Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Interiér

Celkovo 197 článkov

TOP trendy v bývaní a interiérovom dizajne v roku 2024

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 30.04.2024

Rok čo rok napredujú technológie a výrobcovia prichádzajú na trh s novými materiálmi. Bývanie sa tak stáva stále viac a viac moderné, atraktívne a zaujímavé. Inak tomu nie je ani v roku 2024, kedy sa interiérový dizajn nesie v duchu inteligentných prvkov, prírodných doplnkov aj rôznych vintage či retro kúskov. Nechajte si priblížiť TOP trendy v bývaní a interiérovom dizajne, ktoré môžete vniesť do svojej domácnosti aj vy.

Zariadenie Puresky vyrába kompost z kuchynského odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 05.03.2024

Na produkciu kompostu nie je potrebná záhrada. Zariadenie Puresky ho vyrobí priamo v kuchyni. Inovatívnemu spotrebiču postačí bežný potravinový odpad a niekoľko hodín času na prácu.

Drevo kúpeľni pristane

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 04.03.2024

Drevo je materiál, ktorý svoju krásu a jedinečnosť preukazuje naozaj veľmi dlho. Zatiaľ čo v obývacích izbách, spálňach či kuchyniach je pre nás samozrejmosťou, jeho využitie v kúpeľni brzdí množstvo predsudkov. A často zbytočne.

Luxusné kancelárske priestory na skok od centra mesta hľadajú nového majiteľa

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 08.02.2024

V súčasnom dynamickom svete podnikania, kde prvý dojem z hľadiska firemného imidžu zohráva kľúčovú úlohu, je nevyhnutné, aby pracovné prostredie odrážalo vysoké štandardy a vytváralo dojem profesionality a reprezentatívnosti. Projekt Glória sa stavia ako odpoveď na túto potrebu a ponúka exkluzívne luxusné kancelárie, ktoré nesú značku sofistikovanosti a elegancie.

ZŠ Karloveská 61 v Bratislave bude mať vynovenú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.11.2023

ZŠ Karloveská 61 pokračuje v rozsiahlych rekonštrukciách. Po výstavbe nového ihriska a oprave strechy školskej budovy prišla na rad modernizácia telocvične. Jej priestory sa zmenia na moderné športovisko spĺňajúce najvyššie nároky na výučbu telesnej výchovy.

Hrad Karlštejn po rekonštrukcii s novými expozíciami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.05.2023

Jeden z najslávnejších stredoeurópskych hradov má za sebou rozsiahlu rekonštrukciu. 3 roky prác na Karlštejne sa niesli v duchu obnovy niektorých priestorov a vzniku nových expozícií.

Kolekcia závesných svietidiel z priemyselného plastového odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.04.2023

Trend recyklácie v oblasti výroby bytových svietidiel otvoril dizajnérom nové možnosti. Na trh sa začali dostávať aj modely z plastového odpadu. Recyklovaný materiál poslúžil aj pri vzniku kolekcie Pix.

Semlerova rezidencia v Plzni je 12. česká stavba v sieti ICONIC HOUSES

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 14.04.2023

Susedné Česko sa už niekoľko dní teší z ďalšieho zápisu do zoznamu ICONIC HOUSES. Medzinárodnú sieť významných stavieb navrhnutých svetovými architektmi 20. storočia rozšírila Semlerova rezidencia v Plzni.

Trendy v pestovaní izbových rastlín pre rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 03.01.2023

Bytoví dizajnéri sa už pár týždňov zaoberajú najnovšími trendmi v pestovaní izbových rastlín. V roku 2023 očakávajú niekoľko noviniek. Najzásadnejšie zmeny sa budú týkať voľby druhov a výberu miesta na ich pestovanie.

Spoločnosť Volkswagen vyrobila pojazdné kancelárske kreslo

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.11.2022

Na trh s kancelárskymi kreslami sa v poslednom období dostalo viacero nadštandardne vybavených modelov. K firmám reagujúcim na rastúci dopyt po pracovných stoličkách novej generácie sa pridala aj automobilka Volkswagen. Jej zamestnanci predstavili prototyp špeciálneho pojazdného kresla.

Udržateľný kancelársky stôl z dreva a jogurtových téglikov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.11.2022

Udržateľný dizajn môže mať rôzne formy. Jedna z nich spája prírodné materiály s recyklovaným plastom. Táto kombinácia zohrala kľúčovú úlohu aj pri výrobe kancelárskych stolov z dreva a jogurtových téglikov.

Bioorganické tienidlo na lampy z hubového mycélia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.11.2022

Mycélium si ako výrobný materiál našlo uplatnenie vo viacerých sférach. Jeho vlastnosti oceňujú aj niektorí dizajnéri. Estónske štúdio Myceen z neho navrhuje unikátne tienidlá na lampy.

Nový kombinovaný robotický vysávač slúži aj ako mop

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.10.2022

Na trh s robotickými vysávačmi vstupuje ďalší revolučný model. Jeho príchod na scénu môže nastoliť nový trend, ktorý rozbehne masívnu výrobu kombinovaných robotických zariadení spájajúcich vysávanie kobercov s čistením podláh. 

Odpadkový kôš mení kuchynský odpad na kompost

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 13.09.2022

Zvyšky jedál a nespotrebované potraviny nemusia končiť ako odpad. S využitím nového zariadenia z dielne značky Cavdle sa dajú rýchlo a ľahko premeniť na domáci kompost pre rastliny.

Kolekcia nábytku a bytových doplnkov z elektrických kolobežiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.08.2022

Rastúci dôraz na recykláciu a opätovné využitie nadbytočného odpadu dáva dizajnérom nové možnosti. S trochou kreativity sa ako materiál na výrobu bytového vybavenia dajú zužitkovať aj komponenty zo starých elektrických kolobežiek. 

Klimatizácia vs. mobilný ochladzovač vzduchu. Plusy a mínusy chladiacich zariadení.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 29.07.2022

Letné horúčavy ešte nepovedali posledné slovo. Vysoké teploty budú naďalej vyžadovať ochladzovanie interiérov pomocou vybraných zariadení. Tými najvyužívanejšími sú už niekoľko rokov klimatizácie. Stále viac vyhľadávanou alternatívou voči nim sú mobilné ochladzovače vzduchu, ktoré takisto ponúkajú niekoľko plusov.