Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2358 článkov

V ČR vstupuje do platnosti norma obmedzujúca svetelný smog

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 24.02.2023

Nespavosť, horšia koncentrácia, narušený biorytmus hmyzu, opadávanie listov z drevín. To sú len niektoré z dôsledkov vysokej miery svetelného znečistenia. ČR sa chce s týmto problémom popasovať reguláciou svetelného smogu.

Nové obchodné centrum v Žiari nad Hronom

Napísal Róbert Bosák, 23.02.2023

Na Pohroní pribudne nové nákupné stredisko. Obchodné centrum s predajnou plochou takmer 3000 m² postavia na Ulici SNP v Žiari nad Hronom. Výstavba komplexu by mala začať v 2. kvartáli tohto roka.

Podiel Ázie z celosvetovej spotreby elektriny prekročí 50 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 21.02.2023

Ázia si udržiava štatút najväčšieho odberateľa elektriny spomedzi všetkých svetadielov. V nadchádzajúcich rokoch si túto pozíciu upevní. Vyplýva to z najnovšej štúdie, podľa ktorej má jej podiel z celosvetovej spotreby elektriny prekročiť 50 %.

Rusi kúpili v Turecku rekordný počet domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.02.2023

Turecký realitný trh vlani zažil jeden z najsilnejších rokov. Vo viacerých ukazovateľoch boli zaznamenané plusové výsledky. Vysoký rast zaznamenal aj predaj domov. Takmer štvrtinu z nich kúpili Rusi.

Kláštor vo Vrchlabí sa mení na Návštevnícke centrum KRNAP

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.02.2023

Krkonošský národný park oslavuje tento rok 60. narodeniny. Pri tejto príležitosti sa v regióne uskutoční viacero významných udalostí. Výročný program vyvrcholí otvorením nového Návštevníckeho centra KRNAP zriadeného v bývalom kláštore vo Vrchlabí.

Zdieľaným kolobežkám v Paríži hrozí stopka. Rozhodne referendum.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.02.2023

Paríž bol jedným z prvých hlavných miest, ktoré zaviedli systém zdieľaných kolobežiek. Čoskoro sa môže stať prvým, ktoré ho zakáže. Obyvatelia francúzskej metropoly o tom rozhodnú v referende.

80 rokov budovy Pentagónu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.02.2023

September 1941. Američania ešte netušia, že o niekoľko týždňov sa ocitnú v 2. svetovej vojne. Napriek tomu spúšťajú výstavbu jednej z najväčších budov na svete. Pentagón je po niekoľkých mesiacoch hotový. Svoj účel plní aj po 80 rokoch.

Bulharsko chce obnoviť projekt ropovodu do Grécka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.02.2023

Vo východnej Európe môže byť vybudovaný nový ropovod. Viesť by mal z bulharského pobrežia k brehom Grécka. O jeho výstavbe sa uvažovalo už pred niekoľkými rokmi. Po obmedzeniach dovozu ruskej ropy sa projekt stáva znovu aktuálny.

Výroba pitnej vody pomocou strešných panelov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 10.02.2023

Pitná voda sa môže vyrábať priamo zo vzduchu. Americkí vývojári sa to snažia dokázať novými strešnými panelmi. K produkcii najvzácnejšej tekutiny im postačí slnko, vzduch a revolučné zariadenie.

Šaľa bude mať nové detské ihrisko s bezbariérovými prvkami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.02.2023

Výstavba nových detských ihrísk v slovenských mestách pokračuje aj v roku 2023. Na novú hernú plochu sa môžu tešiť aj obyvatelia Šale. Sprístupnená im bude v priebehu jari.

Cestovný ruch v Španielsku vlani zarobil viac ako pred pandémiou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.02.2023

Španielsko je roky jednou z najnavštevovanejších krajín na svete. Príjmy z cestovného ruchu tvoria viac ako desatinu všetkých príjmov v španielskej štátnej kase. Minulý rok dosiahli ešte viac ako pred pandémiou.

Nový pamätník venovaný Martinovi Lutherovi Kingovi v Bostone

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.02.2023

22 000 ľudí, približne toľko ich 23. apríla 1965 stálo v parku Boston Common. Zvedavý dav si prišiel vypočuť ďalší horlivý prejav Martina Luthera Kinga, ktorému na tomto mieste po necelých 58 rokoch odhalili nový pamätník.

Železničná stanica v Madride prejde veľkou prestavbou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 03.02.2023

V španielskej metropole sa chystá jeden z najväčších dopravných projektov za posledné roky. Cieľom jeho realizácie je prestavba železničnej stanice Madrid Chamartín, ktorá sa premení na integrovaný dopravný uzol a zelené pľúca lukratívnej madridskej štvrte.

Liptovský Mikuláš opraví mestské komunikácie za viac ako 2 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.02.2023

Chodci, cyklisti aj vodiči na Liptove budú mať po roku 2023 opäť o niečo lepšie cesty a chodníky. Vedenie mesta Liptovský Mikuláš ohlásilo plán opraviť do konca tohto roka viaceré mestské komunikácie. Na rekonštrukčné práce pôjde dokopy viac ako 2 mil. €.

Žiar nad Hronom nainštaluje na viaceré budovy fotovoltické články

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 31.01.2023

K inštalácii fotovoltických systémov za účelom zníženia nákladov na energie postupne pristupujú viaceré slovenské mestá. Chýbať medzi nimi nebude ani Žiar nad Hronom. Jeho zástupcovia ohlásili inštaláciu fotovoltických článkov na viaceré verejné budovy.

Rómske rodiny zo Zborova si svojpomocne postavia nové domy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.01.2023

V obci Zborov v bardejovskom okrese pribudnú nové rodinné domy. Nový domov v nich nájdu rómske rodiny. Budúci obyvatelia si príbytky postavia svojpomocne. Výstavba má odštartovať na jar.