Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Toyota postaví v Indii tretiu továreň

Napísal Róbert Bosák, 28.12.2023

Japonská automobilka zažíva na indickom trhu najlepšie roky. Rýchly nárast dopytu po jej vozidlách vyústil do prípravy projektu ďalšej továrne. Tretia indická továreň značky Toyota bude vybudovaná v štáte Karnátaka.


Vyše 400 000 áut ročne


V štáte Karnátaka sa nachádzajú aj 2 existujúce továrne automobilky Toyota. Po ukončení realizácie pripravovaného projektu ich doplní tretia fabrika, ktorá zvýši celkovú kapacitu áut vyrobených vo viac ako miliardovej krajine o ďalších 100 000 kusov ročne. Trojica indických tovární spolu vyprodukuje zhruba 410 000 vozidiel za rok.

Zdroj: auto.hindustantimes.com


2000 pracovných miest


Zvýšenie výroby áut značky Toyota v Indii o necelú tretinu zabezpečia stovky zamestnancov, ktorí si nájdu prácu v novej továrni. Predpokladaný počet nových pracovných miest dosiahne 2000. Podľa predstaviteľov indickej divízie japonskej automobilky sa postupne môže zvýšiť o niekoľko desiatok ďalších miest.


Podpora rastu Toyoty


Toyota si výstavbou novej továrne nekladie za cieľ iba uspokojenie dopytu po autách v Indii. Vedenie chce investíciou vo výške necelých 400 mil. USD podporiť celkový rast spoločnosti v globálnom meradle. Ten ohrozuje silná konkurencia v podobe čínskych automobiliek, ktoré oslabujú pozíciu Toyoty na európskom aj na severoamerickom trhu. Tretia indická továreň je príležitosťou na zrýchlenie rastu a posilnenie postavenia v Ázii aj v západnom svete.

Zdroj: bizzbuzz.news


Text: Róbert Bosák
Zdroj: TASR – teraz.sk
Zdroj foto: auto.hindustantimes.com, bizzbuzz.news