Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Mesto alebo dedina? Takto sa rozhodnete

Napísal PR článok, 03.08.2023

Hoci sú každá dedina a mesto jedinečné, život v meste či na dedine so sebou prináša rôzne špecifiká. Ako sa rozhodnúť, čo bude pre vás lepšie? Skúste naše porovnanie.

Zo simulovaného kozmického prachu sa môžu stavať budovy vo vesmíre

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 01.08.2023

Vedci hľadajú mnohé alternatívy voči klasickému betónu. Pri vývine nových materiálov skúmajú aj možnosti ich využitia vo vesmíre. Prvé budovy na Marse alebo na Mesiaci by sa mohli stavať zo simulovaného kozmického prachu.

Revitalizácia ostravského parku Tylův sad za necelých 9 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 31.07.2023

Mesto Ostrava pokračuje s úpravami verejných priestorov. K lokalitám, ktoré sa budú môcť pochváliť krajším a modernejším vzhľadom, patrí aj Tylův sad. Park v blízkosti Prírodovedeckej fakulty Ostravskej univerzity prejde revitalizáciou za necelých 9 mil. Kč.

Nový výrobný areál v Palárikove zamestná vyše 800 ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 28.07.2023

Priemyselný park v Palárikove rozšíri nový výrobný areál. Výstavba nového závodu prinesie vyše 800 pracovných miest. Spustenie výroby je predbežne naplánované na prvú polovicu roka 2026.

5 najvyťaženejších úsekov cyklotrás v Bratislavskom kraji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 27.07.2023

Investície do rozvoja cyklistickej infraštruktúry v Bratislavskom kraji prinášajú želané výsledky. Počet cyklistov sa zvyšuje a vyťaženosť najfrekventovanejších úsekov sa ráta v 5 až 6-ciferných číslach.

Turkménsko vybudovalo na počesť bývalého prezidenta futuristické mesto

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.07.2023

Trend výstavby inteligentných miest budúcnosti prišiel aj do Strednej Ázie. Prvé smart mesto tohto druhu bolo nedávno slávnostne otvorené v Turkménsku. Postavené bolo na počesť bývalého prezidenta.

Úver alebo pôžičku spláca 40 % Slovákov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 24.07.2023

Výstavba, rekonštrukcia, kúpa nehnuteľnosti, nákup auta. To sú len niektoré z položiek, ktoré Slováci financujú prostredníctvom úverov či pôžičiek. Podľa výsledkov prieskumu v súčasnosti spláca úver alebo pôžičku 40 % Slovákov.

Vo Veľkej Lomnici pribudne nová obytná zóna

Napísal Róbert Bosák, 21.07.2023

Vo Vysokých Tatrách vyrastú nové byty a rodinné domy. Nové bývanie pod tatranskými končiarmi si nájde niekoľko desiatok ľudí. Do obytnej štvrte vo Veľkej Lomnici sa budú môcť nasťahovať v roku 2027.

Plocha ekologicky obrábanej poľnohospodárskej pôdy v EÚ sa zväčšila na viac ako 15 mil. hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 20.07.2023

Eurostat po mesiacoch zbierania údajov a práce s dátami zosumarizoval nové štatistiky monitorujúce veľkosť plochy využívanej na ekologickú poľnohospodársku výrobu v EÚ. Zverejnené čísla potvrdzujú zväčšenie tejto plochy na viac ako 15 mil. hektárov.

Ďalšie víťazstvo Viedne v rebríčku najlepších miest pre život

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.07.2023

Na čele rebríčka najlepších miest pre život neprichádza zmena ani tento rok. Prestížny celosvetový titul opäť obhájila susedná rakúska metropola. Obrat sa neudial ani na 2. priečke, ktorú obsadil rovnaký európsky zástupca ako vlani.

Spoločnosť Intel postaví v Izraeli továreň za 23 mld. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.07.2023

Izraelský premiér označil projekt novej továrne Intel za najväčšiu zahraničnú investíciu v krajine. Výstavba novej megatovárne si vyžiada náklady vo výške 23 mld. €. Spustenie výroby je naplánované na rok 2027.

Briti vybrali z bánk rekordný objem úspor aj kvôli vysokým úrokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 14.07.2023

Rast úrokových sadzieb trápi viaceré európske štáty. Na zdražovanie úverov doplácajú aj Briti. Kvôli vysokým úrokom siahajú vo veľkom na úspory v bankách. V máji vybrali z britských finančných domov rekordný objem nasporených peňazí.

Predražené nájomné v britských novostavbách vzrástlo o viac ako 10 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 13.07.2023

Prenájmy vo Veľkej Británii sú stále drahšie. Ich ceny zvyšujú najmä novostavby, ktoré zaznamenali dvojciferný rast. Priemerná cena nájomného v nových bytoch a rodinných domoch sa v porovnaní s rokom 2022 zvýšila o viac ako 10 %.

Bardejovské kúpele pokračujú s inštaláciou fotovoltických panelov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 11.07.2023

808 000 €, toľko dosiahli celkové minuloročné náklady na plyn a elektrinu spotrebovanú v Bardejovských kúpeľoch. V najbližších rokoch sa tieto výdavky znížia o tisícky eur. Úsporu zabezpečia nové fotovoltické panely.

Najnovšia predajňa Apple bola otvorená v prerobenej londýnskej elektrárni

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.07.2023

Americký technologický gigant otvoril svoju 40. kamennú predajňu vo Veľkej Británii. Sídlom najnovšieho obchodu spoločnosti Apple sa stala niekdajšia londýnska elektráreň premenená na moderný polyfunkčný komplex.

Vyššia daň za ubytovanie v Bratislave

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 07.07.2023

Začiatok letných prázdnin v Bratislave sa niesol v znamení zvýšenia dane za ubytovanie. Vyššiu sadzbu za prenocovanie v hlavnom meste platia ubytovaní vo všetkých mestských častiach.