Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Interiér

Celkovo 193 článkov

ZŠ Karloveská 61 v Bratislave bude mať vynovenú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.11.2023

ZŠ Karloveská 61 pokračuje v rozsiahlych rekonštrukciách. Po výstavbe nového ihriska a oprave strechy školskej budovy prišla na rad modernizácia telocvične. Jej priestory sa zmenia na moderné športovisko spĺňajúce najvyššie nároky na výučbu telesnej výchovy.

Hrad Karlštejn po rekonštrukcii s novými expozíciami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.05.2023

Jeden z najslávnejších stredoeurópskych hradov má za sebou rozsiahlu rekonštrukciu. 3 roky prác na Karlštejne sa niesli v duchu obnovy niektorých priestorov a vzniku nových expozícií.

Kolekcia závesných svietidiel z priemyselného plastového odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.04.2023

Trend recyklácie v oblasti výroby bytových svietidiel otvoril dizajnérom nové možnosti. Na trh sa začali dostávať aj modely z plastového odpadu. Recyklovaný materiál poslúžil aj pri vzniku kolekcie Pix.

Semlerova rezidencia v Plzni je 12. česká stavba v sieti ICONIC HOUSES

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 14.04.2023

Susedné Česko sa už niekoľko dní teší z ďalšieho zápisu do zoznamu ICONIC HOUSES. Medzinárodnú sieť významných stavieb navrhnutých svetovými architektmi 20. storočia rozšírila Semlerova rezidencia v Plzni.

Trendy v pestovaní izbových rastlín pre rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.01.2023

Bytoví dizajnéri sa už pár týždňov zaoberajú najnovšími trendmi v pestovaní izbových rastlín. V roku 2023 očakávajú niekoľko noviniek. Najzásadnejšie zmeny sa budú týkať voľby druhov a výberu miesta na ich pestovanie.

Spoločnosť Volkswagen vyrobila pojazdné kancelárske kreslo

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.11.2022

Na trh s kancelárskymi kreslami sa v poslednom období dostalo viacero nadštandardne vybavených modelov. K firmám reagujúcim na rastúci dopyt po pracovných stoličkách novej generácie sa pridala aj automobilka Volkswagen. Jej zamestnanci predstavili prototyp špeciálneho pojazdného kresla.

Udržateľný kancelársky stôl z dreva a jogurtových téglikov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.11.2022

Udržateľný dizajn môže mať rôzne formy. Jedna z nich spája prírodné materiály s recyklovaným plastom. Táto kombinácia zohrala kľúčovú úlohu aj pri výrobe kancelárskych stolov z dreva a jogurtových téglikov.

Bioorganické tienidlo na lampy z hubového mycélia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.11.2022

Mycélium si ako výrobný materiál našlo uplatnenie vo viacerých sférach. Jeho vlastnosti oceňujú aj niektorí dizajnéri. Estónske štúdio Myceen z neho navrhuje unikátne tienidlá na lampy.

Nový kombinovaný robotický vysávač slúži aj ako mop

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.10.2022

Na trh s robotickými vysávačmi vstupuje ďalší revolučný model. Jeho príchod na scénu môže nastoliť nový trend, ktorý rozbehne masívnu výrobu kombinovaných robotických zariadení spájajúcich vysávanie kobercov s čistením podláh. 

Odpadkový kôš mení kuchynský odpad na kompost

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 13.09.2022

Zvyšky jedál a nespotrebované potraviny nemusia končiť ako odpad. S využitím nového zariadenia z dielne značky Cavdle sa dajú rýchlo a ľahko premeniť na domáci kompost pre rastliny.

Kolekcia nábytku a bytových doplnkov z elektrických kolobežiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.08.2022

Rastúci dôraz na recykláciu a opätovné využitie nadbytočného odpadu dáva dizajnérom nové možnosti. S trochou kreativity sa ako materiál na výrobu bytového vybavenia dajú zužitkovať aj komponenty zo starých elektrických kolobežiek. 

Klimatizácia vs. mobilný ochladzovač vzduchu. Plusy a mínusy chladiacich zariadení.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 29.07.2022

Letné horúčavy ešte nepovedali posledné slovo. Vysoké teploty budú naďalej vyžadovať ochladzovanie interiérov pomocou vybraných zariadení. Tými najvyužívanejšími sú už niekoľko rokov klimatizácie. Stále viac vyhľadávanou alternatívou voči nim sú mobilné ochladzovače vzduchu, ktoré takisto ponúkajú niekoľko plusov. 

Kolekcia svietidiel z pečiva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 15.07.2022

Pečivo už dávno neslúži len na jedenie. Japonská dizajnérka našla spôsob, ako z neho  urobiť elegantný bytový doplnok. Poslúžila jej na to obyčajná bageta, ktorú premenila na lampu. Tým sa začal písať príbeh unikátnej kolekcie svietidiel.

Automobilka Ferrari otvorila v Miláne ďalšiu predajňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 07.04.2022

Nie je to tak dávno, čo slávna talianska automobilka, v súčasnosti patriaca do koncernu Fiat, otvorila svoju prvú vlajkovú predajňu. Jej predstavitelia už vtedy avizovali, že ide len o prvý z niekoľkých obchodov tejto značky. Ďalší bol nedávno otvorený v Miláne.

Britskí dizajnéri navrhli najväčší kaleidoskop na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 31.03.2022

Svet dizajnu znova prekonal svoje hranice. Tentoraz sa o to postaral kaleidoskop, ktorý je najväčším dielom svojho druhu, aké bolo doposiaľ navrhnuté a zrealizované. Okrem toho, že prepísal veľkostné rekordy, ponúka aj ojedinelý zážitok.

Kolekcia svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 25.03.2022

Fantázia a nápaditosť dizajnérov nepozná hranice. Neustále to potvrdzujú nové kolekcie vybraných modelov bytového vybavenia. Jednou z takýchto kolekcií je aj séria svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek.