Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
277 566
Reg. kancelárií
10 782
Reg. užívateľov
106 338
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články

Pozrite sa dovnútra luxusného 17.5 miliónového atómového krytu!

Napísal Atlas v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.04.2017

S neistým pohľadom na vývoj situácie pri honbe za hromadením arzenálu jadrových hlavíc a ich neprestajného testovania človek nemusí hneď zúfať nad budúcnosťou svetovej populácie. Ak totiž máte dakde odložených zbytočných 17,5 milióna dolárov, môžete si aj v prípade atómovej vojny žiť v prepychu a potichučky pracovať na reprodukcii svetovej populácie ;)

viac …

Na realitnej mape západného Slovenska pribúdajú ďalšie veľké projekty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.04.2017

Realitný trh na západnom Slovensku sa môže stále pochváliť najvyššou stavebnou produkciou. Aj aktuálne na jeho mapu pribúdajú ďalšie zaujímavé projekty, ktoré prinášajú nové obytné štvrte, administratívne centrá aj nákupné zóny. 

viac …

V utorkovom 7.kole Zelenej domácnostiam vydali 399 poukážok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 20.04.2017

7.kolo projektu Zelená domácnostiam je úspešne za nami. Poukážky určené na podporu kúpy fotovoltických panelov našli svojich budúcich majiteľov, ktorí si vďaka nim môžu nainštalovať úsporné zariadenia s pomocou štátnej dotácie. 

viac …

Titul Hypotéka roka 2017 ide do VÚB

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 19.04.2017

Len jedna banka má právo získať najcennejšie prvenstvo zamerané na vyzdvihnutie najlepšieho hypotekárneho úveru. Tento rok si ho uchmatla VÚB, ktorá podľa odbornej poroty ponúka to najlepšie, čo môžeme na domácom hypotrhu získať. 

viac …

Dnes o 15:00 štartuje 7.kolo projektu Zelená domácnostiam

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 18.04.2017

Podpora kúpy úsporných zariadení pre domácnosti pokračuje. Štátny projekt Zelená domácnostiam dnes spúšťa nové kolo, v ktorom sa budú udeľovať ďalšie peniaze pre majiteľov hľadajúcich finančnú podporu na kúpu a inštaláciu fotovoltických panelov. 

viac …

Ice Hotel 365 - prvý ľadový hotel, ktorý necháva otvorené po celý rok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.04.2017

So záverom Veľkej noci prišlo mierne ochladenie, no mrazivé dni sa vrátia o takých 7 až 8 mesiacov. Komu by však chýbala zima a sneh, môže ísť na sever Švédska, kde si užije pobyt v prvom ľadovom hoteli otvorenom počas celého roka. 

viac …

Veľká noc v európskych mestách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.04.2017

Podobne ako Vianoce, aj Veľkú noc oslavujú takmer na celom svete. Mestá aj mestečká v rôznych častiach starého kontinentu si dávajú záležať, aby počas sviatkov vyzerali čo najpríťažlivejšie a výzdoba niektorých z nich by bola dobrým dôvodom na ich návštevu. 

viac …

Veľkonočné inšpirácie pre výzdobu exteriérov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 15.04.2017

Od bláznivej oblievačky a hojnej veľkonočnej hostiny nás delí len pár krátkych chvíľ. Počas nich ešte stále stihneme dokončiť výzdobu, tentoraz však prídu na rad samotné exteriéry, ktoré sa počas sviatkov ukážu v plnej kráse. 

viac …

Veľkonočné inšpirácie pre výzdobu interiérov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 14.04.2017

Čakajú náš ďalšie krásne sviatky, vďaka ktorým si môžeme užiť voľno, načerpať nové sily a trochu oslavovať. To však nie je všetko, lebo s príchodom Veľkej noci si užijeme aj výzdobu interiéru. 

viac …

Rozšírenie obľúbeného Outletu v Parndorfe sa stihlo pred Veľkou nocou

Napísal Róbert Bosák, 13.04.2017

Dlho očakávané rozširovanie Outletu v rakúskom Parndorfe dospelo do cieľa, aspoň čo sa týka aktuálne otvorenej piatej fázy. Od utorka tak môžu (nielen) Slováci navštevovať nové, väčšie a krajšie centrum plné toho najlepšieho sortimentu. 

viac …

THERMO|SOLARU sa po zavedení poukážok zvýšil predaj slnečných kolektorov

Napísal , 13.04.2017

Poukážky na podporu zariadení na výrobu energií z obnoviteľných zdrojov energií(OZE) rozbehli predaj najväčšieho domáceho výrobcu slnečných kolektorov, firmy THERMO|SOLAR Žiar, s. r. o., na slovenskom trhu. Vzhľadom na to, že pred zavedením poukážok trh stagnoval na nízkej úrovni, lebo občania čakali zavedenie poukážok už skôr, nárast domáceho predaja za rok 2016 je medziročne násobný. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Alfréd Gottas.

viac …

Britský architekt predstavil projekt 30 najluxusnejších domov sveta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.04.2017

Budú luxusné, extra drahé a nadštandardne útulné. Bývať v nich však bude môcť len 30 vyvolených. Exkluzívny projekt Superhouse totiž počíta „iba“ s výstavbou 30 najlepších domov sveta.  

viac …

Ceny bývania v Česku na vrchole, Slovensko skončilo šieste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 11.04.2017

Už to nie je Maďarsko ani pobaltské krajiny, kde sa ceny bývania zvyšujú najrýchlejším tempom v celej EÚ. Európske rebríčky hodnotiace rast cien bytov a domov majú nového lídra – susedné Česko. Svojich 15 minút slávy si so slušnou 6.pozíciou užívame aj my. 

viac …

Robotická nábytková zostava pre domácnosti s najmenšou výmerou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 10.04.2017

Malé byty nemusia byť prekážkou ku komfortnému bývaniu. Aj minimum priestoru sa dá zariadiť šikovne a v duchu priestrannosti. Umožňuje to aj robotický nábytok, ktorý navrhli vo forme mobilnej nábytkovej jednotky pre malé domácnosti.  

viac …

Vo francúzskom Toulouse postavia mrakodrap obrastený stromami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.04.2017

Starý kontinent pokračuje vo výstavbe zelených výškových budov. Tentoraz sa s novým projektom hlásia vo Francúzsku, kde pripravujú realizáciu mrakodrapu, aký v Európe len tak nenájdeme. 

viac …