Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Exteriér

Celkovo 104 článkov

Na Morave vznikne nová chránená krajinná oblasť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 14.03.2023

Viac ako 20-členný zoznam chránených krajinných oblastí v ČR sa opäť rozšíri. 27. oblasťou s týmto ochranným štatútom sa stane tzv. Soutok na Břeclavsku. Prírodný areál so vzácnymi lužnými lesmi má byť v budúcnosti vyhlásený aj za národný park.

Hradec Králové má novú lávku cez Labe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.03.2023

Niekoľkomesačná výstavba novej lávky v Hradci Králové je dokončená. Mostná stavba poskytla obyvateľom a návštevníkom krajského mesta ďalšiu možnosť, ako prechádzať cez rieku Labe.

Nitra sa zbavila ďalších nepovolených reklamných stavieb

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.03.2023

Nitra pokračuje v iniciatíve odľahčiť ulice mesta od tzv. reklamného smogu. Radnica sa ho snaží obmedzovať odstránením nepovolených reklamných stavieb. Niekoľko desiatok ich zmizlo aj minulý rok.

Botanickú záhradu v Prahe vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 27.02.2023

Desaťtisíce návštevníkov, milióny zarobených korún. Pražská botanická záhrada má na konte ďalší dobrý rok. Z hľadiska celkovej ročnej návštevnosti sa jej podarilo zaznamenať rekordný výsledok. 

Šaľa bude mať nové detské ihrisko s bezbariérovými prvkami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.02.2023

Výstavba nových detských ihrísk v slovenských mestách pokračuje aj v roku 2023. Na novú hernú plochu sa môžu tešiť aj obyvatelia Šale. Sprístupnená im bude v priebehu jari.

Liptovský Mikuláš opraví mestské komunikácie za viac ako 2 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.02.2023

Chodci, cyklisti aj vodiči na Liptove budú mať po roku 2023 opäť o niečo lepšie cesty a chodníky. Vedenie mesta Liptovský Mikuláš ohlásilo plán opraviť do konca tohto roka viaceré mestské komunikácie. Na rekonštrukčné práce pôjde dokopy viac ako 2 mil. €.

V Liptovskom Hrádku dokončujú inkluzívne detské ihrisko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 12.12.2022

V roku 2022 bolo na Slovensku predstavených viacero projektov výstavby alebo obnovy detských ihrísk. Niektoré z nich boli navrhnuté ako inkluzívne herné plochy vhodné pre všetky deti. Ihrisko tohto typu momentálne vzniká v Liptovskom Hrádku.

Nová cyklolávka pri Prešovskej univerzite je otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.11.2022

Podmienky pre prešovských cyklistov sú opäť o niečo lepšie. Od minulého týždňa majú k dispozícii novú cyklolávku. Premostenie v blízkosti Prešovskej univerzity im umožňuje prejsť ponad Torysu bezpečnejšie a pohodlnejšie.

Nový úsek Vážskej cyklotrasy do Kotešovej je hotový

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.11.2022

Sieť cyklotrás v žilinskom regióne je opäť o niečo hustejšia. Do užívania bol odovzdaný niekoľkokilometrový úsek, ktorý je súčasťou Vážskej cyklotrasy. Cyklisti po ňom môžu bezpečne jazdiť do Kotešovej.

Pádivec v Trenčíne bude budúci rok kompletne obnovený

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 31.10.2022

Na trenčianskom sídlisku Sihoť sa chystá revitalizácia za niekoľko stoviek tisíc eur. Tie budú investované do obnovy detského ihriska známeho ako Pádivec. V rámci obnovy je naplánovaná aj úprava celého vnútrobloku.

Grasalkovičova záhrada v Bratislave prejde rozsiahlou revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 28.10.2022

Obnova parkov a zelených verejných priestranstiev v Bratislave pokračuje. Na stole sú ďalšie nové projekty, ktoré sa čoskoro dočkajú revitalizácie. Väčšou obnovou prejde aj Grasalkovičova záhrada.

Rekonštrukcia Dopravnej ulice v Piešťanoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.10.2022

Dopravná ulica v Piešťanoch sa dočkala. Po mesiacoch príprav a procesu usporiadania pozemkov sa začalo s jej opravou. Rekonštrukčné práce potrvajú približne polroka. Ich výsledkom bude komplexná obnova frekventovanej ulice.

Dolný Kubín bude mať prvé bezbariérové detské ihrisko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2022

V posledných rokoch pribudlo na Slovensku niekoľko bezbariérových ihrísk. Aktuálne sú na stole projekty ďalších herných plôch pre deti s hendikepom. Jeden z nich sa začal realizovať v Dolnom Kubíne.

Návštevnosť botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici sa zvýšila o pätinu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 03.10.2022

Tatranská botanická záhrada má za sebou ďalšiu letnú sezónu. Do histórie sa zapíše ako úspešná. Dôvodom je rast návštevnosti, ktorá sa v porovnaní s predchádzajúcim rokom zvýšila o pätinu.

Námestie republiky v Petržalke prejde revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.09.2022

Bratislava pokračuje v obnove verejných priestorov. Do zoznamu lokalít, ktoré prejdú revitalizáciou, sa dostali aj vybrané verejné zóny v Petržalke. Vo vynovenej podobe sa budúci rok ukáže aj Námestie republiky.

Žilina pokračuje v oprave ciest a chodníkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.09.2022

Mesto Žilina využilo aj tohtoročné letné prázdniny na opravu komunikácií. S príchodom jesene sa obnova miestnych ciest a chodníkov nekončí. Rekonštrukčné práce potrvajú až do konca októbra.