Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Tlačové správy

Celkovo 238 článkov

Súťaž o zákazku na revitalizáciu Turzovských kúpeľov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.03.2023

Turzovským kúpeľom svitá nádej na znovuzrodenie. Chátrajúci areál pri Gelnici môže zachrániť plánovaná revitalizácia. O jeho rozsiahlu obnovu sa postará víťaz vyhlásenej architektonickej súťaže.

Návštevnosť Liptovského múzea vlani vzrástla o viac ako 12 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.01.2023

Viac ako 200 000 exponátov na 10 miestach v 2 okresoch. Bilancia Liptovského múzea prilákala aj minulý rok tisícky návštevníkov. V porovnaní s rokom 2021 ich bolo o vyše 12 % viac.

Galériu Baníckeho múzea v Rožňave čaká revitalizácia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.01.2023

Časť Baníckeho múzea v Rožňave bude mať novú podobu. Zmenami prejde budova múzejnej galérie. Prízemie historického meštianskeho domu čaká revitalizácia za viac ako 100 000 €.

Počet dokončených bytov zaznamenal v 3. štvrťroku dvojciferný rast

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 19.12.2022

Bytová výstavba v SR má na konte ďalšie plusové čísla. Nárast priniesol ukazovateľ, ktorý sleduje priebežný vývoj počtu dokončených bytov. Ten v 3. štvrťroku vzrástol dvojciferným tempom.

Dotácie PSK pomohli zrekonštruovať 4 národné kultúrne pamiatky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 29.11.2022

V Prešovskom kraji sa pokračuje s rekonštrukciou pamiatok. Do zoznamu obnovených objektov v posledných mesiacoch pribudli aj 4 národné kultúrne pamiatky. Ich obnova sa financovala aj s pomocou dotácií z Prešovského samosprávneho kraja.

Podiel obyvateľov EÚ pracujúcich prevažne z domu vzrástol na 13,5 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 15.11.2022

Počet ľudí pracujúcich z domu rastie takmer vo všetkých krajinách EÚ. Najvyšší nárast zaznamenal v posledných 2 rokoch. Počas nich sa podiel obyvateľov EÚ, ktorí využívali najmä home office, zvýšil na dvojcifernú úroveň.

Počet rozostavaných bytov v ČR za prvé 3 štvrťroky medziročne klesol

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 14.11.2022

V ČR sa za 9 mesiacov stihne rozostavať viac ako 30 000 bytov. Inak tomu nebolo ani v období od januára do septembra tohto roka. Celkový počet rozostavaných bytov za prvé 3 štvrťroky 2022 sa však v porovnaní s minulým rokom znížil.

Predaj nových bytov v Prahe zaznamenal najnižší výsledok za 15 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.11.2022

Menej ako 500 predaných nových bytov za 3 mesiace. Podobný výsledok nebol na pražskom bytovom trhu zaznamenaný niekoľko rokov. Celkový počet predaných nových bytov za 3. štvrťrok 2022 dosiahol až 15-ročné minimum.

V Rožňave začala rekonštrukcia sociálneho zariadenia Jasanima DSS

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 17.10.2022

Vybrané zariadenia sociálnych služieb v pôsobnosti Košického samosprávneho kraja postupne prejdú rekonštrukciou. V zozname týchto zariadení nechýba Jasanima DSS v Rožňave.

V 2. štvrťroku bolo dokončených o 3,8 % menej bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 27.09.2022

Počet dokončených bytov v SR zaznamenal v 2. štvrťroku jeden z najlepších výsledkov za posledné roky. Napriek tomu to na dosiahnutie nového maxima nestačilo. Konečný výsledok za obdobie od apríla do júna 2022 zaostal za tým minuloročným o 3,8 %.

Dostupnosť bytov na Slovensku je 2. najnižšia v Európe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.09.2022

Slovák musí zarábať na nový byt dlhšie ako väčšina Európanov. Podľa najnovších čísel vyplývajúcich zo štatistík monitorujúcich vývoj dostupnosti bývania v Európe sú na tom horšie iba naši susedia.

Rebríček najlepších kongresových destinácií na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 02.08.2022

Vrcholové kongresy a odborné konferencie sa v súčasnosti organizujú v každom väčšom meste. Len časť z nich dokáže zaistiť organizátorom týchto podujatí ideálne podmienky a ponúknuť im nadštandardný komfort. Práve tieto mestá sa dostávajú v každoročnom rebríčku najlepších kongresových destinácií na popredné priečky.

Rekonštrukcia Divadla Jonáša Záborského v Prešove

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 22.07.2022

Jeden z kultúrnych a architektonických symbolov Prešova prechádza rekonštrukciou. Renovačné zásahy si vyžiadala vstupná časť novej budovy Divadla Jonáša Záborského. Tá má návštevníkom ponúknuť vyšší komfort a zlepšiť tepelné pomery v objekte.

Viedeň ovládla rebríček najlepších miest pre život

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 18.07.2022

Rakúska metropola je tradičným účastníkom vedúcej desiatky vo viacerých rebríčkoch sledujúcich kvalitu života vo svetových veľkomestách. V jednom z najnovších rebríčkov tohto druhu sa jej podarilo vyšplhať až na prvú priečku a stať sa celosvetovo najlepším mestom pre život.

V 1. štvrťroku 2022 sa začalo stavať o 6,1 % viac bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 28.06.2022

Slovenský bytový trh začal rok 2022 niekoľkými plusovými číslami. Rast zaznamenal aj počet začatých bytov. Tých bolo v 1. tohtoročnom štvrťroku rozostavaných o 6,1 % viac ako v rovnakom období minulého roka.

Rebríček najľudnatejších metropolitných oblastí na svete za rok 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 21.06.2022

Milióny obyvateľov na niekoľkých stovkách až tisíckach m². Aj to je jedna z typických čŕt najväčších metropolitných oblastí na svete. Tie najľudnatejšie z nich obýva viac ako 20 až 30 mil. ľudí. Potvrdzuje to aj najnovší rebríček zostavený na základe správy OSN.