Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
277 566
Reg. kancelárií
10 782
Reg. užívateľov
106 338
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzerciaSORA
Realitné články

V Japonsku vymysleli nový model bývania – rodinný dom pre 7 rodín

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 31.05.2017

Typická japonská kolektivita sa neprejavuje len v spoločenskom dianí. Národ z krajiny vychádzajúceho slnka si túto charakterovú črtu prenáša aj do súkromia. Dosť dobrým príkladom je sídlo jedného hudobníka, ktorý si nechal zariadiť dom pre 7 rodín. 

viac …

Schodiská, ktoré svojou výzdobou dobyli svet

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.05.2017

Schody, zdanlivo len praktická súčasť parkov a námestí bez hlbšieho estetického dojmu. Avšak opak je pravdou, pretože pri spojení nápadu a kreativity sa môžu stať oživením každého exteriéru. 

viac …

Prepravný konský box dokázali premeniť na útulný minidom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 29.05.2017

Ak niekto dokázal, že minidomy sú flexibilné, prispôsobivé a schopné zaistiť komfort bez ohľadu na stiesnené priestory, potom je to Dean Crago. Tomu sa vďaka zručnosti a kreativite podarilo zmeniť starý rozpadávajúci konský box na komfortný domček. 

viac …

Pasažieri cestujúci do Osla prejdú najekologickejším letiskom planéty

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 28.05.2017

Severania opäť potvrdzujú, že na ekologické stavebné projekty sú najlepší odborníci. Ďalšie z úspešných diel tentoraz prichádza z nórskeho Osla, kde nedávno sprístupnili najekologickejšie letisko sveta. 

viac …

Na východe rastú ďalšie nové nákupné centrá

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.05.2017

Realitný trh na východnom Slovensku žije v posledných dňoch najmä témou nákupných centier. Hlavnú úlohu zohrávajú mestá Prešov a Michalovce, kde sa toho okolo výstavby či rozširovania centier deje aktuálne najviac.

viac …

Nezvyčajný projekt domu v rodinnej zástavbe

Napísal Atlas v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.05.2017

Človek sa za svoj život stretne s nemalým množstvom architektonických skvostov. Niektoré upútajú viac, iné zasa menej. Unikátnosť, akou zaujal projekt architekta Eldinga Oscarsona Vás pri prechádzke touto malou švédskou uličkou v meste Landskrona prinúti zastať a obdivovať jeho počin.

viac …

Papierové svietidlá pre krajší a lacnejší dizajn

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.05.2017

Výrobcovia svietidiel majú dostatok nápadov na to, aby ulahodili aj tým najnáročnejším zákazníkom. Na trh posielajú stále nejaké modely, ktoré potešia dizajnom aj praktickou stránkou a to za skvelú cenu. Medzi také môžeme zaradiť aj šikovné papierové svietidlá.


viac …

Stavebné sporenie na Slovensku oslavuje štvrťstoročie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 25.05.2017

Bolo tu skôr ako samostatný slovenský štát a za celý ten čas svojej prítomnosti stihlo pomôcť tisícom Slovákov. 25 rokov stavebného sporenia na našom trhu sa tak ukázalo ako užitočných. 

viac …

Ďalšie nové rezidenčné projekty v Bratislave a okolí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.05.2017

Výstavba bytov a domov v Bratislave a jej okolí pokračuje naďalej v rekordne rýchlom tempe. V posledných týždňoch ohlásili, rozostavali aj dokončili ďalšie obytné komplexy, ktoré prinesú kupujúcim komfortné bývanie na štandardnej úrovni. 

viac …

To najdôležitejšie o ročnom vyúčtovaní v skratke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 23.05.2017

Záverečný termín na doručenie ročných vyúčtovaní za rok 2016 sa pomaly blíži. Či ste ho už obdržali alebo stále čakáte, zopár užitočných informácií o termínoch, možnostiach reklamácie či finančných záležitostiach ohľadom vyúčtovania sa vám vždy zíde. 

viac …

Ako naberať exkluzívne, tentokrát v Prahe.

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 23.05.2017

Chcete naberať exkluzívne? A skutočne vo veľkom množstve? Máme pre Vás dôležitú informáciu.

Pred časom boli Topreality.sk partnerom akcie, ktorá sa konala v Bratislave. Zúčastnilo sa viac ako tristo nadšených maklérov. Akcia s rovnakým názvom, ale úplne iným programom sa teraz koná v Prahe.

viac …

Zrekonštruovaný Starý most v Bratislave oslávil 1.výročie

Napísal Róbert Bosák, 22.05.2017

Je to len pár dní, čo ubehlo výročie sprístupnenia jednej z najočakávanejších stavieb minulého roka. 19.mája 2016 totiž v Bratislave otvorili zrekonštruovaný Starý most, ktorý v piatok oslávil svoje 1.narodeniny. 

viac …

Najviac najdrahších rezidencií v Európe je na Britských ostrovoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 21.05.2017

Briti sa neboja, že lukratívne nehnuteľnosti za desiatky miliónov eur by nenašli nových majiteľov. V zozname najdrahších európskych rezidencií ich totiž majú spomedzi krajín starého kontinentu jednoznačne najviac. 

viac …

4 top stavby postmodernej architektúry, ktoré dodnes stoja

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.05.2017

Každá z nich sa môže pochváliť bohatou históriou, no ich príbeh nie je ani zďaleka na konci. Niekoľko top stavieb postmodernej architektúry je totiž stále v centre pozornosti, aby nám pri každoročnom výročí realizácie pripomenuli svoju veľkosť.

viac …

Dostupnosť bývania v pomere k platom : Slovensko priemer, Bratislava najhoršia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 19.05.2017

Že Slováci zarábajú dosť málo a často im to nestačí na zaistenie slušných majetkových pomerov svedčí aj jedna z najnižších dostupností bývania v Európe. Podľa analytikov si našinec zo svojho priemerného platu kúpi podstatne menej ako iní Európania. 

viac …