Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2518 článkov

ZŠ Starozagorská v Košiciach bude mať nové športové plochy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.09.2023

Mesto Košice v súčasnosti realizuje niekoľko projektov rozvoja športovej infraštruktúry v školských areáloch. V zozname škôl, ktoré budú mať nové alebo zrenovované športové plochy, je aj ZŠ Starozagorská.

V Neapole otvorili múzeum venované tenoristovi Enricovi Carusovi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.09.2023

Mapa talianskych múzeí sa v priebehu letných prázdnin rozšírila. Novým prírastkom je múzeum venované opernému spevákovi E. Carusovi. Otvorené bolo v jednom z palácov v jeho neapolskom rodisku.

Počet prenocovaní vo Viedni sa v 1. polroku medziročne zdvojnásobil

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.09.2023

Cestovný ruch v rakúskej metropole sa po kritickom pandemickom období vracia späť k číslam spred roka 2020. V 1. polroku 2023 zaznamenal plusové výsledky vo viacerých ukazovateľoch. Výrazný nárast zaznamenal počet prenocovaní.

V Duisburgu postavia najväčší oceliarsky závod v Nemecku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.09.2023

V nemeckom priemysle sa schyľuje k realizácii ďalšieho veľkého projektu. Zrealizovaný bude v meste Duisburg v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko. Jeho výsledkom bude najväčší oceliarsky závod v krajine.

Priemyselný park Záborské rozšíri nové logistické centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.09.2023

V prešovskom okrese pribudne ďalší industriálny objekt. Nové logistické centrum má vyrásť v areáli Priemyselného parku Záborské. Začiatok jeho výstavby je naplánovaný na jún budúceho roka.

Rekonštrukcia vodného mlyna v Tomášikove

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.09.2023

Počas letných prázdnin sa začala obnova viacerých slovenských pamiatok. Prvé zásahy má za sebou aj Vodný kolový mlyn v Tomášikove. Cenná historická pamiatka podstúpi rozsiahlu rekonštrukciu, súčasťou ktorej je výstavba nového návštevníckeho centra.

Farby dodajú kúpeľni jedinečnosť a štýl

Napísal PR článok, 12.09.2023

Klasické chrómové alebo biele príslušenstvo a doplnky zariaďovacích predmetov už pomaly ale isto strácajú na popularite. Moderné kúpeľne a toalety vyžadujú nevšedný farebný koncept, a preto sú aktuálne obľúbené tmavšie farby, ako je antracitová, matná alebo lesklá čierna, prípadne rôzne odtiene sivej. Žiadaná je tiež zlatá alebo bronzová farba. Takto kreatívne tónované sprchové žliabky, odtokové sústavy, ovládacie dosky alebo ďalšie vybavenie zažívajú doslova boom.

Meškajúci futbalový štadión v Prešove má byť hotový v decembri 2024

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.09.2023

Čakanie na štart výstavby nového futbalového štadióna v Prešove sa skončilo. Základný stavebný kameň bol v priebehu prázdnin slávnostne poklepaný a stavenisko odovzdané. Nové športovisko má byť hotové v decembri 2024.

Rezidenčný komplex z tehál a cédra v Seattle

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 08.09.2023

Po kombinácii tehál a dreva siaha čoraz viac architektov. Spojenie týchto materiálov si našlo uplatnenie aj pri návrhu jedného z najnovších rezidenčných projektov v americkom meste Seattle.

V Bojniciach má vyrásť nový apartmánový komplex

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 07.09.2023

Ponuka bývania v Bojniciach sa rozšíri o nové bytové jednotky. Zriadené budú v novom apartmánovom komplexe. Súčasťou projektu je vybudovanie infraštruktúry súvisiacej s pohybom v exteriéri obytných budov.

Spišské divadlo zaznamenalo nárast tržieb aj návštevnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 05.09.2023

Po letných prázdninách sa pomaly rozbieha ďalšia divadelná sezóna. V tej predošlej sa darilo viacerým slovenským divadlám. Plusové čísla zaznamenalo aj Spišské divadlo so sídlom v Spišskej Novej Vsi.

Jeden z najstarších veterných parkov v Škótsku rozšíri svoju kapacitu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 04.09.2023

Turbíny veternej elektrárne Hagshaw Hill sa po 28 rokoch zastavili. Jej prevádzka bola ukončená iba dočasne. Jeden z najstarších veterných parkov v Škótsku čaká rozšírenie kapacity, po ktorom bude vyrábať niekoľkonásobne viac elektriny ako doteraz.

Pražské Holešovice budú mať nový park na brehu Vltavy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 01.09.2023

V českej metropole má byť v blízkej budúcnosti vybudovaných niekoľko parkov. Nový prírastok očakávajú aj Holešovice. Zelená zóna prístupná širokej verejnosti vznikne na brehu Vltavy.

Premena britského bunkra z 2. svetovej vojny na dovolenkový dom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 31.08.2023

2. svetová vojna za sebou zanechala mnoho opustených bunkrov po celej Európe. Zopár sa ich nachádza aj v anglickom grófstve Dorset. Niektoré z nich si našli uplatnenie aj po viac ako 70 rokoch. V súčasnosti slúžia ako dovolenkové domy.

Vo Francúzsku vyrástlo planetárium s drevenými stenami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 29.08.2023

Na európskej mape drevostavieb pribudol ďalší objekt. Nový objav ukázalo francúzske mesto Douai. V jednej z jeho štvrtí vyrástlo moderné planetárium s drevenými stenami.

V EÚ je home office najviac využívaný v Holandsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 28.08.2023

Do roku 2020 využívalo home office iba pár percent obyvateľov. Po vypuknutí pandémie sa podiel ľudí pracujúcich z domu výrazne zvýšil. Vo viacerých členských krajinách EÚ si udržal vysoké čísla aj v roku 2022. Najvyšší výsledok vlani dosiahol v Holandsku.