Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
107 082
Reg. kancelárií
11 298
Reg. užívateľov
111 004
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Realitné články - Interiér

5 tipov na rýchle a komfortné zariadenie domácej pracovne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 18.07.2018

Nižšie náklady na chod firmy, viac pokoja pri práci a omnoho lepšia časová flexibilita. To všetko prináša práca z domu, ktorá je stále viac populárna aj u nás. K dosiahnutiu efektívneho výkonu si však potrebujeme vytvoriť vhodné pracovné prostredie.

 

viac …

3 horúce novinky zo sveta domácich spotrebičov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 11.07.2018

Poprední výrobcovia domácich spotrebičov poslali alebo v najbližšom období pošlú na trh ďalšie pokrokové zariadenia. 3 z nich boli pred nedávnom predstavené ako unikátni praktickí pomocníci schopní oslniť dizajnom, funkciami aj životnosťou.  

viac …

Kuchynské robotické ruky menia reštaurácie aj domácnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 02.07.2018

Pokrok v oblasti výroby spotrebičov a praktických doplnkov do domácností prináša na trh čoraz viac robotických zariadení. K tým najžiadanejším patria robotické ruky, ktoré sa stávajú flexibilnými pomocníkmi schopnými uľahčiť nám kuchynské práce.

viac …

5 letných trendy dekorácií s príchuťou ovocia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 30.06.2018

Svieže a šťavnaté ovocie vám počas leta nemusí hladiť iba chuťové poháriky. Využiť sa dá aj v podobe originálnych dekorácií, ktoré oživia jednotlivé miestnosti, či už v podobe živého naaranžovaného ovocia alebo ako umelé doplnky v štýle plodov zeme.

viac …

5 tipov na rýchle a jednoduché čistenie kobercov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.06.2018

Kto vsádza na parkety, linoleum či iné typy podláh, ten má pri upratovaní domácnosti o jeden „problém“ menej. Čistenie kobercov totiž nepatrí k najpríjemnejším domácim prácam, no tipy na ich efektívne čistenie môžu aj túto činnosť zmeniť na pohodovú.  

viac …

Rastúci nábytok do detskej izby, ktorý organizuje priestor

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 16.06.2018

Starosti s nedostatkom priestoru a zariadením, ktoré nespĺňa praktické nároky, sa dajú vyriešiť kúpou správnej nábytkovej zostavy. Takou môže byť napríklad súprava stolov a stoličiek od spoločnosti Moll,  ktorá predstavila novú kolekciu nábytku do detskej izby. 

viac …

Najnovšie kolekcie stoličiek už zhotovuje 3D tlač

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 25.05.2018

Širokospektrálne využitie 3D tlače v oblasti dizajnu a stavebníctva sa začína uplatňovať pri čoraz väčšom počte projektov. Aktuálne sa spomína aj v súvislosti s výrobou nových futuristických stoličiek od jednej expandujúcej španielskej spoločnosti.

viac …

Na slovenský trh dorazila prvá biometrická posteľ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.05.2018

Na slovenský trh s výbavou a doplnkami do spální prichádzajú ročne desiatky nových produktov. Len hŕstke z nich sa podarí zabodovať niečím, čo môže zmeniť spánok alebo dokonca život kupujúcich. Práve nové biometrické postele by sa mohli zaradiť do tohto skromného zoznamu. 

viac …

4 osvedčené tipy na výber vhodných starožitností

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 30.04.2018

Láska k dejinám a sympatie k vybraným historickým obdobiam bývajú často dôvodom na kúpu starožitných bytových dekorácií. Zariaďovanie príbytkov pomocou takýchto doplnkov však má svoje nepísané pravidlá, vďaka ktorým bude interiér dobre zladený.

viac …

Orosovanie okien – jeho príčiny a riešenia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 28.04.2018

Problémy s opakovaným orosovaním okien sa vyskytujú v mnohých domácnostiach. Ich majitelia však často hľadajú príčiny na nesprávnych miestach, kvôli čomu sa im nedarí nájsť účinné riešenie na odstránenie problému. 

viac …

6 osvedčených trikov na pomyselné zväčšenie/zmenšenie priestoru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 25.04.2018

Problémy s nedostatkom priestoru či s jeho prehnaným prebytkom sa dajú riešiť aj bez väčších rekonštrukcií. V mnohých prípadoch stačí skúsiť zopár jednoduchých optických trikov, pomocou ktorých dáte interiéru požadovanú podobu.

viac …

Plusy a mínusy kancelárií s otvoreným priestorom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.04.2018

Kancelárie s otvoreným priestorom známe ako „open space offices“ sú bežnou súčasťou tunajších administratívnych budov. Naše firmy ich po vzore medzinárodných korporácií využívajú napriek tomu, že okrem viacerých mínusov sa s nimi spája zopár negatív.

viac …

3 nové nekonvenčné kolekcie zo sveta nábytku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 20.04.2018

Výrobcovia nábytku sa naďalej snažia o originálne a nekopírovateľné výtvory. Mnohým z nich sa podarí prísť s nekonvenčnými nápadmi, ktoré svojim spracovaním a využitými materiálmi doslova šokujú.

viac …

4 najrozšírenejšie mýty o oknách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.04.2018

Výmena okien sa nie vždy zaobíde bez chýb, ktoré môžu spôsobiť slabšie poznatky o ich vlastnostiach alebo praktickom využití. Platí to bez ohľadu na ich materiál, nakoľko s každým druhom okien sa spája pár mýtov, ktorými sa často nevedomky necháme zviesť.


viac …

Pestovanie kokedamy alebo levitujúce rastlinky po japonsky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.04.2018

Ktovie, či by sme vo včera predstavenom byte z New Yorku našli nejaké kokedamy. A či je vôbec takýto pojem známy u pestovateľov v zámorí, pretože u nás ho registrujú len tí najvášnivejší záhradkári.

viac …