Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2518 článkov

Pražská vodohospodářská společnost nainštaluje na 9 budov fotovoltické panely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 17.10.2023

Česká metropola pokračuje v inštalácii fotovoltických panelov na strechách budov v jej vlastníctve. V priebehu tohto a budúceho roka prebehne inštalácia úsporných zariadení na 9 budovách patriacich mestskej vodohospodárskej spoločnosti v Prahe.

Modernizácia mestskej plavárne vo Zvolene

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.10.2023

Na strednom Slovensku prebehne ďalší projekt modernizácie športovej infraštruktúry. Zrealizovaný bude vo Zvolene, kde sa pracuje na prípravách renovácie krytej mestskej plavárne.

Trenčiansky samosprávny kraj zrenovuje Pamätný dom Janka Jesenského

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.10.2023

Janko Jesenský pôsobil vo viacerých slovenských mestách. V rokoch 1905-1914 pracoval v Bánovciach nad Bebravou, kde viedol vlastnú advokátsku kanceláriu. Spomienkou na túto etapu jeho života je pamätný dom na Jesenského ulici, ktorý čaká rekonštrukcia.

V okrese Galanta má vzniknúť nová veterná elektráreň

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 12.10.2023

Juhozápad Slovenska sa môže stať lídrom v pomyselnom rebríčku regiónov s najvyšším podielom elektriny z obnoviteľných zdrojov energie. V poslednom období prišlo na stôl viacero projektov, ktoré majú do tejto časti krajiny priniesť nové fotovoltické a veterné elektrárne. Ďalší zdroj „zelenej“ elektriny zaistí nový veterný park v obci Dolné Saliby. 

Nové náučné chodníky pripomínajú zaniknuté moravské sídla

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.10.2023

Vysídlenie nemeckého obyvateľstva po 2. svetovej vojne, vznik vojenských priestorov či výstavba nových priehrad a elektrární. V dôsledku týchto krokov zanikli viaceré česko-slovenské sídla. Návštevníci vybraných moravských lokalít si niektoré z nich pripomenú novými náučnými chodníkmi.

Gymnázium v Starej Ľubovni bude mať novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.10.2023

V Prešovskom kraji sa aktuálne pracuje na príprave a realizácii niekoľkých projektov rozvoja športovej infraštruktúry. Jeden z projektov sa zrealizuje aj v Starej Ľubovni. V meste na Hornom Spiši sa postaví nová školská telocvičňa.

V Košiciach už prebieha výstavba národného centra plaveckých športov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 06.10.2023

Centrum diania v oblasti plaveckých športov na Slovensku sa presunie na východ. Stane sa tak po ukončení realizácie projektu nového plaveckého komplexu v Košiciach. S jeho výstavbou sa začalo pred niekoľkými týždňami. Hotový má byť do 2 rokov.

Martin zmodernizuje verejné osvetlenie za 5 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.10.2023

V centre Turca sa preinvestujú ďalšie milióny. Mesto Martin ich investuje do verejného osvetlenia. Za 5 mil. € vymení stovky starých svietidiel. Niekoľko desiatok nových lámp bude namontovaných na miestach, kde osvetlenie chýbalo.

Múzeum poľskej armády sa presťahovalo do nového komplexu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.10.2023

Jediné poľské múzeum svojho druhu je po niekoľkých mesiacoch opäť prístupné širokej verejnosti. Návštevníkov víta v novom komplexe, ktorý bol v priebehu letných prázdnin otvorený v areáli Varšavskej citadely.

Nové rodinné domy v zariadení sociálnych služieb v Okoči

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 02.10.2023

Klienti zariadenia sociálnych služieb v Okoči môžu prijímať služby spojené so sociálnou starostlivosťou v komfortnejšom rodinnom prostredí. Domáce prostredie a vyššiu mieru pohodlia im poskytujú nové rodinné domy postavené pre potreby sociálneho zariadenia. 

V priemyselnom parku vo Vrábľoch vyrastú 2 nové haly

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 29.09.2023

Viac ako 20-ročná industriálna zóna sa rozrastá. Priemyselný park vo Vrábľoch rozšíria nové haly. Dvojica budov zväčší výrobnú kapacitu v areáli o pár tisíc m². Projekt vytvorí aj nové pracovné miesta.

Ropná rafinéria v Chang-čou sa premení na udržateľnú mestskú štvrť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.09.2023

Trend premeny niekdajších priemyselných zón na moderné mestské štvrte zavítal aj do Číny. Mesto Chang-čou zašlo ešte ďalej a pripravilo projekt konverzie ropnej rafinérie na čistú a udržateľnú viacúčelovú mestskú zónu šetrnú voči životnému prostrediu.

Bývalý internát v Kremnici sa premení na nájomné byty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 26.09.2023

Spojená škola internátna v Kremnici v súčasnosti využíva na ubytovanie žiakov objekt na ul. Sama Chalupku. Niekdajšie priestory na ul. Ľudovíta Štúra už viac nebudú plniť pôvodný účel. Bývalý stredoškolský internát sa premení na objekt s nájomným bývaním.

Počet nových fotovoltických elektrární v ČR sa v 1. polroku zvýšil o 383 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 25.09.2023

Na konci minulého roka bolo na území ČR v prevádzke menej ako 90 000 fotovoltických elektrární. V súčasnosti vyrába elektrinu okolo 130 000 týchto systémov. Počet inštalácií prudko vzrástol v 1. polroku 2023. V medziročnom porovnaní dosiahol až 383 % nárast.

Obojstranné solárne panely vyrobia o vyše 10 % viac elektriny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 22.09.2023

Účinnosť solárnych panelov môže byť ešte vyššia. Viac elektriny dokážu generovať tzv. bifaciálne zariadenia. Podľa vedcov z univerzity v Chicagu sú v porovnaní s klasickými solárnymi panelmi účinnejšie o viac ako 10 %.

Nehnuteľnosti.sk spúšťajú novú kampaň

Napísal Nehnutelnosti.sk v kategorií Tlačové správy, 22.09.2023

Nehnuteľnosti.sk od 18.9. spúšťajú novú reklamnú kampaň. Hlavným motívom je pomoc spoľahlivého partnera pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Vďaka spoľahlivému partnerovi sa aj tak významná životná udalosť, akou je predaj či kúpa nehnuteľnosti, obíde bez chýb či nesprávnych rozhodnutí.