Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Interiér

Celkovo 180 článkov

Automobilka Ferrari otvorila v Miláne ďalšiu predajňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 07.04.2022

Nie je to tak dávno, čo slávna talianska automobilka, v súčasnosti patriaca do koncernu Fiat, otvorila svoju prvú vlajkovú predajňu. Jej predstavitelia už vtedy avizovali, že ide len o prvý z niekoľkých obchodov tejto značky. Ďalší bol nedávno otvorený v Miláne.

Britskí dizajnéri navrhli najväčší kaleidoskop na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 31.03.2022

Svet dizajnu znova prekonal svoje hranice. Tentoraz sa o to postaral kaleidoskop, ktorý je najväčším dielom svojho druhu, aké bolo doposiaľ navrhnuté a zrealizované. Okrem toho, že prepísal veľkostné rekordy, ponúka aj ojedinelý zážitok.

Kolekcia svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 25.03.2022

Fantázia a nápaditosť dizajnérov nepozná hranice. Neustále to potvrdzujú nové kolekcie vybraných modelov bytového vybavenia. Jednou z takýchto kolekcií je aj séria svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek.

Inteligentná domácnosť: Čo to je, ako funguje a oplatí sa do nej vôbec investovať?

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 31.10.2021

Inteligentná domácnosť, z anglického výrazu „smart home“, nie je v súčasnosti ničím nezvyčajným. Chod domácnosti v mnohých smeroch zjednodušuje, urýchľuje a zefektívňuje. Je to moderný prostriedok, vďaka ktorému bude váš život pohodlnejší. Zautomatizovaním niektorých činností v domácnosti získate čas navyše, ktorý môžete využiť oveľa príjemnejšie. 

Rakúska dizajnérka navrhla prototyp kuchyne, ktorá neprodukuje odpad

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.08.2021

Príprava jedál sa nezaobíde bez produkcie odpadu, aspoň nie v klasických kuchyniach, aké sú využívané v miliónoch domácností alebo reštaurácií po celom svete. Istá rakúska architektka ale prišla s nápadom, ako odpad vznikajúci pri varení či pečení eliminovať.

3D lampa z pomarančových šupiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 27.07.2021

Rýchla a lacná výroba, ktorá prispieva k redukcii potravinárskeho odpadu. Aj takto je prezentovaný jeden z najnovších produktov istej talianskej firmy, ktorá sa snaží vniesť na trh celkom nový druh bytových svietidiel. 

Prvý robotický vysávač vybavený umelou inteligenciou Intel AI

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 12.07.2021

Bolo iba otázkou času, kedy robotické spotrebiče začnú využívať systémy založené na umelej inteligencii Intel AI. Práve tá je výrobcami považovaná za technológiu, ktorá pomôže jednotlivým zariadeniam k bezpečnejšej a efektívnejšej práci. Potvrdiť to má aj nový robotický vysávač Jet Bot AI+.

Premena historickej železničnej stanice na štýlové kancelárie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 16.03.2021

Kanaďania sa pred rokmi pustili do veľkej modernizácie železničnej siete. Po tej ostalo v krajine niekoľko starších staníc, ktoré prestali slúžiť svojmu účelu. Niektoré z nich ale dostali druhú šancu. Príkladom je bývalá stanica v Montreale.

Ručne vyrezávané drevené stoličky s podobizňou smajlíka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 02.03.2021

Smajlíky a emotikony sú už dlhší čas bežnou súčasťou našich životov, najmä tých, ktoré sa odohrávajú v on-line priestore. Niektorí návrhári sa ich však pokúšajú vniesť aj do bežného života, napríklad v podobe obyčajnej stoličky.

Ukrajinský dizajnér použil na výrobu stoličky plastové obaly od šampónu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 18.02.2021

Nápady, ako zapojiť do výroby udržateľnosť a recykláciu, prichádzajú z každej strany. Výnimkou nie je ani oblasť nábytkárstva, kde sa s rôznymi „eko“ riešeniami stretávame denne. Jedno z nich predstavil aj ukrajinský dizajnér Sergey Lvov, ktorý premenil obaly od šampónov na užitočný výrobný materiál.

Akým druhom paliva kúriť v kozube?

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 12.02.2021

Zima sa u nás ešte nejaký čas zdrží, takže pohodovým večerom stráveným pri hrejivom kozube stále neodzvonilo. Zážitok z týchto okamihov umocňuje, ak na jeho „prevádzku“ používame správne palivo.

CES 2021 – TOP novinky do domácnosti z veľtrhu spotrebnej elektroniky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 20.01.2021

Kalendár najväčších medzinárodných veľtrhov zameraných na prezentáciu spotrebnej elektroniky do domácnosti už tradične otvára podujatie CES. Aj napriek tomu, že tento rok prebehlo kvôli pandémii po prvýkrát on-line, o predstavenie množstva inovatívnych spotrebičov a iných elektronických zariadení do bytov a domov núdza nebola. 

Svetu farieb bude v roku 2021 vládnuť sivá so žltou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.01.2021

Nový rok už tradične prináša celú radu zmien a noviniek. Výnimkou nie sú ani trendy v oblasti farieb, ktoré budú v najbližších 12 mesiacoch ovládať svet dizajnu. Žezlo nad nimi budú v roku 2021 držať hneď dva odtiene.

Pri prenájme bytu nezabudnite zariadiť aj detskú izbu

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 20.07.2020

Ak ste sa rozhodli prenajať zariadený viac izbový byt, nezabudnite aspoň základne vybaviť detskú izbu. Takto vybavená izba môžu slúžiť aj ako hosťovská, prípadne ako útočisko pre tretiu osobu, ktorá finančne môže vašich nájomníkom. Aký nábytok nábytok a doplnky by nemali chýbať v detskej izbe?

5 obľúbených štýlov bývania: Ktorý sa k vám osobnostne hodí?

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 02.06.2020

Bývanie by malo byť harmonické s osobnosťami a chuťami jeho obyvateľov. Svojou útulnosťou by nám malo byť útočiskom po náročnom dni. V obývacích priestoroch trávime čas so svojou rodinou alebo vítame našich hostí. Inšpirujte sa preto našimi štýlmi bývania, ktoré sú po celom svete mimoriadne obľúbené.  Predstavíme vám škandinávsky, industriálny, rustikálny, retro a hygge štýl. Veríme, že práve pre svoju osobitosť a pohodlie si získajú aj vás.

Vedci potvrdili, že koronavírus sa môže šíriť v nevetraných miestnostiach

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 01.05.2020

Vedci prichádzajú s ďalšími cennými poznatkami o koronavíruse. Tentoraz sa zamerali na možnosti jeho šírenia v interiéroch. Tomu údajne prospieva nedostatočná cirkulácia vzduchu a slabé vetranie.