Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Zaujímavosti zo sveta

Celkovo 613 článkov

Najlepšie letisko sveta je v Singapure

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 24.03.2023

Bezpečnosť, maximálny komfort, nadštandardné služby, príjemná atmosféra. Nielen to ponúka miliónom cestujúcich najlepšie letisko sveta. Po 2-ročnej prestávke je ním opäť letisko v Singapure.

Výstavba novej basketbalovej arény Los Angeles Clippers napreduje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.03.2023

Čas hráčov a fanúšikov klubu LA Clippers strávený v ich súčasnom športovom stánku sa pomaly kráti. Slávny basketbalový klub z Los Angeles sa presťahuje do novej arény. Jej výstavba má za sebou ďalší významný míľnik a už budúci rok by mala hostiť prvé zápasy NBA.

Albánsku rieku ochráni pred výstavbou hydroelektrární štatút národného parku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.03.2023

Plány na výstavbu niekoľkých nových vodných elektrární v Albánsku sú minulosťou. Projekty stavebných a energetických firiem prekazil vznik nového národného parku. Štatút s najvyšším stupňom ochrany získala rieka Vjosa.

Nový most v Birminghame ponesie meno anglického futbalistu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.03.2023

Anglickí futbalisti sa na Britských ostrovoch tešia obrovskej popularite. Výsledkom toho je pomenovanie vybraných ulíc, námestí či mostov po najväčších futbalových hviezdach. Meno jedného z hráčov ponesie aj nový most v Birminghame.

Pritzkerovu cenu 2023 získal britský architekt David Chipperfield

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.03.2023

Riadi 3 európske ateliéry, v ktorých zamestnáva viac ako 100 ľudí, s ktorými navrhuje budovy pre 3 kontinenty. Za svoju dlhoročnú prácu a prínos pre svetovú architektúru bol ocenený viacerými cenami. Najnovším úlovkom do tejto zbierky je Pritzkerova cena.

Rusi kúpili v Turecku rekordný počet domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.02.2023

Turecký realitný trh vlani zažil jeden z najsilnejších rokov. Vo viacerých ukazovateľoch boli zaznamenané plusové výsledky. Vysoký rast zaznamenal aj predaj domov. Takmer štvrtinu z nich kúpili Rusi.

Kláštor vo Vrchlabí sa mení na Návštevnícke centrum KRNAP

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.02.2023

Krkonošský národný park oslavuje tento rok 60. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa v regióne uskutoční viacero významných udalostí. Výročný program vyvrcholí otvorením nového Návštevníckeho centra KRNAP zriadeného v bývalom kláštore vo Vrchlabí.

Zdieľaným kolobežkám v Paríži hrozí stopka. Rozhodne referendum.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.02.2023

Paríž bol jedným z prvých hlavných miest, ktoré zaviedli systém zdieľaných kolobežiek. Čoskoro sa môže stať prvým, ktoré ho zakáže. Obyvatelia francúzskej metropoly o tom rozhodnú v referende.

80 rokov budovy Pentagónu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.02.2023

September 1941. Američania ešte netušia, že o niekoľko týždňov sa ocitnú v 2. svetovej vojne. Napriek tomu spúšťajú výstavbu jednej z najväčších budov na svete. Pentagón je po niekoľkých mesiacoch hotový. Svoj účel plní aj po 80 rokoch.

Bulharsko chce obnoviť projekt ropovodu do Grécka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.02.2023

Vo východnej Európe môže byť vybudovaný nový ropovod. Viesť by mal z bulharského pobrežia k brehom Grécka. O jeho výstavbe sa uvažovalo už pred niekoľkými rokmi. Po obmedzeniach dovozu ruskej ropy sa projekt stáva znovu aktuálny.

Cestovný ruch v Španielsku vlani zarobil viac ako pred pandémiou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.02.2023

Španielsko je roky jednou z najnavštevovanejších krajín na svete. Príjmy z cestovného ruchu tvoria viac ako desatinu všetkých príjmov v španielskej štátnej kase. Minulý rok dosiahli ešte viac ako pred pandémiou.

Nový pamätník venovaný Martinovi Lutherovi Kingovi v Bostone

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.02.2023

22 000 ľudí, približne toľko ich 23. apríla 1965 stálo v parku Boston Common. Zvedavý dav si prišiel vypočuť ďalší horlivý prejav Martina Luthera Kinga, ktorému na tomto mieste po necelých 58 rokoch odhalili nový pamätník.

Železničná stanica v Madride prejde veľkou prestavbou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.02.2023

V španielskej metropole sa chystá jeden z najväčších dopravných projektov za posledné roky. Cieľom jeho realizácie je prestavba železničnej stanice Madrid Chamartín, ktorá sa premení na integrovaný dopravný uzol a zelené pľúca lukratívnej madridskej štvrte.

Prvý kozmodróm na pevninskom území EÚ otvorili vo Švédsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 24.01.2023

Kozmické stredisko CSG leží vo Francúzskej Guyane a prvý britský kozmodróm začal slúžiť svojmu účelu až po brexite. Pevninské územie EÚ stále čakalo na prvé zariadenie pre štart orbitálnych letov. Čakanie ukončil nový kozmodróm vo Švédsku.

Benátsku baziliku chránia pred záplavami špeciálne sklenené zábrany

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.01.2023

Voda v Benátkach pred koncom minulého roka znovu ukázala svoju silu. Zimné záplavy sú hrozbou pre celé mesto vrátane benátskej architektúry. Dôsledky záplav na vlastných múroch v minulosti pocítila aj miestna bazilika. Podobný scenár by sa vďaka skleneným zábranám už zopakovať nemal.

Ceny domov v Číne klesali celý 2. polrok 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.01.2023

Čínsky realitný trh vlani čelil viacerým problémom. V 2. polroku sa k nim pridal pokles cien domov, ktorý pretrval až do konca roka. V jeho závere dosiahol jedny z najvyšších hodnôt za posledné roky.