Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
247 204
Reg. kancelárií
11 012
Reg. užívateľov
108 404
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články

25 rokov na slovenskom realitnom trhu

Napísal Róbert Bosák, 04.01.2018

Štvrťstoročie plné vzostupov a pádov, nedôvery a optimizmu, dramatických udalostí a šťastných koncov. Aj takto môžeme vnímať dianie na našom realitnom trhu počas 25 rokov slovenskej samostatnosti.

viac …

Za dodávky energií si od januára priplácame

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 03.01.2018

S príchodom nového roku sa už tradične upravujú ceny energií a inak tomu nie je ani teraz. Aj keď nie všetci dodávatelia pristúpili k zdražovaniu, plyn, elektrina a teplo nás celkovo vyjde o niečo viac ako v predošlom roku. 

viac …

Do konca januára skončia tri predajne Carrefouru a Hypernovy

Napísal Róbert Bosák, 02.01.2018

Kým bytový a kancelársky sektor prežije prvé dni nového roku v pokoji, na retailovom trhu bude rušno počas celého januára. V Bratislave, Pezinku a Poprade totiž zažijeme hneď tri rozlúčky popredných obchodných reťazcov.

viac …

Predpovede pre slovenský realitný trh v roku 2018

Napísal Róbert Bosák, 01.01.2018

S novým rokom nové výzvy. V oblasti realít ich bude hneď niekoľko a v najbližších 12 mesiacoch budú ovplyvňovať vývoj na trhu. Ako sa k nim investori, makléri a zákazníci postavia, to ukáže čas, no analytici si už spravili názor a pripravili niekoľko predpovedí. 

viac …

7 top udalostí roka na slovenskom realitnom trhu

Napísal Róbert Bosák, 31.12.2017

S koncom roka prichádzajú tradičné rekapitulácie hodnotiace dianie na realitnom trhu. Rok 2017 priniesol viacero zásadných udalostí a my sme vybrali 7 tých, ktoré podľa nás najviac ovplyvnili vývoj okolo slovenských nehnuteľností za uplynulých 12 mesiacov.  

viac …

Tipy pre navnadenie správnej domácej silvestrovskej atmosféry

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 30.12.2017

Nie každý má chuť oslavovať príchod nového roka na chate alebo na večierku. Tí, ktorí si radšej doprajú pokoj, si môžu užiť silvestrovské oslavy v objatí domáceho prostredia. Stačí uplatniť niekoľko jednoduchých krokov a Silvester doma určite nebude nudný. 

viac …

6 top stavieb dokončených v roku 2017

Napísal Róbert Bosák, 29.12.2017

Uplynulých dvanásť mesiacov si budeme pamätať aj ako ďalší silný rok, počas ktorého nebola núdza o architektonické nápady. Dôkazom je prehľad niekoľkých unikátnych stavieb, ktoré sa hneď po kolaudácii zaradili medzi top diela roku 2017. 

viac …

Singapur ukázal, ako stavať škôlky budúcnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.12.2017

Nebol by to Singapur, ak by sa na poli miestnej architektúry nediali veľké veci. Na mape ázijského tigra nájdeme niekoľko revolučných stavieb, no len niektoré z nich získali viac superlatívov ako Early Learning Village, ktorú považujú za najlepšiu škôlku na svete. 

viac …

Pápežská chata spod Álp sa ocitla v ponuke realitného trhu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 27.12.2017

Tesne pred koncom roka sa v aktuálnej ponuke svetových rekreačných nehnuteľností objavila ešte jedna významná nehnuteľnosť. Tou je pápežské dovolenkové sídlo v údolí pod taliansko-francúzskymi Alpami, ktoré bolo oficiálne ponúknuté na predaj. 

viac …

7 slovenských destinácií, kde sa tento rok ubytováva najviac turistov

Napísal Róbert Bosák, 26.12.2017

Majitelia hotelov a penziónov hlásia jeden z najlepších rokov. Ich zisky stúpajú o pár percent a výrazný rast dosahuje aj počet nocľahov obsadených turistami zo zahraničia. Najväčší podiel má na tom práve 7 lokalít, kde ubytovacie objekty praskajú vo švíkoch. 

viac …

Šťastné a veselé všetkým užívateľom TopReality.sk

Napísal Róbert Bosák, 24.12.2017

Štedrý deň je už tradične časom, kedy svojim najbližším vyjadrujeme spolupatričnosť a prajeme im pokoj, inšpiráciu a úspech. Podobne ako po minulé roky, aj teraz máme  priestor na zopár vrúcnych slov pre našich užívateľov, ktorí sú po celý rok s nami. 

viac …

Vianočné inšpirácie na výzdobu bytov a domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.12.2017

Už len pár hodín a prebudíme sa do dlho očakávaného Štedrého dňa. Dovtedy môžeme venovať čas trebárs aj vianočnej výzdobe, ktorá skrášli atmosféru a pozve ducha Vianoc do našich príbytkov. 

viac …

Ore Streams - recyklovaný nábytok z vyradenej elektroniky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.12.2017

Z práce dizajnérov môžeme vycítiť, s akým zámerom šli do daného návrhu a čo od neho očakávajú. V prípade nábytku vyrábaného recykláciou je jasné, že nejde len o estetickú stránku. Inak to nie je ani pri novej kolekcii zhotovenej z recyklovanej elektroniky. 

viac …

Prieskum odhalil, ktoré 3 miesta sú hanbou Bratislavy

Napísal Róbert Bosák, 21.12.2017

Bratislavčania majú v hodnotení najškaredších objektov hlavného mesta úplne jasno. Z prieskumu vykonanom na vzorke 500 opýtaných vyplynulo, ktoré 3 stavby považujú za najväčšiu hanbu metropoly.

viac …

Vo švajčiarskych Alpách spojazdnili najstrmšiu lanovku sveta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.12.2017

Práca architektov nespočíva len v navrhovaní budov a príbytkov. S rozvojom rôznych oblastí dopravy a priemyslu sa sústredia aj na pokrokové technické stavby, napríklad lanovky. Tú najstrmšiu na svete túto nedeľu sprístupnili vo Švajčiarsku. 

viac …