Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Tlačové správy

Celkovo 229 článkov

V 2. štvrťroku bolo dokončených o 3,8 % menej bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 27.09.2022

Počet dokončených bytov v SR zaznamenal v 2. štvrťroku jeden z najlepších výsledkov za posledné roky. Napriek tomu to na dosiahnutie nového maxima nestačilo. Konečný výsledok za obdobie od apríla do júna 2022 zaostal za tým minuloročným o 3,8 %.

Dostupnosť bytov na Slovensku je 2. najnižšia v Európe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.09.2022

Slovák musí zarábať na nový byt dlhšie ako väčšina Európanov. Podľa najnovších čísel vyplývajúcich zo štatistík monitorujúcich vývoj dostupnosti bývania v Európe sú na tom horšie iba naši susedia.

Rebríček najlepších kongresových destinácií na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 02.08.2022

Vrcholové kongresy a odborné konferencie sa v súčasnosti organizujú v každom väčšom meste. Len časť z nich dokáže zaistiť organizátorom týchto podujatí ideálne podmienky a ponúknuť im nadštandardný komfort. Práve tieto mestá sa dostávajú v každoročnom rebríčku najlepších kongresových destinácií na popredné priečky.

Rekonštrukcia Divadla Jonáša Záborského v Prešove

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.07.2022

Jeden z kultúrnych a architektonických symbolov Prešova prechádza rekonštrukciou. Renovačné zásahy si vyžiadala vstupná časť novej budovy Divadla Jonáša Záborského. Tá má návštevníkom ponúknuť vyšší komfort a zlepšiť tepelné pomery v objekte.

Viedeň ovládla rebríček najlepších miest pre život

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 18.07.2022

Rakúska metropola je tradičným účastníkom vedúcej desiatky vo viacerých rebríčkoch sledujúcich kvalitu života vo svetových veľkomestách. V jednom z najnovších rebríčkov tohto druhu sa jej podarilo vyšplhať až na prvú priečku a stať sa celosvetovo najlepším mestom pre život.

V 1. štvrťroku 2022 sa začalo stavať o 6,1 % viac bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 28.06.2022

Slovenský bytový trh začal rok 2022 niekoľkými plusovými číslami. Rast zaznamenal aj počet začatých bytov. Tých bolo v 1. tohtoročnom štvrťroku rozostavaných o 6,1 % viac ako v rovnakom období minulého roka.

Rebríček najľudnatejších metropolitných oblastí na svete za rok 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 21.06.2022

Milióny obyvateľov na niekoľkých stovkách až tisíckach m². Aj to je jedna z typických čŕt najväčších metropolitných oblastí na svete. Tie najľudnatejšie z nich obýva viac ako 20 až 30 mil. ľudí. Potvrdzuje to aj najnovší rebríček zostavený na základe správy OSN.

Návštevnosť v ubytovacích zariadeniach stúpa, čísla spred pandémie stále nedosahuje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 18.04.2022

Slovenský cestovný ruch má za sebou ďalší mesiac sprevádzaný rastúcou návštevnosťou ubytovacích zariadení. Vo februári 2022 sa v tunajších hoteloch a penziónoch ubytovalo o tretinu ľudí viac ako v januári tohto roka a 8,5-násobne viac ľudí ako pred rokom. Na dosiahnutie čísel podobných číslam z obdobia pred pandémiou to nestačilo.

Stavebné povolenie vlani získalo 1703 pražských bytových budov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.02.2022

Minuloročná bytová výstavba v Prahe nezaznamenala v porovnaní s rokom 2020 žiadne väčšie výkyvy. Vo viacerých sledovaných ukazovateľoch dosiahla podobné čísla. Inak to nebolo ani v prípade počtu stavebných povolení vydaných bytovým budovám.

V ČR sa vlani rozostavalo najviac bytov od roku 1989

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 11.02.2022

Český bytový trh má za sebou jeden z najlepších rokov, minimálne z hľadiska počtu nových rozostavaných bytov. Ten v roku 2021 zaznamenal výrazný medziročný nárast. Jeho výsledkom bolo viac ako 45 000 rozostavaných bytov.

Prešovský samosprávny kraj pokračuje v obnove kultúrnych objektov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.02.2022

Záujem o obnovu kultúrnych objektov v Prešovskom kraji neutícha ani v roku 2022. Po tom, čo vlani prešli renováciou priestory niekoľkých objektov v regióne, sa v tomto roku chystá obnova ďalších.

Novembrový podiel cudzincov v ubytovacích zariadeniach v SR bol najvyšší od januára 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 25.01.2022

Pretrvávajúca epidemická situácia robí majiteľom ubytovacích zariadení naďalej škrt cez rozpočet. O časť príjmov ich pripravil najmä pokles hostí zo zahraničia. November minulého roka však priniesol nádej na zlepšenie.

Návrat do kancelárií s 8-hodinovým pracovným časom chce po pandémii len 14 % Európanov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.12.2021

Pandémia a s ňou súvisiace opatrenia zmenili pracovné zvyky miliónov ľudí. Výnimkou nie sú ani Európania vykonávajúci kancelársku prácu. Väčšina z nich sa už viac nechce vrátiť k starému spôsobu práce s klasickým 8-hodinovým pracovným časom.

Trenčín chystá investície do rozvoja mesta za necelých 20 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 07.12.2021

Rok 2022 sa bude na Považí niesť v znamení ďalších investícií do rozvoja. Trenčín totiž pripravuje viacero projektov, ktoré majú zvýšiť kvalitu života v meste. Tie si vyžiadajú niekoľkomiliónový balík.

Počet začatých bytov zaznamenal v 3. kvartáli 12-ročné maximum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.12.2021

Štatistiky hodnotiace priebežný vývoj na slovenskom bytovom trhu za 3. štvrťrok 2021 sa postupne sumarizujú. V priebehu minulého týždňa boli zverejnené aj najnovšie čísla mapujúce vývoj počtu začatých a dokončených bytov.

Augustová návštevnosť ubytovacích zariadení v SR bola najvyššia v roku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.10.2021

Slovenský cestovný ruch stále nedosahuje čísla, ktoré by vrátili návštevnosť ubytovacích zariadení na úroveň spred pandémie. Prekonať celkový počet ubytovaných hostí a počet nocľahov sa nepodarilo ani v auguste, kedy je návštevnosť už tradične najvyššia v roku.