Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Priemyselný park Záborské rozšíri nové logistické centrum

Napísal Róbert Bosák, 14.09.2023

V prešovskom okrese pribudne ďalší industriálny objekt. Nové logistické centrum má vyrásť v areáli Priemyselného parku Záborské. Začiatok jeho výstavby je naplánovaný na jún budúceho roka.

Priemyselný park Záborské, Zdroj: presovreal.sk – SARIO

 

Nová hala so skladovo-logistickými priestormi

 

Cieľom projektu spoločnosti Vedos Logistics je výstavba novej priemyselnej haly, ktorá bude slúžiť ako skladový a logistický priestor. V novej budove nebude prebiehať výroba. Využívať sa má len ako logistické centrum zabezpečujúce skladovanie a distribúciu elektrotechnického a strojárskeho tovaru. Súčasťou priemyselného objektu sa stane administratívna časť, z ktorej bude riadená činnosť a prevádzka haly.

 

Náklady na výstavbu dosiahnu okolo 18,5 mil. €

 

Nový priemyselný objekt v areáli Priemyselného parku Záborské sa prepojí s existujúcou halovou budovou, v ktorej v súčasnosti sídli spoločnosť Garrett Motion Slovakia. Budovy budú prepojené, no každá bude fungovať samostatne. Plocha novej haly zaberie vyše 20 000 m². Jej výstavba, zariaďovanie a uvedenie do prevádzky si vyžiada investíciu vo výške okolo 18,5 mil. €.

 

Uvedenie novej haly do prevádzky v apríli 2025

 

Priemyselný objekt za viac ako 18 mil. € sa má začať stavať budúci rok. Ak spoločnosť Vedos Logistics získa všetky povolenia a včas pripraví štart realizácie, výstavba sa začne v priebehu júna budúceho roka. Realizácia potrvá niekoľko mesiacov. Krátko po nej sa dokončená hala uvedie do prevádzky. Predbežný termín spustenia činnosti je naplánovaný na apríl 2025.

Priemyselný park Záborské, Zdroj: presovreal.sk – SARIO

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: TASR – teraz.sk

Zdroj foto: presovreal.sk – SARIO