Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Nový územný plán Nitry môže spolutvoriť aj verejnosť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 17.04.2021

Mesto pod Zoborom už nejaký čas pracuje na príprave nového územného plánu. Jeho podoba by mala vznikať aj na základe názorov a pripomienok širšej verejnosti. Vedenie radnice totiž avizovalo záujem o diskusiu, do ktorej sa môžu zapojiť aj obyvatelia Nitry.

Žabka rýchlo expanduje na západe krajiny, hľadá priestory i nadšených podnikateľov

Napísal PR článok, 16.04.2021

Potraviny Žabka úspešne pokračujú v ďalšom otváraní nových obchodov na západnom Slovensku a hľadajú voľné priestory v ďalších mestách. Odporúčanie im môžete poslať aj vy.

Starý priemyselný areál v Miláne premenia na obrovský verejný park

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 15.04.2021

Na scéne sa objavil ďalší odvážny projekt premeny nevyužívaného železničného areálu, ktorý dostane novú šancu na život. Tentoraz prichádza z Talianska, kde sa schyľuje k jednej z najväčších revitalizácií na Apeninskom polostrove za posledné roky.

Stavebná produkcia v SR a v ČR zaznamenala najvyšší pokles za pár rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 13.04.2021

Slovenské stavebníctvo sa stále nevie dostať z krízy. O nič lepšie na tom nie sú ani naši susedia v Česku. Najnovšie výsledky objemu stavebnej produkcie totiž priniesli najvyšší pokles za posledných pár rokov v oboch krajinách.

Ceny bývania v eurozóne zaznamenali najvyšší rast od roku 2006

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 12.04.2021

Realitný trh v eurozóne sprevádza dlhodobé zvyšovanie cien. Už pár rokov sa tak deje aj na trhu s bytmi a rodinnými domami. Tie majú za sebou vôbec najvyšší medziročný rast od roku 2006.

Arnoldova vila v Brne prejde obnovou, tretinu zaplatia nórske fondy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 09.04.2021

V metropole Moravy nájdeme viacero historických rezidencií obývaných významnými osobnosťami, ktoré sa dodnes zachovali ako cenné rezidenčné pamiatky. K tým patrí aj Arnoldova vila, ktorá už dlhší čas čaká na renováciu. Tej sa zrejme dočká ešte tento rok.

Centrum Bratislavy oživí nové Živé námestie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.04.2021

Centrum hlavného mesta už dlhšie čaká na svoju vynovenú podobu. K tej má výraznou mierou prispieť aj Živé námestie. Práve nová verejná zóna v samom srdci Bratislavy má byť miestom, kde bude prekvitať miestny život.

Revolučná prenosná veterná turbína vhodná na výlety do prírody

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 06.04.2021

Stále rastúci dopyt po zelenej energii prináša nové revolučné technológie. K tým sa po najnovšom zaradila aj unikátna veterná turbína od istej dánskej firmy, ktorá okamžite vzbudila pozornosť (nielen) milovníkov pobytov v prírode.

Bratislavské bábkové divadlo hľadá zhotoviteľa rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 05.04.2021

Od začiatku príprav kompletnej rekonštrukcie Bratislavského bábkového divadla prešlo už 13 rokov. Ani po takejto dlhej dobe sa stále nemôže pochváliť vynoveným vzhľadom. Aktuálne sa však črtá príležitosť, ktorá by mohla priniesť požadovaný výsledok.

Na Pohroní sa vybuduje prvá geotermálna elektráreň na Slovensku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 02.04.2021

Slovensko má z hľadiska možností využitia geotermálnej energie veľmi dobrý potenciál. Napriek tomu na výstavbu prvej geotermálnej elektrárne na našom území stále čakáme. Zmeniť to má projekt, ktorý chcú v blízkej budúcnosti zrealizovať na Pohroní.

Viedeň rozdáva dotácie na nákup tieniacej techniky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 01.04.2021

Rolety alebo žalúzie sú účinným nástrojom, ako chrániť interiér pred prehrievaním. To vedie k zdravšej mikroklíme a k nižšej spotrebe energie za chod klimatizácie. Vedia to aj vo Viedni, kde už nejaký čas podporujú nákup tieniacej techniky finančnými dotáciami.

Nová železničná stanica v Prahe už má hotový návrh

Napísal Róbert Bosák, 30.03.2021

Česká metropola pokračuje v príprave projektov na výstavbu alebo obnovu niekoľkých železničných staníc v meste. Jeden z týchto návrhov sa spája aj so stanicou na Letisku Václava Havla v Prahe.

Ceny bytov v ČR vo februári rástli dvojciferným tempom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 29.03.2021

Český realitný trh je naďalej v dobrej kondícii. Svedčia o tom aj výsledky z najnovších  štatistík, ktoré priniesli ďalšie plusové čísla. Výnimkou nie sú ani štatistiky hodnotiace vývoj cien bytov, ktoré vo februári zaznamenali ďalší nárast.

Ubytovacie zariadenia na Slovensku hlásia ďalší prepad

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.03.2021

Koronakríza a s ňou spojené epidemiologické opatrenia naďalej ruinujú cestovný ruch. Majitelia tunajších hotelov a penziónov nie sú po náročnom minulom roku ani zďaleka von z najhoršieho, práve naopak. Rok 2021 sa pre nich začal ďalším prepadom.

Viaceré mosty na Slovensku postupne prejdú obnovou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 25.03.2021

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohé mosty na Slovensku nie sú vo vyhovujúcom stave. Vie to aj NDS, ktorá avizovala, že viaceré mostné stavby opraví. Prvé z nich majú prejsť obnovou už tento rok.

Hans Christian Andersen bude mať v rodnom Odense nové múzeum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.03.2021

Velikánovi svetovej literatúry sa vzdáva pocta aj po viac ako 140 rokoch od jeho úmrtia. Spomienkou na dánskeho autora rozprávkových príbehov bude aj nové múzeum, ktoré v lete otvoria v jeho rodnom meste.