Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Modernizácia mestskej plavárne vo Zvolene

Napísal Róbert Bosák, 16.10.2023

Na strednom Slovensku prebehne ďalší projekt modernizácie športovej infraštruktúry. Zrealizovaný bude vo Zvolene, kde sa pracuje na prípravách renovácie krytej mestskej plavárne.


Krytá plaváreň v Mestských kúpeľoch Zvolen je už pár rokov v zastaranom stave. Športový komplex v súčasnosti zahŕňa jeden verejný 25-metrový bazén. Zástupcovia mesta chcú tento komplex rozšíriť a urobiť ho modernejším. Zabezpečiť to má plánovaná rekonštrukcia, ktorej cieľom je prestavba plavárne na moderné plavecké stredisko slúžiace športovým klubom aj širokej verejnosti.

Zvolen, Zdroj: obrazky.4ever.sk


Nový 25-metrový bazén


Hlavným cieľom projektu modernizácie mestskej plavárne je vznik nového bazéna. Jedná sa o 25-metrovú plochu s 10 plaveckými dráhami, ktorá bude spĺňať kritériá požadované pre organizovanie súťažných podujatí. Jeho výstavba nepovedie k uzatvoreniu súčasného bazéna. Ten sa prebuduje na 25-metrový rekreačný bazén, ktorého súčasťou bude krytá vodná plocha vyhradená pre deti.


Sauna, tobogan, hľadisko


V obnovenom komplexe Mestských kúpeľov Zvolen pribudne okrem nového 25-metrového bazéna aj niekoľko atrakcií, ktoré zatraktívnia celý športový komplex a môžu výrazne prispieť k zvýšeniu návštevnosti plavárne. V rámci plánovanej obnovy sa v jej priestoroch vybuduje aj menší tobogan. Projekt takisto ráta so zriadením sauny a oddychových priestorov. Pri novom bazéne sa vybuduje hľadisko pre návštevníkov súťažných podujatí.


Text: Róbert Bosák
Zdroj foto: obrazky.4ever.sk