Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2358 článkov

Čínska spoločnosť predstavila najväčšiu veternú turbínu na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 27.01.2023

Ďalšie svetové prvenstvo pre Čínu a ďalšie na poli zelenej energetiky. Tentoraz sa jedná o zisk vedúcej pozície v rebríčku najväčších veterných turbín na svete. Nové gigantické zariadenie zaberá plochu úmernú ploche niekoľkých štadiónov.

Návštevnosť Liptovského múzea vlani vzrástla o viac ako 12 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.01.2023

Viac ako 200 000 exponátov na 10 miestach v 2 okresoch. Bilancia Liptovského múzea prilákala aj minulý rok tisícky návštevníkov. V porovnaní s rokom 2021 ich bolo o vyše 12 % viac.

Prvý kozmodróm na pevninskom území EÚ otvorili vo Švédsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 24.01.2023

Kozmické stredisko CSG leží vo Francúzskej Guyane a prvý britský kozmodróm začal slúžiť svojmu účelu až po brexite. Pevninské územie EÚ stále čakalo na prvé zariadenie pre štart orbitálnych letov. Čakanie ukončil nový kozmodróm vo Švédsku.

Objem investícií do komerčných nehnuteľností prvýkrát prekročil 1 mld. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 23.01.2023

Slovenský realitný trh čakal skoro 30 rokov. Prekonať magickú miliardovú métu sa mu podarilo až v minulom roku. Celkový objem investícií do komerčných nehnuteľností za 12 mesiacov sa prvýkrát dostal na úroveň viac ako 1 mld. €.

Pamiatky v Třebíči oslávia 20 rokov v UNESCO

Napísal Róbert Bosák, 20.01.2023

Pred 20 rokmi sa do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO dostalo viacero svetových pamiatok. 2 cenné zápisy do prestížneho zoznamu sa ušli aj západomoravskému mestu Třebíč.

Benátsku baziliku chránia pred záplavami špeciálne sklenené zábrany

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.01.2023

Voda v Benátkach pred koncom minulého roka znovu ukázala svoju silu. Zimné záplavy sú hrozbou pre celé mesto vrátane benátskej architektúry. Dôsledky záplav na vlastných múroch v minulosti pocítila aj miestna bazilika. Podobný scenár by sa vďaka skleneným zábranám už zopakovať nemal.

Ceny domov v Číne klesali celý 2. polrok 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.01.2023

Čínsky realitný trh vlani čelil viacerým problémom. V 2. polroku sa k nim pridal pokles cien domov, ktorý pretrval až do konca roka. V jeho závere dosiahol jedny z najvyšších hodnôt za posledné roky.

Väčšina cudzincov si už byt alebo dom v Kanade nekúpi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.01.2023

S príchodom nového roka začalo v Kanade platiť niekoľko legislatívnych zmien. Jedna z nich sa týka nákupu nehnuteľností na bývanie zo strany cudzincov. Byt alebo rodinný dom v tamojších mestách si už väčšina ľudí bez kanadského občianstva nekúpi.

V Dunajskej Lužnej postavia polyfunkčný bytový dom s viac ako 100 bytmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.01.2023

Bytový fond v obci neďaleko Bratislavy sa v najbližších rokoch znovu rozšíri. Prispeje k tomu aj nový bytový dom s polyfunkčným využitím. Jeho výstavba prinesie viac ako 100 bytov.

Budova novej strednej školy v Anglicku s nulovými emisiami uhlíka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 12.01.2023

Veľká Británia patrí k najaktívnejším zástancom dosiahnutia klimatickej neutrality. Jej snaha o rýchle znižovanie emisií sa dotýka aj výstavby nových budov. Zoznam projektov s nulovými emisiami uhlíka rozšíri aj sídlo novej strednej školy na juhu Anglicka.

Galériu Baníckeho múzea v Rožňave čaká revitalizácia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.01.2023

Časť Baníckeho múzea v Rožňave bude mať novú podobu. Zmenami prejde budova múzejnej galérie. Prízemie historického meštianskeho domu čaká revitalizácia za viac ako 100 000 €.

Čína buduje najväčšiu púštnu zelenú elektráreň na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 09.01.2023

Najľudnatejšia krajina sveta útočí na ďalšie celosvetové prvenstvo. Aktuálne sa uchádza o víťazstvo v rebríčku krajín s najväčšími zelenými elektrárňami vybudovanými v púšti.

Nová fotovoltická elektráreň v Rimavskej Sobote

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 06.01.2023

Fotovoltickú mapu Slovenska postupne dopĺňajú nové elektrárne. Príprava zelených projektov neobchádza ani Gemer. Elektráreň s tisíckami fotovoltických panelov bude vybudovaná v Rimavskej Sobote.

Frankfurtský veľtrh Heimtextil 2023 v znamení udržateľnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 05.01.2023

Kalendár veľkých medzinárodných veľtrhov je nabitý aj tento rok. Viaceré podujatia s celoeurópskym významom sa uskutočnia v nemeckom Frankfurte. Jedným z prvých veľtrhov v roku 2023 bude Heimtextil.

Trendy v pestovaní izbových rastlín pre rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.01.2023

Bytoví dizajnéri sa už pár týždňov zaoberajú najnovšími trendmi v pestovaní izbových rastlín. V roku 2023 očakávajú niekoľko noviniek. Najzásadnejšie zmeny sa budú týkať voľby druhov a výberu miesta na ich pestovanie.

Ľadový hotel vo Švédsku otvorený aj túto zimu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.01.2023

32 úspešných sezón, rovnako vydarená má byť aj 33. Slávny ľadový hotel vo Švédsku vstúpil do ďalšieho ročníka a aj počas tejto zimy ponúka neobvyklý zážitok z pobytu v ľadovom kráľovstve.