Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

V areáli sídla nemeckých kancelárov začala výstavba novej vládnej budovy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.05.2023

Do areálu, v ktorom sídlia nemeckí kancelári, sa po viac ako 20 rokoch vrátili stavebné stroje. Dôvodom je zahájenie výstavby novej budovy, ktorá má rozšíriť vládny komplex z roku 2001.

Jadrová elektráreň Temelín vyrobila najviac elektriny od spustenia prevádzky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 16.05.2023

Elektráreň s najväčším inštalovaným výkonom v Česku prepisovala historické tabuľky. Nové maximum zaznamenala v množstve vyrobenej elektriny. Počas prvých 3 mesiacov tohto roka vyrobila viac elektriny ako v ktoromkoľvek inom 1. štvrťroku od spustenia prevádzky.

Prvá kamenná predajňa Apple v Indii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.05.2023

Sieť kamenných predajní spoločnosti Apple sa ďalej rozrastá. Zoznam krajín, v ktorých je otvorený aspoň jeden Apple Store, rozšírila India. Prvá predajňa tohto technologického giganta bola sprístupnená v Bombaji.

Kancelárska budova v Liverpoole bude mať 6 ekologických certifikátov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 12.05.2023

Udržateľné administratívne centrá s ekologickými certifikátmi postupne pribúdajú vo všetkých anglických veľkomestách. Zelené kancelárske projekty sa navrhujú a realizujú aj v Liverpoole. Jedna z tamojších budov bude disponovať až 6 zelenými certifikátmi.

9 nových bytových domov v Chorvátskom Grobe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.05.2023

Bytový fond v okrese Senec v najbližších rokoch rozšíria projekty v niekoľkých obciach. Nové byty majú pribudnúť aj v Chorvátskom Grobe. Investor tam plánuje vybudovať 9 bytových domov.

Spotreba plynu v EÚ sa znížila o viac ako 17 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 09.05.2023

Obyvatelia členských štátov EÚ spotrebovali v poslednom období výrazne menej plynu. Od augusta 2022 do tohtoročného marca bola celková spotreba plynu v EÚ v porovnaní s priemernou spotrebou v rovnakých mesiacoch v rokoch 2017-2022 nižšia o viac ako 17 %.

Nová zipline dráha v Gombaseku čaká na kolaudáciu

Napísal Róbert Bosák, 08.05.2023

V okrese Rožňava je dokončená ďalšia atrakcia. Nová zipline dráha má pomôcť zvýšiť návštevnosť obce Slavec a jej miestnej časti Gombasek. Verejnosti má byť sprístupnená po kolaudácii.

Kedysi najvyššia budova na svete oslávila 50 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 05.05.2023

Prvú polovicu doterajšieho „života“ strávila na čele poradia najvyšších budov na svete. Počas tej druhej sa v rebríčku postupne prepadávala, no aj po 50 rokoch od ukončenia výstavby patrí medzi najvyššie stavby na západnej pologuli.

Hrad Karlštejn po rekonštrukcii s novými expozíciami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.05.2023

Jeden z najslávnejších stredoeurópskych hradov má za sebou rozsiahlu rekonštrukciu. 3 roky prác na Karlštejne sa niesli v duchu obnovy niektorých priestorov a vzniku nových expozícií.

Tipy, vďaka ktorým bude aj malá kuchyňa pôsobiť priestrannejšie

Napísal PR článok, 04.05.2023

Kuchyňa patrí medzi najpoužívanejšie miestnosti takmer v každom príbytku, preto by mala byť zariadená tak, aby ste sa v nej cítili príjemne. Dá sa to šikovne vyriešiť aj v malých bytoch, pozrite sa, ako na to.

Plyn vykuruje vyše 60 % slovenských bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 02.05.2023

Plyn je v slovenských domácnostiach stále najviac využívaným palivom na vykurovanie. Podľa údajov vyplývajúcich zo Sčítania obyvateľov, domov a bytov 2021 sa ním v čase sčítavania kúrilo vo viac ako 60 % bytov.

Súťaž o realizáciu obnovy Námestia slobody v Banskej Bystrici

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 01.05.2023

Časť laickej a odbornej verejnosti volá po zmene podoby jednej z najfrekventovanejších lokalít v Banskej Bystrici už niekoľko rokov. Mesto má byť bližšie k splneniu tohto cieľa po súťaži o realizáciu obnovy Námestia slobody.

Predaj nových domov v Číne pokračuje v dvojcifernom raste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.04.2023

Jeden z hlavných pilierov čínskej ekonomiky zažíval v posledných 2 rokoch ťažšie časy. Vývoj na čínskom realitnom trhu v prvých mesiacoch tohto roka naznačil isté zlepšenie. Pozitívny trend badať najmä v ukazovateľoch hodnotiacich predaj nových domov.

Ceny domov v eurozóne dosiahli najvyšší štvrťročný pokles za 14 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 27.04.2023

Pokles cien domov v eurozóne nedosiahol v štvrťročnom porovnaní úroveň 1,7 % už 14 rokov. Dlhodobý trend nižšieho poklesu sa zastavil až v 4. kvartáli minulého roka.

Gymnázium v Dunajskej Strede má novú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.04.2023

Trnavský samosprávny kraj pracuje na plnení zámeru rozvoja športovej infraštruktúry. V rámci iniciatívy má byť vybudovaných alebo zmodernizovaných niekoľko športovísk. Jedno z nich pribudlo v Dunajskej Strede.

Podiel elektriny zo solárnych a veterných elektrární dosiahol nový rekord

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 24.04.2023

Trend inštalácie nových solárnych a veterných elektrární rýchlo zvyšuje podiel elektriny z týchto zdrojov energie. Jej objem zaznamenal v roku 2022 nové maximum.