Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
101 680
Reg. kancelárií
11 527
Reg. užívateľov
113 013
Fanúšikov
52 554

 

Reality inzercia

SORA

V Petržalke v sobotu otvorili novú tržnicu

Reality Realitné články Novinky z domova a o bývaní V Petržalke v sobotu otvorili novú tržnicu

Napísal Róbert Bosák, 09.04.2018


Nové nákupné možnosti pre Bratislavčanov sa naďalej rozširujú. Od soboty 7. apríla je oficiálne otvorená Petržalská tržnica, ktorá bude (nielen) obyvateľov najväčšieho sídliska v hlavnom meste zásobovať čerstvými potravinami.

Zdroj: www.bratislavaden.sk 


Bývalý supermarket Terno na Bratskej ulici v Petržalke patrí od soboty iba spomienkam. Na mieste, kde kedysi vítal kupujúcich, je totiž po najnovšom prevádzkovaná nová tržnica. Tá má zákazníkom ponúkať „to najlepšie z Dvorov, Lúk a Hájov.“ Aspoň s takýmto sloganom sa jej podarilo otvoriť brány a slávnostným sprievodným programom privítať prvých návštevníkov.

Zdroj: www.petrzalskatrznica.sk 


Vraj potraviny, ktoré v supermarkete nekúpime

 

Noví predajcovia lákali kupujúcich na kvalitné čerstvé potraviny priamo z dvora ešte pred sprevádzkovaním tržnice. Hlavným sortimentom má byť mäso, ovocie a zelenina z domácej dielne, ktorých kvalita je porovnateľne lepšia ako v supermarketoch. Práve to sa má postarať o vybudovanie stabilnej klientely napriek pestrej konkurencii, ktorá pôsobí v celej Petržalke.

Zdroj: www.terno.sk 


Druhý obchod tu prevádzkuje aj reťazec Kraj

 

Okrem stánkov s čerstvými domácimi potravinami nájdeme v priestoroch tržnice aj prevádzku firmy KRAJ. Začínajúci reťazec tu otvoril svoju druhú predajňu, ktorá tak rozširuje pôsobenie spoločnosti v Bratislave. To robí po Devínskej Novej Vsi z Petržalky ďalšiu lokalitu, kde si priaznivci nového potravinárskeho reťazca prídu na svoje.

Zdroj: www.mediawatch.dog 


Nepotrvá dlho a tržnica čoskoro príde o pozíciu najnovšej jednotky v oblasti predaja potravín v Petržalke. Na tú si už brúsia zuby autori projektu Trch, ktorý má byť ešte tento rok otvorený v rámci realizácie obytnej štvrti Slnečnice. Bratislavčania sa tak môžu tešiť na ďalšie nákupné možnosti s bohatým výberom kvalitných domácich potravín.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: www.bratislavaden.sk

Foto:  www.bratislavaden.sk, www.igelitka.com, www.petrzalskatrznica.sk, www.terno.sk, www.mediawatch.dog