Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Developeri reagujú na vysoké hypotéky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.11.2023

Sny o novom príbytku sa dnes mnohým Slovákom môžu zdať vzdialenejšie ako kedykoľvek predtým. Rastúce úrokové sadzby a ekonomická nestabilita ich nútia prehodnocovať rozhodnutia a zvažovať, či je vôbec ten správny čas na kúpu nehnuteľnosti. Developer YIT Slovakia preto ponúka riešenia, ktoré záujemcom o bývanie pomôžu prekonať momentálne prekážky a naplniť ich sen o vlastnom bývaní. 

V Matejovciach prebieha výstavba nových školských učební za milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.11.2023

V popradských Matejovciach začala realizácia jedného z najdrahších projektov rozvoja stredoškolskej infraštruktúry v Prešovskom kraji za posledné mesiace. Jeho výsledkom budú nové odborné učebne v areáli Strednej odbornej školy elektrotechnickej.

Projekt čínskej megatovárne na nábytok z červeného betónu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 10.11.2023

Nástup „zelených“ stavebných materiálov neznižuje dopyt po klasickom betóne. Pevný a odolný materiál je stále vyhľadávaný aj pre svoje pestré estetické možnosti. Ako hlavný dizajnový prvok zohrá kľúčovú úlohu pri výstavbe novej čínskej megatovárne.

Na sídlisku Nové Mesto v Prievidzi pribudnú ďalšie parkovacie miesta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.11.2023

Obyvateľov prievidzského sídliska Nové Mesto dlhodobo trápi problém s nedostatočnou parkovacou kapacitou. Vybudovanie niekoľkých desiatok nových parkovacích miest ho vyriešilo iba čiastočne. Situácia má byť opäť o niečo lepšia po ukončení 2. fázy projektu.

Keď skvelý projekt príde s výbornou myšlienkou 0% na 3 roky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.11.2023

Stúpanie úrokových sadzieb je už druhý rok realitou nielen na Slovensku. Vlastné bývanie sa tak stalo nedostupnejším a čoraz viac ľudí odkladá kúpu nehnuteľnosti na neskôr. Developer projektu Popradská v Košiciach aktuálne ponúka záujemcom výhodné podmienky, vďaka ktorým je kúpa bytu v novostavbe opäť reálna. Je jednoduchým riešením pre všetkých – či už kupujú svoje prvé bývanie, chcú vymeniť starý byt za nový, menší za väčší či naopak, prípadne majú záujem investovať.

Rakúsko zastropuje rast cien nájmov na 3 roky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 07.11.2023

Dopady inflácie prinútili rakúsku vládu pripraviť sériu opatrení, ktoré pomôžu ľuďom ustáť rast cien. K protiinflačným opatreniam patrí aj cenový strop pre nájmy. Platiť má 3 roky.

V Londýne sprístupnili najvyšší vyhliadkový bod v meste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.11.2023

Máloktoré mrakodrapy sú v súčasnosti navrhované bez vyhliadkových terás alebo iných bodov ponúkajúcich ďalekosiahly výhľad. Mesto ako na dlani majú aj návštevníci novej londýnskej atrakcie Horizon 22.

Na Faerských ostrovoch vyrastie drevená univerzita prispôsobená drsnému počasiu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 03.11.2023

Hlavné mesto Faerských ostrovov pripravuje projekt novej drevostavby. Z dreva bude postavená nová trvalo udržateľná univerzita navrhnutá s vyšším dôrazom na odolnosť voči drsnému počasiu. 

Projekt novej detskej nemocnice s hravým rodinným prostredím v Kodani

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.11.2023

Dánski architekti neustále potvrdzujú svoju pozíciu medzi elitou v oblasti inovatívneho dizajnu verejných budov. Originalitu a pokrokový kreatívny prístup ukazuje aj projekt detskej nemocnice, ktorá má byť do 3 rokov otvorená v Kodani.

Nový hotel a bytový dom pri Železnej studienke sa má začať stavať v roku 2025

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.10.2023

Dvojročná výstavba začne o 2 roky. Nový polyfunkčný komplex v blízkosti bratislavskej Železnej studienky sa má začať stavať v priebehu roka 2025. Výsledkom realizácie bude niekoľko desiatok nových bytov a hotelových izieb.

Kambodža stavia výškovú vežu s 5-hviezdičkovým hotelom a áčkovými kanceláriami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.10.2023

V najväčších mestách Kambodže sa v posledných rokoch vybudovalo viacero výškových budov. Realizácia stavieb s výškou nad 100 až 200 metrov bude pokračovať aj v ďalších rokoch. V súčasnosti sa už pracuje na výstavbe novej polyfunkčnej veže v Phnom Penh.

Ceny nehnuteľností na bývanie v Nemecku zaznamenali najvyšší prepad od roku 2000

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 27.10.2023

Nemecký štatistický úrad Destatis monitoruje vývoj cien rezidenčných nehnuteľností od roku 2000. Za viac ako 20 rokov eviduje niekoľko štvrťrokov s výrazným medziročným poklesom. V žiadnom z nich nebol prepad cien vyšší ako v 2. kvartáli 2023.

Ubytovacie zariadenie s lietajúcimi blokmi pre vietnamských robotníkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.10.2023

Komfort, regenerácia, zdravšia vnútorná mikroklíma. Skupina robotníkov pracujúcich v jednej z najväčších priemyselných zón vo Vietname využíva ubytovanie, ktoré posúva úroveň ubytovacích robotníckych zariadení o stupeň vyššie.

INVESTÍCIE DO ZAHRANIČNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ ČORAZ VIAC LÁKAJÚ SLOVÁKOV. AKÉ SÚ VŠAK RIZIKÁ A NÁSTRAHY NIELEN PRE INVESTOROV?

Napísal PR článok, 25.10.2023

V posledných rokoch sme svedkami rastúceho záujmu Slovákov o nákup nehnuteľností v zahraničí. Tento trend sa týka nielen tradičných dovolenkových destinácií v Európe, ale aj exotických lokalít mimo nášho kontinentu. Investovanie do zahraničných nehnuteľností sa stalo atraktívnou možnosťou pre dosiahnutie zaujímavého výnosu a zhodnotenia investícií. 

Obnovené rybníky v Prahe poslúžia ako rekreačné zóny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2023

Obyvatelia a návštevníci českej metropoly budú mať k dispozícii ďalšie rekreačné zóny. Ako lokality ponúkajúce možnosti na oddych v prírode poslúžia 2 pražské rybníky a ich okolie.

Na Pereši vyrastie materská škola pre viac ako 100 detí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 23.10.2023

Rozvoj školskej infraštruktúry v Košiciach bude pokračovať aj na budúci rok. V rámci realizácie niekoľkých projektov výstavby alebo obnovy školských objektov prebehne aj výstavba novej materskej školy na Pereši.