Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Zaujímavosti zo sveta

Celkovo 685 článkov

5 originálnych okrúhlych domov zo zámoria

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.05.2024

Okrúhly tvar domu ponúka niekoľko plusov. Domy s takýmto dizajnom neplnia iba estetickú funkciu. V mnohých prípadoch sú aj lacnejšie a energeticky efektívnejšie. 5 okrúhlych domov zo zámoria sa môže pochváliť aj odolnosťou voči hurikánom a iným vrtochom počasia.

Arény, v ktorých sa odohrajú MS v hokeji 2024

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 08.05.2024

Do začiatku hokejového šampionátu ostávajú posledné hodiny. Hokejová špička sa postupne presúva do dejiska 87. majstrovstiev sveta. Po 9 rokoch si znova zmeria sily v susednom Česku.

Vsetín otvára zrekonštruovanú železničnú stanicu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.05.2024

Prvá fáza prestavby železničnej stanice vo Vsetíne je na konci. Výsledkom prác za viac ako 3 mld. Kč sú nové nástupištia, nová budova terminálu a nová organizácia koľajísk. Moderný dopravný komplex sa verejnosti otvorí 3. mája.

V Paríži dokončili udržateľnú olympijskú arénu z dreva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.04.2024

Do štartu letnej olympiády ostáva niekoľko týždňov a vo francúzskej metropole finišujú prípravy na športový sviatok roka. V rámci príprav bol dokončený aj štadión pre vodné športy. Ako jedno z mála športovísk v krajine disponuje drevenou konštrukciou.

Firma Trumpovho zaťa prestavia zbombardované sídlo generálneho štábu v Belehrade

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.04.2024

Noc z 29. na 30. apríla 1999. Sídlo generálneho štábu v Belehrade horí v plameňoch. V nasledujúcich rokoch chátra a ostáva živou spomienkou na krvavé udalosti. Pár týždňov pred 25. výročím zbombardovania objektu dostáva druhú šancu.

Nová centrála spoločnosti JPMorgan Chase na Manhattane

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 29.03.2024

Jedna z najväčších finančných inštitúcií na svete bude sídliť v novej centrále. Nové sídlo JPMorgan Chase sa v súčasnosti buduje na pôvodnej manhattanskej adrese. Newyorský mrakodrap už dosiahol svoj najvyšší bod.

Královohradecký kraj pokračuje vo výstavbe a modernizácii nemocníc

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.03.2024

V Královohradeckom kraji sa v posledných rokoch postavilo a zmodernizovalo viacero zdravotných stredísk. Rozvoj nemocničnej infraštruktúry za miliardy korún pokračuje ďalej. V priebehu roka prebehnú práce na niekoľkých väčších projektoch.

V Číne skonfiškovali rekordný počet nehnuteľností

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.03.2024

Trend nárastu počtu skonfiškovaných čínskych nehnuteľností pretrváva ďalej. Miestne úrady počas 12 mesiacov minulého roka „odobrali“ majiteľom rekordný počet obytných aj nerezidenčných nehnuteľností.

V Jeseníkoch vznikne nové návštevnícke centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 22.03.2024

V ČR je viac ako 20 chránených krajinných oblastí. Len v 10 z nich je tzv. Dům přírody, ktorý slúži ako viacúčelové návštevnícke centrum prezentujúce miestnu prírodu a život v nej. Zoznam týchto stredísk rozšíri Dům přírody Jeseníků.

Google postaví vo Veľkej Británii dátové centrum za 1 mld. USD

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.03.2024

Britské ostrovy patria medzi svetové regióny s najlepšími vyhliadkami pre rast technologického sektora. Na britskom trhu vidí potenciál aj spoločnosť Google. Neďaleko Londýna chce investovať 1 mld. USD. Výsledkom investície bude nové dátové centrum.

Botanická záhrada v Liberci opraví prvý skleník

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.03.2024

Jedna z najstarších botanických záhrad v ČR pripravuje opravu jednotlivých pavilónov. Ako prvý príde na rad depozitný skleník. Rekonštrukcia za viac ako 2 mil. Kč má začať v lete.

Bezpečnostné siete na moste Golden Gate majú zabrániť samovraždám

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.03.2024

Ikonický most v San Franciscu je častým cieľom samovrahov. Správcovia vyše 80-ročnej stavby sa rozhodli zabrániť opakovaným tragickým udalostiam. Na konštrukciu Golden Gate nechali namontovať bezpečnostné siete.

V Kodani dokončujú dvojicu kaktusových bytových veží

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.03.2024

V hlavnom meste Dánska sa v priebehu roka dokončí niekoľko rezidenčných projektov. Do konca jari má byť hotová dvojica bytových veží s originálnym dizajnom. Rezidenčný komplex prinesie desiatky luxusných bytov v lukratívnej lokalite.

V Edinburghu vznikne nová štvrť s tisíckami domov za 2 mld. GBP

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 04.03.2024

V škótskej metropole sa schyľuje k realizácii jedného z najväčších stavebných projektov za posledné roky. Jeho výsledkom bude predmestská štvrť pre tisícky obyvateľov. Nové bývanie si nájdu v rezidenčnej zóne s niekoľkými tisíckami domov.

Japonská hobitia knižnica ukrytá v zelenom svahu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.03.2024

Hobitie domy sa tešia rastúcej popularite na celom svete. Ich dizajn sa stáva inšpiráciou aj pri tvorbe návrhov verejných budov. V budove ako z príbehov o hobitoch sídli aj jedna z japonských knižníc. 

Žižkovo náměstí v centre Prostějova čaká obnova

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.02.2024

Na Morave sa obnoví ďalšie centrum mesta. Rekonštrukčné práce sa pomaly pripravujú v Prostějove. V rámci rozsiahlej obnovy budú zrekonštruované viaceré lokality. Obnovu podstúpi aj Žižkovo náměstí.