Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2602 článkov

Ak idete vymieňať okná, pouvažujte nad najkvalitnejšími drevenými

Napísal admin v kategorií Interiér, 28.07.2014

Kde sú tie časy, keď plastové okná boli symbolom pokroku a za svoje staré ,,kasňové“ drevené okná si ich vymieňali len tí majetnejší. A to ešte mali k dispozícii len trojkomorové s tepelnou účinnosťou, akú dnes už neponúkajú ani Poliaci. Prešlo 15-20 rokov a vtedajší hrdí majitelia prvých plastových okien rozmýšľajú o ich výmene. Určite sa im to oplatí a to hlavne v prípade, ak idú aj zatepľovať. Dnešné požiadavky na energetickú úspornosť domov sú kdesi úplne inde ako pred dvomi desaťročiami. Domy po výmene okien a dverí a zateplení, ak majú byť na úrovni doby, už musia spĺňať podmienky na nízkoenergetické, či pasívne bývanie. A znovu sa vynára otázka - aké okná sú najvhodnejšie?

Hity medzi materiálmi - kamenná dýha

Napísal Róbert Bosák, 26.07.2014

Len málo materiálov vyrobených z kameňa prináša do interiérov tak nezameniteľnú eleganciu s prírodným nádychom ako kamenná dýha. Tento špeciálne spracovaný materiál je exkluzívnym doplnkom kancelárií, spoločenských priestorov a vstupných hál dlhodobo, no v súčasnosti sa dostáva stále viac do našich príbytkov, kde sa stáva doslova dominantou priestorov.

Potreba pravidelného vetrania

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 26.07.2014

Nemusíte ani cítiť dusno alebo vdychovať suchý vzduch, aby ste si uvedomovali potrebu vetrania. Hlavne teraz v horúcich letných mesiacoch sa kladie dôraz na zvýšený príjem čerstvého kyslíka, keďže obytné priestory sa príliš prehrievajú a vzduch sa nám vydýcha podstatne rýchlejšie. Nejde však len o leto, pravidelne vetrať je nutné počas celého roka.

Okná ako súčasť bezpečnosti

Napísal Róbert Bosák, 24.07.2014

Bezpečnosť a zaistenie bývania patrí k základným pilierom ochrany majetku a spokojného nažívania. Z každej strany sa na nás valia informácie o potrebe výmeny starých dverí za nové bezpečnostné, o nutnosti namontovania kvalitnejšieho zámku a o kamerových zariadeniach monitorujúcich každý krok. Pri všetkých tých moderných ochranných systémoch sa ale nejak zabúda na okná a ich nenahraditeľnú účasť na bezpečnosti.

Ratanový nábytok nepatrí len k letu

Napísal Róbert Bosák, 22.07.2014

Chceme sa dobre cítiť, musíme dobre bývať. Chceme dobre bývať, musíme mať harmonický a čistý domov. K ideálu spokojného bývania patrí aj zariadenie interiéru a typ nábytku, ktorý musí mať vzhľad, kvalitu, trvácnosť a nezávadný materiál. Nábytok z ratanu to všetko spĺňa a dokáže byť užitočným pomocníkom pomáhajúcim nám cítiť sa dobre kedykoľvek.

Hity medzi materiálmi - korok

Napísal Róbert Bosák, 19.07.2014

Pri výstavbe, rekonštrukciách aj zariaďovaní chceme najlepšiu kvalitu za najprimeranejšiu cenu. Tento požadovaný pomer sa týka aj stavebných a konštrukčných materiálov, ktoré sa využívajú na každom kroku. Spomedzi všetkých možností, ktoré sa dostávajú na trh, sa o slovo hlási korok, použiteľný aj v striekanej forme.

THERMO|SOLAR Žiar dodal 64 slnečných kolektorov TS 300 do Maroka

Napísal admin, 18.07.2014

Ďalší významný úspech na africkom kontinente dosiahol najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov - THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o., Žiar nad Hronom, keď sa mu podarilo zrealizovať novú dodávku slnečných kolektorov pre Maroko. Pre nový hotel v meste Oujda dodala žiarska firma 64 kolektorov typu TS 300, ktoré tu budú slúžiť na ohrev teplej vody. Nejde o prvú dodávku pre Maroko, THERMO|SOLAR začal predávať v tejto krajine už v roku 2003, kedy dodali pre hotelový komplex v Marákeši 200 m² slnečných kolektorov Heliostar 400 V. Informoval o tom Ján Tomčiak, zástupca riaditeľa  THERMO|SOLARU.

Átriové domy s antickým nádychom

Napísal Róbert Bosák, 18.07.2014

Ak chcete mať vo svojom domčeku nejakú nezvyčajnú zaujímavosť, zvoľte si napríklad átrium. Je to šikovná možnosť ako si doma vytvoriť niečo štýlové, užitočné a zároveň nenáročné. Átriové domy nie sú žiadnou novinkou, majú za sebou bohatú históriu a v tej najmodernejšej podobe sa stali aktuálnou súčasťou mnohých lokalít.

