Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Dom alebo byt

Napísal Boris Lacko, 16.05.2013

DOM alebo BYT Otazka každého, či už mladých alebo starších. Jedoducho všetkych ktorý sa zaujímaju o svoju budúcnosť a o to kde budú bývať. Každý ma vlastnú predstavu a túžbu. Netreba ale zabúdať na sny!

Najdôležitejšie je však vedieť si tieto predstavy a sny dobre spočítať. V dnešnej dobe na nás z každej strany letia ponuky tých najlepších hypotekarnych uverov. Zdanie ale vo veľa prípadoch klame pretože dané ponuky sú postavené poväčšine na len určité veľkosti úverov. Čiže váš sen je mať napr. veľký 4-5 izbový dom či byt. A ked prídete do pobočky komerčnej banky tak zistíte že vám požičajú tak na 50% vášho sna. Prípadne vám tak nakombinuju úver že dané bývanie preplatite aj 3x.

Takze zásadná vec je dobre si všetko premyslieť až potom sa bezhlavo pustiť do zadlženosti.

 

Ale poďme ďalej k teme. Ak sa viete rozhodnúť či dom alebo byt, tak ste ten šťastnejší. Ale výber môže byť aj jasnejší vzhľadom z toho kde žijete a kde by ste chceli žiť. Ak je to veľkomesto tak je viacmenej jasné ze vyhrávať bude byt. Avšak ak vam nevadí nejaké to cestovanie tak rozvoj našich menších miest a obcí bude vďačný.

 Teraz sa musíte zamyslieť nad tým či je to bývanie len pre vás samotných, pre rodinu (aj kolko detí) alebo to chcete len pre seba s partnerom.

 

Pretože vo väčšine prípadov si vlastné bývanie kupujeme v priemere raz v živote. Preto si treba všetko naozaj dobre premysliť. Ste dvojica ktorá by chcela deti, psa či mačku, máte popri práci aj trochu volného času, radi sa trošku pohrabete v hline? Bude pre Vás určite domček tým pravím. No ak máte času po práci menej, nemáte chuť niečo okolo domu robiť, ako pokosiť trávnik, pohrabať lístie, udržiavať pozemok tak je pre Vás jasná voľba Byt.

 

No ako som už spomenul, dôležité sú vaše sny v živote a vaše priority. Len tak budete vedieť v živote napredovať ked si určíte postupne svoje životné ciele a budete si ich postupne plniť.

Tak vám prajem vela štastia v rozhodovaní sa a v plnení svojich životných snov.

 

BL