Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2201 článkov

Realizačné ceny nehnuteľností v SR zaznamenali rekordný medziročný rast

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 09.06.2022

Trend zdražovania na realitnom trhu pretrváva ďalej. Ceny slovenských nehnuteľností pokračujú v spanilej jazde vedúcej k pokoreniu historických maxím. Bytom a rodinným domom sa to podarilo hneď v úvodnom kvartáli tohto roka.

Dom umenia v Piešťanoch bol zapísaný medzi národné kultúrne pamiatky

Napísal Róbert Bosák, 07.06.2022

Celoslovenský zoznam národných kultúrnych pamiatok bol rozšírený o ďalšie dielo. Po najnovšom doň pribudol piešťanský zástupca. Prestížny štatút sa ušiel miestnemu Domu umenia.

Ceny pozemkov v ČR zaznamenali rekordný medziročný rast

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 06.06.2022

České nehnuteľnosti pokračujú v zdražovaní. Rast cien zaznamenávajú byty, rodinné domy aj pozemky. V 1. štvrťroku 2022 zaznamenali jeden z najvyšších medziročných nárastov za posledné roky. V prípade pozemkov bol dosiahnutý rekordný výsledok.

Investície do solárnych projektov v Číne vzrástli o viac ako 200 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 03.06.2022

Najľudnatejšia krajina planéty naďalej bojuje o celosvetové prvenstvo v rebríčkoch najväčších solárnych mocností. Potvrdzuje to aj ďalšie zvýšenie objemu investičných balíkov, ktorými sú financované nové solárne projekty.

Cenu Fasáda roka 2022 získala galéria v Ľubľane

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 02.06.2022

Budovy s najkrajšími a najoriginálnejšími fasádami si opäť zmerali sily v súťaži Baumit Life Challenge. O absolútnom víťazovi aktuálneho ročníka sa rozhodlo počas galavečera v španielskej Valencii. Prestížne celoeurópske ocenenie putovalo do slovinskej Ľubľany.

Nová florbalová hala v Michalovciach je už otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.05.2022

Východoslovenské mesto známe podporou športu a športovej infraštruktúry má ďalšiu modernú arénu. Minulý týždeň bola v Michalovciach slávnostne otvorená nová športová hala. Primárne bude slúžiť florbalistom.

Dopyt po solárnych paneloch v ČR rastie, ich dodanie sa predlžuje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 30.05.2022

Dodávatelia solárnych panelov pôsobiaci na českom trhu majú čoraz viac práce. Dopyt po týchto zariadeniach zo strany Čechov zaznamenal ďalší nárast. Záujem o inštaláciu solárnych panelov stúpa napriek predĺženiu doby ich dodania.

Najväčší veľtrh dizajnu Salone del Mobile sa vracia v plnej sile

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 27.05.2022

Veľtrh Salone del Mobile vypredával milánske výstaviská viac ako 50 rokov. Po krátkej pauze zapríčinenej dopadmi pandémie sa znovu vracia na scénu. Organizátori sľubujú, že podujatie sa vráti do starých koľají a prebehne vo formáte, v akom prebiehalo pred rokom 2020.

Smart skrutky zvýšia bezpečnosť stavebných konštrukcií

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 26.05.2022

Smart technológie si postupne razia cestu do všetkých oblastí výroby. Ich potenciál sa dá zužitkovať aj pri realizácii stavebných konštrukcií. Tie môžu byť o niečo bezpečnejšie vďaka novým „inteligentným“ skrutkám.

Ilija pri Banskej Štiavnici pokračuje v rozvoji obce

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.05.2022

Atraktívne prostredie Štiavnických vrchov je lákadlom pre mnohých Slovákov, ktorí sa chcú usídliť v pokojnej lokalite ďaleko od mestského ruchu. Jednou z takýchto lokalít je obec Ilija, v ktorej aktuálne žije zhruba o desatinu viac obyvateľov ako pred  pár rokmi.

Ako vykurovať chaty a chalupy

Napísal PR článok, 25.05.2022

Teplo a spôsob vykurovania dokážu spríjemniť alebo úplne pokaziť pobyt na chalupe. Prečítajte si, aké sú možnosti a trendy kúrenia v rekreačných domoch.

Růžový sad na pražskom Petříne prejde revitalizáciou za viac ako 20 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.05.2022

Mesto Praha pokračuje s obnovou verejných priestorov. Na revitalizáciu aktuálne čaká aj Růžový sad. Predstavitelia českej metropoly chcú investovať do jeho úpravy viac ako 20 mil. Kč.

Proxenta obnovuje predaj bytov v projekte Kesselbauer. K dispozícii je iba časť ponuky.

Napísal PR článok, 23.05.2022

V úplnom centre hlavného mesta, na Námestí 1. mája, sa už naplno odhalila fasáda projektu Kesselbauer. Ten vyrástol na mieste bývalej pekárne veľkopodnikateľa Alexandra Kesselbauera. Odkaz na minulosť lokality nesie nielen v svojom názve, ale aj v obnove priečelia pôvodného domu. Tú vyžadoval od developera, ktorým je investičná skupina Proxenta, pamiatkový úrad.

2 slovenské mestá sa zúčastnia zelenej európskej misie The Cities Mission

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 20.05.2022

Európska komisia pokračuje v snahe transformovať európske mestá na zelené. Prispieť k dosiahnutiu tohto cieľa má aj špeciálna „klimatická misia“ The Cities Mission. Do tej sa zapoja aj 2 mestá zo Slovenska.

Konflikt na Ukrajine pomohol zvýšiť odbyt skvapalneného zemného plynu z USA

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.05.2022

Boj o nadvládu nad trhom s plynom pokračuje. Dlhoročný súboj sa po vypuknutí vojny na Ukrajine ešte viac vyostril. Kľúčovú úlohu v ňom začali zohrávať najmä producenti skvapalneného zemného plynu.

V Nitre pribudne takmer 1,5-kilometrový úsek cyklotrasy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 17.05.2022

Sieť cyklotrás v nitrianskom regióne sa opäť rozšíri. Nový úsek je naplánovaný priamo v meste pod Zoborom. Miestnu cyklistickú mapu doplní trasa s celkovou dĺžkou takmer 1,5 km.