Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
257 652
Reg. kancelárií
10 895
Reg. užívateľov
107 343
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články

Slovensko bude mať prvú ekodedinu – pod Tatrami postavia Krásne Sady

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.09.2017

Prvou a veríme, že nie poslednou ekodedinkou na Slovensku sa stanú Krásne Sady. Ak sa iniciátorom pokrokového projektu podarí zrealizovať svoj nápad, našinec sa bude môcť onedlho presťahovať do prvej slovenskej obce vybudovanej na ekologických princípoch.  

viac …

V Panorama City otvoria o dva týždne tretí supermarket Yeme

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.09.2017

Sú to presne dva týždne, čo delia Bratislavčanov od nakupovania v novom supermarkete Yeme. Majitelia tejto obchodnej siete totiž plánujú otvorenie ďalšej predajne v hlavnom meste presne vo štvrtok 28.septembra.  

viac …

O energetický audit a certifikát sa zákazníkom postará Energie2

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 14.09.2017

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu - spoločnosť Energie2 poskytuje svojim zákazníkom okrem cenovo výhodných dodávok energií aj poradenské a doplnkové služby. Tie im šetria energie, čas, hľadanie odborníkov a prinášajú úspory finančných prostriedkov. Záujem prejavili zákazníci o energetické certifikáty a energetické audity. Informuje o tom obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2 Eduard Chudovský.

viac …

V Prahe pripravujú 6.ročník festivalu Film a architektura

Napísal Róbert Bosák, 13.09.2017

Domovom svetovej architektúry sa už onedlho stane opäť česká metropola. Práve v nej sa uskutoční ďalší ročník medzinárodného festivalu Film a architektura, ktorý do Prahy priláka elitných predstaviteľov domácej aj svetovej architektúry. 

viac …

Stavebná produkcia po tretíkrát v roku rástla

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 12.09.2017

Slovenské stavebníctvo zažíva po kratšej odmlke ďalšie dobré obdobie. Počas leta totiž rástli čísla vo viacerých štatistikách, pričom najvýraznejšie napredoval vývoj samotnej stavebnej produkcie. 

viac …

V Tatrách pripravujú ďalší veľký projekt za milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.09.2017

V posledných mesiacoch sa čoraz častejšie stretávame s návrhmi rôznych tatranských projektov. Pred niekoľkými dňami  sa do médií dostali informácie o príprave nového projektu meniaceho charakter Štrbského Plesa, ktorý už investori posunuli úradom.

viac …

Zariadenie interiéru ako odraz osobnosti majiteľa

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.09.2017

Nie je to len oblečenie, šperky či typ auta, ktoré odzrkadľujú našu povahu. O našich osobnostných rysoch veľa napovie aj obraz našej domácnosti, konkrétne farby, tvary a materiály zariadenia v interiéri.  

viac …

Frank Lloyd Wright – muž, ktorý prekročil hranice architektúry

Napísal Róbert Bosák, 09.09.2017

Vyše stovka budov, desiatky ocenení a jedno dielo svojho času považované za najkrajší dom na svete. Kariéra Franka Lloyda Wrighta sa spája s viacerými významnými dielami, ktoré navždy zmenili obraz architektúry tým, že sa neškatuľkovali do jedného štýlu.   

viac …

Študenti z Prahy predstavili kolekciu nábytku z ohýbaných trúbok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 08.09.2017

Výrobcovia českého nábytku už neraz prekvapili aj na medzinárodnej scéne. Aktuálne sa o to snažia študenti z Prahy, ktorí predstavili svoju novú kolekciu zhotovenú vďaka procesu ohýbania trúbok metódou CNC. 

viac …

3 fantastické domy postavené nad vodopádom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.09.2017

Bývanie mimo rušných miest ponúkajúce užšiu koexistenciu človeka s prírodou je čoraz viac žiadané po celom svete. Architekti tak vymýšľajú rôzne pokrokové projekty, medzi ktorými nájdeme aj domy zrealizované nad vodopádom. 

viac …

V Prahe predávajú najdrahší český byt za 3 milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 06.09.2017

Pražský realitný trh je opäť v pozore. V ponuke predávaných nehnuteľností sa ocitol najdrahší byt v celom Česku. S cenou na české pomery nevídanou si hľadá nového majiteľa ochotného zaplatiť za bývanie astronomickú čiastku.

 

viac …

Indický stromový hotel pri duchovnom zdroji planéty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 05.09.2017

Hotely zariadené v korunách stromov dnes nie sú ničím výnimočným. V Indii však k projektu takéhoto hotela pristúpili po svojom a hosťom ukázali nový pohľad na ubytovanie tohto druhu. 

viac …

Rozvoj inteligentných miest na Slovensku podporia štátne dotácie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 04.09.2017

Téma budovania inteligentných miest a obcí zohráva kľúčovú úlohu v celej EÚ. Do centra pozornosti sa dostáva aj u nás, čo potvrdzuje snaha o jej podporu štátom aj súkromným sektorom, ktorí spoločne rozbiehajú nový program dotácií. 

viac …

Slovenských majiteľov dovolenkových domov v Chorvátsku pribúda

Napísal Róbert Bosák, 03.09.2017

Obľúbené prímorské destinácie očarili slovenských turistov natoľko, že mnohí z nich si na ich plážach kupujú dovolenkové apartmány. Najvyhľadávanejšou krajinou, kde chcú Slováci takéto nehnuteľnosti vlastniť, je aj tento rok Chorvátsko. 

viac …

EÚ nariadila predaj úspornejších vysávačov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 02.09.2017

EÚ prichádza pravidelne s novými nariadeniami vedúcimi k šetrnejšiemu využívaniu domácich spotrebičov. Od včera je v platnosti ďalšie z nich, ktoré sa pre zmenu venuje vysávačom.

 

viac …