Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Zaujímavosti zo sveta

Celkovo 563 článkov

Hokejové arény, ktoré hostia MS v hokeji 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.05.2022

Do začiatku druhého z medzinárodných vrcholov tohtoročnej hokejovej sezóny ostávajú posledné hodiny. Po ich uplynutí vykorčuľujú na ľadovú plochu v 2 hokejových arénach najlepšie reprezentácie sveta.

O Českú cenu za architektúru sa uchádza 201 projektov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.05.2022

Porota zo súťaže Česká cena za architektúru bude mať plné ruky práce aj tento rok. Do boja o prestížne ocenenie sa prihlásilo až 201 projektov. Jeden z nich sa stane laureátom hlavnej ceny 7. ročníka ČCA.  

V Prahe bude otvorené nové retro múzeum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.05.2022

Zoznam múzeí v ČR čoskoro doplní ďalší pražský zástupca. V českej metropole otvoria nové Retro muzeum Praha, ktoré návštevníkov prenesie späť do 70.-80. rokov minulého storočia.

Cenu Mies van der Rohe 2022 získal projekt Town House

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.05.2022

Najprestížnejšia architektonická súťaž v Európe má nového víťaza. Vzácna cena, ktorú získajú iba najlepší z najlepších, putovala do Dublinu. Za projekt Town House, ktorý je pýchou anglického mesta Kingston upon Thames, ho získalo ženské duo z Írska.

Benátky zavádzajú rezervačný systém pre vstup do historického centra

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.04.2022

Jedno z najnavštevovanejších miest na svete sa pripravuje na ďalší nápor turistov. Tých má byť počas tohtoročnej letnej sezóny menej. Ich počet má obmedziť nový rezervačný systém, ktorý bude „vstupenkou“ do historického centra.

Najväčšia synagóga v ČR je po rekonštrukcii znovu otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.04.2022

3-ročné čakanie na ukončenie renovácie jednej z najvýznamnejších českých pamiatok sa skončilo. Veľká synagóga v Plzni má za sebou úspešnú obnovu a ešte pred tohtoročnými veľkonočnými sviatkami stihla opäť otvoriť svoje brány.

V Žiari nad Hronom sa má vybudovať nový logistický park

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.03.2022

Nie je to tak dávno, čo oblasť logistiky v Žiari nad Hronom „zasiahla“ správa o predaji logistického areálu patriaceho firme Prologis. Nedávno prišla z Pohronia ďalšia správa súvisiaca s touto oblasťou. V meste sa totiž chystá výstavba nového logistického parku.

Výstavba nového štadióna v Hradci Králové vstúpila do ďalšej fázy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.03.2022

Niekoľkoročný príbeh nového futbalového štadióna v Hradci Králové sa prehupol do ďalšej kapitoly. Tou je realizácia hrubej stavby, ktorá v týchto dňoch začala naberať prvé kontúry.

Olympijský štadión „Vtáčie hniezdo“ v Pekingu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.02.2022

Zimné olympijské hry 2022 sú v plnom prúde. Oficiálne otvorené boli počas piatkového slávnostného ceremoniálu. Ten sa uskutočnil v priestoroch štadióna, ktorý je známy ako „Vtáčieho hniezda“.

Pred 150 rokmi sa narodil architekt Jože Plečnik

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 24.01.2022

Európska architektonická obec si v priebehu uplynulého víkendu pripomínala pamiatku jedného z najvýznamnejších architektov 1. polovice 20. storočia. V nedeľu totiž uplynulo presne 150 rokov od narodenia Jožeho Plečnika.

Rozširovanie Suezského prieplavu bude dokončené v lete 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.01.2022

193 km dlhý prieplav spájajúci Červené a Stredozemné more je už viac ako 150 rokov jedným z najdôležitejších uzlov lodnej dopravy vo svete. Tlak zo strany prepravcov je však stále vyšší, čo viedlo k zahájeniu projektu rozširovania vyťaženého „kanála“. Dnes sú už známe predbežné termíny jeho ukončenia.

Najvyššia rezidenčná budova v San Franciscu sa prepadá

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.01.2022

Nad mestom presláveným kultúrou hippies a majestátnym mostom Golden Gate sa týči viacero výškových stavieb. Jednou z nich je aj Millennium Tower. Jedná sa o najvyššiu rezidenčnú budovu v meste, ktorej výška sa však postupne znižuje.

Pred 5 rokmi bola v Hamburgu otvorená Labská filharmónia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.01.2022

11. január 2017, Hamburg, Nemecko. Po niekoľkoročnej realizácii sa v štvrti HafenCity slávnostne otvára Labská filharmónia. Tá je už 5 rokov jednou z najkrajších budov, aké boli v Nemecku v priebehu predošlých 2 dekád postavené.

V Indii sa v priebehu roka dokončí nová budova parlamentu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.01.2022

CNN ju zaradila medzi najočakávanejšie projekty tohto roka. Napriek tomu je terčom obrovskej kritiky, ktorá má viacero dôvodov. Indická vláda však projekt novej budovy parlamentu obhajuje a pomaly sa začína pripravovať na ukončenie výstavby.

V Nórsku vznikne jedno z najlepších svetových centier na výskum oceánov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.01.2022

Vedci, ktorí skúmajú oceány a podmorský život, budú mať opäť lepšie podmienky pre svoju prácu. V nórskom Trondheime sa totiž postaví nové výskumné centrum zamerané na túto oblasť. Podľa mnohých expertov pôjde o jedno z najlepších centier tohto druhu.

Najdlhší panelák v Poľsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 31.12.2021

Nie je najdlhším na svete, no na prvenstvo vo viac ako 30-miliónovom Poľsku to stačí. Paneláky s dĺžkou dosahujúcou niekoľko stoviek metrov totiž u našich susedov nie sú samozrejmosťou.