Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
98 781
Reg. kancelárií
11 666
Reg. užívateľov
114 561
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

3 hotelové projekty, ktoré zmenia dovolenku v horách na jedinečný zážitok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.12.2018

Sviatočné dovolenky v horách sú obľúbené po celom svete. O ich prežitie v duchu peknej vianočnej atmosféry sa starajú nadštandardne vybavené hotely, ktoré na mape horských stredísk pribúdajú každý rok. 3 atraktívne projekty, ktoré zabodovali svojím dizajnom, vybavením či dokonca polohou, ovládli ubytovacie a cestovateľské portály aj túto zimu.

viac …

6 exkluzívnych vianočných stromčekov, ktoré zdobia svetové hotely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.12.2018

Tradíciu navrhovania exkluzívnych vianočných stromčekov pre vybrané svetové hotely si poprední dizajnéri užili aj tento rok. Výsledkom ich práce sú originálne návrhy, ktoré (nielen) hosťom ukázali rôzne tváre dizajnu. Zopár týchto stromčekov z rôznych kútov sveta si získalo aj našu pozornosť.

viac …

Význam farieb vo vianočnej výzdobe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.12.2018

Vianočné ozdoby a dekorácie by nerozžiarili naše príbytky, ak by neboli plné typických sviatočných odtieňov. Každý z nich má vo výzdobe svoje jasné miesto a zároveň význam, pre ktorý na jednotlivé farby vsádzame.

viac …

Katarský megaštadión, ktorý otvorí futbalové MS 2022

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.12.2018

Kým u nás sa roky trápime s realizáciou 20-tisícového štadióna, v zahraničí sú schopní postaviť niekoľkonásobne väčšie futbalové stánky za pár mesiacov. Takým má byť aj najväčší katarský štadión, na ktorom sa odohrajú najsledovanejšie zápasy Majstrovstiev sveta 2022.

viac …

8 jedinečných vianočných mestečiek, ktoré stoja za návštevu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 22.12.2018

Blížiace sa sviatky sú dobru možnosťou, ako si užiť pekný výlet, aspoň pre tých, ktorým sa nechce tráviť Vianoce či Silvestra doma. Atraktívnych destinácií, ktoré sú nasiaknuté sviatočnou atmosférou, je hneď niekoľko. 8 z nich môžeme pokojne zaradiť do zoznamu najkrajších vianočných mestečiek.

viac …

Maroko začalo stavať najvyššiu budovu Afriky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.12.2018

Stavebné projekty z Afriky už neraz ukázali, že tento kút planéty nemieni zaostávať za zvyškom sveta. Dobiehať Áziu či Európu sa snažia aj výstavbou mrakodrapov, pričom nedávno sa rozostaval ten najvyšší, aký tu doposiaľ navrhli.

viac …

Podeľte sa o svoje nápady na revitalizáciu Tatier

Napísal Róbert Bosák, 20.12.2018

Občianska vybavenosť a verejné priestranstvá vo Vysokých Tatrách si zaslúžia neustálu revitalizáciu. K tej môže prostredníctvom osvedčeného projektu Mestské zásahy svojimi nápadmi prispieť aj verejnosť.

viac …

Svet produkuje stále viac CO² - tieto krajiny sú najväčšími producentmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.12.2018

Nedávny klimatický summit v poľských Katoviciach priniesol okrem iného aj hrozivé čísla spojené s celosvetovou produkciou emisií CO². Zároveň aj poukázal na to, ktoré krajiny sú ich najväčšími producentmi.

viac …

Lesy nad Breznom oživí vyše 39-metrová rozhľadňa

Napísal Róbert Bosák, 18.12.2018

Ešte pred sviatkami sa začal prepisovať budúci osud poradia najvyšších slovenských rozhľadní. V Brezne totiž dali zelenú realizácii novej vyhliadkovej veže, ktorá má byť po ukončení stavebných prác jednou z najvyšších v celej krajine.

viac …

6 fotoinšpirácií na vianočné handmade ozdoby

Napísal Róbert Bosák, 17.12.2018

Začiatok predvianočného týždňa je už tradične časom vhodným na prípravu sviatočnej výzdoby. Mnohí aj tento rok vsadia na ručne vyrobené dekorácie, preto vám prinášame zopár fotoinšpirácií na obľúbené „handmade“ ozdoby, ktoré si vyrobíte rýchlo a ľahko.

viac …

Najväčším letiskom sveta v Pekingu prejde ročne 100 mil. cestujúcich

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.12.2018

Čínske stavebníctvo zbiera prvenstvo za prvenstvom. Ďalším v poradí má byť projekt najväčšieho letiska na svete, ktoré je aktuálne rozostavané v jednej z okrajových častí Pekingu. 

viac …

4 najčastejšie prípady, pri ktorých zima potrápi majiteľov domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 15.12.2018

Počasie medzi Mikulášom a Vianocami ešte nezvykne udierať svojou najväčšou silou, no to neznamená, že sa na takéto prípady nemôžeme včas pripraviť. 4 najčastejšie z nich si teraz krok po kroku prejdeme a ponúkneme vám aj osvedčené tipy, ako sa im vyhnúť.

viac …

Hlasovanie verejnosti za Office roka spustené

Napísal Róbert Bosák, 14.12.2018

Boj o zisk ocenenia za najlepšiu kanceláriu roka sa začal. Na webe www.officeroka.sk totiž naplno beží hlasovanie verejnosti, ktorá sa bude opäť podieľať na výbere víťazov.

viac …

V Bratislave je aktuálne 30 budov s certifikátom LEED alebo BREEAM

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 13.12.2018

Počet bratislavských budov, ktoré sa môžu pochváliť aspoň jedným z medzinárodne uznávaných zelených certifikátov, rastie. Aktuálne ich v katastri hlavného mesta stojí presne 30.

viac …

Bytový dom, ktorý odhaľuje podobu novej luxusnej štvrte v Londýne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.12.2018

Nie je to prvýkrát, čo si niektoré z prestížnych ocenení udeľovaných v západnej Európe uchmatol bytový dom. Tento rok sa to podarilo projektu Faraday House, ktorý má byť ukážkou toho, ako sa dajú staré technické pamiatky premeniť na nadčasové bývanie.

viac …