Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2518 článkov

Trnava získala celoslovenské prvenstvo v oblasti fotovoltiky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 03.07.2023

Cieľ splnený. Všetky trnavské základné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta majú k dispozícii vlastnú elektrinu zo solárnej energie. Podobný krok sa doposiaľ nepodarilo urobiť žiadnemu slovenskému mestu.

Pražská časť Horní Počernice sa rozrastie o školu a 300 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.06.2023

V pražskej lokalite Horní Počernice sa pripravuje nový projekt. Cieľom hlavného mesta je postaviť 3 stovky nových bytov. Okrem bývania prinesie do mestského obvodu Praha 20 aj novú školu.

Veterná energia je opäť najväčším zdrojom na výrobu elektriny v Nemecku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 29.06.2023

Obnoviteľné zdroje energie si naďalej razia cestu za získaním dominantného podielu vo výrobe elektriny. V Nemecku dosahujú takmer polovičný podiel. Viac ako 30 % k tomu prispieva veterná energia, ktorá je opäť najvyužívanejším zdrojom na výrobu elektriny.

Botanická záhrada Praha bude mať energiu z vlastnej solárnej elektrárne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 28.06.2023

Do konca tohto roka pribudnú na strechách pražských budov stovky solárnych panelov. Vlastnú elektrinu si bude vyrábať aj botanická záhrada v pražskej Troji. Prvé panely sú už nainštalované a prevádzka novej solárnej elektrárne spustená.

Multitalent medzi sprchovými žliabkami

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.06.2023

Stavebnicový systém bezbariérových sprchových žliabkov Viega Advantix Vario ponúka variabilné riešenie doslova pre každú kúpeľňu a bez problémov sa prispôsobí aj dodatočným zmenám priamo na stavbe.

V 1. kvartáli bolo skolaudovaných o 12,3 % viac bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.06.2023

V období od januára do marca tohto roka bolo na Slovensku skolaudovaných viac ako 4500 bytov. V porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka sa jedná o 12,3 % nárast. Dvojciferný rast prinieslo aj porovnanie s 1. kvartálmi z predpandemických rokov.

Mrakodrapy prispievajú k postupnému potápaniu New Yorku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.06.2023

1-2 milimetre ročne, o toľko sa každých 12 mesiacov zníži nadmorská výška New Yorku. Pevnina amerického veľkomesta sa potápa z viacerých dôvodov. Jedným z nich má byť váha newyorských mrakodrapov.

V Nemecku vybudujú megatováreň na výrobu batérií pre elektromobily

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 22.06.2023

Jeden z najväčších projektov svojho druhu je opäť o krok bližšie k realizácii. Nemecká spolková vláda sa definitívne dohodla so švédskou spoločnosťou Northvolt na výstavbe obrovskej továrne na výrobu batérií pre elektromobily.

Vlastné ovocie a zeleninu pestuje 55 % českých domácností

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.06.2023

Záujem o pestovanie vlastných plodín medzi Čechmi stúpa. Podľa najnovších údajov sa pestovaniu ovocia a zeleniny venuje vyše polovica českých domácností. Ďalšie o takomto kroku uvažujú.

Taliansko zvažuje vypnutie uhoľných elektrární o rok skôr

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.06.2023

Uhoľným elektrárňam na území Apeninského polostrova sa kráti čas. Ich prevádzka sa podľa pôvodného zámeru mala ukončiť o rok a pol. Vládna garnitúra zvažuje možnosť urýchlenia tohto procesu o 12 mesiacov skôr.

Rekonštrukcia letného plážového kúpaliska v Tornali

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.06.2023

Obyvatelia Tornale a najbližšieho okolia sa na miestnom letnom kúpalisku neokúpu ani tento rok. Počkať si musia do budúcoročnej sezóny. Rekreačný areál otvorí svoje brány po niekoľkomesačnej rekonštrukcii.

Nové sídlo parlamentu v Indii je otvorené

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.06.2023

Očakávaný parlamentný komplex v centre indickej metropoly začal písať svoju históriu. Nové sídlo indických poslancov bolo na konci mája slávnostne otvorené a už pár dní plní svoju funkciu.

Celosvetová kapacita zariadení na výrobu obnoviteľnej energie má vzrásť o tretinu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 13.06.2023

Pred koncom prvého polroka prichádzajú prvé predpovede nadchádzajúceho vývoja na globálnom energetickom trhu. Analytici sa zameriavajú aj na rast celosvetovej kapacity zariadení na výrobu obnoviteľnej energie. Podľa jednej z predpovedí sa tento rok zväčší až o tretinu.

V Bratislave je 113 brownfieldov s plochou vyše 500 hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 12.06.2023

Revitalizácia budov a ich okolia, oživenie opustených priestorov, šetrnejšia výstavba. Aj tieto plusy prináša premena brownfieldov na nové funkčné projekty. Na území hlavného mesta sa ich nachádza 113. Ich plocha zaberá viac ako 500 hektárov.

V Nemecku vlani pribudlo takmer 300 000 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.06.2023

Počet nových bytov v Nemecku vlani mierne vzrástol. Kompetentní napriek plusovému výsledku nemajú dôvod na radosť. Stavebné firmy postavili výrazne menej bytov, ako chcela spolková vláda. 

Hlavné rozdiely medzi klasickou a americkou hypotékou – ktorá sa kedy oplatí?

Napísal PR článok, 09.06.2023

Zvažujete požiadať o hypotéku? Potom je dobré vedieť, že okrem klasickej môžete siahnuť aj po americkej hypotéke. V tomto článku vám predstavíme ich hlavné rozdiely, možnosti využitia získaných financií či najväčšie výhody a nevýhody.