Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2602 článkov

Praha prerozdelí na projekty na podporu životného prostredia 40 mil. Kč

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.01.2024

Pražský magistrát bude dotovať projekty zlepšujúce stav životného prostredia v českej metropole aj tento rok. Na podporu „zelených“ projektov vyčlenil čiastku 40 mil. Kč. Záujemcovia o peniaze z mestských zdrojov môžu žiadať o dotácie od 2. januára.

Najlepšie hotelové siete za rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 29.12.2023

Luxusné izby, nadštandardné služby, vkusné reštaurácie, personálny prístup na vysokej úrovni . Dostatočný počet bodov v hodnotení týchto kritérií vyniesol lídrov v hotelierskej brandži na popredné priečky v rebríčku najlepších hotelových sietí.

Toyota postaví v Indii tretiu továreň

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.12.2023

Japonská automobilka zažíva na indickom trhu najlepšie roky. Rýchly nárast dopytu po jej vozidlách vyústil do prípravy projektu ďalšej továrne. Tretia indická továreň značky Toyota bude vybudovaná v štáte Karnátaka.

V Rimavskej Sobote má vyrásť nové obchodné centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 26.12.2023

Obchodná plocha na Gemeri sa môže rozšíriť o ďalšie desiatky m2. Nové predajne majú vzniknúť v novom obchodnom centre v Rimavskej Sobote. Investori ho chcú vybudovať v časti Sobôtka.

Najlepší mrakodrap za rok 2023

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.12.2023

Na titul najlepší mrakodrap na svete ašpiruje každý rok niekoľko veží. Novopostavené alebo zrekonštruované budovy bojovali o celosvetové prvenstvo aj tento rok. Víťazstvo putovalo do Austrálie.

Batumi: Najrýchlejšie rastúca turistická destinácia v Európe

Napísal PR článok v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.12.2023

Gruzínsko je čoraz populárnejšou destináciou pre turistov z celého sveta. Dobrou správou je, že je  dostupné okrem trojhodinového letu z Viedne, Budapešti, Katowic či Prahy, pohodlne aj autom.  Vaše oko poteší rozmanitá príroda, nadchne vás bohatá história aj kultúra. Vydať sa na potulky týmto klenotom Kaukazu je zážitkom v každom ročnom období. Prinášame vám preto praktický smart ťahák, ktorý sa vám pri potulkách krajinou určite zíde. 

Priemyselný areál West Park Nitra rozšíri nové distribučné centrum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 22.12.2023

V priemyselnom parku v obci Lužianky sa pripravuje ďalšia výstavba. Areál neďaleko Nitry sa rozrastie o distribučné centrum.  Iniciátori projektu plánujú spustiť výstavbu  v marci budúceho roka.

Spotreba energie v nemeckom priemysle sa vlani znížila o viac ako 9 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 21.12.2023

Nemecké továrne si vlani museli vystačiť s menším množstvom energie. V roku 2022 jej spotrebovali o necelú desatinu menej ako v predchádzajúcich 12 mesiacoch. Medziročný pokles celkovej spotreby energie v nemeckom priemysle dosiahol viac ako 9 %.

Modulové domy: Dostupné, štýlové a energeticky úsporné stavby pre každého

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 21.12.2023

Vstúpte do sveta inovatívneho bývania, ktoré poskytujú modulové domy. V čase, kedy sa mladí ľudia snažia čo najskôr osamostatniť bez vysokej hypotéky, sa modulárne domy stávajú špičkovým trendom v oblasti nehnuteľností. Sľubujú nielen rýchlu výstavbu za nízke ceny, ale aj energetickú efektívnosť a dizajnovú originalitu. Pre tých, ktorí hľadajú alternatívu k tradičným domovom či kanceláriám, prinášajú nový pohľad na budúcnosť bývania a podnikania.

3D dom odolný voči zemetraseniu vytlačený za 26 hodín

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 19.12.2023

Na mape štátov s 3D budovami pribudla ďalšia krajina. Historicky prvý 3D projekt bol zrealizovaný v Guatemale. 3D tlačiarni stačilo na realizáciu hrubej stavby iba 26 hodín. Dom bol navrhnutý tak, aby odolával seizmickej aktivite.

Medzimesačný pokles cien domov vo Veľkej Británii sa zastavil

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 18.12.2023

Trend zlacňovania britských domov je minulosťou. Krivka v ukazovateli, ktorý sleduje priebežný vývoj cien domov na Britských ostrovoch, začala znovu rásť. Októbrový rast ukončil 6-mesačné obdobie poklesu.

Trnava obnoví posledné 2 školské dvory

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.12.2023

Mesto Trnava stihlo obnoviť exteriéry väčšiny zo základných škôl. Revitalizáciou musia prejsť ešte 2 miestne školské dvory. Ich obnova je naplánovaná na budúci rok. Do oboch projektov sa preinvestujú viac ako 3 mil. €.

V Partizánskom vyrastie bytový komplex s 3 bytovými domami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 14.12.2023

Bytový fond v Partizánskom sa rozšíri o nové byty. Rezidenčné jednotky budú zriadené v 3 nových bytových domoch. Plán projektu počíta aj s vybudovaním parkovacích plôch a oddychových zón.

V Nových Košariskách chcú postaviť 70 rekreačných domov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 12.12.2023

Neďaleko hlavného mesta sa pracuje na prípravách projektu novej štvrte s rekreačnými nehnuteľnosťami. Súkromný investor ju má postaviť v Nových Košariskách. V miestnej časti patriacej do obce Dunajská Lužná chce vybudovať 70 rekreačných domov.

Na námestí v Plzni vyrastie bytový dom s vyše 60 bytmi

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 11.12.2023

Bytový fond v Plzni rozšíria nové byty neďaleko centra mesta. Vybudujú sa na Náměstí Emila Škody, ktoré postupne prejde väčšou modernizáciou. Prvý z plánovaných zásahov prinesie bytový dom s viac ako 60 bytmi.

Praha vybuduje nové centrum vodných športov s verejným parkom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.12.2023

V českej metropole sa pracuje na prípravách jedného z najväčších športovo-relaxačných projektov za posledné mesiace. Výsledkom realizácie bude vznik nového centra vodných športov. Moderný areál zameraný na vodný slalom doplní verejný park plný zelene.