Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 908
Reg. kancelárií
11 729
Reg. užívateľov
115 202
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

Možnosť zasielania kópií záujmu o nehnuteľnosť i do hlavného účtu

Napísal admin, 28.05.2014

Po prihlásení sa do hlavného účtu na topreality.sk je v Užívateľskom menu v Info o nás/fakturačné údaje možné nastaviť, aby, pokiaľ bežný užívateľ reaguje na nehnuteľnosť cez kontaktný formulár, táto správa prišla automaticky i na mailovú adresu zadanú v hlavnom účte.

viac …

Pozvánka na slávnostné otvorenie hotela Aphrodite Palace v R.Tepliciach 5.6.2014

Napísal admin, 28.05.2014

POZVÁNKA

                                                                                                                                 Kúpele Rajecké Teplice a PR agentúra PAPER LIFE

                                      

Vás týmto srdečne pozývajú na slávnostné otvorenie luxusného hotela APHRODITE PALACE****, ktoré sa uskutoční

 

 vo štvrtok 5. júna 2014 o 15.00 hod. V Slovenských liečebných kúpeľoch Rajecké Teplice (SLK), a. s.

v priestoroch HOTELA APHRODITE PALACE

viac …

Drevo je naďalej nenahraditeľné

Napísal Róbert Bosák, 26.05.2014

Dýcha prírodou, vytvára teplo domova a pri kvalitnej starostlivosti s Vami v nepoškodenom stave aj zostarne. Reč je o dreve, stále najpoužívanejšom materiále v našich príbytkoch, ktorý je pre väčšinu obyvateľov nenahraditeľnou súčasťou bývania. 

viac …

Pohoda, kľud a vyložené nohy!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 26.05.2014

Aké to je zastaviť sa po náročnom dni či týždni a dopriať si aspoň niekoľkominútový relax v podobe vyložených nôh? To si občas dopraje hádam každý z nás, ale nie každý sa môže pochváliť takými super podnožníkmi, o ktorých je dnes reč ...

viac …

Športujeme aj doma

Napísal Róbert Bosák, 24.05.2014

V zdravom tele zdravý duch, športom k cieľu, zober loptu a nie drogy. Možno ste počuli tieto dobre známe slogany mnohokrát a máte ich veľmi dobre zafixované v pamäti. Nepochybne odkrývajú obrovský zmysel a je správne žiť podľa niektorého z týchto kréd. Výhovoráť sa, že sa nedá je zbytočné, pretože stačí k tomu domáce mini športovisko.  

viac …

Vychutnajte si pohodičku na záhrade

Napísal Róbert Bosák, 23.05.2014

Nasledujúce slová sú venované hlavne fajnšmekrom a neskrotným milovníkom záhradnych vychytávok, ktoré zaručujú úplnú pohodičku a doladia tak prostredie exteriéru. Vďaka nim je možné nechať na chvíľu komplikovaný svet dospelých bokom a len tak bezcieľne si vychutnávať preživaný okamih plný návratu za slobodou, pretože ich prínos pre voľný čas je nenahraditeľný.

viac …

DIFUCELL a EFEKTIV – nové konštrukcie nízkoenergetických domov

Napísal admin, 22.05.2014

Úsporu 6000 až 20 000 EUR na jeden dom z novej kolekcie prináša zákazníkom v akcii, trvajúcej do konca júna 2014, najväčší slovenský výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov ForDom, s.r.o., Zvolen. Umožnili to dva nové konštrukčné systémy DIFUCELL a EFEKTIV, ktoré predstavil výrobca vo svojej kolekcii atraktívnych domov a ktoré navyše výrazne šetria náklady na energie, pri zachovaní vysokej kvality použitých materiálov. Autormi novej kolekcie sú  renomovaní slovenskí architekti Pavol Pokorný, František Lehocký, Kubiš Kupec a Bjorn Kierulf, ale časť pochádza aj z vlastnej dielne. Ďalšou novinkou spoločnosti ForDom, ako jedinej na trhu, je garantovaná spotreba energií. Pri všetkých katalógových pasívnych stavbách ForDomu sa náklady pohybujú na úrovni 50 - 70 kWh, oproti 200 – 250 kWh pri klasických domoch. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

viac …

VYBERÁME NAJLEPŠIE ZASTREŠENIE PRE NÁŠ BAZÉN

Napísal Róbert Bosák, 19.05.2014

K slnečnému počasiu jednoznačne patrí kúpanie a mnohí si chcú túto letnú zábavu vychutnávať doma na dvore vo vlastnom bazéne. Súkromie, kľudná atmosféra, okolitá príroda na záhrade a dostatok vody iba pre seba kedykoľvek, práve to sú hlavné dôvody využívania vlastného domáceho bazénu. Pokiaľ máte svoj bazén ešte aj zastrešený, stačí skočiť do vody a ochutnať čerešničku na torte.

