Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realitné články

Celkovo 2595 článkov

Podlahové vykurovanie nahrádza radiátory

Napísal Róbert Bosák, 01.06.2014

Teplo sa šíri po miestnosti a postupne Vás zohrieva celého od chodidiel smerom hore. Je to určite príjemné a pokiaľ ste tento pocit ešte nespoznali na vlastnej koži, jedinou možnosťou je zaobstarať si podlahové kúrenie, vďaka ktorému to nebude problém zažiť kedykoľvek budete chcieť.

Miesto pri okne či okno pri mieste?

Napísal Petra JURENKOVÁ, 01.06.2014

Vysedávať, ležať, spať, čítať knihu, pracovať na počítači, piť kávu, pochutnávať si na jedle, klebetiť s kamarátmi, stolovať či len tak sa kochať okolím - to všetko a oveľa viac Vám umožňuje čoraz populárnejší interiérový prvok v bývaní, a síce miesto za oknom, ktoré môžete navyše využiť ako extra úložný priestor a zároveň posteľ, váľandu či pohodlný gauč pre usadenie návštevy.

Dni energií na Slovensku 2014 podporuje aj THERMO|SOLAR Žiar

Napísal admin, 31.05.2014

Najväčší slovenský výrobca slnečných kolektorov - firma THERMO|SOLAR Žiar, s.r.o., Žiar nad Hronom, podporí osvetovú akciu Európskej únie (EU) Dni energií 2014, prezentáciou svojich výrobkov. Počas júna 2014 organizátori akcie priblížia obyvateľom a návštevníkom Bratislavy (10.6.), Žiliny (12.6.), Košíc (16.6.) a Banskej Bystrice (17.6.) solárne panely, tepelné čerpadlá, obnovu bytových a rodinných domov a elektromobilitu. Nemali by chýbať ani skúšobné jazdy na elektrobicykloch. V prípade pozitívnej odozvy by chceli projekt zrealizovať aj v Prešove, Trenčíne, Nitre, Trnave, či iných slovenských mestách. Informoval o tom Alfréd Gottas, technický riaditeľ THERMO|SOLARU.

Možnosť zasielania kópií záujmu o nehnuteľnosť i do hlavného účtu

Napísal admin, 28.05.2014

Po prihlásení sa do hlavného účtu na topreality.sk je v Užívateľskom menu v Info o nás/fakturačné údaje možné nastaviť, aby, pokiaľ bežný užívateľ reaguje na nehnuteľnosť cez kontaktný formulár, táto správa prišla automaticky i na mailovú adresu zadanú v hlavnom účte.

Pozvánka na slávnostné otvorenie hotela Aphrodite Palace v R.Tepliciach 5.6.2014

Napísal admin, 28.05.2014

POZVÁNKA

                                                                                                                                 Kúpele Rajecké Teplice a PR agentúra PAPER LIFE

                                      

Vás týmto srdečne pozývajú na slávnostné otvorenie luxusného hotela APHRODITE PALACE****, ktoré sa uskutoční

 

 vo štvrtok 5. júna 2014 o 15.00 hod. V Slovenských liečebných kúpeľoch Rajecké Teplice (SLK), a. s.

v priestoroch HOTELA APHRODITE PALACE

Drevo je naďalej nenahraditeľné

Napísal Róbert Bosák, 26.05.2014

Dýcha prírodou, vytvára teplo domova a pri kvalitnej starostlivosti s Vami v nepoškodenom stave aj zostarne. Reč je o dreve, stále najpoužívanejšom materiále v našich príbytkoch, ktorý je pre väčšinu obyvateľov nenahraditeľnou súčasťou bývania. 

Pohoda, kľud a vyložené nohy!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 26.05.2014

Aké to je zastaviť sa po náročnom dni či týždni a dopriať si aspoň niekoľkominútový relax v podobe vyložených nôh? To si občas dopraje hádam každý z nás, ale nie každý sa môže pochváliť takými super podnožníkmi, o ktorých je dnes reč ...

Športujeme aj doma

Napísal Róbert Bosák, 24.05.2014

V zdravom tele zdravý duch, športom k cieľu, zober loptu a nie drogy. Možno ste počuli tieto dobre známe slogany mnohokrát a máte ich veľmi dobre zafixované v pamäti. Nepochybne odkrývajú obrovský zmysel a je správne žiť podľa niektorého z týchto kréd. Výhovoráť sa, že sa nedá je zbytočné, pretože stačí k tomu domáce mini športovisko.  

Vychutnajte si pohodičku na záhrade

Napísal Róbert Bosák, 23.05.2014

Nasledujúce slová sú venované hlavne fajnšmekrom a neskrotným milovníkom záhradnych vychytávok, ktoré zaručujú úplnú pohodičku a doladia tak prostredie exteriéru. Vďaka nim je možné nechať na chvíľu komplikovaný svet dospelých bokom a len tak bezcieľne si vychutnávať preživaný okamih plný návratu za slobodou, pretože ich prínos pre voľný čas je nenahraditeľný.

