Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Historická sýpka pri Brne sa premenila na bytový dom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 20.09.2022

Nevyužívané pamiatky prinášajú mnoho možností, ako im vdýchnuť nový život. Druhú šancu dostala aj stará historická sýpka situovaná neďaleko Brna. Odvážna konverzia ju premenila na elegantný bytový dom.

Na trhu je prvý 100 % elektrický obytný príves

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 19.09.2022

Expanzia elektromobility neobišla ani výrobu obytných prívesov. Do predaja sa dostalo už niekoľko modelov využívajúcich obnoviteľné zdroje energie. Nedávno bol uvedený aj prvý obytný príves s prívlastkom „plne elektrický“.

Ekologické bývanie na mori vo futuristických plávajúcich domoch

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 16.09.2022

Projekty zamerané na realizáciu plávajúcich príbytkov nie sú novinkou. Niektoré z nich už kotvia vo vodách v rôznych kútoch sveta. Pridať sa k nim majú nové plávajúce domy navrhnuté v znamení ekologických princípov.

Mestské budovy v Chicagu budú musieť využívať 100 % zelenej energie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 15.09.2022

Vedenie amerického veľkomesta prišlo s nekompromisným nariadením. Všetky budovy vo vlastníctve mesta budú musieť využívať zelenú energiu. Na obnoviteľné zdroje musia prejsť najneskôr do roku 2025.

Odpadkový kôš mení kuchynský odpad na kompost

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 13.09.2022

Zvyšky jedál a nespotrebované potraviny nemusia končiť ako odpad. S využitím nového zariadenia z dielne značky Cavdle sa dajú rýchlo a ľahko premeniť na domáci kompost pre rastliny.

Americký startup vyrába stavebné bloky z plastového odpadu

Napísal Róbert Bosák v kategorií Stavebné materiály, 12.09.2022

Boj proti plastovému odpadu prebieha na viacerých frontoch. Zbrane tasia aj americké startupy prichádzajúce s nápadmi, ako zužitkovať nadbytočné plasty. Jeden z nich ich začal využívať pri výrobe stavebných blokov. 

V Severnom mori boli nainštalované prvé recyklovateľné veterné turbíny

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 09.09.2022

Veterné turbíny sa dlhé roky nedali recyklovať celé. Problém bol najmä s lopatkami. Po  ukončení prevádzky končili na skládke a zaťažovali životné prostredie. Vďaka novému typu veterných turbín nainštalovaných v Severnom mori sa môže táto záťaž znížiť.

Obnovená synagóga v Trenčíne bude slúžiť ako kultúrne centrum

Napísal Róbert Bosák, 08.09.2022

Viaceré slovenské synagógy si našli uplatnenie ako sídla kultúrnych stredísk. Podobný osud čaká aj synagógu v Trenčíne. Cenná pamiatka bude po ukončení rekonštrukčných prác slúžiť ako moderné kultúrne centrum.

Dostupnosť bytov na Slovensku je 2. najnižšia v Európe

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 06.09.2022

Slovák musí zarábať na nový byt dlhšie ako väčšina Európanov. Podľa najnovších čísel vyplývajúcich zo štatistík monitorujúcich vývoj dostupnosti bývania v Európe sú na tom horšie iba naši susedia.

Historický hámor v Krompachoch prejde rozsiahlou rekonštrukciou

Napísal Róbert Bosák, 05.09.2022

V meste Krompachy sa zachovala jediná väčšia technická pamiatka. Miestny železiarsky hámor v časti Stará Maša je napriek niekoľkým rekonštrukčným zásahom v dezolátnom stave. Vedenie mesta plánuje dokončiť jeho obnovu a premeniť ho na múzeum.

Žilina pokračuje v oprave ciest a chodníkov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 02.09.2022

Mesto Žilina využilo aj tohtoročné letné prázdniny na opravu komunikácií. S príchodom jesene sa obnova miestnych ciest a chodníkov nekončí. Rekonštrukčné práce potrvajú až do konca októbra.

Spoločnosť Apple otvorila v Londýne nový kamenný obchod

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 01.09.2022

Spoločnosť Apple v lete neodpočívala. Jej tím vytrvalo pracoval na ďalšom rozširovaní siete kamenných predajní. Nový obchod prevádzkovaný pod značkou tohto amerického technologického obra pribudol v Londýne.

Technológie, ktoré by nemali chýbať žiadnej modernej novostavbe

Napísal PR článok, 01.09.2022

Mnohí naši starí rodičia sa ani nestíhajú diviť, čo za technické vymoženosti nám dnes robia spoločnosť v našich domácnostiach. O inom vykurovaní ako uhlím či neskôr plynom, o bráne, ktorá sa im otvorí sama či oknách, ktoré sa zrazu zatemnia, sa im mohlo len snívať. No my dnes tieto možnosti máme, tak prečo ich nevyužiť?

Saudská Arábia postaví mrakodrap dlhý neuveriteľných 120 km

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 30.08.2022

V arabskom svete bolo v posledných rokoch postavených mnoho projektov posúvajúcich hranice možného. Ďalší z nich má byť zrealizovaný v Saudskej Arábii, ktorá pripravuje jeden z najambicióznejších stavebných projektov 21. storočia.

Bytovému dizajnu stále vládne minimalizmus

Napísal PR článok v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 30.08.2022

Vecí je stále viac a dizajnéri vravia menej. Máte pocit, že vás vaše veci dusia a priestor bytu je zbytočne preplnený? Riešením je minimalizmus, ktorý sa v interiérovom dizajne vyskytuje už od roku 1960. Už vtedy odborníci vedeli, že menej je viac. Ak aj vy túžite po čistom a jednoduchom štýle, v tomto článku sa dočítate všetko, čo potrebujete vedieť. 

V Severnom mori budú nainštalované plávajúce solárne panely

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 29.08.2022

Vo vodách Severného mora pribudlo v posledných rokoch niekoľko zelených elektrární. Energetické firmy plánujú pokračovať v realizácii ďalších projektov. Okrem veterných turbín budú postupne inštalovať aj plávajúce solárne zariadenia.