Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2520 článkov

Arnoldova vila v Brne prejde obnovou, tretinu zaplatia nórske fondy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 09.04.2021

V metropole Moravy nájdeme viacero historických rezidencií obývaných významnými osobnosťami, ktoré sa dodnes zachovali ako cenné rezidenčné pamiatky. K tým patrí aj Arnoldova vila, ktorá už dlhší čas čaká na renováciu. Tej sa zrejme dočká ešte tento rok.

Centrum Bratislavy oživí nové Živé námestie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 08.04.2021

Centrum hlavného mesta už dlhšie čaká na svoju vynovenú podobu. K tej má výraznou mierou prispieť aj Živé námestie. Práve nová verejná zóna v samom srdci Bratislavy má byť miestom, kde bude prekvitať miestny život.

Revolučná prenosná veterná turbína vhodná na výlety do prírody

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 06.04.2021

Stále rastúci dopyt po zelenej energii prináša nové revolučné technológie. K tým sa po najnovšom zaradila aj unikátna veterná turbína od istej dánskej firmy, ktorá okamžite vzbudila pozornosť (nielen) milovníkov pobytov v prírode.

Bratislavské bábkové divadlo hľadá zhotoviteľa rekonštrukcie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 05.04.2021

Od začiatku príprav kompletnej rekonštrukcie Bratislavského bábkového divadla prešlo už 13 rokov. Ani po takejto dlhej dobe sa stále nemôže pochváliť vynoveným vzhľadom. Aktuálne sa však črtá príležitosť, ktorá by mohla priniesť požadovaný výsledok.

Na Pohroní sa vybuduje prvá geotermálna elektráreň na Slovensku

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 02.04.2021

Slovensko má z hľadiska možností využitia geotermálnej energie veľmi dobrý potenciál. Napriek tomu na výstavbu prvej geotermálnej elektrárne na našom území stále čakáme. Zmeniť to má projekt, ktorý chcú v blízkej budúcnosti zrealizovať na Pohroní.

Viedeň rozdáva dotácie na nákup tieniacej techniky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 01.04.2021

Rolety alebo žalúzie sú účinným nástrojom, ako chrániť interiér pred prehrievaním. To vedie k zdravšej mikroklíme a k nižšej spotrebe energie za chod klimatizácie. Vedia to aj vo Viedni, kde už nejaký čas podporujú nákup tieniacej techniky finančnými dotáciami.

Nová železničná stanica v Prahe už má hotový návrh

Napísal Róbert Bosák, 30.03.2021

Česká metropola pokračuje v príprave projektov na výstavbu alebo obnovu niekoľkých železničných staníc v meste. Jeden z týchto návrhov sa spája aj so stanicou na Letisku Václava Havla v Prahe.

Ceny bytov v ČR vo februári rástli dvojciferným tempom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 29.03.2021

Český realitný trh je naďalej v dobrej kondícii. Svedčia o tom aj výsledky z najnovších  štatistík, ktoré priniesli ďalšie plusové čísla. Výnimkou nie sú ani štatistiky hodnotiace vývoj cien bytov, ktoré vo februári zaznamenali ďalší nárast.

Ubytovacie zariadenia na Slovensku hlásia ďalší prepad

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 26.03.2021

Koronakríza a s ňou spojené epidemiologické opatrenia naďalej ruinujú cestovný ruch. Majitelia tunajších hotelov a penziónov nie sú po náročnom minulom roku ani zďaleka von z najhoršieho, práve naopak. Rok 2021 sa pre nich začal ďalším prepadom.

Viaceré mosty na Slovensku postupne prejdú obnovou

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 25.03.2021

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohé mosty na Slovensku nie sú vo vyhovujúcom stave. Vie to aj NDS, ktorá avizovala, že viaceré mostné stavby opraví. Prvé z nich majú prejsť obnovou už tento rok.

Hans Christian Andersen bude mať v rodnom Odense nové múzeum

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 23.03.2021

Velikánovi svetovej literatúry sa vzdáva pocta aj po viac ako 140 rokoch od jeho úmrtia. Spomienkou na dánskeho autora rozprávkových príbehov bude aj nové múzeum, ktoré v lete otvoria v jeho rodnom meste.

Najšťastnejšia krajina na svete je opäť Fínsko

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 22.03.2021

Rok 2020 preveril mieru šťastia u obyvateľov vybraných štátov sveta podstatne viac ako ktorýkoľvek iný rok predtým. Kým niekde sa nálady v spoločnosti výrazne zhoršili, inde prešli a ešte stále prechádzajú touto skúškou s patričnou dávkou optimizmu.

Pritzkerova cena 2021 putuje do Francúzska

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 19.03.2021

Svet architektúry už netrpezlivo čakal na vyhlásenie výsledkov boja o zisk tohtoročnej Pritzkerovej ceny. Po dlhom čakaní sa dočkal hneď 2 víťazných mien, vďaka ktorým sa najprestížnejšie architektonické ocenenie po 13 rokoch vrátilo do Francúzska.

Prístup na ultrarýchly internet budú mať všetky slovenské domácnosti

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 18.03.2021

Čas na zvýšenie pokrytia Slovenska vysokorýchlostným internetom sa pomaly kráti. Po včerajšom rokovaní vlády je však jasné, že prístup k takémuto pripojeniu by mala mať do niekoľkých rokov každá slovenská domácnosť.

Premena historickej železničnej stanice na štýlové kancelárie

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 16.03.2021

Kanaďania sa pred rokmi pustili do veľkej modernizácie železničnej siete. Po tej ostalo v krajine niekoľko starších staníc, ktoré prestali slúžiť svojmu účelu. Niektoré z nich ale dostali druhú šancu. Príkladom je bývalá stanica v Montreale.

Stavebná produkcia začala rok 2021 poklesom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 15.03.2021

Prvé tohtoročné čísla objemu stavebnej produkcie v SR sú na svete. Priaznivé správy ale neprinášajú. Stavebný sektor totiž v úvode roka zaznamenal pokles, a to v mesačnom aj v medziročnom porovnaní.