú tradičným miestom na realizáciu čiernych stavieb. Výnimkou nie je ani Domaša, kde boli ešte nedávno prítomné desiatky takýchto objektov. Takmer 300 z nich už bolo odstránených. Ďalšie na likvidáciu čakajú.

Viedeň reaguje na rast cien energií finančnou podporou pre obyvateľov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 22.04.2022

Nárast cien energií zasiahol celú Európsku úniu. Výnimkou nie je ani susedné Rakúsko a jeho metropola, ktorej obyvatelia si za dodávky energií priplatia ročne o pár desiatok eur viac. Časť týchto výdavkov budú môcť zaplatiť vďaka podpore mesta.

V chátrajúcej poliklinike v Prievidzi vzniknú nové byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.04.2022

Bývalá prievidzská poliklinika je už pár rokov strašiakom sídliska Píly. Chátrajúcemu komplexu svitla nádej na nový život vďaka iniciatíve súkromného investora premeniť nevyužívané objekty na bytové jednotky.