Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2293 článkov

Najviac ubytovacích kapacít v EÚ má Taliansko a Francúzsko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 08.11.2022

Európskemu cestovnému ruchu vládnu už niekoľko rokov tie isté štáty. Medzi lídrov ich radí aj počet ubytovacích kapacít. Podľa Eurostatu vedie v tomto ukazovateli Taliansko a Francúzsko.

Vo Varšave dokončili najvyššiu budovu v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.11.2022

Poradie najvyšších budov v EÚ sa po niekoľkých rokoch opäť mení. Cenný titul putuje do Varšavy, kde dokončili prvý supervysoký mrakodrap v Poľsku. S výškou 310 metrov sa automaticky radí aj do širšieho zoznamu najvyšších budov v západnom svete.

Nový úsek Vážskej cyklotrasy do Kotešovej je hotový

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.11.2022

Sieť cyklotrás v žilinskom regióne je opäť o niečo hustejšia. Do užívania bol odovzdaný niekoľkokilometrový úsek, ktorý je súčasťou Vážskej cyklotrasy. Cyklisti po ňom môžu bezpečne jazdiť do Kotešovej.

Ceny bytov a domov v EÚ vzrástli o viac ako 9 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 03.11.2022

Zdražovanie na európskom trhu s nehnuteľnosťami na bývanie pokračuje. Ceny bytov a domov v EÚ rástli aj v 2. štvrťroku. Ich medziročný rast sa opäť pohyboval na úrovni viac ako 9 %.

Predaj nových bytov v Prahe zaznamenal najnižší výsledok za 15 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.11.2022

Menej ako 500 predaných nových bytov za 3 mesiace. Podobný výsledok nebol na pražskom bytovom trhu zaznamenaný niekoľko rokov. Celkový počet predaných nových bytov za 3. štvrťrok 2022 dosiahol až 15-ročné minimum.

Pádivec v Trenčíne bude budúci rok kompletne obnovený

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 31.10.2022

Na trenčianskom sídlisku Sihoť sa chystá revitalizácia za niekoľko stoviek tisíc eur. Tie budú investované do obnovy detského ihriska známeho ako Pádivec. V rámci obnovy je naplánovaná aj úprava celého vnútrobloku.

Grasalkovičova záhrada v Bratislave prejde rozsiahlou revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 28.10.2022

Obnova parkov a zelených verejných priestranstiev v Bratislave pokračuje. Na stole sú ďalšie nové projekty, ktoré sa čoskoro dočkajú revitalizácie. Väčšou obnovou prejde aj Grasalkovičova záhrada.

Miera úspor domácností v eurozóne klesla o 1,5 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 27.10.2022

Domácnosti v krajinách platiacich eurom šetria o niečo menej. Vyplýva to z posledných štatistík sledujúcich priemernú mieru úspor domácností v eurozóne za 2. štvrťrok 2022. Tá sa v porovnaní s úvodným tohtoročným štvrťrokom znížila o 1,5 %.

Rekonštrukcia Dopravnej ulice v Piešťanoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.10.2022

Dopravná ulica v Piešťanoch sa dočkala. Po mesiacoch príprav a procesu usporiadania pozemkov sa začalo s jej opravou. Rekonštrukčné práce potrvajú približne polroka. Ich výsledkom bude komplexná obnova frekventovanej ulice.

Dolný Kubín bude mať prvé bezbariérové detské ihrisko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2022

V posledných rokoch pribudlo na Slovensku niekoľko bezbariérových ihrísk. Aktuálne sú na stole projekty ďalších herných plôch pre deti s hendikepom. Jeden z nich sa začal realizovať v Dolnom Kubíne.

Nový kombinovaný robotický vysávač slúži aj ako mop

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.10.2022

Na trh s robotickými vysávačmi vstupuje ďalší revolučný model. Jeho príchod na scénu môže nastoliť nový trend, ktorý rozbehne masívnu výrobu kombinovaných robotických zariadení spájajúcich vysávanie kobercov s čistením podláh. 

V USA sa buduje najväčšia svetová továreň na čistenie vzduchu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.10.2022

USA nasadzuje do boja s emisiami nové zbrane. V snahe prispieť k zníženiu množstva oxidu uhličitého v ovzduší chce vybudovať niekoľko tovární na čistenie vzduchu. V štáte Wyoming sa už začal budovať komplex, ktorý má byť najväčším svojho druhu na celom svete.

Francúzsko využíva na odhalenie nelegálnych bazénov umelú inteligenciu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.10.2022

Umelá inteligencia si našla ďalšiu možnosť uplatnenia. Vo Francúzsku bola zapojená do projektu, ktorého cieľom je odhaliť čo najviac nelegálnych bazénov vybudovaných bez povolenia.  

V Rožňave začala rekonštrukcia sociálneho zariadenia Jasanima DSS

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 17.10.2022

Vybrané zariadenia sociálnych služieb v pôsobnosti Košického samosprávneho kraja postupne prejdú rekonštrukciou. V zozname týchto zariadení nechýba Jasanima DSS v Rožňave.

Prvá kancelárska budova v Austrálii so solárnou fasádou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 14.10.2022

Solárne fasády sa už dávnejšie stali súčasťou budov. Postupne si nachádzajú uplatnenie aj pri výstavbe veľkých administratívnych centier. Prvú kancelársku budovu s takouto fasádou bude mať aj Austrália.

100-ročný mrakodrap v New Yorku sa premenil na japonský hotel

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.10.2022

New York je plný miest, kde vidieť stret kultúr z celého sveta. V pulzujúcej metropole si nachádza domov aj tá japonská. Okúsiť atmosféru typickú pre krajinu vychádzajúceho slnka sa dá aj v jednom z hotelov v manhattanskej časti Midtown.