Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Slovenské stavebníctvo bolo v 1. štvrťroku 22. najvýkonnejšie v EÚ

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 01.07.2021

Stavebný sektor v SR sa už niekoľko mesiacov trápi s nízkou stavebnou produkciou. To sa automaticky odráža aj v celkových štatistikách jeho výkonnosti. Tá v 1. tohtoročnom štvrťroku opäť výrazne klesla, čo z hľadiska výkonu stavebníctva zaradilo Slovensko až na 22. miesto v EÚ.

Trhovisko Miletičova prejde rozsiahlou revitalizáciou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 30.06.2021

Mestské trhoviská potrebujú k zaisteniu návštevnosti viac ako len kvalitný a rozmanitý sortiment. Zákazníkom by mali ponúkať aj patričný komfort a upravený vzhľad, ktorý z nich urobí funkčný a príťažlivý verejný priestor. Tým by sa po rozsiahlej revitalizácii malo stať aj bratislavské trhovisko na Miletičovej.

Ako predať svoju nehnuteľnosť najvyššej ponuke?

Napísal PR článok, 29.06.2021

Za posledných pár rokov máme na slovenskom realitnom trhu priamo boom v predaji nehnuteľností. Ceny nehnuteľností dlhodobo stúpajú a zvyšovaniu cien nezabránila ani posledná kríza. Práve naopak, stále je vyšší záujem o kúpu nehnuteľností oproti ponuke.

Historické mesto roka v Česku je Havlíčkův Brod

Napísal Róbert Bosák, 28.06.2021

V susednom Česku sa každoročne vyhlasuje „Historické mesto roka“, ktoré je ocenené za najlepšiu starostlivosť o pamiatky a kultúrne dedičstvo. Za rok 2020 si toto ocenenie prevzal Havlíčkův Brod.

Na Slovensku začína Víkend otvorených parkov a záhrad

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 25.06.2021

Jedno z najväčších podujatí zameraných na prezentáciu verejných zelených zón je späť. Po minuloročnom preložení podujatia na jeseň, ktoré bolo spôsobené epidemiologickými opatreniami, štartuje aktuálny ročník Víkendu otvorených parkov a záhrad v klasickom júnovom období.

SNM vyhlásilo súťaž na prípravné práce k obnove Krásnej Hôrky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 24.06.2021

Prešlo už 9 rokov, čo na Krásnej Hôrke vypukol požiar. Ten zničil časť hradu aj zbierok v jeho interiéri. Hneď na to sa začalo hovoriť o rozsiahlej obnove vzácnej pamiatky. Tú by ale potrebovala aj v prípade, ak by k požiaru nedošlo. 

Zrekonštruovaný Rákocziho kaštieľ v Borši je už otvorený

Napísal Róbert Bosák, 22.06.2021

Patrí k najvzácnejším kaštieľom na juhovýchodnom Slovensku. Nejaký čas však do jeho priestorov nemohli vstúpiť žiadni návštevníci. Šanca navštíviť Rákocziho kaštieľ v Borši sa im prvýkrát po dlhých mesiacoch naskytla až počas uplynulého víkendu.

Zámoček Belveder v Lednicko-valtickom areáli je po rekonštrukcii prístupný verejnosti

Napísal Róbert Bosák, 21.06.2021

Letná sezóna v Lednicko-valtickom areáli má byť rušná. Jeden z najväčších krajinných celkov svojho druhu na starom kontinente očakáva tisícky zvedavých návštevníkov. Tí si prvýkrát budú môcť prezrieť aj Belveder, malý zámoček tvoriaci súčasť komplexu.

Nová autobusová stanica vo Viedni má hotový návrh

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 18.06.2021

Vo Viedni sa schyľuje k realizácii jedného z najväčších projektov verejných budov za posledné roky. Jej výsledkom má byť nová autobusová stanica. Aktuálne predstavený návrh ukazuje, že pôjde o moderný a nadštandardný terminál na najvyššej európskej úrovni.

Auckland sa stal najviac obývateľným mestom na svete

Napísal Róbert Bosák, 17.06.2021

Novozélandské mestá sú známe vysokou životnou úrovňou, ktorá ich v rebríčku najviac obývateľných miest sveta opakovane radí na popredné priečky. Na vedúcu pozíciu však v posledných rokoch nemali nárok. Aucklandu sa to ale podarilo zmeniť.

Bytový dom v Londýne zdobí unikátny strešný bazén

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 15.06.2021

Včera sme predstavili projekt najhlbšieho krytého bazéna na svete, dnes sa pozrieme na unikátny strešný bazén, aký sa bežne nevidí. Domovom tohto projektu je takisto Veľká Británia, konkrétne jedna z londýnskych rezidenčných štvrtí.

Vo Veľkej Británii vybudujú najhlbší krytý bazén na svete

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 14.06.2021

Nie je to až tak dávno, čo sa v poľskom meste Mszczonów neďaleko Varšavy dokončila realizácia najhlbšieho krytého bazéna na svete. Ten si však svoje celosvetové prvenstvo neužije dlho. V britskom Cornwalle už pripravujú výstavbu bazéna s ešte hlbším dnom.

Aprílová stavebná produkcia zaznamenala medziročný rast

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 11.06.2021

Na zvýšenie objemu stavebnej produkcie sme si museli zopár mesiacov počkať. Napriek aprílovému medziročnému nárastu však zatiaľ nie je veľa dôvodov na radosť. Stavebný sektor v SR totiž stále nie je v kondícii, v akej bol pred vypuknutím koronakrízy.

Praktické tipy, ktoré vám uľahčia rekonštrukciu domu

Napísal PR článok, 10.06.2021

Rekonštrukcia domu je zložitý proces, ktorý vás často stojí nielen čas a peniaze, ale tiež veľa nervov. Prečítajte si praktické tipy a naplánujte si stavebnú premenu svojho domova tak, aby ste ju zvládli v kľude, bez stresu a nepríjemných prekvapení.

Koloseum v Ríme čaká rekonštrukcia, oživí ho nová vysúvateľná podlaha

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 09.06.2021

Taliansku neostalo veľa pamiatok, ktoré sú reálnou ukážkou života gladiátorov. Rímske Koloseum tak patrí medzi vzácne stavby, ktoré do krajiny lákajú milióny návštevníkov.  Ich počet by sa mal po realizácii čiastočnej rekonštrukcie tohto diela ešte zvýšiť.

Najdlhšia zavesená lávka na svete je už sprístupnená verejnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 08.06.2021

Na juhu Európy sa ešte koncom minulého roka prepisoval rebríček najdlhších lávok na svete. Udialo sa tak po tom, čo v Portugalsku ukončili realizáciu novej atrakcie. Tá je po niekoľkých mesiacoch príprav konečne sprístupnená verejnosti.