Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

V Žiline začala ďalšia etapa modernizácie zastávok MHD

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.04.2023

Väčšia plynulosť premávky, novšie a kvalitnejšie vybavenie, vyšší komfort pre cestujúcich. Aj to má priniesť modernizácia zastávok MHD v Žiline. Mesto pred niekoľkými dňami začalo s obnovou ďalších prístreškov.

Mestské lesy Banská Bystrica vysadia tento rok najviac stromov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 03.04.2023

V banskobystrických lesoch sa začalo s jarným zalesňovaním. Jeho výsledkom má byť výsadba tisícok nových stromov. Predstavitelia mesta avizovali, že tento rok sa vysadí najviac stromčekov za posledné roky.

Austrálska univerzita vyvinula fasádny obklad z recyklovaného skla

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 31.03.2023

Sklo ako výrobný a stavebný materiál si nachádza ďalšie uplatnenie. Tím výskumníkov pôsobiacich na pôde jednej z austrálskych univerzít z neho vyvinul nový druh obkladu na fasády.

V Indii vyrástol unikátny dom zo zeminy a plastových fliaš

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 30.03.2023

Spojenie prírodných materiálov a recyklovaných plastov sa pri výstavbe domov využíva stále viac. Väčšina takýchto objektov je postavená ako lacnejšia alternatíva voči bežným murovaným domom, čomu zodpovedá ich tuctový a jednoduchší vzhľad. Projekt z Indie svojím unikátnym dizajnom zo skupiny príbytkov zo zeminy a plastových fliaš vyčnieva.

Bratislava zvýši vybrané poplatky aj daň za ubytovanie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 28.03.2023

Bratislavčania aj návštevníci hlavného mesta siahnu pri využívaní niektorých služieb hlbšie do vrecka. Dôvodom je plánované zvýšenie vybraných poplatkov. Zvyšovať sa bude aj daň za ubytovanie.

Začína rekonštrukcia lávky nad Váhom v Strečne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 27.03.2023

Zo Strečna do Nezbudskej Lúčky a späť sa dá dostať 2 spôsobmi. Jedným je prechod cez lávku nad riekou Váh, druhým preprava kompou po rieke. Prvá z možností bude niekoľko mesiacov nedostupná. Dôvodom je rekonštrukcia pešieho mosta.

Najlepšie letisko sveta je v Singapure

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 24.03.2023

Bezpečnosť, maximálny komfort, nadštandardné služby, príjemná atmosféra. Nielen to ponúka miliónom cestujúcich najlepšie letisko sveta. Po 2-ročnej prestávke je ním opäť letisko v Singapure.

Mesto Prievidza vymení viac ako 400 starých svietidiel

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 23.03.2023

Úspora energie, nižšie náklady, menšia poruchovosť, lacnejšia údržba. To všetko má byť výsledkom pripravovanej výmeny verejného osvetlenia v Prievidzi. Vedenie mesta plánuje vymeniť viac ako 400 starých svietidiel.

Výstavba novej basketbalovej arény Los Angeles Clippers napreduje

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.03.2023

Čas hráčov a fanúšikov klubu LA Clippers strávený v ich súčasnom športovom stánku sa pomaly kráti. Slávny basketbalový klub z Los Angeles sa presťahuje do novej arény. Jej výstavba má za sebou ďalší významný míľnik a už budúci rok by mala hostiť prvé zápasy NBA.

Albánsku rieku ochráni pred výstavbou hydroelektrární štatút národného parku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.03.2023

Plány na výstavbu niekoľkých nových vodných elektrární v Albánsku sú minulosťou. Projekty stavebných a energetických firiem prekazil vznik nového národného parku. Štatút s najvyšším stupňom ochrany získala rieka Vjosa.

Zrekonštruovaný Červený kostol v Olomouci otvoria v máji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 17.03.2023

Do otvorenia jednej z najkrajších gotických pamiatok v Olomouci ostáva zopár týždňov. Termín sprístupnenia Červeného kostola je predbežne naplánovaný na 17. mája. Sídlo novovznikajúceho kultúrneho centra sa návštevníkom ukáže vo vynovenej podobe.

Nový most v Birminghame ponesie meno anglického futbalistu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.03.2023

Anglickí futbalisti sa na Britských ostrovoch tešia obrovskej popularite. Výsledkom toho je pomenovanie vybraných ulíc, námestí či mostov po najväčších futbalových hviezdach. Meno jedného z hráčov ponesie aj nový most v Birminghame.

Na Morave vznikne nová chránená krajinná oblasť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 14.03.2023

Viac ako 20-členný zoznam chránených krajinných oblastí v ČR sa opäť rozšíri. 27. oblasťou s týmto ochranným štatútom sa stane tzv. Soutok na Břeclavsku. Prírodný areál so vzácnymi lužnými lesmi má byť v budúcnosti vyhlásený aj za národný park.

Pritzkerovu cenu 2023 získal britský architekt David Chipperfield

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.03.2023

Riadi 3 európske ateliéry, v ktorých zamestnáva viac ako 100 ľudí, s ktorými navrhuje budovy pre 3 kontinenty. Za svoju dlhoročnú prácu a prínos pre svetovú architektúru bol ocenený viacerými cenami. Najnovším úlovkom do tejto zbierky je Pritzkerova cena.

Súťaž o zákazku na revitalizáciu Turzovských kúpeľov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 10.03.2023

Turzovským kúpeľom svitá nádej na znovuzrodenie. Chátrajúci areál pri Gelnici môže zachrániť plánovaná revitalizácia. O jeho rozsiahlu obnovu sa postará víťaz vyhlásenej architektonickej súťaže.

Hradec Králové má novú lávku cez Labe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.03.2023

Niekoľkomesačná výstavba novej lávky v Hradci Králové je dokončená. Mostná stavba poskytla obyvateľom a návštevníkom krajského mesta ďalšiu možnosť, ako prechádzať cez rieku Labe.