Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2405 článkov

Mesto Prievidza vymení viac ako 400 starých svietidiel

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 23.03.2023

Úspora energie, nižšie náklady, menšia poruchovosť, lacnejšia údržba. To všetko má byť výsledkom pripravovanej výmeny verejného osvetlenia v Prievidzi. Vedenie mesta plánuje vymeniť viac ako 400 starých svietidiel.

Výstavba novej basketbalovej arény Los Angeles Clippers napreduje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.03.2023

Čas hráčov a fanúšikov klubu LA Clippers strávený v ich súčasnom športovom stánku sa pomaly kráti. Slávny basketbalový klub z Los Angeles sa presťahuje do novej arény. Jej výstavba má za sebou ďalší významný míľnik a už budúci rok by mala hostiť prvé zápasy NBA.

Albánsku rieku ochráni pred výstavbou hydroelektrární štatút národného parku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.03.2023

Plány na výstavbu niekoľkých nových vodných elektrární v Albánsku sú minulosťou. Projekty stavebných a energetických firiem prekazil vznik nového národného parku. Štatút s najvyšším stupňom ochrany získala rieka Vjosa.

Zrekonštruovaný Červený kostol v Olomouci otvoria v máji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 17.03.2023

Do otvorenia jednej z najkrajších gotických pamiatok v Olomouci ostáva zopár týždňov. Termín sprístupnenia Červeného kostola je predbežne naplánovaný na 17. mája. Sídlo novovznikajúceho kultúrneho centra sa návštevníkom ukáže vo vynovenej podobe.

Nový most v Birminghame ponesie meno anglického futbalistu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.03.2023

Anglickí futbalisti sa na Britských ostrovoch tešia obrovskej popularite. Výsledkom toho je pomenovanie vybraných ulíc, námestí či mostov po najväčších futbalových hviezdach. Meno jedného z hráčov ponesie aj nový most v Birminghame.

Na Morave vznikne nová chránená krajinná oblasť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 14.03.2023

Viac ako 20-členný zoznam chránených krajinných oblastí v ČR sa opäť rozšíri. 27. oblasťou s týmto ochranným štatútom sa stane tzv. Soutok na Břeclavsku. Prírodný areál so vzácnymi lužnými lesmi má byť v budúcnosti vyhlásený aj za národný park.

Pritzkerovu cenu 2023 získal britský architekt David Chipperfield

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.03.2023

Riadi 3 európske ateliéry, v ktorých zamestnáva viac ako 100 ľudí, s ktorými navrhuje budovy pre 3 kontinenty. Za svoju dlhoročnú prácu a prínos pre svetovú architektúru bol ocenený viacerými cenami. Najnovším úlovkom do tejto zbierky je Pritzkerova cena.

Súťaž o zákazku na revitalizáciu Turzovských kúpeľov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.03.2023

Turzovským kúpeľom svitá nádej na znovuzrodenie. Chátrajúci areál pri Gelnici môže zachrániť plánovaná revitalizácia. O jeho rozsiahlu obnovu sa postará víťaz vyhlásenej architektonickej súťaže.

Hradec Králové má novú lávku cez Labe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.03.2023

Niekoľkomesačná výstavba novej lávky v Hradci Králové je dokončená. Mostná stavba poskytla obyvateľom a návštevníkom krajského mesta ďalšiu možnosť, ako prechádzať cez rieku Labe.

Portugalský energetický líder investuje miliardy eur do obnoviteľných zdrojov energie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 07.03.2023

V európskom energetickom sektore sa chystajú ďalšie astronomické investície. Miliardy eur v najbližších rokoch potečú do niekoľkých projektov zameraných na podporu OZE. Masívne investície avizovala aj najväčšia energetická spoločnosť v Portugalsku.

Tržby ubytovacích zariadení za rok 2022 prekročili 430 mil. € bez DPH

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 06.03.2023

Po 2 kritických rokoch sa minuloročná návštevnosť ubytovacích zariadení na Slovensku priblížila k číslam spred pandémie. Vyššia návštevnosť viedla aj k nárastu tržieb hotelov a penziónov, ktoré za celý rok 2022 zarobili viac ako 430 mil. € bez DPH.

Rezidenčná štvrť v Toulouse je takmer celá z dreva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 03.03.2023

Drevo ako stavebný materiál zohráva kľúčovú úlohu pri viacerých väčších rezidenčných projektoch. Vo francúzskom meste Toulouse poslúžilo na výstavbu takmer celej obytnej štvrte. Z dreva bola postavená väčšina budov vrátane viacpodlažných objektov.

Nitra sa zbavila ďalších nepovolených reklamných stavieb

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.03.2023

Nitra pokračuje v iniciatíve odľahčiť ulice mesta od tzv. reklamného smogu. Radnica sa ho snaží obmedzovať odstránením nepovolených reklamných stavieb. Niekoľko desiatok ich zmizlo aj minulý rok.

Francúzsko vlani vyrobilo najmenej elektriny za 30 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 28.02.2023

Krajina galského kohúta patrí dlhodobo medzi najväčších výrobcov elektriny v Európe. Minulý rok sa jej pozícia mierne oslabila. Dôvodom bol výrazný pokles produkcie, ktorý viedol k dosiahnutiu 30-ročného minima.

Botanickú záhradu v Prahe vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 27.02.2023

Desaťtisíce návštevníkov, milióny zarobených korún. Pražská botanická záhrada má na konte ďalší dobrý rok. Z hľadiska celkovej ročnej návštevnosti sa jej podarilo zaznamenať rekordný výsledok. 

V ČR vstupuje do platnosti norma obmedzujúca svetelný smog

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 24.02.2023

Nespavosť, horšia koncentrácia, narušený biorytmus hmyzu, opadávanie listov z drevín. To sú len niektoré z dôsledkov vysokej miery svetelného znečistenia. ČR sa chce s týmto problémom popasovať reguláciou svetelného smogu.