Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
105 493
Reg. kancelárií
11 425
Reg. užívateľov
112 096
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

Realitné články

Osviežujúci dážď rovno v kúpeľni? Zariadi ho nová sprcha.

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 08.08.2018

Tropické horúčavy pokračujú a možnosti osviežiť sa v poriadnom ochladzujúcom daždi sú takmer nulové. To ale neplatí pre tých, ktorí sa nechajú unášať najnovšími trendmi a zainvestujú do sprchy s dažďovým efektom.

viac …

Ceny bývania v druhom štvrťroku opäť mierne poskočili

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 07.08.2018

Opakované prognózy predpovedajúce pokles cien bývania stále nevychádzajú. Podľa NBS totiž v druhom tohtoročnom štvrťroku opäť vzrástli, aj keď trochu miernejším tempom, na aké sme boli zvyknutí z predošlých období.

viac …

6 najekologickejších miest sveta

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.08.2018

2/3 podiel svetovej spotreby energie a 70 % všetkých vyprodukovaných emisií, presne takéto čísla majú na svedomí najväčšie veľkomestá. Viaceré z nich si uvedomili svoju zodpovednosť a účelovými riešeniami sa začali meniť na eko mestá budúcnosti. 6 z nich, ktoré si teraz predstavíme, sú dokonca považované za najekologickejšie lokality planéty.

viac …

Inteligentné domácnosti sú budúcnosťou bývania – čo všetko dokážu?

Napísal Róbert Bosák, 05.08.2018

Smart telefóny, smart automobily, smart spotrebiče. Inteligentné technológie už dlhšie zaplavujú trh a v súčasnosti ich je dosť na to, aby sme si vďaka nim mohli zariaďovať aj smart domácnosti.

viac …

3 materiály, ktoré „schladia“ vašu domácnosť

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.08.2018

Zdolávajú najnovšie trendy, jedinečnou charizmou si získavajú srdcia kupujúcich a ich kvalitatívna úroveň patrí k najlepším na trhu. Navyše, ich vyžarovanie sa pohrá s vašimi zmyslami tak šikovne, že vás v týchto pekelne teplých dňoch dokážu aj trochu schladiť.

viac …

Bratislavský Pharos Park pripravuje rozširovanie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 03.08.2018

Predvčerom ScontoKika, dnes Pharos. Do aktuálneho diania na tunajšom retailovom trhu zasahuje aj bratislavský nákupný park, ktorý v najbližšom čase čaká rozširovanie obchodnej plochy.

viac …

Letný seriál o dovolenkových hitoch (3. časť) – Motýlia vila na Sardínii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.08.2018

Teploty už máme ako v Stredomorí, no ešte tomu chýba šumenie vĺn a prechádzky po pláži. Za tými musíme vycestovať na juh, napríklad do Sardínie, kde si turisti užívajú leto v jeho najkrajšej podobe, trebárs aj v novej dovolenkovej rezidencii v Porto Cervo.   

viac …

Aktuality z nábytkárskeho trhu - Sconto sa rozširuje, Kika mení vedenie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.08.2018

Okolo spoločností pôsobiacich v oblasti predaja nábytku na našom trhu bolo dlhší čas ticho. To sa momentálne mení kvôli 2 veľkým zmenám spojeným s predajcami Sconto a Kika.

viac …

Na trhu sú nové kolekcie ručne vyrábaných keramických lámp

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 31.07.2018

Ručná práca sa v dnešnej dobe cení obzvlášť vo sférach, kde sa postupne stáva skôr raritou ako bežnou záležitosťou. Dvojnásobne to platí v oblasti návrhu svietidiel, na ktorých výrobu týmto spôsobom si trúfne málokto.

viac …

Osobnosti českej a slovenskej architektúry – Josef Gočár

Napísal Róbert Bosák, 30.07.2018

Viacdielny prehľad  najvýznamnejších osobností českej a slovenskej architektúry, ktorý vám prinášame pri príležitosti 100. výročia vzniku ČSR, pokračuje menom Josef Gočár. Práve tento muž stál pri zrode viacerých popredných diel modernej českej architektúry.  

viac …

Poznáme nomináciu 15 finalistov CE.ZA.AR 2018

Napísal Róbert Bosák, 29.07.2018

O víťazstvo v súťaži CE.ZA.AR sa môžu pobiť len tí najlepší. Inak tomu nebude ani tento rok, kedy sa do záverečnej finálovej nominácie dostalo 15 vyvolených, ktorí sa pokúsia získať najprestížnejšiu slovenskú cenu za architektúru.

viac …

Svet sa zmení – metropoly budú smart a eko, no prehustené

Napísal Róbert Bosák, 28.07.2018

Technologický pokrok dokázal zmeniť svet na nepoznanie za pár desaťročí. Extrémne rýchle tempo zmien a transformácie v sociálno-ekonomickom prostredí však nespomalí ani v ďalších rokoch, čo spraví z našej planéty celkom iné miesto na život.

viac …

Čína má novú atrakciu – mrakodrap s vodopádom

Napísal Róbert Bosák, 27.07.2018

Návrhy developerských projektov 21. storočia bude zrejme čoraz viac zdobiť dopyt po zakomponovaní prírodných prvkov do jednotlivých stavieb. Príkladom, ako môže takéto spojenie reálne vyzerať, je aj jeden z čínskych mrakodrapov, z ktorého vyteká vodopád. 

viac …

Najvyššia kvalita života je v Škandinávii, Slovensko je 33.

Napísal Róbert Bosák, 26.07.2018

Rebríčky hodnotiace kvalitu života nám tradične odhaľujú, v ktorých krajinách alebo mestách sa žije najlepšie. Jeden taký len pred niekoľkými dňami zverejnila poradenská spoločnosť Boston Consulting Group.

viac …

Letný seriál o dovolenkových hitoch (2. časť) – Nový ostrov na Oravskej priehrade

Napísal Róbert Bosák, 25.07.2018

Na konci 1. časti letného seriálu o novinkách v dovolenkových destináciách sme sľúbili, že najbližšie sa pozrieme niekam bližšie. Dnešná cesta smeruje rovno na Oravu, kde má čoskoro vzniknúť nová „atrakcia“ v podobe umelého ostrova.  

viac …