Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Interiér

Celkovo 189 článkov

Trendy v pestovaní izbových rastlín pre rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.01.2023

Bytoví dizajnéri sa už pár týždňov zaoberajú najnovšími trendmi v pestovaní izbových rastlín. V roku 2023 očakávajú niekoľko noviniek. Najzásadnejšie zmeny sa budú týkať voľby druhov a výberu miesta na ich pestovanie.

Spoločnosť Volkswagen vyrobila pojazdné kancelárske kreslo

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.11.2022

Na trh s kancelárskymi kreslami sa v poslednom období dostalo viacero nadštandardne vybavených modelov. K firmám reagujúcim na rastúci dopyt po pracovných stoličkách novej generácie sa pridala aj automobilka Volkswagen. Jej zamestnanci predstavili prototyp špeciálneho pojazdného kresla.

Udržateľný kancelársky stôl z dreva a jogurtových téglikov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.11.2022

Udržateľný dizajn môže mať rôzne formy. Jedna z nich spája prírodné materiály s recyklovaným plastom. Táto kombinácia zohrala kľúčovú úlohu aj pri výrobe kancelárskych stolov z dreva a jogurtových téglikov.

Bioorganické tienidlo na lampy z hubového mycélia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.11.2022

Mycélium si ako výrobný materiál našlo uplatnenie vo viacerých sférach. Jeho vlastnosti oceňujú aj niektorí dizajnéri. Estónske štúdio Myceen z neho navrhuje unikátne tienidlá na lampy.

Nový kombinovaný robotický vysávač slúži aj ako mop

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.10.2022

Na trh s robotickými vysávačmi vstupuje ďalší revolučný model. Jeho príchod na scénu môže nastoliť nový trend, ktorý rozbehne masívnu výrobu kombinovaných robotických zariadení spájajúcich vysávanie kobercov s čistením podláh. 

Odpadkový kôš mení kuchynský odpad na kompost

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 13.09.2022

Zvyšky jedál a nespotrebované potraviny nemusia končiť ako odpad. S využitím nového zariadenia z dielne značky Cavdle sa dajú rýchlo a ľahko premeniť na domáci kompost pre rastliny.

Kolekcia nábytku a bytových doplnkov z elektrických kolobežiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.08.2022

Rastúci dôraz na recykláciu a opätovné využitie nadbytočného odpadu dáva dizajnérom nové možnosti. S trochou kreativity sa ako materiál na výrobu bytového vybavenia dajú zužitkovať aj komponenty zo starých elektrických kolobežiek. 

Klimatizácia vs. mobilný ochladzovač vzduchu. Plusy a mínusy chladiacich zariadení.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 29.07.2022

Letné horúčavy ešte nepovedali posledné slovo. Vysoké teploty budú naďalej vyžadovať ochladzovanie interiérov pomocou vybraných zariadení. Tými najvyužívanejšími sú už niekoľko rokov klimatizácie. Stále viac vyhľadávanou alternatívou voči nim sú mobilné ochladzovače vzduchu, ktoré takisto ponúkajú niekoľko plusov. 

Kolekcia svietidiel z pečiva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 15.07.2022

Pečivo už dávno neslúži len na jedenie. Japonská dizajnérka našla spôsob, ako z neho  urobiť elegantný bytový doplnok. Poslúžila jej na to obyčajná bageta, ktorú premenila na lampu. Tým sa začal písať príbeh unikátnej kolekcie svietidiel.

Automobilka Ferrari otvorila v Miláne ďalšiu predajňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 07.04.2022

Nie je to tak dávno, čo slávna talianska automobilka, v súčasnosti patriaca do koncernu Fiat, otvorila svoju prvú vlajkovú predajňu. Jej predstavitelia už vtedy avizovali, že ide len o prvý z niekoľkých obchodov tejto značky. Ďalší bol nedávno otvorený v Miláne.

Britskí dizajnéri navrhli najväčší kaleidoskop na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 31.03.2022

Svet dizajnu znova prekonal svoje hranice. Tentoraz sa o to postaral kaleidoskop, ktorý je najväčším dielom svojho druhu, aké bolo doposiaľ navrhnuté a zrealizované. Okrem toho, že prepísal veľkostné rekordy, ponúka aj ojedinelý zážitok.

Kolekcia svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 25.03.2022

Fantázia a nápaditosť dizajnérov nepozná hranice. Neustále to potvrdzujú nové kolekcie vybraných modelov bytového vybavenia. Jednou z takýchto kolekcií je aj séria svietidiel v tvare semaforov a dopravných značiek.

Inteligentná domácnosť: Čo to je, ako funguje a oplatí sa do nej vôbec investovať?

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 31.10.2021

Inteligentná domácnosť, z anglického výrazu „smart home“, nie je v súčasnosti ničím nezvyčajným. Chod domácnosti v mnohých smeroch zjednodušuje, urýchľuje a zefektívňuje. Je to moderný prostriedok, vďaka ktorému bude váš život pohodlnejší. Zautomatizovaním niektorých činností v domácnosti získate čas navyše, ktorý môžete využiť oveľa príjemnejšie. 

Rakúska dizajnérka navrhla prototyp kuchyne, ktorá neprodukuje odpad

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 06.08.2021

Príprava jedál sa nezaobíde bez produkcie odpadu, aspoň nie v klasických kuchyniach, aké sú využívané v miliónoch domácností alebo reštaurácií po celom svete. Istá rakúska architektka ale prišla s nápadom, ako odpad vznikajúci pri varení či pečení eliminovať.

3D lampa z pomarančových šupiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 27.07.2021

Rýchla a lacná výroba, ktorá prispieva k redukcii potravinárskeho odpadu. Aj takto je prezentovaný jeden z najnovších produktov istej talianskej firmy, ktorá sa snaží vniesť na trh celkom nový druh bytových svietidiel. 

Prvý robotický vysávač vybavený umelou inteligenciou Intel AI

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 12.07.2021

Bolo iba otázkou času, kedy robotické spotrebiče začnú využívať systémy založené na umelej inteligencii Intel AI. Práve tá je výrobcami považovaná za technológiu, ktorá pomôže jednotlivým zariadeniam k bezpečnejšej a efektívnejšej práci. Potvrdiť to má aj nový robotický vysávač Jet Bot AI+.