Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
247 204
Reg. kancelárií
11 012
Reg. užívateľov
108 404
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články - Interiér

7 inšpirácií pre zariadenie interiéru v štýle 2018

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 07.01.2018

Každý január v bytovom dizajne už tradične patrí predstaveniu nových trendov, ktoré budú ovládať interiéry celých 12 mesiacov. 7 z týchto pútavých inšpirácií si získalo našu priazeň a ktovie, možno sa ich oplatí vyskúšať aj u vás doma.

viac …

Tipy pre navnadenie správnej domácej silvestrovskej atmosféry

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 30.12.2017

Nie každý má chuť oslavovať príchod nového roka na chate alebo na večierku. Tí, ktorí si radšej doprajú pokoj, si môžu užiť silvestrovské oslavy v objatí domáceho prostredia. Stačí uplatniť niekoľko jednoduchých krokov a Silvester doma určite nebude nudný. 

viac …

Vianočné inšpirácie na výzdobu bytov a domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.12.2017

Už len pár hodín a prebudíme sa do dlho očakávaného Štedrého dňa. Dovtedy môžeme venovať čas trebárs aj vianočnej výzdobe, ktorá skrášli atmosféru a pozve ducha Vianoc do našich príbytkov. 

viac …

Ore Streams - recyklovaný nábytok z vyradenej elektroniky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.12.2017

Z práce dizajnérov môžeme vycítiť, s akým zámerom šli do daného návrhu a čo od neho očakávajú. V prípade nábytku vyrábaného recykláciou je jasné, že nejde len o estetickú stránku. Inak to nie je ani pri novej kolekcii zhotovenej z recyklovanej elektroniky. 

viac …

Farba roka 2018 premení interiéry na „ultra fialové“

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 12.12.2017

Po roku nadvlády svetlozeleného odtieňa s výrazným jarným akcentom sa v januári chytí žezla ďalšia netradičná farba. Spoločnosť Pantone, ktorá sa už celé roky venuje vyhlasovaniu farby roka, totiž pred pár dňami predstavila budúcoročnú vládkyňu.

viac …

Londýnska škola má prvý bazén obklopený dreveným interiérom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.12.2017

S drevom ako súčasťou interiérov sa stretávame v rôznych nehnuteľnostiach. V prípade školského bazéna však ide o prvý prípad, kedy sa tento materiál využil pri zariaďovaní vnútorného prostredia obklopujúceho vodnú plochu. 

viac …

Premena pinballových hracích automatov na konferenčné stolíky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 08.12.2017

Priaznivci klasických hracích automatov si zrejme prídu na svoje aj pri zariaďovaní domácnosti. V oblasti dizajnu a nábytkárstva totiž pôsobí firma, ktorá premieňa staré nevyužívané automaty na unikátne kuchynské a konferenčné stolíky.   

viac …

Roboti ovládnu už aj čistenie toaliet

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 18.11.2017

Výroba robotických spotrebičov sa stala takou bežnou, že príchod niektorých zariadení na trh už ani nevzbudí pozornosť. Občas však výrobcovia trafia presne do čierneho a do predaja pošlú produkt schopný spôsobiť v domácnostiach technologickú revolúciu. 

viac …

V Londýne predstavili neuveriteľnú kolekciu svietidiel z podhubia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 27.10.2017

Už sme tu mali lampy vyrábané z textilných vlákien, z plastových fliaš či z pečiva. Po najnovšom na scénu prichádzajú svietidlá zhotovené z podhubia, ktoré sa stali ďalším príkladom netradičného, no účelového využitia prírodných materiálov.

viac …

Pampshade –keď svietidlá vyrábajú z bagiet a chlebov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.09.2017

Predstavte si, že rožok použijete ako stolnú lampu. Alebo si do kuchyne namiesto lustra zavesíte bagetu. Znie to ako bláznovstvo? Pre autorku kolekcie Pampshade nie, pretože jej práca nám ukazuje, že pečivo nemusí byť len na jedenie. 

viac …

Zariadenie interiéru ako odraz osobnosti majiteľa

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.09.2017

Nie je to len oblečenie, šperky či typ auta, ktoré odzrkadľujú našu povahu. O našich osobnostných rysoch veľa napovie aj obraz našej domácnosti, konkrétne farby, tvary a materiály zariadenia v interiéri.  

viac …

Študenti z Prahy predstavili kolekciu nábytku z ohýbaných trúbok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 08.09.2017

Výrobcovia českého nábytku už neraz prekvapili aj na medzinárodnej scéne. Aktuálne sa o to snažia študenti z Prahy, ktorí predstavili svoju novú kolekciu zhotovenú vďaka procesu ohýbania trúbok metódou CNC. 

viac …

Letný záhradný nábytok, ktorý sa hodí aj do interiérov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.08.2017

Záhradný nábytok nemusí po skončení letných horúčav skončiť v pivnici zapadnutý prachom. Výrobcovia totiž stále viac vsádzajú na flexibilné modely, ktoré nám dobre poslúžia celoročne aj v interiéri. 

viac …

Tipy pre výber vhodného kancelárskeho priestoru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.07.2017

Vysoké pracovné nasadenie, spoluúčasť pri vytváraní dobrého kolektívu a čas strávený v príjemnom prostredí, do ktorého sa budeme radi vracať. Pokiaľ pri výbere kancelárie využijeme zopár osvedčených tipov, nájdeme priestor ponúkajúci tieto podmienky. 

viac …

5 neškodných tipov pre odpudenie letného hmyzu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 01.07.2017

Invázia hmyzu do našich domácností je v lete na dennom poriadku, no nik z nás nie je povinný trpieť takéto neželané návštevy. Stačí uplatniť niekoľko užitočných a hlavne pre naše bývanie neškodných tipov, s ktorými dokážeme hmyz úspešne odpudzovať. 

viac …