Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Špeciálne koberce z kameňa

Napísal Róbert Bosák, 09.07.2014

Pevnosť, odolnosť a dlhodobá životnosť sú najvyžadovanejšími atribútmi, ktoré jednoznačne vyhľadávame pri všetkých podlahových povrchoch v interiéri aj exteriéri. Možno aj preto sa stáva veľmi obľúbeným takzvaný kamenný koberec, ktorý je zárukou týchto vlastností a navyše prináša nenapodobiteľný dizajn, po ktorom siaha stále viacej ľudí. 

LIATE PODLAHY SA DOSTÁVAJÚ DO OBYDLÍ

Napísal Róbert Bosák, 08.07.2014

Donedávna boli výlučne súčasťou rozličných nebytových priestorov, no aktuálne sa stávajú trendom aj v obývaných interiéroch. Lákavý dizajn, vysoká odolnosť materiálu a jednoduchá starostlivosť ich však veľmi rýchlo dostala aj do našich kuchýň a obývačiek. Dali by ste si niektorú z liatych podláh do izieb aj Vy ?

Stredomorský štýl dodajú domu mediteránske škridly od Tondachu

Napísal admin, 07.07.2014

Už nemusíte len obdivovať krásne vily uprostred viníc Toskánska s ich nezameniteľnou mediteránskou škridlou, či dych vyrážajúci pohľad z hradieb Dubrovníka na strechy domov pod vami. Takúto štýlovú strechu, s jej tisícročiami overeným tvarom a kvalitou, si môžete dopriať aj na Slovensku. Mediteránske škridly sa nemusíte báť použiť ani na strechy s nízkym sklonom. Tie od Tondachu sú vhodné pre strechy už od sklonu 12° a to vďaka premysleným hlbokým hlavovým a bočným drážkam, ktoré dobre odvádzajú vodu na plochu strechy. Navyše škridly nemusíte plánovať iba na novostavby. Úplne nový vzhľad dodajú domom aj pri rekonštrukciách, nadstavbách, či pri výmene krytiny. Informoval o tom konateľ spoločnosti Tondach Slovensko, s. r. o. Vladimír Šablica.

Imidžový exteriér vytvorí záhradné jazierko

Napísal Róbert Bosák, 07.07.2014

Záhrada plná zelene, voňavé farebné kvety a voda medzi nimi dotvárajúca živosť prostredia. Aj takto môže vyzerať obraz imidžového a moderného exteriéru, ktorý Vám prinesie na pozemok kúsok prírody. Dajte si tam ešte záhradné jazierko s kvetinami, kamienkami, rybami a sami uvidíte aký zázrak budete doma mať.

Fantastické dvere

Napísal Petra JURENKOVÁ, 07.07.2014

Druhé pokračovanie tých najfarebnejších vchodových dverí, ktoré by vám určite udreli do očí, keby ste sa vyskytli v ich blízkosti. Nedostali by ste chuť na jedny také? Cool

Všade samý kov

Napísal Róbert Bosák, 06.07.2014

V každom jednom interiéri nájdeme viacero materiálov, ktoré sú použité na jednotlivých komponentoch tvoriacich zariadenie príbytku. Drevo, sklo, plast, keramika či kov, každý z nich má nejaké vyhradené miesto aj u Vás doma. Niektoré používate viac, iné iba minimálne, no určite máte doma dostatok vecí, ktoré majú na sebe kov.

Pracovné dosky v kuchyni - 2. časť

Napísal Róbert Bosák, 04.07.2014

Kuchyňa má plnohodnotne slúžiť, poskytovať komfort a zároveň vyzerať elegantne. Bez poriadnej pracovnej dosky to nebude nikdy úplne top, takže o tú najdôležitejšiu súčasť kuchynského zariadenia sa treba patrične postarať už pri jej prvom kontakte s novým domovom, teda s kuchyňou.

Pracovné dosky v kuchyni - 1.časť

Napísal Róbert Bosák, 02.07.2014

Kuchyňa ako miesto prípravy jedla a stretávania sa spolubývajúcich pri spoločnom stolovaní sa pokladá za akési centrum každého príbytku. Niektoré rodiny sa práve tu stretávajú najčastejšie, ale to nie je primárnou úlohou kuchyne. Tou je spomínaná príprava jedla, ktorá neprebehne nikdy s takou radosťou, pokiaľ nemáte aj vhodné pomôcky.

