Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Tlačové správy

Celkovo 253 článkov

Praha prerozdelí na projekty na podporu životného prostredia 40 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.01.2024

Pražský magistrát bude dotovať projekty zlepšujúce stav životného prostredia v českej metropole aj tento rok. Na podporu „zelených“ projektov vyčlenil čiastku 40 mil. Kč. Záujemcovia o peniaze z mestských zdrojov môžu žiadať o dotácie od 2. januára.

Nehnuteľnosti.sk spúšťajú novú kampaň

Napísal Nehnutelnosti.sk v kategorií Tlačové správy, 22.09.2023

Nehnuteľnosti.sk od 18.9. spúšťajú novú reklamnú kampaň. Hlavným motívom je pomoc spoľahlivého partnera pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Vďaka spoľahlivému partnerovi sa aj tak významná životná udalosť, akou je predaj či kúpa nehnuteľnosti, obíde bez chýb či nesprávnych rozhodnutí.

Spišské divadlo zaznamenalo nárast tržieb aj návštevnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 05.09.2023

Po letných prázdninách sa pomaly rozbieha ďalšia divadelná sezóna. V tej predošlej sa darilo viacerým slovenským divadlám. Plusové čísla zaznamenalo aj Spišské divadlo so sídlom v Spišskej Novej Vsi.

V EÚ je home office najviac využívaný v Holandsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 28.08.2023

Do roku 2020 využívalo home office iba pár percent obyvateľov. Po vypuknutí pandémie sa podiel ľudí pracujúcich z domu výrazne zvýšil. Vo viacerých členských krajinách EÚ si udržal vysoké čísla aj v roku 2022. Najvyšší výsledok vlani dosiahol v Holandsku.

Najlepšou krajinou na život pre prisťahovalcov je Mexiko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 24.08.2023

Bezpečnosť, pružný pracovný trh či vľúdnosť domácich obyvateľov láka každoročne do Mexika tisícky ľudí, ktorí tam odchádzajú za prácou alebo štúdiom. Podľa najnovšieho rebríčka je tento zámorský štát najlepšou krajinou na život pre prisťahovalcov.

Kultúrne stredisko v Jesenskom prejde obnovou za viac ako 1 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 03.08.2023

Na Gemeri sa pripravuje niekoľko väčších rekonštrukčných projektov. Obnovou prejde aj kultúrne stredisko v Jesenskom. Náklady na jeho renováciu sa vyšplhajú na viac ako 1 mil. €.

5 najvyťaženejších úsekov cyklotrás v Bratislavskom kraji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 27.07.2023

Investície do rozvoja cyklistickej infraštruktúry v Bratislavskom kraji prinášajú želané výsledky. Počet cyklistov sa zvyšuje a vyťaženosť najfrekventovanejších úsekov sa ráta v 5 až 6-ciferných číslach.

Plocha ekologicky obrábanej poľnohospodárskej pôdy v EÚ sa zväčšila na viac ako 15 mil. hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.07.2023

Eurostat po mesiacoch zbierania údajov a práce s dátami zosumarizoval nové štatistiky monitorujúce veľkosť plochy využívanej na ekologickú poľnohospodársku výrobu v EÚ. Zverejnené čísla potvrdzujú zväčšenie tejto plochy na viac ako 15 mil. hektárov.

V 1. kvartáli bolo skolaudovaných o 12,3 % viac bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.06.2023

V období od januára do marca tohto roka bolo na Slovensku skolaudovaných viac ako 4500 bytov. V porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka sa jedná o 12,3 % nárast. Dvojciferný rast prinieslo aj porovnanie s 1. kvartálmi z predpandemických rokov.

V Bratislave je 113 brownfieldov s plochou vyše 500 hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 12.06.2023

Revitalizácia budov a ich okolia, oživenie opustených priestorov, šetrnejšia výstavba. Aj tieto plusy prináša premena brownfieldov na nové funkčné projekty. Na území hlavného mesta sa ich nachádza 113. Ich plocha zaberá viac ako 500 hektárov.

Počet začatých stavieb rodinných domov v ČR klesol o 35 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 30.05.2023

V ČR sa začne každý štvrťrok stavať pár tisíc nových rodinných domov. Stovky nových stavieb začali naberať prvé kontúry aj počas prvých 3 mesiacov tohto roka. V porovnaní s obdobím od januára do marca 2022 sa ich počet výrazne znížil.

Stavebná produkcia v Taliansku s najvyšším poklesom od júna 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 29.05.2023

Talianske stavebníctvo nezačalo rok 2023 priaznivo. Po nízkom januárovom raste prišiel februárový pokles stavebnej produkcie. Jej objem ostal v mínusových číslach aj v marci. V treťom mesiaci roka zaznamenal najvyšší medziročný pokles od júna 2020.

Stavebná produkcia zaznamenala 2 najlepšie mesiace od roku 2018

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.04.2023

Slovenské stavebníctvo začalo tento rok lepšie ako tie predchádzajúce. Objem stavebnej produkcie v SR sa v januári dostal na najvyššiu úroveň od roku 2018. Vyšší medziročný rast pokračoval aj vo februári.

Slovensko má v Indexe prosperity najhoršiu úroveň bývania v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 11.04.2023

Analytici pracujúci s dátami hodnotiacimi úroveň bývania nemajú pre Slovensko dobré správy. V najnovšom Indexe prosperity, ktorého súčasťou je hodnotenie kvality bývania v členských štátoch EÚ, sme obsadili poslednú priečku.

Súťaž o zákazku na revitalizáciu Turzovských kúpeľov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.03.2023

Turzovským kúpeľom svitá nádej na znovuzrodenie. Chátrajúci areál pri Gelnici môže zachrániť plánovaná revitalizácia. O jeho rozsiahlu obnovu sa postará víťaz vyhlásenej architektonickej súťaže.

Návštevnosť Liptovského múzea vlani vzrástla o viac ako 12 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.01.2023

Viac ako 200 000 exponátov na 10 miestach v 2 okresoch. Bilancia Liptovského múzea prilákala aj minulý rok tisícky návštevníkov. V porovnaní s rokom 2021 ich bolo o vyše 12 % viac.