Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Exteriér

Celkovo 82 článkov

V Nitre pribudne takmer 1,5-kilometrový úsek cyklotrasy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 17.05.2022

Sieť cyklotrás v nitrianskom regióne sa opäť rozšíri. Nový úsek je naplánovaný priamo v meste pod Zoborom. Miestnu cyklistickú mapu doplní trasa s celkovou dĺžkou takmer 1,5 km.

Námestie SNP v Trnave prejde rozsiahlou obnovou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.05.2022

Časť verejných priestorov v Trnave bude mať novú „vizáž“. Vedenie mesta sa už stihlo pustiť do obnovy jedného z parkov. Ďalší projekt sa zameria na rozsiahlu rekonštrukciu Námestia SNP.

Na brehoch Domaše bolo zlikvidovaných skoro 300 čiernych stavieb

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.04.2022

Brehy vodných nádrží sú tradičným miestom na realizáciu čiernych stavieb. Výnimkou nie je ani Domaša, kde boli ešte nedávno prítomné desiatky takýchto objektov. Takmer 300 z nich už bolo odstránených. Ďalšie na likvidáciu čakajú.

V okolí Slovenského raja vznikne nová infraštruktúra pre cyklistov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.04.2022

Košický samosprávny kraj pokračuje v snahe budovať novú cyklistickú infraštruktúru. Jeden z najnovších projektov, ktorý má byť zrealizovaný na území kraja, sa zameriava na jej rozvoj v Slovenskom raji a jeho okolitých dedinách.

Do kysuckého skanzenu vo Vychylovke už po vynovenej ceste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.04.2022

Skanzen vo Vychylovke patrí medzi najviac vyhľadávané turistické ciele na Kysuciach. Jeho návštevnosť by sa počas tohtoročnej sezóny mohla o niečo zvýšiť. Prispieť k tomu môže vynovená cesta vedúca k areálu.

Park Marie Restituty v Brne podstúpi rozsiahlu revitalizáciu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 28.03.2022

V moravskej metropole sa schyľuje k ďalšiemu veľkému projektu, ktorého cieľom má byť revitalizácia verejných priestranstiev. Tentoraz je na muške Park Marie Restituty, ktorý čaká obnova za niekoľko miliónov korún. 

Izraelská spoločnosť navrhla autonómny dron na zber ovocia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.03.2022

Svetové firmy riešia nedostatok pracovnej sily rôzne. Kým niektoré zvyšujú platy a iné ponúkajú prácu cudzincom, ďalšie vsádzajú na technológie, ktoré sú schopné nahradiť ľudí. Práve tretie z riešení budú môcť už čoskoro využívať poľnohospodári, ktorí majú v náplni práce pestovanie a následný zber ovocia v rozľahlých sadoch.

Predstaničný priestor vo Zvolene má za sebou úspešnú revitalizáciu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 18.03.2022

Krajšie prostredie, modernejší inventár, rýchlejší presun medzi stanicami. Nielen to je výsledkom rozsiahlej revitalizácie predstaničného priestoru vo Zvolene, ktorý je už pár dní sprístupnený obyvateľom mesta aj cestujúcim, ktorí cez neho prechádzajú. 

Hrad Divín ponúkne návštevníkom nové turistické atrakcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.03.2022

Novohradský región bude pokračovať v rozvoji lokálneho cestovného ruchu aj v tomto roku. Jedným z projektov, ktoré majú prispieť k zvyšovaniu návštevnosti, je renovácia hradu Divín. Ten má už čoskoro ponúknuť návštevníkom nové turistické atrakcie. 

Viedeň chystá nový 7-kilometrový cyklodiaľničný úsek

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 07.03.2022

V máloktorom stredoeurópskom štáte je cyklodoprava dlhodobo viac populárna ako v Rakúsku. Výsledkom toho sú stovky až tisícky kilometrov trás vedúcich celou krajinou. Výnimkou nie je ani samotná Viedeň, kde sa pripravuje ďalší 7-kilometrový úsek.

Ďalšia olympiáda bude slávnostne zahájená na štadióne Stade de France

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 01.03.2022

Kým medzi športovcami a fanúšikmi ešte stále doznievajú emócie zo ZOH v Pekingu, organizátori nadchádzajúcich hier už myslia na rok 2024. V tom sa uskutoční ďalšia, tentoraz pre zmenu letná olympiáda, ktorá bude zahájená na Stade de France.

Slovenský raj bude mať nový autokemping

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.02.2022

Slovenský raj patrí dlhodobo medzi naše najnavštevovanejšie národné parky. Zvyšovať návštevnosť tejto lokality pomáhajú aj miestne autokempingy. Ich zoznam sa už čoskoro rozšíri o ďalšie nové miesto tohto druhu, ktoré má prispieť k rozvoju cestovného ruchu v danej oblasti.

Prešovský samosprávny kraj vyčlenil na investície do ciest a mostov 6 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 14.01.2022

Investície do rozvoja infraštruktúry si v roku 2022 vyžiadajú ďalšie milióny eur. Časť z nich bude preinvestovaná v Prešovskom samosprávnom kraji. Jeho vedenie schválilo ešte pred koncom minulého roka investičný plán, v rámci ktorého sa v prvej etape jeho realizácie investuje do ciest a mostov 6 mil. €.

Cyperská Nikózia má nové futuristické námestie od Zahy Hadid

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 23.12.2021

V marci to bolo už 5 rokov od úmrtia niekdajšej „prvej dámy architektúry“. Jej návrhy sa však realizujú ďalej. Realizácia jedného z nich sa stihla ešte pred koncom tohto roka ukončiť na Cypre. Ide o nové námestie Eleftheria, ktoré je ozdobou cyperskej Nikózie.

Moravské Yogapointy na cvičenie vonku v prírode

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 22.12.2021

Joga sa už dávnejšie zaradila medzi bežné pohybové a relaxačné aktivity aj na starom kontinente. Výnimkou nie je ani susedné Česko, kde tento „východný“ fenomén láka čoraz viac ľudí. To viedlo k vybudovaniu niekoľkých Yogapointov aj na Morave.

Najväčšia fontána v Bratislave prejde rekonštrukciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 26.11.2021

Obnova verejných priestranstiev v Bratislave pokračuje realizáciou ďalších projektov.  Postupná modernizácia neobíde ani Námestie slobody, ktoré podstúpi rozsiahlu obnovu. Tá už začala prvou fázou revitalizácie, v rámci ktorej bude obnovená najväčšia fontána v hlavnom meste.