Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Zaujímavosti zo sveta

Celkovo 577 článkov

Najväčší futbalový štadión v Európe oslávil 65 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.09.2022

Európsky futbal mal cez víkend veľký sviatok. Dôvodom na oslavu bolo výročie otvorenia najväčšieho futbalového štadióna na starom kontinente. Jedna z najväčších futbalových arén na svete oslávila 65. narodeniny.

Ekologické bývanie na mori vo futuristických plávajúcich domoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.09.2022

Projekty zamerané na realizáciu plávajúcich príbytkov nie sú novinkou. Niektoré z nich už kotvia vo vodách v rôznych kútoch sveta. Pridať sa k nim majú nové plávajúce domy navrhnuté v znamení ekologických princípov.

Spoločnosť Apple otvorila v Londýne nový kamenný obchod

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.09.2022

Spoločnosť Apple v lete neodpočívala. Jej tím vytrvalo pracoval na ďalšom rozširovaní siete kamenných predajní. Nový obchod prevádzkovaný pod značkou tohto amerického technologického obra pribudol v Londýne.

Saudská Arábia postaví mrakodrap dlhý neuveriteľných 120 km

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.08.2022

V arabskom svete bolo v posledných rokoch postavených mnoho projektov posúvajúcich hranice možného. Ďalší z nich má byť zrealizovaný v Saudskej Arábii, ktorá pripravuje jeden z najambicióznejších stavebných projektov 21. storočia.

Najvyššia drevostavba v Severnej Amerike bude vysoká 90 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.08.2022

Drevostavby sú v Severnej Amerike stále viac populárne. S tým rastie aj výška nových budov budovaných z dreva. Tá najvyššia bude po ukončení realizácie dosahovať až 90 metrov.

Nová centrála spoločnosti Alibaba má hotový návrh

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.08.2022

Čínsky technologický gigant sa presťahuje do novej centrály. Nové sídlo firmy Alibaba už má hotový návrh. Zamestnancom aj členom predstavenstva zaistí pohodlie a zdravú vnútornú mikroklímu v úspornom komplexe s biofilným dizajnom.

Nové výškové veže v Haagu prekonajú hranicu 150 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.08.2022

Holandské mestá sa dlhodobo vyhýbajú hromadnej výškovej výstavbe. Výnimkou nie je ani Haag, kde najvyššie budovy nedosahujú ani 150 m. Latku nahor posunie projekt s 2 výškovými vežami, ktoré prekonajú 150-metrovú výšku ako prvé budovy v meste.

Kuvajtská národná banka sídli v novom mrakodrape

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.08.2022

Najlukratívnejšia finančná štvrť v kuvajtskej metropole sa postupne rozrastá do výšky aj rozlohy. Prispel k tomu aj nedávno dokončený mrakodrap. Nová výšková budova sa stala ústredným sídlom centrálnej banky.

Na čele Amerického inštitútu architektov bude prvýkrát Afroameričanka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.07.2022

Elitná architektonická organizácia v USA si zvolila nové vedenie. Zmena nastane rovno na vedúcom poste, ktorý bude prvýkrát po vyše 160 rokoch od založenia tohto inštitútu zastávať žena afroamerického pôvodu.

Strecha stanice metra premenená na park dlhý viac ako 1 kilometer

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 08.07.2022

Zelených oáz vo svetových metropolách rýchlo pribúda. Rozľahlým priestranstvám so zeleňou, športoviskami a oddychovými zónami umiestnenými rovno v hustej betónovej zástavbe prichádzajú na chuť aj v Číne. Svedčí o tom jeden z parkov v meste Šen-čen.

V Ekvádore vyrastie obrovský rezidenčný komplex zo 6 výškových veží

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.07.2022

Má to byť jeden z najväčších ekvádorských rezidenčných projektov za posledné roky. Tvoriť ho bude až 6 výškových veží plných moderných bytov. Tie ponúknu majiteľom komfortné bývanie v špičkovo vybavenom obytnom komplexe so zelenými prvkami. 

Viedeň pripravuje nové projekty rozvoja pešej dopravy v meste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.06.2022

Chodci vo Viedni budú mať opäť väčší komfort. Vo vybraných mestských obvodoch sa už čoskoro budú presúvať po nových chodníkoch a verejných priestranstvách. V pláne je viacero projektov, ktoré urobia tamojšiu pešiu dopravu bezpečnejšou a pohodlnejšou.

Cenu Kráľovskej akadémie za architektúru získala Renée Gailhoustet

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.06.2022

Vo svete architektúry sa udeľovalo ďalšie prestížne ocenenie. Jednu z najvýznamnejších cien, aké môžu autori stavebných diel získať, odovzdávala Kráľovská akadémia umení. Tá za víťazku aktuálneho ročníka vybrala francúzsku architektku Renée Gailhoustet.

Najväčší veľtrh dizajnu Salone del Mobile sa vracia v plnej sile

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 27.05.2022

Veľtrh Salone del Mobile vypredával milánske výstaviská viac ako 50 rokov. Po krátkej pauze zapríčinenej dopadmi pandémie sa znovu vracia na scénu. Organizátori sľubujú, že podujatie sa vráti do starých koľají a prebehne vo formáte, v akom prebiehalo pred rokom 2020.

Hokejové arény, ktoré hostia MS v hokeji 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.05.2022

Do začiatku druhého z medzinárodných vrcholov tohtoročnej hokejovej sezóny ostávajú posledné hodiny. Po ich uplynutí vykorčuľujú na ľadovú plochu v 2 hokejových arénach najlepšie reprezentácie sveta.

O Českú cenu za architektúru sa uchádza 201 projektov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.05.2022

Porota zo súťaže Česká cena za architektúru bude mať plné ruky práce aj tento rok. Do boja o prestížne ocenenie sa prihlásilo až 201 projektov. Jeden z nich sa stane laureátom hlavnej ceny 7. ročníka ČCA.