Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Športová hala na Pasienkoch sa zmení na Národné basketbalové centrum

Napísal Róbert Bosák, 13.05.2021

Pasienky, Hant aréna, Eurovia aréna či basketbalová hala Interu Bratislava. Aréna na Trnavskej ulici v Bratislave je známa pod viacerými názvami. Čoskoro k nim pribudne ďalší, pretože zo športovo-kultúrneho strediska sa stane Národné basketbalové centrum.

Autonómny robot Trombia upratuje verejné priestranstvá v Helsinkách

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 11.05.2021

Robotické vysávače, ktoré pomáhajú s upratovaním domácností, sú už nejaký čas bežne dostupným produktom. So zariadeniami schopnými upratovať exteriéry sa však zatiaľ stretávame skôr výnimočne. Zmeniť to chce istá fínska technologická spoločnosť, ktorá prišla s novým autonómnym robotom povereným čistením ulíc.

Najväčší tropický skleník na svete má hotový architektonický návrh

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.05.2021

Väčšiu stavbu tohto druhu vo svete nenájdeme. Najväčší tropický skleník na svete však zatiaľ drží prvenstvo iba na papieri. Pred niekoľkými dňami bol predstavený len návrh unikátneho projektu. Zvedaví návštevníci si na jeho prehliadku ešte nejaký čas počkajú. 

Hrady Revište a Šášov sú už čiastočne obnovené

Napísal Róbert Bosák, 07.05.2021

V posledných rokoch sa naplno rozbehla rekonštrukcia viacerých slovenských zrúcanín. Výnimkou nie sú ani 2 stredoslovenské hrady, ktoré toho spája pomerne dosť. Po novom aj úspešný priebeh záchranárskych prác, ktoré v oboch prípadoch výrazne pokročili.

Ceny nehnuteľností na bývanie v SR pokračujú v rýchlom raste

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 06.05.2021

Predpovede o pokračujúcom zdražovaní bytov a rodinných domov v roku 2021 sa začali napĺňať, aspoň tak to vyplýva z najnovších štatistík za 1. kvartál. Tie priniesli niekoľko vyšších čísel, ktoré naznačili, že súčasný rok môže byť minimálne rovnako silný ako ten minulý.

Priemerná cena nových bytov v Brne prekročila 100 000 Kč za m²

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 04.05.2021

Dlhodobý trend zdražovania bytov v Česku pretrváva aj v roku 2021. Pociťujú to najmä byty v novostavbách, ktoré v jednotlivých lokalitách dosahujú nové maximá. Príkladom je Brno, kde bytový trh zaznamenal ďalší výrazný míľnik.

Nitriansky hradný kopec čaká revitalizácia za 700 000 €

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 03.05.2021

Nitriansky hrad patrí stabilne medzi najnavštevovanejšie slovenské pamiatky. Vysokú návštevnosť by si mal udržať aj vďaka plánovanej revitalizácii, ktorej cieľom je zlepšiť a skrášliť stav hradného kopca.

Nový mobilný robot zvládne viaceré stavebné práce

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 30.04.2021

Využívanie robotických zariadení na stavbách nie je žiadnou novinkou. Mnohé z nich už dokážu vykonávať viaceré stavebné práce rovnako dobre ako človek. Príkladom je nový mobilný robot od istého rakúskeho startupu.

Víťazi cien za najkrajšie európske fasády za rok 2020

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 29.04.2021

Fasáda plní viacero úloh naraz. Aj keď pre kvalitu stavby je kľúčová schopnosť chrániť a izolovať budovu, do hry vstupuje aj estetický význam. Práve na ten sa znovu zamerali organizátori súťaže Baumit Life Challenge.

Súkromný ostrov na Bahamách sa predáva za necelých 20 mil. USD

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.04.2021

Bahamy sú lákavým rajom pre návštevníkov z celého sveta. Ich súčasťou je aj niekoľko súkromných ostrovov, ktoré ponúkajú príležitosť užiť si dovolenku v nerušenom pokoji. Jedným z nich je aj St. Andrews Island, ktorý je aktuálne na predaj. 

Ako získať predajom nehnuteľnosti v Poprade a Tatrách o 7 % viac?

Napísal PR článok, 27.04.2021

Azda každý, kto predáva nehnuteľnosť, by za ňu chcel dostať najvyššiu cenu. S týmto problémom vám v Poprade a Tatrách pomôže realitný maklér Slavomír Bušovský, ktorý používa pri predaji nehnuteľností profesionálne technológie.

Stromovka v Prahe a Český dom v Moskve - doplatia na česko-ruský spor?

Napísal Róbert Bosák, 26.04.2021

Akú dohru bude mať napätie medzi Českom a Ruskom, to ukážu už najbližšie týždne. Vyhostením diplomatov sa však spor skončiť nemusí. V hre je aj osud objektov, ktoré slúžia ako centrum pre Čechov v Rusku, resp. ako ruská ambasáda v Česku.

Obec Zavar ide s pomocou obyvateľov zriadiť Dom tradícií

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 23.04.2021

Malé expozície so zbierkou tradičných ľudových exponátov sa stávajú bežnou súčasťou slovenských obcí. Ďalšou dedinkou, ktorá sa bude môcť pochváliť kultúrnym objektom tohto typu, bude Zavar.

Ďalšie dotácie na zateplenie domu sa budú prideľovať v máji

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 22.04.2021

O štátny príspevok na zateplenie domu bol v predchádzajúcich kolách enormný záujem. Ministerstvo dopravy a výstavby SR tak vyhlásilo ďalšiu výzvu na predkladanie žiadostí o tento typ dotácie.

Americkí vedci predstavili revolučné polopriehľadné fotovoltaické panely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 20.04.2021

Klasické fotovoltaické panely už nestačia, aspoň nie podľa skupiny amerických vedcov. Tí totiž prišli s možnosťou, ako vylepšiť fungovanie týchto technológií pomocou nových polopriehľadných článkov.

Vážska cyklomagistrála sa predĺži o úsek v Trnavskom kraji

Napísal Róbert Bosák, 19.04.2021

Cyklisti zo západného Slovenska, ktorí obľubujú jazdu popri Váhu, by mohli ešte tento rok otestovať novú trasu. V Trnavskom kraji sa totiž schyľuje k výstavbe nového úseku jednej z najobľúbenejších cyklomagistrál na Slovensku.