Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
99 115
Reg. kancelárií
11 713
Reg. užívateľov
114 944
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

Newyorská 5th Avenue už nie je najdrahšou ulicou sveta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.11.2018

Nečakaná facka pre najslávnejšiu newyorskú ulicu. 5th Avenue, ktorá dlhodobo vládla rebríčku najdrahších ulíc sveta, sa porúča z kráľovského trónu. Vedúce miesto musela uvoľniť rivalovi z Hongkongu, ktorý vytrvalo čakal na svoju šancu.

viac …

Pri Moskve chcú vybudovať futuristické Smart city

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.11.2018

Rusko bude mať svoje prvé Smart city. Ak sa podarí zrealizovať odvážny projekt, len niekoľko kilometrov za Moskvou vybudujú moderné mesto 21. storočia so všetkým, čo k spokojnému mestskému životu patrí.

viac …

Kolekcie papierových bytových doplnkov z českej dielne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 16.11.2018

Svet dizajnu a výroby bytových doplnkov je bohatší o ďalšiu jedinečnú kolekciu. Stojí za ňou istý český ateliér, z ktorého dielne vzišlo niekoľko štýlových interiérových doplnkov. Tie neprekvapili len dizajnom a praktickou stránkou, ale najmä použitým materiálom. 

viac …

V Rovinke pri Bratislave otvorili nový City Park

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.11.2018

Na domácej retailovej mape je oddnes ďalšie obchodné centrum. Len pár kilometrov od hlavného mesta totiž stojí menší komplex, ktorý umožní rýchle a pohodlné nakupovanie všetkým, ktorí prechádzajú trasou Bratislava-Šamorín.

viac …

Ako najlepšie usporiadať kuchyňu

Napísal admin, 14.11.2018

Miestnosť kuchyne leží na pomedzí pracovného a obytného priestoru. Niekto sa v nej priveľa nezohreje a niekto tu naopak trávi väčšinu svojho voľného času. V oboch prípadoch je však dôležité, aby tu prebiehala hladká a plynulá prevádzka, ktorú zaistí iba správne usporiadanie kuchynských zón.

viac …

Osudový most v Janove čaká na demoláciu, po nej postavia nový

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.11.2018

14. august 2018, Janov, Taliansko. V prístavnom meste, ponad ktoré viedol dlhoročne využívaný diaľničný most, došlo k nešťastiu. Udalosť, ktorá si vyžiadala životy 43 obetí, zanechala spúšť a zároveň otáznik, čo bude ďalej.

viac …

3 novinky z prešovského realitného trhu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.11.2018

Realitný trh na východnom Slovensku sa pravidelne ozýva so zaujímavými novinkami. Aktuálne sa najviac pozornosti sústredí na Prešov, v ktorom sa toho deje, resp. v blízkej dobe bude diať dosť.

viac …

4 jednoduché triky, ako zmeniť obraz kúpeľne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 12.11.2018

Stačia 4 jednoduché triky a vaša kúpeľňa sa môže obliecť do celkom nových šiat. Nič zložité, stačí vsadiť na štýlové doplnky alebo metódy zdobenia a vedieť sa pohrať s ich zakomponovaním do priestoru.

viac …

Stánok na kávu a šišky prerobený na minidom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.11.2018

Popularita minidomov sa šíri po celej USA a ich dizajnéri ich realizujú v najrôznejších podobách. Napríklad v meste Nahant sa jeden z nich podarilo zriadiť v bývalom stánku, kde predávali sladké občerstvenie.

viac …

Múzeum dizajnu v Londýne uviedlo výstavu o bývaní budúcnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.11.2018

Nasadnime do časostroja a prenesme sa do budúcnosti. Nechajme sa viesť predstavami a zalietajme si ponad mestá, o akých sa nám doposiaľ iba snívalo. Nazrime do toho, ako sa bude bývať o niekoľko rokov, resp. desaťročí.

viac …

Priemerná cena bývania dosiahla niekoľkoročné maximum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 09.11.2018

Zdražovanie bývania pokračuje. Aktuálne to potvrdili aj najnovšie štatistiky Národnej banky Slovenska (NBS), podľa ktorých sa priemerná cena bytov a domov vyšplhala na niekoľkoročné maximum.

viac …

Najväčšia 3D tlačiareň na svete postavila kasárne v USA

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 08.11.2018

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o výstavbe pomocou najväčšej 3D tlačiarne sveta. Model ruskej firmy, ktorý má byť schopný vytlačiť celú bytovku, však prvenstvo v zozname najväčších zariadení tohto typu stratil. To už nejaký čas patrí armáde USA.   

viac …

Sauna, ktorá si pláva nórskym jazerom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.11.2018

Najprv plávajúce domy, potom podmorské reštaurácie, neskôr podmorské apartmány. Zdá sa, že voda je pre architektov atraktívnym partnerom, pretože projekty postavené nad alebo pod hladinou stále pribúdajú. Aktuálne sa k nim pridala aj šikovná plávajúca sauna.

viac …

Outlet vo Voderadoch zatvorený – čo bude ďalej?

Napísal Róbert Bosák, 06.11.2018

Obľúbený Outlet vo Voderadoch to má nateraz zrátané. Už zopár dní v ňom nenájdeme jedinú otvorenú prevádzku. Nad celým centrom sa zatiahla obloha a kedy alebo či vôbec vyjde slnko, na to momentálne nepozná odpoveď nik.

viac …

Hlohovský zámok privítal po dlhoročnom čakaní prvých návštevníkov

Napísal Róbert Bosák, 05.11.2018

Hlohovská atrakcia č. 1 je späť, a to v ešte krajšej podobe. Počas víkendu totiž otvorili brány miestneho zámku, ktorý sa po dlhoročnom čakaní ukázal verejnosti v novom šate.

viac …