viac …

Predĺžte si chvíle vo Vašom bazéne

Napísal Róbert Bosák, 18.05.2014

Krásne voľné chvíle počas letných dní sa dajú tráviť pri vode, kde sa poriadne schladíme, osviežime a zrelaxujeme. Počasie v našich končinách sa niekedy prudko zmení a z oddychu pri vode sa stane netrpezlivé vyčkávanie na ďalšie horúce dni. Poznáme originálne riešenie, ako si užiť bazén aj pri teplotných výkyvoch a nedať sa odradiť od svojho vytúženého relaxu.

viac …

Stavba je hotová až po kolaudácií

Napísal Róbert Bosák, 16.05.2014

Výstavba Vášho objektu sa pomaličky schyľuje ku koncu a pravdepodobne si konečne vydýchnete od všetkých tých povinností, ktoré jej priebeh sprevádzajú. Predsa len, celá realizácia výstavby od jej naplánovania cez vyhľadávanie kvalitných pracovníkov až po ukončenie stavebných prác patrí k náročnejším procesom vyžadujúcim vyvinúť mnoho energie na úspešné ukončenie. Ak všetko dôkladne pripravíte na záverečnú kolaudáciu, môžete si hrdo povedať, že máte splnené.

viac …

Pripojenie inžinierskych sietí do našich domovov

Napísal Róbert Bosák, 13.05.2014

Voda, plyn, telefón či televízia patria k bežnej súčasti dnešného bývania, bez ktorých by sa drtivej väčšine z nás nepáčilo žiť staromódnym spôsobom. Na tieto štandardné prvky spojené s komfortným fungovaním domácnosti sme si zvykli, no mnohí z nás nevedia čím je podmienená ich účasť v našich domovoch. Bez technologicky správnej realizácie by sme sa k týmto sieťam nikdy nedostali.

viac …

PC a pracovné dosky v novom dizajne

Napísal Petra JURENKOVÁ, 12.05.2014

Keď už toľko pracujeme, mali by sme si dopriať čo možno najlepšie pracovné podmienky a prostredie. Zistite, čo ponúkajú nové trendy v dizajne PC, pracovných dosiek a stolov. Je to ozajstný krok smerom k pohodliu a praktickosti.

viac …

Kritický stav výťahov v našich panelákoch

Napísal Róbert Bosák, 10.05.2014

Pravidelné využívanie schodiska je síce prospešné pre kondíciu, ale niekedy vie byť poriadne nepríjemným a výrazne komplikuje situáciu. Chodiť s veľkými nákupmi hore schodami je príliš namáhavé, nehovoriac o sťahovaní nábytku. Svoje by vedeli povedať aj matky s kočíkmi, dôchodcovia vo vysokom veku alebo imobilné osoby, pre ktorých nie je výťah uľahčením pohybu, ale úplnou nevyhnutnosťou.

viac …

12 x iná lavička

Napísal Petra JURENKOVÁ, 10.05.2014

Ak patríte k tým, ktorí sa radi prechádzajú po zelených parkoch, turisticky oľúbených a vyhľadávaných miestach, rozľahlých historických častiach mesta, určite si sem-tam sadnete na najbližšiu lavičku, zrelaxujete, len tak si oddýchnete, sledujete pohyb davu alebo jednotlivcov a pod. No a vedzte, že moderná mestská architektúra pomaly, ale isto vytláča tradičné lavičky do úzadia a palec hore dáva aj takýmto veselým posedeniam..

viac …

S dobrým stavebným pozemkom máte vyhraté

Napísal Róbert Bosák, 10.05.2014

Samostatná kúpa pozemku nie je žiadnou zárukou dobrej voľby a vyriešenia otázky o spokojnom bývaní. Pri všetkých pozemkoch určených na zastavanie by sa mal hodnotiť celkový charakter plochy a nezabúdať na viacero dôležitých faktorov, ktoré robia pozemok dobrým alebo naopak nevhodným miestom na výstavbu. S objektívnym posúdením si skôr vyberiete dobrý stavebný pozemok, na ktorom sa môžete odvážnejšie pustiť do výstavby.

viac …