Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Ceny nových domov v Číne rástli 4. mesiac za sebou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.02.2024

Čínsky realitný trh naďalej čaká na lepšie obdobie. Realitným spoločnostiam spôsobuje vrásky na čele priebežný vývoj cien nových domov. Aj keď ich priemerná cena začala po niekoľkých mesiacoch opäť rásť, tempo zdražovania dosahuje minimálnu úroveň.

Budova stanice Ostrava-Vítkovice prejde komplexnou rekonštrukciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.02.2024

V Česku sa v priebehu roka rozbehne niekoľko projektov výstavby alebo rekonštrukcie staničných budov. Na rad príde aj objekt železničnej stanice v ostravských Vítkoviciach. Stavba zo 60. rokov podstúpi komplexnú rekonštrukciu.

Čiperova vila v Zlíne sa premení na kultúrne a kreatívne centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.02.2024

Mestu Zlín stále chýba miesto, kde by pod jednou strechou prebiehali rôzne vzdelávacie a tvorivé programy pre umelcov a mladé kreatívne talenty. Situácia sa zmení po obnove Čiperovej vily. Historický objekt sa stane sídlom kultúrneho a kreatívneho centra.

Najvyššia hybridná drevostavba na svete dosiahne výšku takmer 190 m

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.01.2024

Drevostavby posúvajú latku stále o niečo vyššie. Výška projektov najvyšších drevených budov na svete začína atakovať hranicu 200 metrov. Nová hybridná veža v austrálskom Perthe dosiahne takmer 190 metrov.

V bratislavskej Vrakuni chcú postaviť nový polyfunkčný komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 29.01.2024

Vrakuňa sa pripravuje na výstavbu ďalšieho veľkého projektu. Súkromný investor chce v bratislavskej mestskej časti vybudovať polyfunkčný komplex. V niekoľkých budovách budú zriadené byty aj priestory pre občiansku vybavenosť.

Železničná stanica Brno-Královo Pole prejde rozsiahlou modernizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.01.2024

Dopravná infraštruktúra v ČR prechádza masívnou obnovou. Rekonštrukcia prebehne aj na jednej zo železničných staníc v Brne. V metropole Moravy sa pripravuje rozsiahla modernizácia stanice Královo Pole.

V Osle vyrástla demontovateľná administratívna budova z dreva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 25.01.2024

Nórsko patrí dlhodobo k lídrom v oblasti výstavby drevostavieb. Z dreva bola postavená aj nová administratívna budova HasleTre v širšom centre nórskej metropoly. Architekti ju navrhli ako demontovateľnú stavbu, ktorá vsádza na drevo-centristický prístup.

Rekonštrukcia obchodného centra Grand Pardubice potrvá takmer 2 roky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.01.2024

Legendárne pardubické obchodné centrum zatvorilo brány. Širokej verejnosti ich opäť otvorí najskôr v druhej polovici budúceho roka. Stane sa tak po ukončení rekonštrukcie paláca Grand z 30. rokov, ktorá má nákupnému stredisku vrátiť zašlú slávu.

Na bratislavských Kramároch sa zrekonštruujú 3 nemocničné oddelenia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.01.2024

Do obnovy bratislavských nemocníc sa v posledných rokoch preinvestovali milióny eur. V komplexoch s budovami z minulého storočia sú stále oddelenia, ktoré vyžadujú väčšie rekonštrukčné zásahy. Obnovou prejdú aj vybrané oddelenia na Kramároch.

V banskobystrickej časti Fončorda má vzniknúť vyše 300 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 19.01.2024

Bytový fond v Banskej Bystrici rozšíria ďalšie desiatky bytov. Súkromný investor ich plánuje postaviť v mestskej časti Fončorda. Miestom výstavby bude jeden z tamojších brownfieldov.

18 nových národných kultúrnych pamiatok v ČR

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.01.2024

Zoznam národných kultúrnych pamiatok v susednej ČR sa rozšíri o ďalších zástupcov. Česká vláda v decembri rozhodla o udelení najvyššej pamiatkovej ochrany v krajine 18 objektom.

Vynovená expozícia automobilky Škoda v Nemecku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.01.2024

V roku 2023 sa v európskych mestách otvorilo niekoľko múzeí. Jedna z expozícií bola v novembri sprístupnená vo Wolfsburgu. V múzejnom areáli Autostadt otvoril brány pavilón venovaný značke Škoda.

Dom roka 2023 vo Veľkej Británii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.01.2024

Stovky projektov, 6 finalistov, 1 víťaz. Tradičná britská súťaž o titul „dom roka“ má za sebou ďalší ročník. Prestížne prvenstvo putovalo do Tottenhamu.

Hotel v Indonézii so šírkou iba 280 cm

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.01.2024

Úzky pozemok nie je prekážkou na výstavbu budovy s väčšou výmerou. Dobrý architekt sa dokáže popasovať s nedostatočnou voľnou plochou návrhom extrémne štíhlej stavby. Takou je aj sídlo „chudého“ hotela v Indonézii.

Rotterdam oživil moderný obytný komplex z bielosivých tehál

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 11.01.2024

Na bytovom trhu v Holandsku sa objavil ďalší pútavý projekt. Jednu z rotterdamských štvrtí oživil obytný komplex s necelou stovkou bytov. Pozornosť púta dizajnom, ktorého kľúčovým prvkom je murivo z bielosivých tehál.

O titul najdrahšie mesto na svete sa podelili 2 lokality

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.01.2024

Analytici z Economist Intelligence Unit nedávno zverejnili nový rebríček najdrahších miest na svete. V porovnaní s predchádzajúcimi výsledkami v ňom prišlo k viacerým zmenám. Najvýraznejšou je deľba vedúcej priečky medzi 2 lokality.