Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Záhrada s dreveným domčekom

Napísal Róbert Bosák, 03.05.2014

Pekná estetická záhrada je vizitkou každého majiteľa rodinného domu, ktorý sa o svoj exteriér stará zodpovedne a s láskou. Aby takáto záhrada vyzerala skutočne dokonalá po dizajnovej stránke a zároveň bola maximálne užitočnou, predajcovia prišli s riešením ako z nej spraviť flexibilné miesto prinášajúce úplnú všestrannosť.


Záhradné domčeky sa môžu pochváliť všestranným využitím, vďaka ktorému sú majiteľmi rodinných domov toľko vyžadované. Fantázií sa medze nemajú klásť, takže si môžete zo svojho dreveného domčeka vytvoriť špeciálne miestečko na akékoľvek účely, nemusíte sa riadiť iba tými známymi spôsobmi využitia. Zapojte svoju predstavivosť, skombinujte ju s užitočnosťou a ihneď budete disponovať nezameniteľným záhradným doplnkom.


Využitie záhradných domčekov


Skladovací priestor – Pravdepodobne najčastejšie býva záhradný domček využívaný ako úložný priestor, do ktorého sa odkladajú rôzne záhradkárske pomôcky, náradie, športové náčinie alebo rôzne iné predmety. Často sa môžeme stretnúť aj so skladovaním rozličných nepotrebných vecí práve v takýchto domčekoch, čím sa uvoľní priestor v obytnom dome.

Zdroj: www.chatky-domceky.sk


Súkromná zóna – Záhradný domček Vám dokáže perfektne poslúžiť aj ako miestnosť na praktizovanie svojich obľúbených aktivít. Akýkoľvek druh práce, záľuby alebo relaxácie sa dá uskutočniť v takejto špeciálnej zóne. Kľudne si tu môžete majstrovať, čítať knihu alebo maľovať obrazy. Pokiaľ máte k dispozícií postačujúce rozmery domčeka, môžete v ňom vykonávať svoje obľúbené činnosti.


Miesto na hry – Aj deti si prídu na svoje a radi sa zahrajú v domčeku. Pri nekonečnej detskej predstavivosti a hravosti bude Vaša zóna doplnená o ďalšie skvelé výnimočnosti vďaka priloženiu detskej ruky. Schovávačka, slepá baba alebo stretávanie sa s prvými láskami môžu byť skvelými nápadmi, ktoré sa uskutočnia niekde inde ako doma.

Zdroj: www.chatky-domceky.sk


Parkovanie auta – Pri väčšom type domčeka bude možné dokonca aj parkovanie auta. A aby toho nebolo málo, zmestí sa Vám do neho aj celá auto výbava. Ochrana pred koróziou a inými vplyvmi, ktoré po nejakom čase výrazne poškodzujú vonkajšiu časť auta, bude účinným prostriedkom prevencie a udržiavania zachovalého stavu Vášho dopravného prostriedku.


Zadovážte si nový domček


Môžeme Vám poskytnúť dva spôsoby ako sa dopracovať k vlastnému záhradnému domčeku :


1. Kúpa hotového domčeka – Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu hotového domčeka, máte na výber z bohatej ponuky najznámejších predajcov, ako aj súkromných osôb venujúcim sa ich montáži. Kúpa Vás zvyčajne vyjde drahšie a zároveň prídete o potešenie z tvorby svojho vlastného diela.

Zdroj: www.chatky-domceky.sk

2. Postavenie svojho domčeka – Tento spôsob bude pre majstrov, kutilov a vášnivých robotníkov jednoznačne prijateľnejší. Hlavnú úlohu už nebude zohrávať úspora peňazí ani rýchlosť montáže. Prvoradým bude pocit z výroby a čas strávený pri práci, ktorú môže niekto považovať za relaxáciu. Druhým plusom je, že sami si určíte presné rozmery, materiály a vzhľad domčeka podľa toho, čo presne bude vyhovovať iba Vám.


Prečo práve drevený domček ?


Vieme, že drevo je na prípravu malej chatky alebo domčeka ideálne z viacerých dôvodov. Tento nesmrteľný materiál sa najviac hodí na miniatúrne „stavbičky“, ktoré majú spojiť účel s dizajnom. Netreba zabúdať hlavne na estetickosť dreva, ktoré je samo o sebe príťažlivé a každému záhradnému domčeku dodá nádherný prírodný nádych vhodný na každú záhradu. Samozrejme, máte možnosť použiť aj iné materiály, ale už to nebude klasický záhradný dom.

Zdroj: www.chatky-domceky.sk


Popularita záhradných domčekov si získala mnohých vlastníkov rodinných domov bez rozdielov. Flexibilné domčeky z dreva prinášajúce estetickosť kombinovanú s užitočnosťou sú momentálne skutočne trendom a obľúbenosť si získavajú práve vďaka spomínanému viacúčelovému využitiu, ktoré je obrovským prínosom pre prehľadný život v rodinnom dome. Nechajte sa inšpirovať nádherným dizajnom a zaobstarajte si aj Vy takýto osožný domček.


Text : Róbert Bosák

Foto : zahradne-domy.sk, chatky-domceky.sk