Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Tlačové správy

Celkovo 222 článkov

Návštevnosť v ubytovacích zariadeniach stúpa, čísla spred pandémie stále nedosahuje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 18.04.2022

Slovenský cestovný ruch má za sebou ďalší mesiac sprevádzaný rastúcou návštevnosťou ubytovacích zariadení. Vo februári 2022 sa v tunajších hoteloch a penziónoch ubytovalo o tretinu ľudí viac ako v januári tohto roka a 8,5-násobne viac ľudí ako pred rokom. Na dosiahnutie čísel podobných číslam z obdobia pred pandémiou to nestačilo.

Stavebné povolenie vlani získalo 1703 pražských bytových budov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.02.2022

Minuloročná bytová výstavba v Prahe nezaznamenala v porovnaní s rokom 2020 žiadne väčšie výkyvy. Vo viacerých sledovaných ukazovateľoch dosiahla podobné čísla. Inak to nebolo ani v prípade počtu stavebných povolení vydaných bytovým budovám.

V ČR sa vlani rozostavalo najviac bytov od roku 1989

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 11.02.2022

Český bytový trh má za sebou jeden z najlepších rokov, minimálne z hľadiska počtu nových rozostavaných bytov. Ten v roku 2021 zaznamenal výrazný medziročný nárast. Jeho výsledkom bolo viac ako 45 000 rozostavaných bytov.

Prešovský samosprávny kraj pokračuje v obnove kultúrnych objektov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.02.2022

Záujem o obnovu kultúrnych objektov v Prešovskom kraji neutícha ani v roku 2022. Po tom, čo vlani prešli renováciou priestory niekoľkých objektov v regióne, sa v tomto roku chystá obnova ďalších.

Novembrový podiel cudzincov v ubytovacích zariadeniach v SR bol najvyšší od januára 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 25.01.2022

Pretrvávajúca epidemická situácia robí majiteľom ubytovacích zariadení naďalej škrt cez rozpočet. O časť príjmov ich pripravil najmä pokles hostí zo zahraničia. November minulého roka však priniesol nádej na zlepšenie.

Návrat do kancelárií s 8-hodinovým pracovným časom chce po pandémii len 14 % Európanov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.12.2021

Pandémia a s ňou súvisiace opatrenia zmenili pracovné zvyky miliónov ľudí. Výnimkou nie sú ani Európania vykonávajúci kancelársku prácu. Väčšina z nich sa už viac nechce vrátiť k starému spôsobu práce s klasickým 8-hodinovým pracovným časom.

Trenčín chystá investície do rozvoja mesta za necelých 20 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 07.12.2021

Rok 2022 sa bude na Považí niesť v znamení ďalších investícií do rozvoja. Trenčín totiž pripravuje viacero projektov, ktoré majú zvýšiť kvalitu života v meste. Tie si vyžiadajú niekoľkomiliónový balík.

Počet začatých bytov zaznamenal v 3. kvartáli 12-ročné maximum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.12.2021

Štatistiky hodnotiace priebežný vývoj na slovenskom bytovom trhu za 3. štvrťrok 2021 sa postupne sumarizujú. V priebehu minulého týždňa boli zverejnené aj najnovšie čísla mapujúce vývoj počtu začatých a dokončených bytov.

Augustová návštevnosť ubytovacích zariadení v SR bola najvyššia v roku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.10.2021

Slovenský cestovný ruch stále nedosahuje čísla, ktoré by vrátili návštevnosť ubytovacích zariadení na úroveň spred pandémie. Prekonať celkový počet ubytovaných hostí a počet nocľahov sa nepodarilo ani v auguste, kedy je návštevnosť už tradične najvyššia v roku.

Stavebná produkcia v SR vzrástla tretíkrát v roku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 19.10.2021

Z oblasti stavebníctva prišli po kratšej pauze ďalšie pozitívne správy. Tentoraz sa jedná o nárast objemu stavebnej produkcie, ktorý bol od začiatku roka zaznamenaný ešte iba tretíkrát.

Podiel mladých Čechov žijúcich u rodičov sa zvýšil takmer na štvrtinu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 23.09.2021

Ekonomický a celospoločenský vývoj ovplyvnený dopadmi epidemiologických opatrení zasiahol aj mladých ľudí, ktorí riešia otázku bývania. V Česku okrem iného zapríčinil aj nárast podielu ľudí do 26 rokov žijúcich u rodičov.

Výstavba bytov v SR zaznamenala jeden z najlepších kvartálov za posledné obdobie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.09.2021

Bytová výstavba na Slovensku má za sebou dlhšie obdobie stagnácie. Tá by mohla byť na nejaký čas zažehnaná. Aspoň tak to vyplýva z najnovších štatistík, ktoré po dlhšom čase priniesli rast, a to hneď jeden z najvyšších za posledné roky.

Žilina investuje takmer 1 mil. € do postupnej premeny na smart city

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.07.2021

Záujem o postupnú transformáciu miest na „smart cities“ majú aj jednotlivé lokality na Slovensku. Výnimkou nie je ani Žilina, ktorá bude vďaka ohlásenej investícii do nových „smart city riešení“ opäť o krok bližšie k naplneniu tohto cieľa.

Slovenské stavebníctvo bolo v 1. štvrťroku 22. najvýkonnejšie v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.07.2021

Stavebný sektor v SR sa už niekoľko mesiacov trápi s nízkou stavebnou produkciou. To sa automaticky odráža aj v celkových štatistikách jeho výkonnosti. Tá v 1. tohtoročnom štvrťroku opäť výrazne klesla, čo z hľadiska výkonu stavebníctva zaradilo Slovensko až na 22. miesto v EÚ.

Trhovisko Miletičova prejde rozsiahlou revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 30.06.2021

Mestské trhoviská potrebujú k zaisteniu návštevnosti viac ako len kvalitný a rozmanitý sortiment. Zákazníkom by mali ponúkať aj patričný komfort a upravený vzhľad, ktorý z nich urobí funkčný a príťažlivý verejný priestor. Tým by sa po rozsiahlej revitalizácii malo stať aj bratislavské trhovisko na Miletičovej.

SNM vyhlásilo súťaž na prípravné práce k obnove Krásnej Hôrky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 24.06.2021

Prešlo už 9 rokov, čo na Krásnej Hôrke vypukol požiar. Ten zničil časť hradu aj zbierok v jeho interiéri. Hneď na to sa začalo hovoriť o rozsiahlej obnove vzácnej pamiatky. Tú by ale potrebovala aj v prípade, ak by k požiaru nedošlo.