Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Krkonoše vlani navštívil rekordný počet ľudí

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 25.05.2023

Najvyššie české pohorie sa teší rastúcemu záujmu zo strany turistov. Potvrdzujú to čísla minuloročnej návštevnosti, ktorá zaznamenala rekordný výsledok. Rekordný počet ľudí vlani navštívil celé pohorie aj samotný Krkonošský národný park.

Zostaňte v chládku vo veľkom štýle: Letné módne trendy, pri ktorých sa nebudete potiť

Napísal PR článok, 24.05.2023

Od biofilného dizajnu až po zemité, jemné farby – mnohé trendy v interiérovom dizajne vám pomôžu zostať toto leto doma v pohode. Udržateľnosť je teraz tiež horúcou témou, ale vy sa nemusíte zapotiť, aby ste ju začlenili do svojho domova.

Priemerná cena luxusných nehnuteľností vo svete klesla prvýkrát od roku 2009

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 23.05.2023

Pokles cien nehnuteľností v niektorých svetových mestách neobišiel ani trh s luxusnými domami. Vo viacerých lukratívnych lokalitách zlacneli o niekoľko percent. Ich priemerná cena zaznamenala medziročný pokles prvýkrát od roku 2009.

Rozloha chmeľníc v ČR sa zmenšila o viac ako 50 hektárov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 22.05.2023

Menej miesta na pestovanie, menej vysadených chmeľov. Najnovšie štatistiky potvrdili očakávaný pokles celkovej rozlohy českých chmeľníc. V porovnaní s minulým rokom sa zmenšila o viac ako 50 hektárov.

Česi vlani spotrebovali takmer 90 litrov pitnej vody denne

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.05.2023

Spotreba pitnej vody v českých domácnostiach v posledných rokoch viackrát klesla. Ďalší pokles bol zaznamenaný minulý rok. Priemerná denná spotreba pitnej vody na 1 obyvateľa sa vlani znížila pod 90 litrov.

V areáli sídla nemeckých kancelárov začala výstavba novej vládnej budovy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.05.2023

Do areálu, v ktorom sídlia nemeckí kancelári, sa po viac ako 20 rokoch vrátili stavebné stroje. Dôvodom je zahájenie výstavby novej budovy, ktorá má rozšíriť vládny komplex z roku 2001.

Jadrová elektráreň Temelín vyrobila najviac elektriny od spustenia prevádzky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 16.05.2023

Elektráreň s najväčším inštalovaným výkonom v Česku prepisovala historické tabuľky. Nové maximum zaznamenala v množstve vyrobenej elektriny. Počas prvých 3 mesiacov tohto roka vyrobila viac elektriny ako v ktoromkoľvek inom 1. štvrťroku od spustenia prevádzky.

Prvá kamenná predajňa Apple v Indii

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.05.2023

Sieť kamenných predajní spoločnosti Apple sa ďalej rozrastá. Zoznam krajín, v ktorých je otvorený aspoň jeden Apple Store, rozšírila India. Prvá predajňa tohto technologického giganta bola sprístupnená v Bombaji.

Kancelárska budova v Liverpoole bude mať 6 ekologických certifikátov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 12.05.2023

Udržateľné administratívne centrá s ekologickými certifikátmi postupne pribúdajú vo všetkých anglických veľkomestách. Zelené kancelárske projekty sa navrhujú a realizujú aj v Liverpoole. Jedna z tamojších budov bude disponovať až 6 zelenými certifikátmi.

9 nových bytových domov v Chorvátskom Grobe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 11.05.2023

Bytový fond v okrese Senec v najbližších rokoch rozšíria projekty v niekoľkých obciach. Nové byty majú pribudnúť aj v Chorvátskom Grobe. Investor tam plánuje vybudovať 9 bytových domov.

Spotreba plynu v EÚ sa znížila o viac ako 17 %

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 09.05.2023

Obyvatelia členských štátov EÚ spotrebovali v poslednom období výrazne menej plynu. Od augusta 2022 do tohtoročného marca bola celková spotreba plynu v EÚ v porovnaní s priemernou spotrebou v rovnakých mesiacoch v rokoch 2017-2022 nižšia o viac ako 17 %.

Nová zipline dráha v Gombaseku čaká na kolaudáciu

Napísal Róbert Bosák, 08.05.2023

V okrese Rožňava je dokončená ďalšia atrakcia. Nová zipline dráha má pomôcť zvýšiť návštevnosť obce Slavec a jej miestnej časti Gombasek. Verejnosti má byť sprístupnená po kolaudácii.

Kedysi najvyššia budova na svete oslávila 50 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 05.05.2023

Prvú polovicu doterajšieho „života“ strávila na čele poradia najvyšších budov na svete. Počas tej druhej sa v rebríčku postupne prepadávala, no aj po 50 rokoch od ukončenia výstavby patrí medzi najvyššie stavby na západnej pologuli.

Hrad Karlštejn po rekonštrukcii s novými expozíciami

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 04.05.2023

Jeden z najslávnejších stredoeurópskych hradov má za sebou rozsiahlu rekonštrukciu. 3 roky prác na Karlštejne sa niesli v duchu obnovy niektorých priestorov a vzniku nových expozícií.

Tipy, vďaka ktorým bude aj malá kuchyňa pôsobiť priestrannejšie

Napísal PR článok, 04.05.2023

Kuchyňa patrí medzi najpoužívanejšie miestnosti takmer v každom príbytku, preto by mala byť zariadená tak, aby ste sa v nej cítili príjemne. Dá sa to šikovne vyriešiť aj v malých bytoch, pozrite sa, ako na to.

Plyn vykuruje vyše 60 % slovenských bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 02.05.2023

Plyn je v slovenských domácnostiach stále najviac využívaným palivom na vykurovanie. Podľa údajov vyplývajúcich zo Sčítania obyvateľov, domov a bytov 2021 sa ním v čase sčítavania kúrilo vo viac ako 60 % bytov.