Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Nový hotel a bytový dom pri Železnej studienke sa má začať stavať v roku 2025

Napísal Róbert Bosák, 31.10.2023

Dvojročná výstavba začne o 2 roky. Nový polyfunkčný komplex v blízkosti bratislavskej Železnej studienky sa má začať stavať v priebehu roka 2025. Výsledkom realizácie bude niekoľko desiatok nových bytov a hotelových izieb.


Projekt nového polyfunkčného komplexu pri Železnej studienke predstavili spoločnosti PŽS A a Projekt Železná Studienka. V lokalite neďaleko obľúbenej rekreačnej oblasti v hlavnom meste vybudujú dvojicu niekoľkopodlažných objektov. Jeden poslúži ako bytový dom, druhý ponúkne ubytovanie v hoteli. Komplex vyrastie na mieste niekdajšieho výrobno-logistického areálu, ktorý sa premení na moderný mestský blok.

Pri Železnej studienke, Zdroj: flickr.com – Bratislavský kraj


Viac ako 50 bytov s podzemným parkovaním


V budove, ktorá poslúži ako bytový dom, chcú investori zriadiť 57 bytov. V nových bytových jednotkách si bývanie nájde takmer 200 ľudí. Majitelia alebo nájomníci budú mať k dispozícii aj parkovacie miesta. Návrh projektu počíta so zriadením podzemných garáží situovaných v 2 podzemných podlažiach. Pre užívateľov bytov sa má zriadiť 107 parkovacích miest. Ďalších 11 miest budú môcť využívať návštevníci.


Výška investície dosiahne približne 45 mil. €


Podzemné garáže sa vybudujú aj pod druhou z plánovaných budov. V podzemí priamo pod hotelom vznikne viac ako 330 parkovacích miest. Necelá tretina z parkovacej plochy bude slúžiť na účely parkovania pre návštevníkov okolitých lokalít. Výstavba 2 objektov s výškou od 5 do 8 nadzemných podlaží, ktorých súčasťou budú 2-podlažné podzemné garáže, vyjde investorov približne na 45 mil. €. Realizácia projektu zahŕňa aj búranie niekoľkých starších objektov stojacich na mieste, kde sa má v roku 2025 začať s výstavbou komplexu.


Text: Róbert Bosák
Zdroj foto: flickr.com – Bratislavský kraj