Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Exteriér

Celkovo 90 článkov

Námestie republiky v Petržalke prejde revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.09.2022

Bratislava pokračuje v obnove verejných priestorov. Do zoznamu lokalít, ktoré prejdú revitalizáciou, sa dostali aj vybrané verejné zóny v Petržalke. Vo vynovenej podobe sa budúci rok ukáže aj Námestie republiky.

Žilina pokračuje v oprave ciest a chodníkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.09.2022

Mesto Žilina využilo aj tohtoročné letné prázdniny na opravu komunikácií. S príchodom jesene sa obnova miestnych ciest a chodníkov nekončí. Rekonštrukčné práce potrvajú až do konca októbra.

Senica pripravuje novú cyklotrasu do Šaštín-Stráží

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 12.08.2022

Podmienky pre cyklistov na Záhorí majú byť opäť o niečo lepšie. Zlepšiť ich má nová cyklotrasa, ktorú pripravuje mesto Senica. Cyklisti po nej budú môcť jazdiť bezpečne a pohodlne až do Šaštín-Stráží.

V košickej ZŠ sa zrenovuje atletický ovál a postaví ihrisko pre malý futbal

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.07.2022

Mesto Košice pokračuje v rozvoji športovísk. Aktuálne sa realizuje alebo v blízkej dobe začne realizovať 14 projektov, ktorých výsledkom budú nové, resp. zrenovované plochy pre športovcov. Nechýba medzi nimi atletický ovál v jednej zo základných škôl.

V Prahe vzniká nová komunitná záhrada

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.07.2022

V českej metropole bolo v posledných 10 rokoch zriadených viac ako 100 komunitných záhrad. Ich zoznam sa čoskoro rozšíri o ďalšiu novú plochu tohto typu. Tá momentálne vzniká v mestskej časti Praha 13.

Pri Margecanoch sa rekonštruuje most cez Ružín

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.07.2022

Vybudovaný bol v 60. rokoch, poslednú veľkú obnovu podstúpil pred viac ako 20 rokmi. Odvtedy cez neho prechádza pár tisíc vozidiel denne, čo sa podpísalo na jeho stave. Ten má byť o 7-8 mesiacov opäť dobrý. Postará sa o to rekonštrukcia, ktorá vráti most M112 nad vodnou priehradou Ružín do formy.

ČR zaznamenala nový rekord vo veľkosti zalesnenej plochy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 20.06.2022

Výsadba stromov má v susednej ČR zelenú. Svedčia o tom nedávno zverejnené údaje o zalesňovaní nových plôch v českých lesoch za predošlý rok. Ten priniesol z hľadiska celkovej veľkosti zalesnenej plochy nový rekord.

Růžový sad na pražskom Petříne prejde revitalizáciou za viac ako 20 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.05.2022

Mesto Praha pokračuje s obnovou verejných priestorov. Na revitalizáciu aktuálne čaká aj Růžový sad. Predstavitelia českej metropoly chcú investovať do jeho úpravy viac ako 20 mil. Kč.

V Nitre pribudne takmer 1,5-kilometrový úsek cyklotrasy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 17.05.2022

Sieť cyklotrás v nitrianskom regióne sa opäť rozšíri. Nový úsek je naplánovaný priamo v meste pod Zoborom. Miestnu cyklistickú mapu doplní trasa s celkovou dĺžkou takmer 1,5 km.

Námestie SNP v Trnave prejde rozsiahlou obnovou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.05.2022

Časť verejných priestorov v Trnave bude mať novú „vizáž“. Vedenie mesta sa už stihlo pustiť do obnovy jedného z parkov. Ďalší projekt sa zameria na rozsiahlu rekonštrukciu Námestia SNP.

Na brehoch Domaše bolo zlikvidovaných skoro 300 čiernych stavieb

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.04.2022

Brehy vodných nádrží sú tradičným miestom na realizáciu čiernych stavieb. Výnimkou nie je ani Domaša, kde boli ešte nedávno prítomné desiatky takýchto objektov. Takmer 300 z nich už bolo odstránených. Ďalšie na likvidáciu čakajú.

V okolí Slovenského raja vznikne nová infraštruktúra pre cyklistov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.04.2022

Košický samosprávny kraj pokračuje v snahe budovať novú cyklistickú infraštruktúru. Jeden z najnovších projektov, ktorý má byť zrealizovaný na území kraja, sa zameriava na jej rozvoj v Slovenskom raji a jeho okolitých dedinách.

Do kysuckého skanzenu vo Vychylovke už po vynovenej ceste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.04.2022

Skanzen vo Vychylovke patrí medzi najviac vyhľadávané turistické ciele na Kysuciach. Jeho návštevnosť by sa počas tohtoročnej sezóny mohla o niečo zvýšiť. Prispieť k tomu môže vynovená cesta vedúca k areálu.

Park Marie Restituty v Brne podstúpi rozsiahlu revitalizáciu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 28.03.2022

V moravskej metropole sa schyľuje k ďalšiemu veľkému projektu, ktorého cieľom má byť revitalizácia verejných priestranstiev. Tentoraz je na muške Park Marie Restituty, ktorý čaká obnova za niekoľko miliónov korún. 

Izraelská spoločnosť navrhla autonómny dron na zber ovocia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.03.2022

Svetové firmy riešia nedostatok pracovnej sily rôzne. Kým niektoré zvyšujú platy a iné ponúkajú prácu cudzincom, ďalšie vsádzajú na technológie, ktoré sú schopné nahradiť ľudí. Práve tretie z riešení budú môcť už čoskoro využívať poľnohospodári, ktorí majú v náplni práce pestovanie a následný zber ovocia v rozľahlých sadoch.

Predstaničný priestor vo Zvolene má za sebou úspešnú revitalizáciu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 18.03.2022

Krajšie prostredie, modernejší inventár, rýchlejší presun medzi stanicami. Nielen to je výsledkom rozsiahlej revitalizácie predstaničného priestoru vo Zvolene, ktorý je už pár dní sprístupnený obyvateľom mesta aj cestujúcim, ktorí cez neho prechádzajú.