Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Kambodža stavia výškovú vežu s 5-hviezdičkovým hotelom a áčkovými kanceláriami

Napísal Róbert Bosák, 30.10.2023

V najväčších mestách Kambodže sa v posledných rokoch vybudovalo viacero výškových budov. Realizácia stavieb s výškou nad 100 až 200 metrov bude pokračovať aj v ďalších rokoch. V súčasnosti sa už pracuje na výstavbe novej polyfunkčnej veže v Phnom Penh.

Norodom Business Tower, Zdroj: aedas.com


Najvyššie budovy v kambodžskej metropole Phnom Penh vyrástli do výšky viac ako 200 m. Nová výšková stavba navrhnutá ateliérom Aedas 200-metrovú métu neprekročí, no jej dizajn, udržateľný charakter a luxusné prevedenie ju dostane do centra pozornosti. Projekt Norodom Business Tower sa má po otvorení budovy v roku 2025 zaradiť do zoznamu najmodernejších a najlepšie vybavených komerčných stavieb v krajine.

Norodom Business Tower, Zdroj: aedas.com


5-hviezdičkový hotel s viac ako 220 izbami


Hlavným cieľom výstavby 28-poschodovej budovy je vznik luxusného hotela, ktorý ponúkne návštevníkom hlavného mesta Phnom Penh nadštandardné ubytovanie. Hotelové priestory sa zriadia v hornej časti veže a zaberú viac ako polovicu z celkovej výmery výškovej stavby. Na 16 poschodiach bude k dispozícii viac ako 220 izieb. Celá hotelová časť bola navrhnutá v 5-hviezdičkovom štandarde a okrem prepychovo zariadených izieb ponúkne hosťom aj strešný bazén s barom a luxusné privátne kúpele.

Norodom Business Tower, Zdroj: aedas.com


Vyše 10 000 m2 kancelárskych priestorov


Kým hornú časť veže zaberú hotelové izby a priestory venované wellness, spodné poschodia poslúžia ako sídlo kancelárií. Celková výmera kancelárskych priestorov bude dosahovať vyše 10 000 m2. Všetky kancelárie boli navrhnuté v áčkovom štandarde, ktorý je zárukou zaistenia pohodlia a zdravšej vnútornej mikroklímy. Lukratívnosť kancelárskych priestorov zvyšuje aj poloha budovy v centre atraktívnej nákupnej a finančnej štvrte, v ktorej sídlia popredné firmy a inštitúcie.

Norodom Business Tower, Zdroj: aedas.com


Text: Róbert Bosák
Zdroj foto: aedas.com