Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 352
Reg. kancelárií
11 831
Reg. užívateľov
116 429
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Realitné články

Keď fontána spestrí bývanie

Napísal Róbert Bosák, 08.10.2014

Použitie rôznych dekoračných doplnkov v našich domácnostiach je jednoduchou pomôckou na zveľadenie svojho bývania. Jednotlivých možností skrášlenia je nespočetne veľa, no niektoré z nich vynikajú. Takými sú napríklad aj domáce fontány.

viac …

Boeing 727 ako váš domov

Napísal Monika Ludasová v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 06.10.2014

Vynaliezavý inžinier si kúpil doslúžilý Boeing 727 a premenil ho v neobvyklý a inovatívny domov.

viac …

Palety vhodné aj na zariadenie bývania

Napísal Róbert Bosák, 06.10.2014

Niekedy boli obyvatelia vlastniaci akékoľvek kusy zariadenia domácnosti zhotovené z paliet na smiech. Posledné roky však priniesli bývaniu väčšiu autenticitu a tvorivosť, vďaka čomu sa aj doplnky z paliet stali uznávaným materiálom prinášajúcim originálne nápady. 

viac …

Zatrávňovacia dlažba nezničí Váš trávnik

Napísal Róbert Bosák v kategorií Exteriér, 04.10.2014

Trávnik je skvelou a užitočnou okrasou našich domov, no často si vyžaduje rôzne úpravy s cieľom udržať jeho bezchybný stav, ktorý by bol bez niektorých doplnkových opatrení na pozemku poškodený. Jedným z nich je aj využitie takzvanej zatrávňovacej dlažby, ktorá ho ponechá v peknom vzhľade aj napriek stavebnému zásahu.

viac …

Makrowin kvalitou uspel aj v Amerike

Napísal admin v kategorií Úspora energie, 03.10.2014

Situácia na stavebnom trhu v USA je veľmi odlišná v porovnaní s Európou. Severoamerický trh je špecifický vysokými nárokmi na kvalitu, štandardizáciu a energetickú efektívnosť. Čoraz viac sa tu presadzujú nízkoenergetické a pasívne domy. Zároveň je trh USA obrovský a tlačia sa naň dodávatelia z celého sveta. Uspieť v neprebernej konkurencii je svojím spôsobom umenie a podarí sa to iba najlepším. O to cennejší je úspech spoločnosti Makrowin, s.r.o., Detva, ktorá prerazila v USA so svojimi úspornými drevenými a drevohliníkovými oknami. V súčasnosti na tomto náročnom trhu detviansky výrobca realizuje značnú časť svojej produkcie, ktorá už prekročila hranicu jednej tretiny z ročného odbytu.

viac …

TopReality.sk odmeňujú verných zákazníkov bonus kreditom

Napísal v kategorií Novinky na portáli, 03.10.2014

Na základe súťaže, ktorá prebieha na našom portáli topreality.sk od 1.9.2014
http://www.topreality.sk/images/odmenyvernym.jpg
boli v mesiaci september vyžrebované tieto realitné kancelárie, ktoré obdržali bonus kredit 50 € na ľubovoľné doplnkové služby portálu TopReality.sk

viac …

Ceny kancelárií sú stále nízke

Napísal Róbert Bosák v kategorií Tlačové správy, 02.10.2014

Pri každom poklese cien istého typu nehnuteľností sa zmení aj celkový vývoj realitného trhu. Jeho súčasť tvoria aj kancelárske priestory, ktoré sú v posledných mesiacoch ostro sledované kvôli prepadu cien. Novinky ohľadom cenového vývoja týchto priestorov zaujali aj nás.

viac …

TopReality.sk odmeňujú verných zákazníkov - výhercovia za mesiac september 2014

Napísal admin v kategorií Novinky na portáli, 02.10.2014

Na základe súťaže, ktorá prebieha na našom portáli topreality.sk od 1.9.2014

http://sutaz.topreality.sk/

boli v mesiaci september vyžrebovaní títo výhercovia

viac …

Bojíte sa, že nám Rusko zastaví plyn? Vsaďte na OZE!