DIFUCELL a EFEKTIV – nové konštrukcie nízkoenergetických domov

Napísal admin, 22.05.2014

Úsporu 6000 až 20 000 EUR na jeden dom z novej kolekcie prináša zákazníkom v akcii, trvajúcej do konca júna 2014, najväčší slovenský výrobca nízkoenergetických a pasívnych domov ForDom, s.r.o., Zvolen. Umožnili to dva nové konštrukčné systémy DIFUCELL a EFEKTIV, ktoré predstavil výrobca vo svojej kolekcii atraktívnych domov a ktoré navyše výrazne šetria náklady na energie, pri zachovaní vysokej kvality použitých materiálov. Autormi novej kolekcie sú  renomovaní slovenskí architekti Pavol Pokorný, František Lehocký, Kubiš Kupec a Bjorn Kierulf, ale časť pochádza aj z vlastnej dielne. Ďalšou novinkou spoločnosti ForDom, ako jedinej na trhu, je garantovaná spotreba energií. Pri všetkých katalógových pasívnych stavbách ForDomu sa náklady pohybujú na úrovni 50 - 70 kWh, oproti 200 – 250 kWh pri klasických domoch. Informoval o tom marketingový riaditeľ ForDomu Branislav Kuzma.

VYBERÁME NAJLEPŠIE ZASTREŠENIE PRE NÁŠ BAZÉN

Napísal Róbert Bosák, 19.05.2014

K slnečnému počasiu jednoznačne patrí kúpanie a mnohí si chcú túto letnú zábavu vychutnávať doma na dvore vo vlastnom bazéne. Súkromie, kľudná atmosféra, okolitá príroda na záhrade a dostatok vody iba pre seba kedykoľvek, práve to sú hlavné dôvody využívania vlastného domáceho bazénu. Pokiaľ máte svoj bazén ešte aj zastrešený, stačí skočiť do vody a ochutnať čerešničku na torte.

Predĺžte si chvíle vo Vašom bazéne

Napísal Róbert Bosák, 18.05.2014

Krásne voľné chvíle počas letných dní sa dajú tráviť pri vode, kde sa poriadne schladíme, osviežime a zrelaxujeme. Počasie v našich končinách sa niekedy prudko zmení a z oddychu pri vode sa stane netrpezlivé vyčkávanie na ďalšie horúce dni. Poznáme originálne riešenie, ako si užiť bazén aj pri teplotných výkyvoch a nedať sa odradiť od svojho vytúženého relaxu.

Stavba je hotová až po kolaudácií

Napísal Róbert Bosák, 16.05.2014

Výstavba Vášho objektu sa pomaličky schyľuje ku koncu a pravdepodobne si konečne vydýchnete od všetkých tých povinností, ktoré jej priebeh sprevádzajú. Predsa len, celá realizácia výstavby od jej naplánovania cez vyhľadávanie kvalitných pracovníkov až po ukončenie stavebných prác patrí k náročnejším procesom vyžadujúcim vyvinúť mnoho energie na úspešné ukončenie. Ak všetko dôkladne pripravíte na záverečnú kolaudáciu, môžete si hrdo povedať, že máte splnené.

Pripojenie inžinierskych sietí do našich domovov

Napísal Róbert Bosák, 13.05.2014

Voda, plyn, telefón či televízia patria k bežnej súčasti dnešného bývania, bez ktorých by sa drtivej väčšine z nás nepáčilo žiť staromódnym spôsobom. Na tieto štandardné prvky spojené s komfortným fungovaním domácnosti sme si zvykli, no mnohí z nás nevedia čím je podmienená ich účasť v našich domovoch. Bez technologicky správnej realizácie by sme sa k týmto sieťam nikdy nedostali.

PC a pracovné dosky v novom dizajne

Napísal Petra JURENKOVÁ, 12.05.2014

Keď už toľko pracujeme, mali by sme si dopriať čo možno najlepšie pracovné podmienky a prostredie. Zistite, čo ponúkajú nové trendy v dizajne PC, pracovných dosiek a stolov. Je to ozajstný krok smerom k pohodliu a praktickosti.

Kritický stav výťahov v našich panelákoch

Napísal Róbert Bosák, 10.05.2014

Pravidelné využívanie schodiska je síce prospešné pre kondíciu, ale niekedy vie byť poriadne nepríjemným a výrazne komplikuje situáciu. Chodiť s veľkými nákupmi hore schodami je príliš namáhavé, nehovoriac o sťahovaní nábytku. Svoje by vedeli povedať aj matky s kočíkmi, dôchodcovia vo vysokom veku alebo imobilné osoby, pre ktorých nie je výťah uľahčením pohybu, ale úplnou nevyhnutnosťou.