Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2477 článkov

Spoločnosť Apple otvorila v Londýne nový kamenný obchod

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.09.2022

Spoločnosť Apple v lete neodpočívala. Jej tím vytrvalo pracoval na ďalšom rozširovaní siete kamenných predajní. Nový obchod prevádzkovaný pod značkou tohto amerického technologického obra pribudol v Londýne.

Technológie, ktoré by nemali chýbať žiadnej modernej novostavbe

Napísal PR článok, 01.09.2022

Mnohí naši starí rodičia sa ani nestíhajú diviť, čo za technické vymoženosti nám dnes robia spoločnosť v našich domácnostiach. O inom vykurovaní ako uhlím či neskôr plynom, o bráne, ktorá sa im otvorí sama či oknách, ktoré sa zrazu zatemnia, sa im mohlo len snívať. No my dnes tieto možnosti máme, tak prečo ich nevyužiť?

Saudská Arábia postaví mrakodrap dlhý neuveriteľných 120 km

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.08.2022

V arabskom svete bolo v posledných rokoch postavených mnoho projektov posúvajúcich hranice možného. Ďalší z nich má byť zrealizovaný v Saudskej Arábii, ktorá pripravuje jeden z najambicióznejších stavebných projektov 21. storočia.

Bytovému dizajnu stále vládne minimalizmus

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.08.2022

Vecí je stále viac a dizajnéri vravia menej. Máte pocit, že vás vaše veci dusia a priestor bytu je zbytočne preplnený? Riešením je minimalizmus, ktorý sa v interiérovom dizajne vyskytuje už od roku 1960. Už vtedy odborníci vedeli, že menej je viac. Ak aj vy túžite po čistom a jednoduchom štýle, v tomto článku sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. 

V Severnom mori budú nainštalované plávajúce solárne panely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 29.08.2022

Vo vodách Severného mora pribudlo v posledných rokoch niekoľko zelených elektrární. Energetické firmy plánujú pokračovať v realizácii ďalších projektov. Okrem veterných turbín budú postupne inštalovať aj plávajúce solárne zariadenia.

Najvyššia drevostavba v Severnej Amerike bude vysoká 90 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.08.2022

Drevostavby sú v Severnej Amerike stále viac populárne. S tým rastie aj výška nových budov budovaných z dreva. Tá najvyššia bude po ukončení realizácie dosahovať až 90 metrov.

Nová centrála spoločnosti Alibaba má hotový návrh

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.08.2022

Čínsky technologický gigant sa presťahuje do novej centrály. Nové sídlo firmy Alibaba už má hotový návrh. Zamestnancom aj členom predstavenstva zaistí pohodlie a zdravú vnútornú mikroklímu v úspornom komplexe s biofilným dizajnom.

Nové výškové veže v Haagu prekonajú hranicu 150 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.08.2022

Holandské mestá sa dlhodobo vyhýbajú hromadnej výškovej výstavbe. Výnimkou nie je ani Haag, kde najvyššie budovy nedosahujú ani 150 m. Latku nahor posunie projekt s 2 výškovými vežami, ktoré prekonajú 150-metrovú výšku ako prvé budovy v meste.

Chátrajúci kaštieľ v Čunove sa mení na ekocentrum

Napísal Róbert Bosák, 22.08.2022

Cenná pamiatka z 18. storočia dostáva šancu na nový život. Kaštieľ v Čunove prechádza rekonštrukciou a postupne sa mení na moderné ekocentrum. Vo vynovenej podobe by sa mal ukázať do konca tohto roka.

Kolekcia nábytku a bytových doplnkov z elektrických kolobežiek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.08.2022

Rastúci dôraz na recykláciu a opätovné využitie nadbytočného odpadu dáva dizajnérom nové možnosti. S trochou kreativity sa ako materiál na výrobu bytového vybavenia dajú zužitkovať aj komponenty zo starých elektrických kolobežiek. 

Divadlo Jána Palárika v Trnave prejde ďalšou fázou rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 18.08.2022

Trnavské Divadlo Jána Palárika postupne nadobúda novú vizáž. Po ukončení renovácie Zrkadlovej sály sa už v septembri začne ďalšia fáza obnovy cenného objektu. Na rade je časť fasády, neskôr sa prejde k rekonštrukcii zadného traktu budovy.

Nový rezidenčný komplex v Nitre prinesie 232 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 17.08.2022

Bytový fond v Nitre sa budúci rok rozšíri o desiatky nových bytov. Viac ako 200 ich má vzniknúť v rámci projektu nového rezidenčného komplexu v Chrenovej. Okrem bytov prinesie aj niekoľko komerčných priestorov.  

Ako sa zvýšili úrokové sadzby hypoték a čo s tým môžete spraviť

Napísal PR článok, 16.08.2022

Po rokoch nízkych úrokových sadzieb nastáva obdobie, kedy sa hypotéky stávajú pre mnohých luxusom. Cena hypoték totiž vo všetkých bankách rastie rýchlym tempom. Zlou správou je, že úrokové sadzby sa rozhodla zvýšiť aj Európska centrálna banka. Je preto predpoklad, že hypotéky v blízkej budúcnosti ešte viac zdražejú. V článku si povieme o dôvodoch, prečo sa tak deje, aktuálnych úrokových sadzbách a aj o tom, čo sa s tým dá robiť.

Objem hypoték v ČR opäť klesol pod 20 mld. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 15.08.2022

Mesačný objem hypoték poskytnutých českými bankami sa dlho nad hranicou 20 mld. Kč neudržal. Po májovom medzimesačnom raste zaznamenal ďalší tohtoročný prepad a na konci 1. polroka sa dostal na jednu z najnižších úrovní za posledné roky.

Senica pripravuje novú cyklotrasu do Šaštín-Stráží

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 12.08.2022

Podmienky pre cyklistov na Záhorí majú byť opäť o niečo lepšie. Zlepšiť ich má nová cyklotrasa, ktorú pripravuje mesto Senica. Cyklisti po nej budú môcť jazdiť bezpečne a pohodlne až do Šaštín-Stráží.

Kuvajtská národná banka sídli v novom mrakodrape

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.08.2022

Najlukratívnejšia finančná štvrť v kuvajtskej metropole sa postupne rozrastá do výšky aj rozlohy. Prispel k tomu aj nedávno dokončený mrakodrap. Nová výšková budova sa stala ústredným sídlom centrálnej banky.