Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Oblasť ubytovania zaznamenala najvyšší rast zamestnanosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 21.04.2023

Zamestnanosť v roku 2023 zatiaľ rastie vo väčšine odvetví. V prvých 2 mesiacoch tohto roka sa najlepšie darilo ubytovaniu. Oblasť, ktorá stále doháňa úbytok pracovných síl počas pandémie, dosiahla najvyšší rast spomedzi všetkých sledovaných odvetví.

Stavebná produkcia zaznamenala 2 najlepšie mesiace od roku 2018

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.04.2023

Slovenské stavebníctvo začalo tento rok lepšie ako tie predchádzajúce. Objem stavebnej produkcie v SR sa v januári dostal na najvyššiu úroveň od roku 2018. Vyšší medziročný rast pokračoval aj vo februári.

Kolekcia závesných svietidiel z priemyselného plastového odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 19.04.2023

Trend recyklácie v oblasti výroby bytových svietidiel otvoril dizajnérom nové možnosti. Na trh sa začali dostávať aj modely z plastového odpadu. Recyklovaný materiál poslúžil aj pri vzniku kolekcie Pix.

Dizajnové vychytávky pre kúpeľňu 21. storočia

Napísal PR článok, 18.04.2023

Kvalitné, moderné, technicky prepracované, dobre vyzerajúce a pritom ľahko použiteľné výrobky uľahčujú človeku život. Sú praktické, šetria čas a poskytujú dostatok priestoru všetkým vekovým skupinám užívateľov. Aj z kúpeľne sa tak môže ľahko stať príjemné a komfortné miesto nielen na hygienu, ale aj na odpočinok.

Objem komerčných úverov v USA zaznamenal rekordný pokles

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 17.04.2023

Nedávny krach dvojice amerických bánk si vyžiadal svoju daň. Okrem predstaviteľov finančných inštitúcií spozorneli aj klienti. Výsledkom udalostí v americkom bankovom sektore je rekordný pokles objemu poskytnutých komerčných úverov.

Semlerova rezidencia v Plzni je 12. česká stavba v sieti ICONIC HOUSES

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 14.04.2023

Susedné Česko sa už niekoľko dní teší z ďalšieho zápisu do zoznamu ICONIC HOUSES. Medzinárodnú sieť významných stavieb navrhnutých svetovými architektmi 20. storočia rozšírila Semlerova rezidencia v Plzni.

Začala ďalšia etapa rekonštrukcie autobusovej stanice v Prievidzi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 13.04.2023

Modernejšia, komfortnejšia a bezpečnejšia. Autobusová stanica v Prievidzi sa ešte tento rok ukáže vo vynovenej podobe. Stane sa tak po ukončení rekonštrukcie, ktorá vstúpila do 2. etapy.

Slovensko má v Indexe prosperity najhoršiu úroveň bývania v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 11.04.2023

Analytici pracujúci s dátami hodnotiacimi úroveň bývania nemajú pre Slovensko dobré správy. V najnovšom Indexe prosperity, ktorého súčasťou je hodnotenie kvality bývania v členských štátoch EÚ, sme obsadili poslednú priečku.

Kolárovo má nový náučný chodník

Napísal Róbert Bosák, 10.04.2023

Pestrý zoznam náučných chodníkov na Slovensku sa tesne pred Veľkou nocou rozšíril o ďalšiu trasu. Najnovším prírastkom na slovenskej turistickej mape je náučný chodník v Kolárove.

Pozemky v Japonsku zaznamenali najrýchlejší rast cien od roku 2008

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 07.04.2023

Rast cien japonských pozemkov pokračoval aj v roku 2022. V porovnaní s rokom 2021 sa zrýchlil o 1 %. Tempo zdražovania bolo najrýchlejšie za viac ako 10 rokov.

Prvé riečne chránené územie na Slovensku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 06.04.2023

Slovensko nemalo 30 rokov žiadne riečne chránené územie. Prvá oblasť s týmto druhom ochrany bola vyhlásená až v tomto roku. Premiérový štatút bol udelený časti rieky Hron v obci Hronský Beňadik.

V Žiline začala ďalšia etapa modernizácie zastávok MHD

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.04.2023

Väčšia plynulosť premávky, novšie a kvalitnejšie vybavenie, vyšší komfort pre cestujúcich. Aj to má priniesť modernizácia zastávok MHD v Žiline. Mesto pred niekoľkými dňami začalo s obnovou ďalších prístreškov.

Mestské lesy Banská Bystrica vysadia tento rok najviac stromov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 03.04.2023

V banskobystrických lesoch sa začalo s jarným zalesňovaním. Jeho výsledkom má byť výsadba tisícok nových stromov. Predstavitelia mesta avizovali, že tento rok sa vysadí najviac stromčekov za posledné roky.

Austrálska univerzita vyvinula fasádny obklad z recyklovaného skla

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 31.03.2023

Sklo ako výrobný a stavebný materiál si nachádza ďalšie uplatnenie. Tím výskumníkov pôsobiacich na pôde jednej z austrálskych univerzít z neho vyvinul nový druh obkladu na fasády.

V Indii vyrástol unikátny dom zo zeminy a plastových fliaš

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 30.03.2023

Spojenie prírodných materiálov a recyklovaných plastov sa pri výstavbe domov využíva stále viac. Väčšina takýchto objektov je postavená ako lacnejšia alternatíva voči bežným murovaným domom, čomu zodpovedá ich tuctový a jednoduchší vzhľad. Projekt z Indie svojím unikátnym dizajnom zo skupiny príbytkov zo zeminy a plastových fliaš vyčnieva.

Bratislava zvýši vybrané poplatky aj daň za ubytovanie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 28.03.2023

Bratislavčania aj návštevníci hlavného mesta siahnu pri využívaní niektorých služieb hlbšie do vrecka. Dôvodom je plánované zvýšenie vybraných poplatkov. Zvyšovať sa bude aj daň za ubytovanie.