Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Prvá kancelárska budova v Austrálii so solárnou fasádou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 14.10.2022

Solárne fasády sa už dávnejšie stali súčasťou budov. Postupne si nachádzajú uplatnenie aj pri výstavbe veľkých administratívnych centier. Prvú kancelársku budovu s takouto fasádou bude mať aj Austrália.

100-ročný mrakodrap v New Yorku sa premenil na japonský hotel

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 13.10.2022

New York je plný miest, kde vidieť stret kultúr z celého sveta. V pulzujúcej metropole si nachádza domov aj tá japonská. Okúsiť atmosféru typickú pre krajinu vychádzajúceho slnka sa dá aj v jednom z hotelov v manhattanskej časti Midtown.

Plávajúca platforma v podobe chrbtice vyrába elektrinu z morských vĺn

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 11.10.2022

Transformácia globálneho energetického trhu prináša ďalšie inovatívne nápady, ako vyrábať čistejšiu a lacnejšiu elektrinu. V súťaži o najefektívnejšie a najekologickejšie riešenie sa o slovo hlási aj unikátna plávajúca platforma. Tá dokáže vyrábať elektrinu z morských vĺn.

Svetový architektonický kongres sa prvýkrát uskutoční v Dánsku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 10.10.2022

Architekti z celého sveta sa každé 3 roky zídu na podujatí, kde môžu prebrať aktuálne témy a spoločne hľadať riešenia súčasných výziev. Veľký celosvetový kongres ich čaká aj budúci rok. Jeho dejiskom bude prvýkrát Dánsko.

7. ročník študentskej súťaže Inspireli Awards má svojich víťazov

Napísal Róbert Bosák, 07.10.2022

Najprestížnejšia študentská architektonická súťaž vo svete má za sebou ďalší ročník. 7. edícia Inspireli Awards priniesla niekoľko stoviek projektov, ktorých autori bojovali o niektorú z udeľovaných cien.

Rekonštrukcia kina Palace v Nitre

Napísal Róbert Bosák, 06.10.2022

Dlhodobo nevyužívaná budova nitrianskeho kina Palace sa dočkala. Po rokoch čakania sa začala rekonštrukcia historického objektu, ktorá vdýchne skoro 100-ročnej pamiatke nový život. Obnovená má byť do konca budúceho roka.

Ružomberok bude mať novú mestskú plaváreň

Napísal Róbert Bosák, 04.10.2022

Na Liptove sa schyľuje k výstavbe ďalšieho projektu pre športovcov. Výsledkom jeho realizácie bude nová mestská plaváreň v Ružomberku. Hotová by mala byť do konca budúceho roka.

Ako čo najrýchlejšie bývať vo vlastnom

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 04.10.2022

Už by ste sa najradšej osamostatnili v bývaní, no unavuje vás zdĺhavý proces výberu nehnuteľnosti? Nie ste v tom sami. Práve preto sme pre vás pripravili zhrnutie všetkých možností, ktoré pri kúpe bývania máte. Pre viac informácií čítajte ďalej.

Návštevnosť botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici sa zvýšila o pätinu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 03.10.2022

Tatranská botanická záhrada má za sebou ďalšiu letnú sezónu. Do histórie sa zapíše ako úspešná. Dôvodom je rast návštevnosti, ktorá sa v porovnaní s predchádzajúcim rokom zvýšila o pätinu.

Harcovská priehrada v Liberci sa vypúšťa, pamiatku čaká rekonštrukcia

Napísal Róbert Bosák, 30.09.2022

Umelé vodné plochy majú v zozname kultúrnych pamiatok minimálne zastúpenie. V ČR je jednou z mála pamiatok tohto typu Harcovská priehrada. Tá bude zhruba 3 roky bez vody. Dôvodom je rekonštrukcia, ktorá má vrátiť historickú nádrž do 100 % stavu.

Námestie republiky v Petržalke prejde revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 29.09.2022

Bratislava pokračuje v obnove verejných priestorov. Do zoznamu lokalít, ktoré prejdú revitalizáciou, sa dostali aj vybrané verejné zóny v Petržalke. Vo vynovenej podobe sa budúci rok ukáže aj Námestie republiky.

V 2. štvrťroku bolo dokončených o 3,8 % menej bytov ako pred rokom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 27.09.2022

Počet dokončených bytov v SR zaznamenal v 2. štvrťroku jeden z najlepších výsledkov za posledné roky. Napriek tomu to na dosiahnutie nového maxima nestačilo. Konečný výsledok za obdobie od apríla do júna 2022 zaostal za tým minuloročným o 3,8 %.

Najväčší futbalový štadión v Európe oslávil 65 rokov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 26.09.2022

Európsky futbal mal cez víkend veľký sviatok. Dôvodom na oslavu bolo výročie otvorenia najväčšieho futbalového štadióna na starom kontinente. Jedna z najväčších futbalových arén na svete oslávila 65. narodeniny.

Klasické kamenivo v betóne je možné nahradiť drvinou z pneumatík

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 23.09.2022

Snaha o výrobu šetrnejšieho typu betónu nie je žiadnou novinkou. Pozornosť vedcov sa už dlhšie sústredí najmä na nahradenie klasického kameniva šetrnejším a dostupnejším materiálom. Vhodnou náhradou môže byť drvina z vyradených pneumatík.

Plaváreň v Košiciach sa po rekonštrukcii zmení na centrum plaveckých športov

Napísal Róbert Bosák, 22.09.2022

Slovenským plavcom a vodnopólistom chýba kvalitný športový areál spĺňajúci najvyššie medzinárodné štandardy. Zmeniť to má rozsiahla rekonštrukcia košickej plavárne. Tá urobí z metropoly východu slovenské centrum plaveckých športov.

Návšteva banky vs. online porovnanie hypotéky: Čo sa viac oplatí?

Napísal PR článok, 21.09.2022

Ak ste si už niekedy vybavovali hypotéku, určite ste sa zamýšľali nad tým, či je lepšie ísť do banky alebo si urobiť online porovnanie z pohodlia domova. Pred túto otázku je postavená väčšina z nás, niektorí aj viackrát za život. Najdôležitejšie ale je všetky ponuky bánk dobre zvážiť a konečný výber si dôkladne premyslieť. V dnešnom článku sa dozviete, ktorá možnosť sa viac oplatí.