Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

V Partizánskom vyrastie bytový komplex s 3 bytovými domami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.12.2023

Bytový fond v Partizánskom sa rozšíri o nové byty. Rezidenčné jednotky budú zriadené v 3 nových bytových domoch. Plán projektu počíta aj s vybudovaním parkovacích plôch a oddychových zón.

V Nových Košariskách chcú postaviť 70 rekreačných domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 12.12.2023

Neďaleko hlavného mesta sa pracuje na prípravách projektu novej štvrte s rekreačnými nehnuteľnosťami. Súkromný investor ju má postaviť v Nových Košariskách. V miestnej časti patriacej do obce Dunajská Lužná chce vybudovať 70 rekreačných domov.

Na námestí v Plzni vyrastie bytový dom s vyše 60 bytmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.12.2023

Bytový fond v Plzni rozšíria nové byty neďaleko centra mesta. Vybudujú sa na Náměstí Emila Škody, ktoré postupne prejde väčšou modernizáciou. Prvý z plánovaných zásahov prinesie bytový dom s viac ako 60 bytmi.

Praha vybuduje nové centrum vodných športov s verejným parkom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.12.2023

V českej metropole sa pracuje na prípravách jedného z najväčších športovo-relaxačných projektov za posledné mesiace. Výsledkom realizácie bude vznik nového centra vodných športov. Moderný areál zameraný na vodný slalom doplní verejný park plný zelene.

Multifunkčný parkovací dom pri nemocnici v Ostrave bude hotový na jar

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 07.12.2023

Pacienti aj zamestnanci Mestskej nemocnice Ostrava budú mať k dispozícii viac ako štvornásobne vyššiu parkovaciu kapacitu. Multifunkčný parkovací dom im prinesie aj veľkú lekáreň a nové obchodné prevádzky. Otvorený má byť na jar budúceho roka.

Slováci sú v miere úspor z disponibilných príjmov 6. najhorší v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.12.2023

Eurostat zverejnil ďalšiu štatistiku s nelichotivým výsledkom pre Slovensko. Postarala sa o to priemerná miera úspor z disponibilných príjmov. Slováci v roku 2022 ušetrili priemerne „iba“ 5,3 %. V porovnaní s priemerom EÚ je to o vyše 7 % menej.

Zrekonštruovaná veža kremnického hradného kostola sa otvorí v júli 2024

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.12.2023

Návštevníci Mestského hradu Kremnica si budú musieť na výhľad z tamojšej kostolnej veže počkať ešte pár mesiacov. Dominanta Kostola sv. Kataríny je už niekoľko týždňov uzatvorená. Verejnosti bude opätovne sprístupnená v júli 2024.

Výškový bytový komplex v Indii oživí strešný nebeský ostrov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.12.2023

Zelené strechy sú v móde. Architekti ich zahŕňajú do svojich projektov ako praktický aj estetický prvok. Autori návrhu nového bytového projektu v indickom Hajdarabáde zašli ešte ďalej. Terasy na streche navrhli ako zelený „nebeský“ ostrov.

Na Bratislavskej ulici v Dubnici nad Váhom pribudne vyše 20 bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.11.2023

Bytový fond v Dubnici nad Váhom sa rozšíri o ďalšie byty. Viac ako 20 nových bytových jednotiek vznikne na Bratislavskej ulici. Súčasťou projektu bude realizácia technického vybavenia patriaceho k bytovému objektu.

Priemyselný park Štúrovo chystá inštaláciu ďalších fotovoltických panelov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 28.11.2023

Projekt fotovoltickej elektrárne s výkonom 15 MW bol iba prvým krokom. Priemyselný park Štúrovo plánuje pokračovať v inštalácii úsporných zariadení. Aktuálne pracuje na prípravách montáže ďalších fotovoltických panelov.

Bratislava využije na opravu ciest a mostov úver vo výške 16,6 mil. €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 27.11.2023

Hlavné mesto sa pustí do realizácie ďalších projektov obnovy cestnej infraštruktúry. Pri modernizácii vybraných ciest a mostov využije finančné zdroje získané z úveru vo výške viac ako 16 mil. €.

Slováci vnímajú možnosť zobytnenia podkrovia pozitívne

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 25.11.2023

Nedostatok priestoru v rodinnom dome možno riešiť sťahovaním sa, prístavbou alebo jednoducho nadstavbou či transformáciou existujúceho podkrovia. Zobytnenie podkrovia smeruje k efektívnejšiemu využitiu priestoru v dome, následnému šetreniu energií a celkovému zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti. 

Materská škola v Partizánskom bude zrekonštruovaná

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Školskú infraštruktúru v Partizánskom čaká ďalšia modernizácia. Na rade je materská škola na ulici Malá okružná. Škôlka prejde rekonštrukciou, ktorej kľúčovým cieľom je zlepšenie celkovej hospodárnosti objektu.

Kuchynské pracovné dosky s jednoduchou údržbou. Ktoré to sú?

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 24.11.2023

Jedným z faktorov pri výbere kuchynskej pracovnej dosky je aj to, koľko úsilia a času bude potrebné vynaložiť na jej údržbu. Prirodzene sa snažíme vybrať také, ktorých čistenie je rýchle a jednoduché. Ktorá voľba je z tohto pohľadu najlepšia a najpraktickejšia?

ZŠ Karloveská 61 v Bratislave bude mať vynovenú telocvičňu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 23.11.2023

ZŠ Karloveská 61 pokračuje v rozsiahlych rekonštrukciách. Po výstavbe nového ihriska a oprave strechy školskej budovy prišla na rad modernizácia telocvične. Jej priestory sa zmenia na moderné športovisko spĺňajúce najvyššie nároky na výučbu telesnej výchovy.

V Rači má vyrásť nový bytový komplex aj so zariadením pre seniorov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.11.2023

Bytový fond v bratislavskej Rači má v najbližších rokoch rozšíriť niekoľko projektov. Výstavba nového bytového komplexu sa plánuje aj v oblasti Rinzle. Súčasťou obytnej zóny sa stane menšie zariadenie pre seniorov.