Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Medziročný vývoj čistého príjmu domácností v EÚ za rok 2021

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 06.12.2022

Väčšina domácností v EÚ mala vlani rovnaký alebo vyšší čistý príjem ako v roku 2020. Podľa údajov Eurostatu za rok 2021 zaznamenala medziročný pokles menej ako pätina domácností.

Piešťanský projekt Mojmírka láka domácich aj cezpoľných

Napísal PR článok, 06.12.2022

Bývať moderne v kúpeľnom meste s pokojným, no kozmopolitným koloritom, a byť pritom v pohodlnom dosahu Bratislavy, to je snom mnohých. Niekedy sa sny môžu plniť – a dôkazom toho je aj rezidenčný projekt Mojmírka v Piešťanoch, ktorý je tesne pred dokončením.

Objem investícií do komerčných nehnuteľností v regióne CEE vzrástol o 3 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 05.12.2022

Trhu s komerčnými nehnuteľnosťami v regióne strednej a východnej Európy sa v tomto roku darí. Potvrdzujú to aj najnovšie štatistiky sledujúce vývoj objemu investícií. Ten sa v prvých 3 kvartáloch 2022 zvýšil o 3 %.

Nová najvyššia budova v Albánsku bude vyzerať ako vrch pokrytý zeleňou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.12.2022

Poradie v rebríčku najvyšších albánskych budov sa v posledných rokoch niekoľkokrát menilo. Na vedúcej pozícii sa dlho neudrží ani súčasný líder. Vystriedať ho má tiranská výšková budova s dizajnom inšpirovaným vrchom pokrytým zeleňou.

3 najlepšie nové mrakodrapy na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.12.2022

Výškové budovy bojujú každý rok o niekoľko prestížnych ocenení. Medzi najcennejšie z nich patrí aj Emporis Skyscraper Award. Už viac ako 20 rokov ju získavajú najlepšie nové mrakodrapy na svete.

Dostupné bývanie v Bratislave? Ceny v Ovocných sadoch začínajú už na 109 tisíc eur.

Napísal PR článok, 30.11.2022

Nedostatok bytov, rastúce ceny materiálov a stále prísnejšie podmienky na získanie hypotéky vyháňajú ceny nehnuteľností do výšok, ktoré si môže dovoliť málokto z nás. Aj v hlavnom meste však rastie projekt, ktorý ponúka kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Po úspešnej prvej etape ponúka projekt Ovocné sady jedinečnú možnosť bývať výhodne a už do dvoch rokov.

Dotácie PSK pomohli zrekonštruovať 4 národné kultúrne pamiatky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 29.11.2022

V Prešovskom kraji sa pokračuje s rekonštrukciou pamiatok. Do zoznamu obnovených objektov v posledných mesiacoch pribudli aj 4 národné kultúrne pamiatky. Ich obnova sa financovala aj s pomocou dotácií z Prešovského samosprávneho kraja.

Detské ihrisko v Dohe inšpirované významnými katarskými stavbami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 28.11.2022

V čase prebiehajúceho futbalového šampionátu sa na Katar sústredí viac pozornosti ako obvykle. Do centra diania sa okrem futbalu dostávajú aj najlepšie stavebné projekty na území arabského štátu. Jedným z nich je originálne detské ihrisko v Dohe.

Nová cyklolávka pri Prešovskej univerzite je otvorená

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.11.2022

Podmienky pre prešovských cyklistov sú opäť o niečo lepšie. Od minulého týždňa majú k dispozícii novú cyklolávku. Premostenie v blízkosti Prešovskej univerzity im umožňuje prejsť ponad Torysu bezpečnejšie a pohodlnejšie.

Spoločnosť Volkswagen vyrobila pojazdné kancelárske kreslo

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 24.11.2022

Na trh s kancelárskymi kreslami sa v poslednom období dostalo viacero nadštandardne vybavených modelov. K firmám reagujúcim na rastúci dopyt po pracovných stoličkách novej generácie sa pridala aj automobilka Volkswagen. Jej zamestnanci predstavili prototyp špeciálneho pojazdného kresla.

Udržateľný kancelársky stôl z dreva a jogurtových téglikov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 22.11.2022

Udržateľný dizajn môže mať rôzne formy. Jedna z nich spája prírodné materiály s recyklovaným plastom. Táto kombinácia zohrala kľúčovú úlohu aj pri výrobe kancelárskych stolov z dreva a jogurtových téglikov.

Bioorganické tienidlo na lampy z hubového mycélia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 21.11.2022

Mycélium si ako výrobný materiál našlo uplatnenie vo viacerých sférach. Jeho vlastnosti oceňujú aj niektorí dizajnéri. Estónske štúdio Myceen z neho navrhuje unikátne tienidlá na lampy.

Držiteľom Soaneovej medaily za rok 2022 sa stal architekt Peter Barber

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.11.2022

Prestížne architektonické ocenenie ostáva tento rok na domácej pôde. The Soane Medal 2022 putuje do rúk britského architekta Petra Barbera. Cenná medaila mu bola udelená za úsilie pri riešení problematiky sociálneho bývania vo Veľkej Británii.

Štadióny MS vo futbale 2022 v Katare

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.11.2022

Do začiatku veľkého futbalového sviatku ostáva iba pár dní. Úvodný výkop šampionátu v Katare prebehne túto nedeľu na štadióne Al Bayt Stadium. Stánok s kapacitou 60 000 divákov bude jedným z 8 štadiónov, ktoré hostia MS vo futbale 2022.

Podiel obyvateľov EÚ pracujúcich prevažne z domu vzrástol na 13,5 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 15.11.2022

Počet ľudí pracujúcich z domu rastie takmer vo všetkých krajinách EÚ. Najvyšší nárast zaznamenal v posledných 2 rokoch. Počas nich sa podiel obyvateľov EÚ, ktorí využívali najmä home office, zvýšil na dvojcifernú úroveň.

Počet rozostavaných bytov v ČR za prvé 3 štvrťroky medziročne klesol

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 14.11.2022

V ČR sa za 9 mesiacov stihne rozostavať viac ako 30 000 bytov. Inak tomu nebolo ani v období od januára do septembra tohto roka. Celkový počet rozostavaných bytov za prvé 3 štvrťroky 2022 sa však v porovnaní s minulým rokom znížil.