Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
101 680
Reg. kancelárií
11 527
Reg. užívateľov
113 013
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Realitné články

6 obľúbených izbových rastlín vhodných do kúpeľne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.08.2018

Milovníci izbových rastlín sa pri svojom pestovateľskom koníčku nemusia obmedzovať a svoje obľúbené druhy bytovej vegetácie môžu mať vysadené aj v kúpeľni. Práve v nej si mnohé druhy nájdu optimálne podmienky pre zdravý rast.

viac …

Bývanie priamo na požiarnej veži

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.08.2018

Bývanie na vrchole strážnej, požiarnej či vyhliadkovej veže? Prečo nie, veď originalita a snaha vyskúšať nejaké nekonvenčné riešenia môžu vniesť do nášho života úplne nový rozmer. Príkladom toho sú aj 2 amíci, ktorí si na jednej takejto veži zriadili útulný dom.  

viac …

Využitie sklenených dverí – plusy a mínusy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.08.2018

Sklo ako materiál využívaný pri zariaďovaní domácností dostáva o čosi menej šancí ako doplnky z dreva, keramiky či plastov. V prípade sklenených dverí sa však situácia lepší a tento praktický pomocník si v návrhoch dispozičného riešenia získava stabilné miesto.

viac …

Nový najvyšší mrakodrap v Melbourne bude zelený

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.08.2018

Vo svete zelenej architektúry sa pracuje na ďalšom výškovom projekte so strešnými a vertikálnymi záhradami. Výsledkom jeho realizácie majú byť 2 elegantné a zeleňou obrastené mrakodrapy vyčnievajúce nad panorámou austrálskeho Melbourne.

viac …

Ako správne vybrať dlažbu?

Napísal admin, 22.08.2018

V ponuke siete Merkury Market nájdete cenovo výhodné dlažby v takmer neobmedzenom počte farieb, vzorov a tvarov. Predtým, než začnete premýšľať o vzhľade dlaždíc, ktoré čoskoro vyzdobia vašu podlahu, dbajte na ich kvalitu, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najdlhšie.


viac …

Pri Amsterdame vyrastie vyspelá ekodedina

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 22.08.2018

Tímy architektov už položili na stôl viacero unikátnych projektov, ktoré môžu pomôcť krajinám starého kontinentu byť zdravšími a sebestačnejšími. Kým niektoré boli rýchlo zamietnuté, iné sa dostali až k zahájeniu realizácie, čo sa podarí aj ReGen Village. 

viac …

Dom z Ostrova pokladov je na predaj

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.08.2018

Realitné portály z USA majú v ponuke voľných domov ďalšie slávne sídlo. Tentoraz ide o vilu na americkom ostrove Branford, s ktorým sa spája aj legenda o údajnom poklade kapitána Williama Kidda známa z knihy Ostrov pokladov.

viac …

V Bratislave prebieha výstava 100 rokov dizajnu

Napísal Róbert Bosák, 20.08.2018

Pri príležitosti dvoch veľkých výročí, ktoré Slovensko tento rok oslavuje, prebieha hneď niekoľko podujatí zameraných na odkaz československého dizajnu a architektúry. Patrí k nim aj aktuálne prebiehajúca výstava 100 rokov dizajnu, ktorú si môžete prísť pozrieť do hlavného mesta.  

viac …

Letný seriál o dovolenkových hitoch (5. časť) – Farebný hotel na Waikiki

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.08.2018

V 5. časti letných dovolenkových hitov zavítame až na ďaleký Havaj. Americký raj totiž láka turistov na viacero jedinečných miest vrátane unikátne zariadených hotelov. K tým sa zaradil aj zrekonštruovaný hotel Shoreline situovaný na najslávnejšej havajskej pláži.

viac …

Nedostal výplatu, zdemoloval 5 domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.08.2018

Prípady, pri ktorých ľudia dokážu pod vplyvom emócií spraviť to, čo neskôr ľutujú, sa dejú denne po celom svete. Niekedy si to odnesú ľudia, inokedy iba stavby. Niekoľko ich bolo v dôsledku zlyhania ľudského faktora pred pár dňami zdemolovaných v Anglicku.

viac …

Viedeň ovládla rebríček miest, v ktorých sa žije najlepšie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.08.2018

Viedeň to má konečne vo vrecku. Rakúska metropola sa už nebude so závisťou dívať na opakované víťazstvá Melbourne v rebríčku miest, v ktorých je najlepší život. Po rokoch čakania na cenný titul sa jej totiž podarilo získať vytúžené prvenstvo.

viac …

Ako správne vybrať obklad?

Napísal admin, 16.08.2018

Vzhľadom na rozmanitosť vzorov, farieb a tvarov, ktoré sú dnes v ponuke, výber správneho obkladu môže byť náročný. Pri výbere obkladačiek by ste mali byť vedení predovšetkým zachovaním konzistencie usporiadania miestnosti a ich pevnosti a odolnosti voči vonkajším faktorom.

viac …

Decathlon u nás otvorí už 8. predajňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 16.08.2018

6. mesto, 8. predajňa. Presne taká má byť bilancia jedného z najväčších predajcov športových potrieb na slovenskom trhu po tom, čo v Prešove dôjde k otvoreniu jeho ďalšej novej prevádzky.

viac …

Nový Zéland dáva stopku cudzincom investujúcim do domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.08.2018

Krajina Pána Prsteňov občas dokáže poriadne šokovať svet a podarilo sa jej to aj teraz. Cudzinci, ktorí si budú chcieť kdekoľvek na území krajiny kúpiť dom, no nebudú v nej aj žiť, tak nebudú môcť spraviť kvôli novému zákonu.

viac …

India otvorila dvere prvej predajni IKEA

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.08.2018

Dnes sa trochu netradične pozrieme do sveta nábytkárskeho biznisu, v ktorom sa počas minulého týždňa odohrala jedna z najväčších udalostí tohto leta. Spoločnosť IKEA totiž spečatila svoju expanziu v Indii, kde otvorila svoju prvú predajňu.  

viac …