Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2477 článkov

Taliansko zvažuje vypnutie uhoľných elektrární o rok skôr

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.06.2023

Uhoľným elektrárňam na území Apeninského polostrova sa kráti čas. Ich prevádzka sa podľa pôvodného zámeru mala ukončiť o rok a pol. Vládna garnitúra zvažuje možnosť urýchlenia tohto procesu o 12 mesiacov skôr.

Rekonštrukcia letného plážového kúpaliska v Tornali

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 16.06.2023

Obyvatelia Tornale a najbližšieho okolia sa na miestnom letnom kúpalisku neokúpu ani tento rok. Počkať si musia do budúcoročnej sezóny. Rekreačný areál otvorí svoje brány po niekoľkomesačnej rekonštrukcii.

Nové sídlo parlamentu v Indii je otvorené

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.06.2023

Očakávaný parlamentný komplex v centre indickej metropoly začal písať svoju históriu. Nové sídlo indických poslancov bolo na konci mája slávnostne otvorené a už pár dní plní svoju funkciu.

Celosvetová kapacita zariadení na výrobu obnoviteľnej energie má vzrásť o tretinu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 13.06.2023

Pred koncom prvého polroka prichádzajú prvé predpovede nadchádzajúceho vývoja na globálnom energetickom trhu. Analytici sa zameriavajú aj na rast celosvetovej kapacity zariadení na výrobu obnoviteľnej energie. Podľa jednej z predpovedí sa tento rok zväčší až o tretinu.

V Bratislave je 113 brownfieldov s plochou vyše 500 hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 12.06.2023

Revitalizácia budov a ich okolia, oživenie opustených priestorov, šetrnejšia výstavba. Aj tieto plusy prináša premena brownfieldov na nové funkčné projekty. Na území hlavného mesta sa ich nachádza 113. Ich plocha zaberá viac ako 500 hektárov.

V Nemecku vlani pribudlo takmer 300 000 nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.06.2023

Počet nových bytov v Nemecku vlani mierne vzrástol. Kompetentní napriek plusovému výsledku nemajú dôvod na radosť. Stavebné firmy postavili výrazne menej bytov, ako chcela spolková vláda. 

Hlavné rozdiely medzi klasickou a americkou hypotékou – ktorá sa kedy oplatí?

Napísal PR článok, 09.06.2023

Zvažujete požiadať o hypotéku? Potom je dobré vedieť, že okrem klasickej môžete siahnuť aj po americkej hypotéke. V tomto článku vám predstavíme ich hlavné rozdiely, možnosti využitia získaných financií či najväčšie výhody a nevýhody.

Viedeň obhájila titul najobľúbenejšieho kongresového mesta na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 08.06.2023

Na čele rebríčka najobľúbenejších kongresových miest na svete sa nič nemení. Vedúcu priečku si naďalej drží susedná Viedeň. Rakúska metropola obhájila titul a už niekoľko rokov je stabilným účastníkom v TOP 5.

Spoločnosť VELUX predstavuje riešenie proti prehrievaniu vašej domácnosti

Napísal PR článok, 07.06.2023

Stačí pár dní horúčav a my si už nevieme spomenúť, prečo sme sa tešili na leto. Hneď začneme vyhľadávať potrebný tieň v pohodlí nášho domova. Ako si ale doma zabezpečiť príjemnú vnútornú klímu? Ľahké vonkajšie rolety VELUX vás zachránia pred spaľujúcimi horúčavami! Výrazne znižujú prichádzajúce teplo máte istotu, že budú vašimi pomocníkmi ešte mnoho letných období.

Prvý rast úrokových sadzieb hypoték vo Švajčiarsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 06.06.2023

Kým vo väčšine európskych krajín sa úrokové sadzby zvyšovali už v priebehu minulého roka, Švajčiari si stále požičiavali s rekordne nízkymi úrokmi. Po zverejnení posledných štatistík je to minulosťou. Referenčná úroková sadzba hypoték vo Švajčiarsku prvýkrát v histórii poskočila nahor.

Ceny domov vo Veľkej Británii zaznamenali najvyšší pokles od roku 2009

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.06.2023

Ďalší mesiac, ďalší pokles. Po aprílovom mínusovom výsledku prišiel ešte väčší prepad. Ceny domov vo Veľkej Británii zaznamenali v piatom mesiaci roka najvyšší medziročný pokles za 14 rokov.

Nový parkovací dom pri termináli integrovanej dopravy v Senci

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.06.2023

45 parkovacích miest pri termináli integrovanej dopravy v Senci nestačí. Vedenie mesta sa rozhodlo pre rozšírenie parkovacej kapacity. Nové plochy pre niekoľko desiatok áut poskytne nový parkovací dom.

Disney ruší výstavbu nového kampusu a zatvára luxusný hotel na Floride

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.06.2023

Spoločnosť Disney mení svoje plány. Zmeny sa týkajú 2 veľkých projektov na Floride. Výsledkom nedávnych rozhodnutí vedenia jedného z lídrov na mediálnom a zábavnom trhu v USA je zrušenie výstavby nového kampusu a zatvorenie luxusného hotela.

Počet začatých stavieb rodinných domov v ČR klesol o 35 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 30.05.2023

V ČR sa začne každý štvrťrok stavať pár tisíc nových rodinných domov. Stovky nových stavieb začali naberať prvé kontúry aj počas prvých 3 mesiacov tohto roka. V porovnaní s obdobím od januára do marca 2022 sa ich počet výrazne znížil.

Stavebná produkcia v Taliansku s najvyšším poklesom od júna 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 29.05.2023

Talianske stavebníctvo nezačalo rok 2023 priaznivo. Po nízkom januárovom raste prišiel februárový pokles stavebnej produkcie. Jej objem ostal v mínusových číslach aj v marci. V treťom mesiaci roka zaznamenal najvyšší medziročný pokles od júna 2020.

Obnova cezhraničnej cesty z Veľkého Horeša do Nagyrozvágy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 26.05.2023

V Trebišovskom okrese pribudne ďalšia cezhraničná cesta. Nová komunikácia sa zriadi medzi obcami Veľký Horeš a Nagyrozvágy. Výstavba vyše 2-kilometrového úseku vráti osobnú cestnú dopravu do pohraničnej oblasti neďaleko Kráľovského Chlmca.