Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2606 článkov

Unikátne rotujúce budovy

Napísal Róbert Bosák v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 20.09.2014

Oblasť architektúry je nesmierne rozmanitá a najlepší tvorcovia inovatívnych stavieb spravili len za posledné desaťročia obrovský posun. Počas cestovania svetom nájdeme rôzne typy budov od výmyslu sveta a na popredné priečky záujmu sa dostali aj rotujúce budovy, ktorých počet dosť rýchlo rastie aj vďaka špeciálnym stavebným kúskom.

Spotrebný úver namiesto hypotéky

Napísal Róbert Bosák v kategorií Financie, 20.09.2014

Spotrebné úvery sa stali už pred niekoľkými rokmi jednou z možností ako získať chýbajúce peniaze aj na bývanie. Nielen poskytovatelia, ale hlavne klienti schvaľujú príchod týchto bezúčelových produktov a mnohokrát ich uprednostnia pred hypotékou. Otázne je, či nakoniec hypotéky nepredbehnú, nakoľko sa im začalo dariť fantasticky.

Najvyšší čas na výmenu okien-ušetríte si stovky eur za vykurovaciu sezónu

Napísal admin v kategorií Úspora energie, 19.09.2014

Vymeniť okná na celom dome za moderné kvalitné drevené nie je lacná záležitosť, ale určite sa oplatí. Už len samotná výmena okien aj bez zateplenia prináša významnú úsporu energie. Ešte viac však ušetríte pri výmene okien a súčasnom zateplení. Ak sa rozhodnete zatepľovať, určite vymeňte aj okná. A to nielen staré drevené, ale aj staršie plastové, či hliníkové, ktoré už nespĺňajú tepelnotechnické požiadavky.

Energie2 ponúka klientom PB Power Trade výhodné dodávky

Napísal admin v kategorií Úspora energie, 18.09.2014

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava je pripravený ponúknuť klientom PB Power Trade stabilnú spoluprácu a stať sa ich novým dodávateľom po tom, čo bolo v masmédiách oznámené, že spoločnosť PB Power Trade na Slovensku končí. Jej zákazníkov má prebrať dodávateľ poslednej inštancie, ktorým je na západe Slovenska ZSE Energia. Doterajší zákazníci PB Power Trade však nemusia podpísať zmluvy o dodávkach elektrickej energie iba s týmto dodávateľom, ale majú možnosť do troch mesiacov si vybrať nového dodávateľa podľa vlastného uváženia. Ak si odberateľ do troch mesiacoch nevyberie nového dodávateľa elektriny, automaticky ostane u ZSE Energie. Informoval o tom obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2, a.s. Eduard Chudovský.

Dom za 100 miliónov dolárov v NY

Napísal Monika Ludasová, 18.09.2014

V New Yorku sa predáva dom za veľmi výhodnú cenu, ktorá klesla z pôvodnej o 15 miliónov dolárov. Aká je jeho nová cena? Pouhých 100.000.000 dolárov :). No nekúp to!

Letné sídlo Beyonce a Jay-Z

Napísal Monika Ludasová v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 17.09.2014

Túžite po malej chatke na ktorej by ste trávili letné víkendy? Hviezdy to vedia roztočiť v iných leveloch a berú si do prenájmov rovno vily! Beyoncé a Jay-Z za 400tisíc dolárov mesačne. 

Bezpečnosť v kúpeľni

Napísal Róbert Bosák, 16.09.2014

Bezpečnosť je dôležitá pri práci, pri ochrane majetku, pri manipulácií s rôznymi predmetmi či živlami, pri výstavbe aj pri ďalších činnostiach. K zraneniu môže dôjsť pri akejkoľvek aktivite, pokiaľ sa nedodržiava opatrnosť. Tá je potrebná aj v domácnosti a najmä kúpeľňa ponúka často nástrahy, ktoré treba eliminovať.

Petržalka ponúka niekoľko stoviek nových bytov

Napísal Róbert Bosák v kategorií Novinky z domova a o bývaní, 15.09.2014

Bratislavský realitný trh sa nezastavuje a vysoký dopyt po nových nehnuteľnostiach motivuje developerov prichádzať s ďalšími novými projektami. Novostavby pomaličky vypĺňajú priestor po celej Bratislave, no niektoré z lokalít sú "vyťažené" o niečo viacej. Jednou z nich je aj najväčšia časť Petržalka.

Japonské kaviarne s hojdacími sieťami

Napísal Monika Ludasová, 14.09.2014

Dnes vás pozývame na kávičku do kaviarne s hojcacími sieťami. Zapnite si pásy, letíme do Japonska...

