Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články - Exteriér

Celkovo 130 článkov

Rekonštrukcia zvolenského mosta pod Pustým hradom začne v máji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.04.2024

Vo Zvolene sa blíži začiatok jednej z najväčších rekonštrukcií dopravnej infraštruktúry za posledné roky. Obnovou prejde cestný most vedúci ponad železničnú trať a rieky Hron a Slatina. Prvé práce sa uskutočnia v polovici mája. Renovácia potrvá niekoľko mesiacov.

Mesto Boskovice pripravuje rozsiahlu obnovu parku a športového areálu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.02.2024

Vyše 11-tisícové mesto v Juhomoravskom kraji čaká väčší stavebný ruch. Kompetentní pracujú na prípravách realizácie niekoľkých projektov. Mesto plánuje obnovu jedného z parkov aj prestavbu miestneho športového areálu.

Botanickú záhradu v Prahe vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 19.02.2024

Viaceré pražské atrakcie vlani zaznamenali nárast návštevnosti. Viac návštevníkov ako v predošlých rokoch prišlo aj do botanickej záhrady v časti Troja. Do areálu s výmerou približne 25 hektárov zavítalo najviac ľudí od jeho otvorenia.

Praha vybuduje nové centrum vodných športov s verejným parkom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.12.2023

V českej metropole sa pracuje na prípravách jedného z najväčších športovo-relaxačných projektov za posledné mesiace. Výsledkom realizácie bude vznik nového centra vodných športov. Moderný areál zameraný na vodný slalom doplní verejný park plný zelene.

Multifunkčný parkovací dom pri nemocnici v Ostrave bude hotový na jar

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 07.12.2023

Pacienti aj zamestnanci Mestskej nemocnice Ostrava budú mať k dispozícii viac ako štvornásobne vyššiu parkovaciu kapacitu. Multifunkčný parkovací dom im prinesie aj veľkú lekáreň a nové obchodné prevádzky. Otvorený má byť na jar budúceho roka.

Zrekonštruovaná veža kremnického hradného kostola sa otvorí v júli 2024

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.12.2023

Návštevníci Mestského hradu Kremnica si budú musieť na výhľad z tamojšej kostolnej veže počkať ešte pár mesiacov. Dominanta Kostola sv. Kataríny je už niekoľko týždňov uzatvorená. Verejnosti bude opätovne sprístupnená v júli 2024.

Obnova Námestia Jiřího z Poděbrad v Prahe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.11.2023

Niekoľkoročnému čakaniu na obnovu najväčšieho námestia v mestskej časti Praha 3 je koniec. Pražský magistrát sa púšťa do rekonštrukcie Námestia Jiřího z Poděbrad, ktoré sa upraví na zelenší a komfortnejší verejný priestor.

Na sídlisku Nové Mesto v Prievidzi pribudnú ďalšie parkovacie miesta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.11.2023

Obyvateľov prievidzského sídliska Nové Mesto dlhodobo trápi problém s nedostatočnou parkovacou kapacitou. Vybudovanie niekoľkých desiatok nových parkovacích miest ho vyriešilo iba čiastočne. Situácia má byť opäť o niečo lepšia po ukončení 2. fázy projektu.

Obnovené rybníky v Prahe poslúžia ako rekreačné zóny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 24.10.2023

Obyvatelia a návštevníci českej metropoly budú mať k dispozícii ďalšie rekreačné zóny. Ako lokality ponúkajúce možnosti na oddych v prírode poslúžia 2 pražské rybníky a ich okolie.

Nový náučný chodník v Habovke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 20.10.2023

Turisti prichádzajúci na Oravu alebo do Západných Tatier sa budú môcť prejsť novým náučným chodníkom. Pešia turistická trasa s edukačným charakterom pribudne v obci Habovka.

Martin zmodernizuje verejné osvetlenie za 5 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.10.2023

V centre Turca sa preinvestujú ďalšie milióny. Mesto Martin ich investuje do verejného osvetlenia. Za 5 mil. € vymení stovky starých svietidiel. Niekoľko desiatok nových lámp bude namontovaných na miestach, kde osvetlenie chýbalo.

ZŠ Starozagorská v Košiciach bude mať nové športové plochy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.09.2023

Mesto Košice v súčasnosti realizuje niekoľko projektov rozvoja športovej infraštruktúry v školských areáloch. V zozname škôl, ktoré budú mať nové alebo zrenovované športové plochy, je aj ZŠ Starozagorská.

Rekonštrukcia vodného mlyna v Tomášikove

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.09.2023

Počas letných prázdnin sa začala obnova viacerých slovenských pamiatok. Prvé zásahy má za sebou aj Vodný kolový mlyn v Tomášikove. Cenná historická pamiatka podstúpi rozsiahlu rekonštrukciu, súčasťou ktorej je výstavba nového návštevníckeho centra.

Pražské Holešovice budú mať nový park na brehu Vltavy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 01.09.2023

V českej metropole má byť v blízkej budúcnosti vybudovaných niekoľko parkov. Nový prírastok očakávajú aj Holešovice. Zelená zóna prístupná širokej verejnosti vznikne na brehu Vltavy.

Prvý oceľový pouličný nábytok na svete vyrobený bez emisií

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.08.2023

Poprední svetoví dizajnéri urobili ďalší krok k dekarbonizácii. Prvýkrát v histórii sa im podarilo navrhnúť oceľový pouličný nábytok, ktorého výroba sa zaobišla bez produkcie emisií.

Do októbra bude hotová revitalizácia 2 parkov v košickom Starom Meste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.08.2023

V košickom Starom Meste sa rozbehol projekt revitalizácie 2 zelených verejných plôch. Jeho výsledkom bude zriadenie nových oddychových zón. Oba parky majú byť hotové do konca októbra.