Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2595 článkov

Viac ako 40 % investorov z Európy chce znížiť investície do nehnuteľností

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 08.03.2024

Pokles aktivity európskych investorov na realitnom trhu bude pokračovať. V porovnaní s rokom 2023 sa ešte zrýchli. Dôvodom je nárast podielu investorov, ktorí plánujú znížiť objem investícií do nehnuteľností.

Objem elektriny zo solárnej energie v USA vzrastie dvojciferným tempom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 07.03.2024

Podiel elektriny z obnoviteľných zdrojov energie sa zvyšuje vo väčšine krajín sveta. Viac zelenej energie vyrába aj USA. V rokoch 2024-2025 plánuje zrýchliť výrobu elektriny zo solárnej energie dvojciferným tempom.

Zariadenie Puresky vyrába kompost z kuchynského odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 05.03.2024

Na produkciu kompostu nie je potrebná záhrada. Zariadenie Puresky ho vyrobí priamo v kuchyni. Inovatívnemu spotrebiču postačí bežný potravinový odpad a niekoľko hodín času na prácu.

Drevo kúpeľni pristane

Napísal PR článok v kategorií Interiér, 04.03.2024

Drevo je materiál, ktorý svoju krásu a jedinečnosť preukazuje naozaj veľmi dlho. Zatiaľ čo v obývacích izbách, spálňach či kuchyniach je pre nás samozrejmosťou, jeho využitie v kúpeľni brzdí množstvo predsudkov. A často zbytočne.

V Edinburghu vznikne nová štvrť s tisíckami domov za 2 mld. GBP

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 04.03.2024

V škótskej metropole sa schyľuje k realizácii jedného z najväčších stavebných projektov za posledné roky. Jeho výsledkom bude predmestská štvrť pre tisícky obyvateľov. Nové bývanie si nájdu v rezidenčnej zóne s niekoľkými tisíckami domov.

Japonská hobitia knižnica ukrytá v zelenom svahu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.03.2024

Hobitie domy sa tešia rastúcej popularite na celom svete. Ich dizajn sa stáva inšpiráciou aj pri tvorbe návrhov verejných budov. V budove ako z príbehov o hobitoch sídli aj jedna z japonských knižníc. 

Mesto Boskovice pripravuje rozsiahlu obnovu parku a športového areálu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.02.2024

Vyše 11-tisícové mesto v Juhomoravskom kraji čaká väčší stavebný ruch. Kompetentní pracujú na prípravách realizácie niekoľkých projektov. Mesto plánuje obnovu jedného z parkov aj prestavbu miestneho športového areálu.

Podiel elektriny z obnoviteľných zdrojov energie v Španielsku dosiahol nový rekord

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 27.02.2024

Španielsko sa nevzdáva ambície stať sa jedným z lídrov v oblasti zelenej energetiky. Do konca dekády chce vyrábať 74 % elektriny z obnoviteľných zdrojov energie. K splneniu tohto cieľa sa priblížilo zvýšením podielu elektriny z OZE na rekordnú úroveň.

Žižkovo náměstí v centre Prostějova čaká obnova

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.02.2024

Na Morave sa obnoví ďalšie centrum mesta. Rekonštrukčné práce sa pomaly pripravujú v Prostějove. V rámci rozsiahlej obnovy budú zrekonštruované viaceré lokality. Obnovu podstúpi aj Žižkovo náměstí.

Priemerná cena britských domov dosiahla medziročný rast po 8 mesiacoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 23.02.2024

Zlacňovanie domov vo Veľkej Británii netrvalo dlho. Po medzimesačnom porovnaní sa plusové čísla objavili aj v ukazovateli, ktorý sleduje medziročný vývoj priemernej ceny domov. Jej hodnota v medziročnom porovnaní vzrástla po 8 mesiacoch.

Spotreba plynu v Nemecku vlani klesla o 5 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 22.02.2024

Nemci spotrebúvajú stále menej plynu. Jeho spotreba klesla aj v roku 2023. Medziročne sa znížila o 5 %. Menej plynu spotrebovali domácnosti, malé firmy aj veľké priemyselné podniky.

Objem investícií do komerčných nehnuteľností klesol o vyše 40 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 20.02.2024

Komerčné nehnuteľnosti na Slovensku vlani nemali najlepšie obdobie. Investori do nich „naliali“ o desiatky miliónov eur menej ako v roku 2022. Celkový ročný objem investícií do kancelárií, logistických nehnuteľností, hotelov a maloobchodu sa prepadol o viac ako 40 %.

Botanickú záhradu v Prahe vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 19.02.2024

Viaceré pražské atrakcie vlani zaznamenali nárast návštevnosti. Viac návštevníkov ako v predošlých rokoch prišlo aj do botanickej záhrady v časti Troja. Do areálu s výmerou približne 25 hektárov zavítalo najviac ľudí od jeho otvorenia.

Stredná zdravotnícka škola v Poprade bude mať novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.02.2024

Rozvoj školskej infraštruktúry v Prešovskom kraji pokračuje aj v roku 2024. Výstavba sa pripravuje aj v Poprade. V areáli miestnej zdravotníckej školy pribudne nový objekt. V novostavbe bude zriadená telocvičňa.

Prvá uhlíkovo neutrálna štvrť v Paríži

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.02.2024

Ambiciózne „zelené“ plány francúzskej metropoly zahŕňajú premenu niekoľkých štvrtí na uhlíkovo neutrálne lokality. Mestských zón s nulovými emisiami uhlíka bude v Paríži viacero. Prvá z nich bola dokončená v 19. parížskom obvode.

Emisie oxidu uhličitého v Nemecku klesli na úroveň z 50. rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 13.02.2024

Nemecko pokračuje v plnení svojich energetických cieľov. V snahe dosiahnuť uhlíkovú neutralitu pracuje na postupnom znižovaní emisií oxidu uhličitého. V roku 2023 sa ich objem znížil až na úroveň z 50. rokov minulého storočia.