THERMO|SOLAR radí záujemcom o solárne kolektory

Napísal admin v kategorií Úspora energie, 12.09.2014

Najväčší slovenský výrobca solárnych kolektorov - spoločnosť THERMO|SOLAR, Žiar, s.r.o. poskytuje záujemcom o využívanie slnečnej energie aj poradenstvo, aby sa ich investícia neznehodnotila. Kvalitný solárny systém vydrží viac ako 30 rokov, v podstate bez údržby, s výnimkou výmeny nemrznúcej kvapaliny. Výrobcov takýchto kvalitných kolektorov však nie je až tak veľa a THERMO|SOLAR patrí k nim. V prevádzke sú kolektory od tejto spoločnosti, ktoré sú v neustálej bezporuchovej prevádzke už viac ako 30 rokov. Aj preto dáva firma na svoje kolektory záruku 12 rokov. Informoval o tom riaditeľ THERMO|SOLARU Ing. Milan Novák.

Dom zavesený na útese

Napísal Monika Ludasová v kategorií Zaujímavosti zo sveta, 12.09.2014

Austrálska firma Modscape vytvorila pre náročného miliardára naozaj extrémny dom. Zatočí sa vám z neho hlava...

Karta makléra - nová funkcia na TopReality.sk

Napísal admin v kategorií Novinky na portáli, 10.09.2014

Na portáli TopReality.sk sme pripravili novú funkciu - jedná sa o tzv.Kartu makléra.

Ako názov napovedá, je určená pre všetkých maklérov inzerujúcich na našom portáli.
Títo si môžu v účte doplniť bližšie údaje podľa vlastného uváženia, ktoré sa potom zobrazia v detaile inzerátu po kliknutí na ikonku Karta makléra.

Šetríme vďaka dažďovej vode

Napísal Róbert Bosák v kategorií Úspora energie, 09.09.2014

Každý záhradkár pozná veľmi dobre vzácnu hodnotu dažďovej vody. Jej nedostatok je citeľný najmä v suchšom období a spôsobuje veľkú reťazovú reakciu s koncovým dopadom na peňaženku. Práve to bolo dôvodom uvedomenia si, že vďaka moderným technológiám sa dá nakladať s vodou rozumnejšie a ešte na tom aj ušetriť nejaké peniaze.

Vyzdobte interiér dekoračným textilom

Napísal Róbert Bosák v kategorií Interiér, 08.09.2014

Svet látok ponúka dostatok vzorov, materiálov a farebných prevedení, vďaka čomu si ľahko nachádza svoje zaslúžené miesto v našich interiéroch. V súčasnosti sa zvýšil záujem o väčšiu rozmanitosť a kombinovanie viacerých ozdobných prvkov, čím sa do popredia dostáva elegantný dekoračný textil prinášajúci príbytkom život.

Paneláky na Slovensku budú sláviť 60 rokov

Napísal Róbert Bosák, 03.09.2014

S "budovaním socializmu" sa začali budovať aj panelákové sídliská, ktoré sú dodnes súčasťou našich miest a stále ponúkajú bývanie masám slovenského obyvateľstva. Na mape obytných zón si zaslúžili svoje miesto aj napriek horším ohlasom a takmer 60 rokov histórie týchto obytných budov sa nedá len tak prehliadnuť. 

Kvalitným dreveným oknám sa nič nevyrovná

Napísal admin v kategorií Úspora energie, 03.09.2014

Každý schopný projektant a stavbár vie, že medzi najkritickejšie časti domu z hľadiska úniku tepla patria stavebné otvory samotné a ich výplne -teda okná a dvere. Pri projektovaní moderných nízkoenergetických a pasívnych domov, ale dnes už aj bežných domov, je dôležité vedieť vybrať také okná i dvere, ktoré spĺňajú náročné tepelnotechnické požiadavky noriem a zároveň sú estetické a majú dlhú životnosť. Nemenej dôležité je profesionálne osadenie okien pomocou okenného tesniaceho systému a konzultácie s výrobcom už v čase prípravy projektu. Predíde sa tak neskorším nedorozumeniam priamo na stavbe. Práve okná a dvere sú tými časťami domu, kde nie je namieste šetrenie na kvalite. Je rozhodne lepšie radšej si zvoliť možno na prvý pohľad drahšie, ale zato overené materiály  a výrobky od renomovanej firmy, ako si znehodnotiť dom poruchovými a nekvalitnými materiálmi neznámych výrobcov, či dovozcov.