Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
277 566
Reg. kancelárií
10 782
Reg. užívateľov
106 338
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články

V Prahe stavajú super ekologický kancelársky komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 11.07.2017

Nehnuteľnosti, pri ktorých výstavbe sa kladie dôraz na ekológiu, pribúdajú hromadne aj v susednom Česku. V jednej z lukratívnych pražských štvrtí sa dokonca pracuje na objekte, ktorý by mal zatiaľ ako jeden z mála na svete čistiť ovzdušie od smogu. 

viac …

Fordypningsrommet Fleinvær - drevená dedinka pod polárnou žiarou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.07.2017

Dovolenka snov znamená pre každého niečo iné. Tí, ktorí nechcú ležať na rozpálených plážach možno ocenia pobyt v charizmatickej Škandinávii. Napríklad na tichom ostrove Fleinvær, ktorý ponúka idylické ubytovanie pri Severnom polárnom kruhu.

viac …

Half House – projekt netradičného domu z Lednických Rovní

Napísal Róbert Bosák, 09.07.2017

Dom, ktorý je nielen komfortný a atraktívny, ale spĺňa aj najvyššie kvalitatívne nároky a všetky požiadavky na praktickú funkciu. Reč je o projekte Half House, ktorý minulý rok svojou originalitou rozožiaril obec Lednické Rovne.  

viac …

15 finalistov súťaže CEZAAR 2017

Napísal Róbert Bosák, 08.07.2017

CEZAAR 2017 – jedna z najväčších architektonických súťaží na Slovensku sa prelína do svojej ďalšej fázy. Počas štvrtka bolo totiž vybraných 15 finalistov, ktorí zabojujú o tohtoročné prvenstvo.

viac …

Prichádza nová generácia drevených radiátorov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 07.07.2017

Leto je našťastie v plnom prúde, takže vykurovacia sezóna nás zatiaľ trápiť nemusí. Ak ale poškuľujeme po kúpe nového radiátora, určite si aj počas teplých letných dní dáme záležať na sledovaní noviniek. A práve drevené radiátory si začínajú pýtať pozornosť. 

viac …

Tipy pre výber vhodného kancelárskeho priestoru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.07.2017

Vysoké pracovné nasadenie, spoluúčasť pri vytváraní dobrého kolektívu a čas strávený v príjemnom prostredí, do ktorého sa budeme radi vracať. Pokiaľ pri výbere kancelárie využijeme zopár osvedčených tipov, nájdeme priestor ponúkajúci tieto podmienky. 

viac …

Varte bezpečne a efektívne – s indukčnou varnou doskou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 05.07.2017

Efektívne riešenia urýchľujúce bežné domáce práce sú vítané v akýchkoľvek podobách.  Napríklad v kuchyni sa okrem iného osvedčili indukčné varné dosky schopné skvalitniť celý proces prípravy jedla a to jednoduchým a bezpečným spôsobom. 

viac …

Mexickí architekti priniesli nový pohľad na život v bytovkách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 04.07.2017

Čoskoro to bude rok, čo sa jeden z najunikátnejších bytových domov (nielen) v Mexiku stal súčasťou pokrokovej bytovej výstavby. Jeho realizácia totiž prináša celkom nový pohľad na spolužitie mestských ľudí v trochu inom type bytoviek, aké bežne poznáme. 

viac …

5 číselných faktov o rekonštrukciách domácností

Napísal Róbert Bosák, 03.07.2017

Nebyť možnosti rekonštruovania, tisíce slovenských domácností by svojim obyvateľom neponúkalo ani základný štandard. Našťastie, mnohí si k tomuto spôsobu modernizácie bývania nachádzajú cestu, čo potvrdzujú aj aktuálne čísla prieskumov a štatistík.  

viac …

Pohyblivé priečky – riešenie ako efektívne meniť dispozíciu priestoru

Napísal Róbert Bosák, 02.07.2017

Dokážu rozdeliť priestor, zmeniť jeho dispozíciu a navyše mu dať novú tvár. Pohyblivé deliace priečky na seba berú praktickú aj estetickú funkciu, pri ktorej plnení pomáhajú obyvateľom skvalitniť celkový dojem z bývania. 

viac …

5 neškodných tipov pre odpudenie letného hmyzu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 01.07.2017

Invázia hmyzu do našich domácností je v lete na dennom poriadku, no nik z nás nie je povinný trpieť takéto neželané návštevy. Stačí uplatniť niekoľko užitočných a hlavne pre naše bývanie neškodných tipov, s ktorými dokážeme hmyz úspešne odpudzovať. 

viac …

Študenti pracujú na návrhoch modernizácie Bratislavy

Napísal Róbert Bosák, 30.06.2017

Napriek dynamickému rozvoju a neustálej modernizácii čaká naše hlavné mesto a jej urbanistický vývoj ešte mnoho výziev. Pomôcť jej chcú aj iniciatívni študenti, ktorí sa aktuálne venujú príprave dvoch väčších projektov meniacich obraz Bratislavy. 

viac …

V drevodomoch od M-House je aj v horúčavách príjemne

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 30.06.2017

Najlepšou ochranou pred prehrievaním obytného priestoru je dobre navrhnutý dom s využitím správnej orientácie na svetové strany, primeranými presklenými, ale aj tieniacimi plochami a hlavne materiálmi, ktoré zabraňujú prehrievaniu. Nie každý chce žiť ako v skleníku. Dôvodom môže byť nielen snaha o súkromie, ale hlavne snaha predchádzať vysokým teplotám v interiéri počas letných dní. Lepšie a zdravšie než chladiť je dom neprehrievať. Zabrániť prehrievaniu možno použitím vhodných materiálov, ktoré navyše zabezpečujú zdravú klímu v interiéri a prispievajú k tepelnej pohode najmä v lete. Zdravé domy, ktoré sa neprehrievajú, stavia jeden z popredných zhotoviteľov drevostavieb, spoločnosť M-House, s. r. o..

viac …

SLOVENSKO MÁ HISTORICKY PRVÝCH ELITNÝCH REALITNÝCH KONZULTANTOV

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 29.06.2017

Už aj slovenský realitný trh sa môže pýšiť skupinou konzultantov, ktorí dokážu klientov usmerňovať na vysokej odbornej úrovni. Ide o historicky prvých viac ako tridsiatich realitných maklérov z celého Slovenska, ktorí minulý týždeň náročnou záverečnou skúškou ukončili prestížny študijný program RSc. Slovenskej realitnej akadémie (SORA). Klienti ich budú môcť rozoznať vďaka kariérnemu titulu RSc. (Real estate Consultant) alebo si ich vyhľadať priamo v registri RSc. absolventov akadémie.

viac …

4 najdrahšie ulice sveta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 29.06.2017

Luxusné butiky, drahé rezidencie, najvyššie mrakodrapy a koncentrácia najbohatších ľudí planéty. Presne to je bežný obraz 4 najdrahších ulíc sveta, ktoré na každom kroku dýchajú prepychom a ambíciami. 

viac …