Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Exteriér

Celkovo 124 článkov

Obnova Námestia Jiřího z Poděbrad v Prahe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.11.2023

Niekoľkoročnému čakaniu na obnovu najväčšieho námestia v mestskej časti Praha 3 je koniec. Pražský magistrát sa púšťa do rekonštrukcie Námestia Jiřího z Poděbrad, ktoré sa upraví na zelenší a komfortnejší verejný priestor.

Na sídlisku Nové Mesto v Prievidzi pribudnú ďalšie parkovacie miesta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.11.2023

Obyvateľov prievidzského sídliska Nové Mesto dlhodobo trápi problém s nedostatočnou parkovacou kapacitou. Vybudovanie niekoľkých desiatok nových parkovacích miest ho vyriešilo iba čiastočne. Situácia má byť opäť o niečo lepšia po ukončení 2. fázy projektu.

Obnovené rybníky v Prahe poslúžia ako rekreačné zóny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2023

Obyvatelia a návštevníci českej metropoly budú mať k dispozícii ďalšie rekreačné zóny. Ako lokality ponúkajúce možnosti na oddych v prírode poslúžia 2 pražské rybníky a ich okolie.

Nový náučný chodník v Habovke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 20.10.2023

Turisti prichádzajúci na Oravu alebo do Západných Tatier sa budú môcť prejsť novým náučným chodníkom. Pešia turistická trasa s edukačným charakterom pribudne v obci Habovka.

Martin zmodernizuje verejné osvetlenie za 5 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.10.2023

V centre Turca sa preinvestujú ďalšie milióny. Mesto Martin ich investuje do verejného osvetlenia. Za 5 mil. € vymení stovky starých svietidiel. Niekoľko desiatok nových lámp bude namontovaných na miestach, kde osvetlenie chýbalo.

ZŠ Starozagorská v Košiciach bude mať nové športové plochy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.09.2023

Mesto Košice v súčasnosti realizuje niekoľko projektov rozvoja športovej infraštruktúry v školských areáloch. V zozname škôl, ktoré budú mať nové alebo zrenovované športové plochy, je aj ZŠ Starozagorská.

Rekonštrukcia vodného mlyna v Tomášikove

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.09.2023

Počas letných prázdnin sa začala obnova viacerých slovenských pamiatok. Prvé zásahy má za sebou aj Vodný kolový mlyn v Tomášikove. Cenná historická pamiatka podstúpi rozsiahlu rekonštrukciu, súčasťou ktorej je výstavba nového návštevníckeho centra.

Pražské Holešovice budú mať nový park na brehu Vltavy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 01.09.2023

V českej metropole má byť v blízkej budúcnosti vybudovaných niekoľko parkov. Nový prírastok očakávajú aj Holešovice. Zelená zóna prístupná širokej verejnosti vznikne na brehu Vltavy.

Prvý oceľový pouličný nábytok na svete vyrobený bez emisií

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.08.2023

Poprední svetoví dizajnéri urobili ďalší krok k dekarbonizácii. Prvýkrát v histórii sa im podarilo navrhnúť oceľový pouličný nábytok, ktorého výroba sa zaobišla bez produkcie emisií.

Do októbra bude hotová revitalizácia 2 parkov v košickom Starom Meste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.08.2023

V košickom Starom Meste sa rozbehol projekt revitalizácie 2 zelených verejných plôch. Jeho výsledkom bude zriadenie nových oddychových zón. Oba parky majú byť hotové do konca októbra.

Revitalizácia ostravského parku Tylův sad za necelých 9 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 31.07.2023

Mesto Ostrava pokračuje s úpravami verejných priestorov. K lokalitám, ktoré sa budú môcť pochváliť krajším a modernejším vzhľadom, patrí aj Tylův sad. Park v blízkosti Prírodovedeckej fakulty Ostravskej univerzity prejde revitalizáciou za necelých 9 mil. Kč.

Rekonštrukcia letného plážového kúpaliska v Tornali

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.06.2023

Obyvatelia Tornale a najbližšieho okolia sa na miestnom letnom kúpalisku neokúpu ani tento rok. Počkať si musia do budúcoročnej sezóny. Rekreačný areál otvorí svoje brány po niekoľkomesačnej rekonštrukcii.

Nový parkovací dom pri termináli integrovanej dopravy v Senci

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.06.2023

45 parkovacích miest pri termináli integrovanej dopravy v Senci nestačí. Vedenie mesta sa rozhodlo pre rozšírenie parkovacej kapacity. Nové plochy pre niekoľko desiatok áut poskytne nový parkovací dom.

Rozloha chmeľníc v ČR sa zmenšila o viac ako 50 hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 22.05.2023

Menej miesta na pestovanie, menej vysadených chmeľov. Najnovšie štatistiky potvrdili očakávaný pokles celkovej rozlohy českých chmeľníc. V porovnaní s minulým rokom sa zmenšila o viac ako 50 hektárov.

Oblasť ubytovania zaznamenala najvyšší rast zamestnanosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.04.2023

Zamestnanosť v roku 2023 zatiaľ rastie vo väčšine odvetví. V prvých 2 mesiacoch tohto roka sa najlepšie darilo ubytovaniu. Oblasť, ktorá stále doháňa úbytok pracovných síl počas pandémie, dosiahla najvyšší rast spomedzi všetkých sledovaných odvetví.

Začala ďalšia etapa rekonštrukcie autobusovej stanice v Prievidzi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.04.2023

Modernejšia, komfortnejšia a bezpečnejšia. Autobusová stanica v Prievidzi sa ešte tento rok ukáže vo vynovenej podobe. Stane sa tak po ukončení rekonštrukcie, ktorá vstúpila do 2. etapy.