Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
239 275
Reg. kancelárií
11 183
Reg. užívateľov
109 832
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Realitné články - Exteriér

Najobľúbenejšie typy záhradných altánkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 26.04.2018

Stále teplejšie jarné večery sú ideálnou pozvánkou k tráveniu voľného času na záhrade. Ten, kto si stihne kúpiť alebo zhotoviť vlastný altánok, bude môcť vychutnávať nádych jari aj pri posedení s rodinou a priateľmi.  

viac …

5 rýchlych inšpirácií na veľkonočnú výzdobu exteriéru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.03.2018

Počasie sa v posledných dňoch trochu umúdrilo a všetko nasvedčuje tomu, že cez Veľkú noc si budeme môcť užiť aj záhradu. Tú nám môžu aj tento rok zdobiť pekné sviatočné dekorácie, pri ktorých si prídu na svoje milovníci tradícií aj moderného dizajnu.

viac …

Kominári odporúčajú objednávku revízie hneď na jar

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.03.2018

Niekedy sa verilo, že ak sa pri pohľade na kominára chytíme za gombík, nalepí sa na nás šťastie. Tých, čo si nedajú spraviť odbornú revíziu včas, však postretne skôr smola, ak rovno nie tragédia. Aj preto kominári odporúčajú objednať si revíziu hneď na jar.

viac …

Prišiel čas na prvé jarné práce na záhrade

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.03.2018

Meteorológovia síce hlásia návrat chladnejšieho počasia, no posledné dni nám predsa len doviali závan jarnej atmosféry. Pre majiteľov rodinných domov je to ideálna príležitosť na vykonanie prvých jarných prác na záhrade a v okolitom exteriéri.

viac …

Zimná údržba solárnych panelov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.02.2018

Solárne panely sa už dávnejšie osvedčili ako efektívny zdroj energie, ktorý nevyžaduje žiadnu údržbu. S príchodom zimy a snehovej nádielky sa však na povrch vynárajú ich tienisté stránky a potreba venovať im zvýšenú starostlivosť.

viac …

5 jednoduchých krokov pre správnu starostlivosť o bazén

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.06.2017

Pri súčasných teplotách už nejestvuje dôvod, aby sme si neužívali čľupkanie v bazéne. Samozrejme, len ak udržiavame jeho kvalitný stav a čistotu vody v ňom, a k tomu nám pomôže zopár jednoduchých hravo zvládnuteľných krokov. 

viac …

Nové postele, ktoré umožňujú pohodlný spánok na tráve

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 12.05.2017

Nie sú potrebné veľké investície, nevyžadujú špeciálne doplnky a hodia sa do interiérov aj exteriérov. Reč je o posteliach z trávy, ktoré sa ihneď po svojom uvedení stali hitom domácností po celom svete. 

viac …

Hypertufa – lacná a nenáročná imitácia kameňa do každého exteriéru

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 23.01.2017

Exteriér bez prítomnosti kamenných dekorácií by zíval prázdnotou a nech by sme ho akokoľvek zaplnili, stále by mu niečo chýbalo. Nie vždy sa podarí zohnať exkluzívne doplnky z pravého kameňa, takže pre splnenie cieľa musíme hľadať medzi imitáciami. 

viac …

Termovízia – preventívna prehliadka vašej fasády

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.12.2016

Človek chodí na prehliadku k lekárovi, autá vozíme na STK a v domoch vykonávame rôzne revízie a inšpekcie. Jednou z nich je aj termovízne meranie, ktoré nám napovie všetko potrebné o zdravotnom stave fasády. 

viac …

Gresové dlažby zvládnu aj najtvrdšiu zimu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 01.12.2016

Vhodné podmienky na prežitie zimy si nevytvárame len v interiéri. Rovnako dôležitú úlohu zohráva exteriér a jeho príprava na dlhé chladné dni. Začať môžeme napríklad gresovými dlažbami, ktoré vraj zvládnu aj najtvrdšie klimatické podmienky. 

viac …

Betón ako ho nepoznáte alebo dokonalá imitácia dreva

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 07.11.2016

Netrápte sa náročnou starostlivosťou o drevo v exteriéri, ktorá niekedy aj tak neprinesie očakávané výsledky. Vyriešiť to môžete špeciálnou betónovou imitáciou, ktorá sa od pravého dreva na pohľad vôbec nelíši, a navyše vám ponúkne oveľa vyššiu kvalitu.  

viac …

Jesenná príprava záhrady na zimu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 26.10.2016

Jeseň je už tradičným obdobím záverečných prác v záhrade. Majitelia domov musia spraviť pár krokov vedúcich k vyčisteniu exteriéru a zazimovaniu vegetácie. Až potom môžu pomýšľať na to, že ich záhrada bude pripravená na tvrdé zimné podmienky.  

viac …

Full grown – alebo rastúci nábytok, ktorý nepotrebuje výrobu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.07.2016

Bývanie 21.storočia charakterizuje väčšia koexistencia človeka s prírodou. To vedie dizajnérov k pokrokovým novinkám meniacim interiéry aj exteriéry na harmonické miesta. O to sa má postarať aj tzv. full grown alebo rastúci záhradný nábytok.

viac …

Niekoľko tipov pre výber najkrajšieho koberca. Ale toho kamenného.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 05.05.2016

Na Slovensku sú stále tisícky domácností, v ktorých nájdeme pekné koberce. Tentoraz však nehovoríme o textilných doplnkoch do interiérov, ale o tých kamenných, ktoré sú estetickou a praktickou súčasťou záhrad. 

viac …

Pripravme exteriér na príchod jari

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 28.03.2016

Podľa kalendára sa jar už oficiálne začala, aj keď reálne ešte pociťujeme dozvuky zimy a typické jarné počasie je skôr vzácnosť. Pekných teplejších dní však postupne pribúda, takže je najvyšší čas pripraviť svoj exteriér na novú sezónu.

viac …