Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Ľadový hotel vo Švédsku otvorený aj túto zimu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 02.01.2023

32 úspešných sezón, rovnako vydarená má byť aj 33. Slávny ľadový hotel vo Švédsku vstúpil do ďalšieho ročníka a aj počas tejto zimy ponúka neobvyklý zážitok z pobytu v ľadovom kráľovstve.

Nový futbalový štadión v dánskom Aarhuse splynie s lesom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.12.2022

V Dánsku vyrastie nový štadión. Návrh vzbudzuje pozornosť polohou aj konštrukčným prevedením. Futbalovú arénu s drevenými prvkami vybudujú v srdci mestských lesov v Aarhuse.

Saudská Arábia buduje najväčšiu elektráreň na výrobu zeleného vodíka

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 29.12.2022

Krajina z Arabského polostrova pokračuje v zbieraní svetových prvenstiev. Aktuálne pracuje na získaní titulu krajiny s najväčšou elektrárňou na výrobu zeleného vodíka.

V Antverpách vyrastie bytový komplex obložený drevom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 27.12.2022

Drevo ako hlavný stavebný materiál si našlo uplatnenie pri návrhu ďalšieho väčšieho rezidenčného projektu. Pomôcť má pri realizácii nového bytového komplexu, ktorý sa stane súčasťou zelenej štvrte v Antverpách.

Londýnska knižnica môže byť prvou chránenou pamiatkou z 21. storočia

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.12.2022

Prvé stavby vybudované v 21. storočí majú len viac ako 20 rokov, no už teraz sa hovorí o možnosti zaradenia niektorých budov medzi významné pamiatky. Pár kandidátov sa nájde aj vo Veľkej Británii. Na štatút prvej britskej pamiatkovo chránenej budovy z 21. storočia ašpiruje jedna z londýnskych knižníc.

Solárny vianočný stromček v Ríme vyvolal rozporuplné reakcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.12.2022

Rastúce ceny energií nútia predstaviteľov európskych miest k nezvyčajným krokom. V snahe ušetriť sa k nim odhodlali aj v Ríme. Vztýčenie vianočného stromčeka napájaného solárnymi panelmi sa však nestretlo s pochopením všetkých obyvateľov.

Titul Svetová stavba roka putoval do Austrálie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 22.12.2022

Tisícky nových budov, no len jedna má nárok na titul Svetová stavba roka. V roku 2022 sa ho na najväčšom celosvetovom architektonickom podujatí podarilo získať jednému z mrakodrapov v Sydney.

3 české mestá oslávili 30 rokov v UNESCO

Napísal Róbert Bosák, 20.12.2022

Trojica českých miest má za sebou výročie významného míľnika. V prvej polovici decembra uplynulo 30 rokov od zápisu ich historických centier do zoznamu Svetového dedičstva UNESCO.

Počet dokončených bytov zaznamenal v 3. štvrťroku dvojciferný rast

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 19.12.2022

Bytová výstavba v SR má na konte ďalšie plusové čísla. Nárast priniesol ukazovateľ, ktorý sleduje priebežný vývoj počtu dokončených bytov. Ten v 3. štvrťroku vzrástol dvojciferným tempom.

Staromestská mostná veža v Prahe bude kompletne zrekonštruovaná

Napísal Róbert Bosák, 16.12.2022

V českej metropole sa pripravuje ďalšia veľká rekonštrukcia za milióny českých korún. Rozsiahla renovácia čaká slávnu vežu pri Karlovom moste. Staroměstská mostecká věž zo 14. storočia prejde kompletnou obnovou.

Ateliér Foster + Partners navrhol svoju prvú kancelársku drevostavbu vo Veľkej Británii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.12.2022

Najväčší britský architektonický ateliér má za sebou množstvo veľkých projektov. Svoje portfólio už dávnejšie rozšíril aj o moderné drevostavby. Tie doposiaľ navrhoval len pre zahraničie. Tento trend mení projekt 6-poschodovej kancelárskej budovy The William.

Zoznam národných kultúrnych pamiatok v ČR sa rozšíri o 8 objektov

Napísal Róbert Bosák, 13.12.2022

Národný pamiatkový ústav v ČR eviduje viac ako 300 národných kultúrnych pamiatok. Ich zoznam sa budúci rok znovu rozšíri. Medzi pamiatky s najvyššou štátnou ochranou pribudne 8 historických objektov.

V Liptovskom Hrádku dokončujú inkluzívne detské ihrisko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 12.12.2022

V roku 2022 bolo na Slovensku predstavených viacero projektov výstavby alebo obnovy detských ihrísk. Niektoré z nich boli navrhnuté ako inkluzívne herné plochy vhodné pre všetky deti. Ihrisko tohto typu momentálne vzniká v Liptovskom Hrádku.

Miláno stavia ďalší zelený bytový dom s vertikálnym lesom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.12.2022

Písal sa rok 2014, keď v Miláne dokončili revolučný bytový projekt. Bosco Verticale sa stal jedným z prvých rezidenčných komplexov s vertikálnym lesom. Na svedomí ho mal Stefano Boeri, ktorý pre talianske mesto navrhol ďalší zelený bytový dom.

Egypt chce vybudovať veterný park za 11 mld. USD

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 08.12.2022

Preteky o výstavbu najväčších veterných parkov na svete pokračujú. Do súťaže sa chce zapojiť aj Egypt. Jeho predstavitelia pripravujú výstavbu obrovskej veternej farmy za miliardy dolárov.

Bývanie jedna báseň rastie v nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav

Napísal PR článok, 08.12.2022

V novovznikajúcom rezidenčnom projekte Púpavy Hviezdoslav sa napĺňa ambícia priniesť do mesta pod Zoborom bývanie pre mladé rodiny, ktoré bude mať úroveň, na akú sme boli zvyknutí len pri luxusných projektoch. A to sa týka dispozícií bytov, ich vybavenia, ale aj použitých technológií.