Už aj byty sa predávajú na kľúč

Napísal Róbert Bosák, 16.07.2014

Kúpiť zariadený byt a nasťahovať sa rovno do hotového je snom mnohých. Tí, ktorí sa nevyžívajú v navrhovaní a zariaďovaní interiéru, poprípade majú ešte aj nedostatok voľného času na takéto aktivity, sa určite potešia tejto výhode. Hotových bytov určených k okamžitému plnohodnotnému obývaniu pribúda stále viac a zvyšujúci sa dopyt po takýchto nehnuteľnostiach svedčí o záujme obyvateľov.

Namiesto klimatizácie skúste vymeniť okná za kvalitné a zateplite si dom

Napísal , 15.07.2014

Tropické horúčavy súvisiace s globálnym otepľovaním, v posledných rokoch aj na Slovensku, nútia milióny alergikov, astmatikov, srdciarov a starších ľudí, rozmýšľať, ako prežiť leto bez ujmy na zdraví, alebo priameho ohrozenia života. Zdanlivo najjednoduchšie riešenie – klimatizácia má práve pre tieto skupiny obyvateľov veľa nevýhod. Od vysokej spotreby elektrickej energie a s tým súvisiacich nákladov na prevádzku, cez výskyt plesní, rôznych druhov baktérií, vírusov a ochorení až po život v stálom prievane. Jedným z elegantných riešení pre staršie stavby je výmena okien za vysoko kvalitné a zateplenie takýchto domov. Pre novostavby je to rovno výstavba nízkoenergetických a pasívnych domov.

Biometrické zámky už aj doma

Napísal Róbert Bosák, 14.07.2014

Technologický vývoj sa posúva neustále dopredu a rýchle tempo napredovania je niekedy až náročné stíhať sledovať. Možno už Vaši susedia majú doma niečo, o čom ste ešte ani nepočuli alebo Vy využívate nejakú pomôcku, na ktorú sa ostatní dívajú ako na niečo sci-fi. Každopádne, ochrana a bezpečnosť nehnuteľného majetku je neustále vylepšovaná a po najnovšom sa na Slovensku začínajú vo veľkom využívať biometrické zámky.

Zabudovaná posteľ pre domácich miláčikov

Napísal Petra JURENKOVÁ, 14.07.2014

Ak ste dobrým pánom a skutočným priateľom svojho psa či iného domáceho miláčika, určite mu chcete len to najlepšie a v zásade, ak to je vo vašich silách, mu doprajete priaznivé alebo aspoň také podmienky, v ktorých by vás samých nemrzel život pod taktovkou pána domu. Nemusí mať zrovna na ružiach ustlané, ale ak by mal radosť zo šikovného skladacieho pelieška, ktorý je navyše veľmi praktickým a jednoduchým na zmajstrovanie, potom by to bola skutočná "psina". Cool

Špeciálne koberce z kameňa

Napísal Róbert Bosák, 09.07.2014

Pevnosť, odolnosť a dlhodobá životnosť sú najvyžadovanejšími atribútmi, ktoré jednoznačne vyhľadávame pri všetkých podlahových povrchoch v interiéri aj exteriéri. Možno aj preto sa stáva veľmi obľúbeným takzvaný kamenný koberec, ktorý je zárukou týchto vlastností a navyše prináša nenapodobiteľný dizajn, po ktorom siaha stále viacej ľudí. 

LIATE PODLAHY SA DOSTÁVAJÚ DO OBYDLÍ

Napísal Róbert Bosák, 08.07.2014

Donedávna boli výlučne súčasťou rozličných nebytových priestorov, no aktuálne sa stávajú trendom aj v obývaných interiéroch. Lákavý dizajn, vysoká odolnosť materiálu a jednoduchá starostlivosť ich však veľmi rýchlo dostala aj do našich kuchýň a obývačiek. Dali by ste si niektorú z liatych podláh do izieb aj Vy ?

Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu

Napísal admin, 07.07.2014

Už nemusíte len obdivovať krásne vily uprostred viníc Toskánska s ich nezameniteľnou mediteránskou škridlou, či dych vyrážajúci pohľad z hradieb Dubrovníka na strechy domov pod vami. Takúto štýlovú strechu, s jej tisícročiami overeným tvarom a kvalitou, si môžete dopriať aj na Slovensku. Mediteránske škridly sa nemusíte báť použiť ani na strechy s nízkym sklonom. Tie od Tondachu sú vhodné pre strechy už od sklonu 12° a to vďaka premysleným hlbokým hlavovým a bočným drážkam, ktoré dobre odvádzajú vodu na plochu strechy. Navyše škridly nemusíte plánovať iba na novostavby. Úplne nový vzhľad dodajú domom aj pri rekonštrukciách, nadstavbách, či pri výmene krytiny. Informoval o tom konateľ spoločnosti Tondach Slovensko, s. r. o. Vladimír Šablica.

Imidžový exteriér vytvorí záhradné jazierko

Napísal Róbert Bosák, 07.07.2014

Záhrada plná zelene, voňavé farebné kvety a voda medzi nimi dotvárajúca živosť prostredia. Aj takto môže vyzerať obraz imidžového a moderného exteriéru, ktorý Vám prinesie na pozemok kúsok prírody. Dajte si tam ešte záhradné jazierko s kvetinami, kamienkami, rybami a sami uvidíte aký zázrak budete doma mať.