Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
277 566
Reg. kancelárií
10 782
Reg. užívateľov
106 338
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články - Interiér

Letný záhradný nábytok, ktorý sa hodí aj do interiérov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.08.2017

Záhradný nábytok nemusí po skončení letných horúčav skončiť v pivnici zapadnutý prachom. Výrobcovia totiž stále viac vsádzajú na flexibilné modely, ktoré nám dobre poslúžia celoročne aj v interiéri. 

viac …

Tipy pre výber vhodného kancelárskeho priestoru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.07.2017

Vysoké pracovné nasadenie, spoluúčasť pri vytváraní dobrého kolektívu a čas strávený v príjemnom prostredí, do ktorého sa budeme radi vracať. Pokiaľ pri výbere kancelárie využijeme zopár osvedčených tipov, nájdeme priestor ponúkajúci tieto podmienky. 

viac …

5 neškodných tipov pre odpudenie letného hmyzu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 01.07.2017

Invázia hmyzu do našich domácností je v lete na dennom poriadku, no nik z nás nie je povinný trpieť takéto neželané návštevy. Stačí uplatniť niekoľko užitočných a hlavne pre naše bývanie neškodných tipov, s ktorými dokážeme hmyz úspešne odpudzovať. 

viac …

„Najfarebnejší interiér sveta“ v znamení dúhy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.06.2017

Internetom sa prehnala ďalšia senzácia z oblasti interiérového dizajnu. Tentoraz ide o byt zariadený v pestrofarebnom štýle pripomínajúcom dúhu, ktorý rozožiaril domov jednej kalifornskej návrhárky. 

viac …

4 najlepšie spôsoby ako si poradiť s teplom v domácnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.06.2017

Riziká vyplývajúce z extrémnych letných horúčav môžu mať dosť nepriaznivý dopad na zdravie. Obzvlášť, ak nezabránime prehriatiu domácnosti a neznesiteľné teplo nás bude sprevádzať aj doma. Existuje však pár osvedčených tipov ako sa takejto situácii vyhnúť. 

viac …

Panelák s najkrajším interiérom nájdeme v Kyjeve

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.06.2017

Zvonku poriadne nestojí ani za pohľad, no jeho vnútro žiari dokonalou krásou. Interiér jedného z panelákov v ukrajinskej metropole sa vyhol osudu tuctovej bytovky a vďaka svojmu šikovnému obyvateľovi sa premenil na netradičné aristokratické sídlo.  

viac …

Aké trendy letia v oblasti svietidiel?

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.06.2017

Neustále zmeny v trendoch interiérového dizajnu sú prirodzené rovnako ako premeny počasia, s čím sa k nám pravidelne dostávajú najhorúcejšie novinky. Viete, aké trendy letia teraz a akým dizajnovým rukopisom je výnimočný súčasný rok? 

viac …

Papierové svietidlá pre krajší a lacnejší dizajn

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.05.2017

Výrobcovia svietidiel majú dostatok nápadov na to, aby ulahodili aj tým najnáročnejším zákazníkom. Na trh posielajú stále nejaké modely, ktoré potešia dizajnom aj praktickou stránkou a to za skvelú cenu. Medzi také môžeme zaradiť aj šikovné papierové svietidlá.


viac …

Formaldehyd - tichý zabijak zdravého domáceho prostredia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 17.05.2017

Má na svedomí viac zdravotných problémov ako ktorákoľvek škodlivina v potravinách alebo v kozmetike. Najhoršie na tom je, že často o jeho prítomnosti nemáme ani tušenia. Formaldehyd je totiž tichý a dobre skrytý zabijak nášho zdravého domáceho prostredia.  

viac …

Tipy na oživenie bývania bez vysokých finančných nákladov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 16.05.2017

Zmeny v zariadení domácnosti sú vítaným spôsobom oživenia bývania. Často ich však neuskutočníme zo strachu pred vysokými investíciami. Existuje však niekoľko možností ako dať svojmu príbytku novú tvár aj bez toho, aby sme si vyprázdnili peňaženku.  

viac …

Veľkonočné inšpirácie pre výzdobu interiérov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 14.04.2017

Čakajú náš ďalšie krásne sviatky, vďaka ktorým si môžeme užiť voľno, načerpať nové sily a trochu oslavovať. To však nie je všetko, lebo s príchodom Veľkej noci si užijeme aj výzdobu interiéru. 

viac …

Robotická nábytková zostava pre domácnosti s najmenšou výmerou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.04.2017

Malé byty nemusia byť prekážkou ku komfortnému bývaniu. Aj minimum priestoru sa dá zariadiť šikovne a v duchu priestrannosti. Umožňuje to aj robotický nábytok, ktorý navrhli vo forme mobilnej nábytkovej jednotky pre malé domácnosti.  

viac …

Prvenstvo za najlepší interiér roku 2016 si uchmatol pražský loft

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 02.04.2017

Záver marca patril okrem iného tradičnej pražskej konferencii Living Forum venovanej bývaniu. Súčasťou jej programu bolo aj tento rok vyhlásenie najlepších interiérov, ktoré porotcovia našli v zozname prihlásených bytov z celého Česka a Slovenska.

viac …

Netradičné zrkadlá ako súčasť dizajnu príbytkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 09.03.2017

Dizajnéri majú stále čo ukázať a ich pokroková práca prináša výsledky aj pri návrhoch zrkadiel. Čoraz viac domácností zaplavujú rôzne netradičné modely, do ktorých sa už nepozeráte len ako do zrkadla, ale rovno ako do exkluzívneho interiérového doplnku. 

viac …

Inteligentná chladnička, ktorá posúva výrobu bielej techniky opäť vyššie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.03.2017

Predstavte si chladničku, ktorá sa mení na okno a zároveň dopĺňa systém inteligentnej domácnosti. Po novom už nejde len o predstavu, nakoľko od výrobcov prichádza nová generácia smart chladničiek schopná neuveriteľných vecí. 

viac …