WC z billboardov

Napísal Róbert Bosák, 28.06.2014

Reklamy sa na nás valia z každej strany a vždy nám prinášajú nejaký nový produkt, ktorý by mal byť aktuálne najlepší, najmodernejší či najvýhodnejší. Reklama výrazne pomáha aj interiérovým produktom, takže je úplne bežné, že sa na Vás nejaký doplnok, dekorácia alebo spotrebič pozrie z obrovského plagátu pri ceste.

Chytľavé obývačkové trendy

Napísal Petra JURENKOVÁ, 26.06.2014

Potrebujete poradiť s obývacou izbou? Neviete, čo je momentálnym hitom pulcujúcim v interiéroch obývačiek? Hľadáte nadčasovú inšpiráciu v zariaďovaní? Ste tu správne - dnes sa bavíme na tému moderných obývacích miestností.

Luhačovický kúpeľný areál slávnostne otvorili pre verejnosť

Napísal admin, 23.06.2014

Revitalizovaný kúpeľný areál v Kúpeľoch Luhačovice (Lázně Luhačovice, a. s.) slávnostne odovzdali verejnosti do užívania 19. júna 2014. Slávnostný akt sa uskutočnil na záver koncertu Hudby Hradnej stráže a Polície ČR, za účasti generálneho riaditeľa Kúpeľov Luhačovice, a. s., MUDr. Eduarda Bláhu, autora celkového riešenia nových výsadieb v kúpeľnom parku profesora Ivara Otrubu, popredného znalca v oblasti architektúry a urbanizmu a Ing. Aleny Vránovej, hlavnej architektky projektu.

Ochrana nehnuteľnosti kamerovým systémom

Napísal Róbert Bosák, 22.06.2014

Kvalitné zabezpečenie bývania je dôležité kvôli ochrane svojho nehnuteľného majetku. Nepríjemným prípadom spojeným s krádežami, vlámaniami alebo inými trestnými činnosťami sa dá lepšie zabrániť vďaka správnym bezpečnostným systémom, pomocou ktorých dosiahneme požadovaný stav a vyhneme sa komplikovaným situáciám. 

Luxusné koberce

Napísal Róbert Bosák, 21.06.2014

Majú svoju dlhoročnú históriu, prežili všetky zmeny v interiérových trendoch a obľubujú ich po celom svete bez rozdielov rasy, národa alebo náboženstva. Vyrábajú sa z najkvalitnejších materiálov a stali sa luxusným prvkom, na ktorom si potrpia mnohí pôžitkári, fajnšmekri a milovníci vzácnych dekoratívnych doplnkov. Zdobia luxusné koberce aj Váš príbytok ?

Máte tie správne bunky na spanie?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 19.06.2014

Spať na bunke nie je to isté ako v bunke. Zatiaľ, čo prvé označuje internátne pelešenie sa na jednom metri štvorcovom, druhé hovorí o modernom spálňovom riešení. Zistite, o čo ide Cool

V japonskom štýle

Napísal Róbert Bosák, 18.06.2014

Japonsko, krajina vychádzajúceho slnka. Kultúra plná kvetov, záhrad, tradícií a orientálne ladených zvykov, ktoré na Vás zanechajú svoj pokojný dojem. V žiadnej krajine na svete nedokážeme nájsť rovnakú atmosféru, akú ponúkajú japonské stavby považované v celosvetovom meradle za nenahraditedľný skvost architektúry. Kúsok takejto jedinečnej atmosféry si môžete priniesť aj domov.

Štítky - nová funkcia na TopReality.sk

Napísal admin v kategorií Novinky na portáli, 17.06.2014

Pripravili sme pre Vás novú funkciu, tzv. štítky.
Tieto umožňujú vyzdvihnúť dôležité vlastnosti Vašej nehnuteľnosti a tým pádom uľahčujú jej vyhľadávanie pre bežných užívateľov s konkrétnou predstavou o nej.