Napísal admin v kategorií Tlačové správy, 01.10.2014

Bojíte sa, že nám Rusko zastaví plyn a v zime budete mrznúť? Vylúčiť sa to nedá, aj keď je to málo pravdepodobné. Kto sa však chce poistiť nielen pred neistotou okolo dodávok ruského plynu, ale aj pred rizikom neustáleho rastu cien energií, môže vziať budúcnosť do svojich rúk. Jedným z riešení je vymeniť okná, zatepliť dom a nainštalovať si slnečné kolektory kombinované s tepelným čerpadlom. Priemerné mesačné náklady na všetky energie v takto upravenom nízkoenergetickom dome sa dostanú na úroveň 50 až 70 eur, podľa počtu osôb a vykurovanej plochy. Navyše, takáto investícia vydrží s minimálnymi nákladmi najbližších cca 30 rokov. Informuje o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

viac …

Micro obrazy Mesuta Kula

Napísal Monika Ludasová, 28.09.2014

Mesut Kul je turecký umelec, ktorý kreslí malé obrázky na rôzne objekty. Niekedy na motýlie krídlo, niekedy na ryžu, perie a dokonca aj na vlasy.

viac …

Stoly ako umenie

Napísal Monika Ludasová v kategorií Interiér, 26.09.2014

Stôl, nie sú to len štyri nohy a jeden plán na ich vrchu. Trávime pri ňom čas s rodinou, s priateľmi, pri dobrom jedle, pri pohári vína, pri spoločenských hrách, keď čítame dobrú knihu. Kuchynské, písacie, jedálenské, každý ich doma má. No málokto má doma stôl, ktorý predstavuje v dome aj umelecké dielo. Dnes vám prinášame zopár stolov od známich dizajnérov, ktoré vám garantovane vyrazia dych!

viac …

Šikovný nafukovací nábytok

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.09.2014

Bez nábytku by náš interiér vyzeral smutne, pôsobil by pusto a len ťažko by sme mohli nahradiť jeho praktické využitie. Nejde len o eleganciu a kompletné doplnenie zariadenia izieb, veď nábytok slúži hlavne na vytvorenie pohodlia. Takéto požiadavky spĺňa aj šikovný nafukovací nábytok, ktorý rýchlo zaplnil trh s interiérovými doplnkami.   

viac …

Nezabudnite na povinnú revíziu kotla

Napísal Róbert Bosák, 23.09.2014

Technologické zariadenia potrebujú svoju údržbu a pravidelná kontrola ich funkčného stavu patrí k súčasti starostlivosti o ich správny chod. Niektoré z využívaných zariadení súvisia priamo s našou bezpečnosťou, preto je ešte dôležitejšie dbať o ich funkčnosť a práve kotly sú jednými z nich.

viac …

Unikátne rotujúce budovy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.09.2014

Oblasť architektúry je nesmierne rozmanitá a najlepší tvorcovia inovatívnych stavieb spravili len za posledné desaťročia obrovský posun. Počas cestovania svetom nájdeme rôzne typy budov od výmyslu sveta a na popredné priečky záujmu sa dostali aj rotujúce budovy, ktorých počet dosť rýchlo rastie aj vďaka špeciálnym stavebným kúskom.

viac …

Spotrebný úver namiesto hypotéky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 20.09.2014

Spotrebné úvery sa stali už pred niekoľkými rokmi jednou z možností ako získať chýbajúce peniaze aj na bývanie. Nielen poskytovatelia, ale hlavne klienti schvaľujú príchod týchto bezúčelových produktov a mnohokrát ich uprednostnia pred hypotékou. Otázne je, či nakoniec hypotéky nepredbehnú, nakoľko sa im začalo dariť fantasticky.

viac …