Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Nový trend: Stále viac firiem kupuje kancelárske priestory. Dôvodom sú úspory aj lepšia klientela

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Kým historicky zvykli menšie aj väčšie firmy vlastniť svoje priestory, v posledných dvadsiatich rokoch prešli spoločnosti pôsobiace v administratíve na prenájom. Tento trend sa však aktuálne opäť začína meniť a dopyt po kúpe vlastných priestorov na podnikanie rastie. V neposlednom rade v dôsledku vysokej inflácie a rastúcich cien, ako aj zväčšujúcej sa ponuky.

Pri strednej ekonomickej škole v Spišskej Novej Vsi sa dokončuje nová športová hala

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.11.2023

Košický samosprávny kraj pokračuje v rozvoji športovej infraštruktúry. V najbližších týždňoch ju rozšíri nová športová hala v Spišskej Novej Vsi. Nové športovisko rastie pri miestnej Strednej odbornej škole ekonomickej.

Najvyššia budova v Paraguaji má 142 metrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.11.2023

Najvyššie budovy v latinskoamerických mestách sú o desiatky metrov nižšie ako výškoví lídri v iných regiónoch sveta. Nevyrovnala sa im ani najvyššia budova v Paraguaji, ktorá vyrástla na úroveň 142 metrov.

Obnova Námestia Jiřího z Poděbrad v Prahe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.11.2023

Niekoľkoročnému čakaniu na obnovu najväčšieho námestia v mestskej časti Praha 3 je koniec. Pražský magistrát sa púšťa do rekonštrukcie Námestia Jiřího z Poděbrad, ktoré sa upraví na zelenší a komfortnejší verejný priestor.

Režisér Pána prsteňov zastavil kontroverznú výstavbu obytného komplexu na pobreží Wellingtonu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.11.2023

Plány developerov pripravujúcich výstavbu obytného komplexu v jednej z najkrajších pobrežných oblastí v novozélandskej metropole nevyšli. Prekazil im ich režisér filmovej trilógie Pán prsteňov. Jeho cieľom je zachrániť prírodné a kultúrne dedičstvo lokality.

Developeri reagujú na vysoké hypotéky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.11.2023

Sny o novom príbytku sa dnes mnohým Slovákom môžu zdať vzdialenejšie ako kedykoľvek predtým. Rastúce úrokové sadzby a ekonomická nestabilita ich nútia prehodnocovať rozhodnutia a zvažovať, či je vôbec ten správny čas na kúpu nehnuteľnosti. Developer YIT Slovakia preto ponúka riešenia, ktoré záujemcom o bývanie pomôžu prekonať momentálne prekážky a naplniť ich sen o vlastnom bývaní. 

V Matejovciach prebieha výstavba nových školských učební za milióny eur

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 13.11.2023

V popradských Matejovciach začala realizácia jedného z najdrahších projektov rozvoja stredoškolskej infraštruktúry v Prešovskom kraji za posledné mesiace. Jeho výsledkom budú nové odborné učebne v areáli Strednej odbornej školy elektrotechnickej.

Projekt čínskej megatovárne na nábytok z červeného betónu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 10.11.2023

Nástup „zelených“ stavebných materiálov neznižuje dopyt po klasickom betóne. Pevný a odolný materiál je stále vyhľadávaný aj pre svoje pestré estetické možnosti. Ako hlavný dizajnový prvok zohrá kľúčovú úlohu pri výstavbe novej čínskej megatovárne.

Na sídlisku Nové Mesto v Prievidzi pribudnú ďalšie parkovacie miesta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 09.11.2023

Obyvateľov prievidzského sídliska Nové Mesto dlhodobo trápi problém s nedostatočnou parkovacou kapacitou. Vybudovanie niekoľkých desiatok nových parkovacích miest ho vyriešilo iba čiastočne. Situácia má byť opäť o niečo lepšia po ukončení 2. fázy projektu.

Keď skvelý projekt príde s výbornou myšlienkou 0% na 3 roky

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 09.11.2023

Stúpanie úrokových sadzieb je už druhý rok realitou nielen na Slovensku. Vlastné bývanie sa tak stalo nedostupnejším a čoraz viac ľudí odkladá kúpu nehnuteľnosti na neskôr. Developer projektu Popradská v Košiciach aktuálne ponúka záujemcom výhodné podmienky, vďaka ktorým je kúpa bytu v novostavbe opäť reálna. Je jednoduchým riešením pre všetkých – či už kupujú svoje prvé bývanie, chcú vymeniť starý byt za nový, menší za väčší či naopak, prípadne majú záujem investovať.

Rakúsko zastropuje rast cien nájmov na 3 roky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 07.11.2023

Dopady inflácie prinútili rakúsku vládu pripraviť sériu opatrení, ktoré pomôžu ľuďom ustáť rast cien. K protiinflačným opatreniam patrí aj cenový strop pre nájmy. Platiť má 3 roky.

V Londýne sprístupnili najvyšší vyhliadkový bod v meste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.11.2023

Máloktoré mrakodrapy sú v súčasnosti navrhované bez vyhliadkových terás alebo iných bodov ponúkajúcich ďalekosiahly výhľad. Mesto ako na dlani majú aj návštevníci novej londýnskej atrakcie Horizon 22.

Na Faerských ostrovoch vyrastie drevená univerzita prispôsobená drsnému počasiu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 03.11.2023

Hlavné mesto Faerských ostrovov pripravuje projekt novej drevostavby. Z dreva bude postavená nová trvalo udržateľná univerzita navrhnutá s vyšším dôrazom na odolnosť voči drsnému počasiu. 

Projekt novej detskej nemocnice s hravým rodinným prostredím v Kodani

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.11.2023

Dánski architekti neustále potvrdzujú svoju pozíciu medzi elitou v oblasti inovatívneho dizajnu verejných budov. Originalitu a pokrokový kreatívny prístup ukazuje aj projekt detskej nemocnice, ktorá má byť do 3 rokov otvorená v Kodani.

Nový hotel a bytový dom pri Železnej studienke sa má začať stavať v roku 2025

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 31.10.2023

Dvojročná výstavba začne o 2 roky. Nový polyfunkčný komplex v blízkosti bratislavskej Železnej studienky sa má začať stavať v priebehu roka 2025. Výsledkom realizácie bude niekoľko desiatok nových bytov a hotelových izieb.

Kambodža stavia výškovú vežu s 5-hviezdičkovým hotelom a áčkovými kanceláriami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.10.2023

V najväčších mestách Kambodže sa v posledných rokoch vybudovalo viacero výškových budov. Realizácia stavieb s výškou nad 100 až 200 metrov bude pokračovať aj v ďalších rokoch. V súčasnosti sa už pracuje na výstavbe novej polyfunkčnej veže v Phnom Penh.