Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Seriál článkov o podnikaní v realitách

Celkovo 3 článkov

Ako pripraviť nehnuteľnosť na úspešnú obhliadku?

Napísal admin v kategorií Seriál článkov o podnikaní v realitách, 14.02.2017

Každý predávajúci chce svoju nehnuteľnosť predať za čo najvyššiu cenu a v čo najkratšom čase. Zoznam úloh, ktoré vám pomôžu nehnuteľnosť predať za najvýhodnejších podmienok, som zhrnul do troch bodov. Samotná obhliadka má totiž rozhodujúci význam pre to, či sa vaša nehnuteľnosť stane domovom záujemcu - kupujúceho. V nasledujúcich riadkoch sa budem snažiť vysvetliť ako nehnuteľnosť najlepšie prezentovať a naopak, akým veciam sa vyhnúť pri samotnej obhliadke. Vychádzam pritom aj zo skúseností realitných maklérov našej realitnej kancelárie, aby som mohol predstaviť čo najreprezentatívnejšiu vzorku názorov na túto problematiku.

Predstavujeme realitnú kanceláriu Pallas Invest s..r.o.

Napísal admin v kategorií Seriál článkov o podnikaní v realitách, 13.10.2015

Aké boli Vaše začiatky v realitách, akú obeť a úsilie si vyžadovali?

Pri každom začínajúcom biznise si musí každý vytvoriť nejakú

koncepciu a stratégiu v podnikaní. Nebolo to iné ani u nás. My sme si

stanovili na prvom mieste ústretovosť, svedomitosť a poctivosť voči

klientom. 

Rozhovor s PBS Realitná kancelária s.r.o.

Napísal admin v kategorií Seriál článkov o podnikaní v realitách, 28.07.2015

Aké boli Vaše začiatky v realitách, akú obeť a úsilie si vyžadovali?

Začiatky boli ťažké ako je to v každej oblasti. Museli sme sa oboznámiť s realitným prostredím “naživo”, zistiť ako čo najefektívnejšie inzerovať a zháňať kontakty, nehnuteľnosti do ponuky, klientov. Základom podnikania v realitách je mať dobrú ponuku nehnuteľností skĺbenú s dobrými službami a znalosťami v oblasti legislatívy. Prvý obchod sa nám podaril zrealizovať zhruba po piatich mesiacoch a zisk ako tak pokryl počiatočné náklady. Biznis sa naplno rozbehol asi po dvoch rokoch, dovtedy sme viac menej museli podnikanie dotovať. Samozrejme podnikanie v realitách nie je ohraničené osem hodinovým pracovným časom a piatimi pracovnými dňami, takže sa stáva takpovediac súčasťou života a zaberá aj veľkú časť voľného času.