Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

VYBERÁME NAJLEPŠIE ZASTREŠENIE PRE NÁŠ BAZÉN

Napísal Róbert Bosák, 19.05.2014

K slnečnému počasiu jednoznačne patrí kúpanie a mnohí si chcú túto zábavu vychutnávať doma na dvore vo vlastnom bazéne. Súkromie, kľudná atmosféra, okolitá príroda na záhrade a dostatok vody iba pre seba kedykoľvek, práve to sú hlavné dôvody využívania vlastného domáceho bazénu. Pokiaľ máte svoj bazén ešte aj zastrešený, stačí skočiť do vody a ochutnať čerešničku na torte.


Výhody zastrešenia bazénov ako udržiavanie teploty vody, ochrana pred znečistením, úspora pri ohreve a súkromie sme si spomenuli v minulom článku o predĺžení leta vďaka zastrešeniu. Dnes sa pozrieme na najvyužívanejšie typy zastrešenia, ktoré sú momentálne in a zákazníci ich vyhľadávajú ako vhodný a užitočný doplnok ich záhrady a vybavenia bazénu. Aby bol bazén naozaj v dokonalom stave, pre správny výber ešte zohľadnite typ zastrešenia, dizajn, polohu na pozemku či veľkosť. Ak dokážete všetky tieto veci zladiť k spokojnosti, vybrali ste si tú najlepšiu možnosť. 


Typy zastrešenia, ktoré sú momentálne najobľúbenejšie


Posuvné zastrešenia - Posuvné typy patria v súčasnosti k najviac vyhľadávaným kvôli ich nádherným dizajnom a vkusnému zladeniu so záhradou či dvorom. Pokojne ich môžeme považovať aj za viacúčelové, pretože okrem zastrešenia bazénu môžu dobre poslúžiť ako prístrešok pre rôzne rodinné posedenia a relaxáciu. Posuvných typov je na našom trhu dostupných najviac, pre lepší výber uvádzame ich základné delenie podľa výšky prekrytia.


Nízke prekrytie - Nízky strop nie je žiadnou prekážkou k bezproblémovému plávaniu v bazéne pod uzavretou strechou. Navyše pôsobí diskrétne a dodáva pocit súkromia. 

Zdroj: www.hyperbyvanie.sk


Stredné prekrytie - Ideálny prienik pre všetkých, ktorí najradšej volia zlatú strednú cestu a chcú niečo klasické, čo zároveň vyhovie ich potrebám. 

Zdroj: www.rworava.sk


Vysoké prekrytie - Pri ňom sa dokážete pohodlne vzpriamiť. Zaručí Vám dostatok miesta a okrem toho ladí s vysokými drevinami okolo.

Zdroj: www.al-lexpro.cz


Atypické zastrešenia - Originálne dizajny sa stali trendovou vychytávkou najmä pre zákazníkov hľadajúcich niečo nové, netradičné, zaujímavé. Vzhľad ako sklenník, altánok či dokonca kupola sa stali populárnymi záhradnými hitmi pre všetkých extravagantných plavcov. Dá sa predpokladať, že výrobcovia budú pokračovať v tomto smere a prídu s ďalšími atypickými produktmi.

Zdroj: www.al-lexpro.cz

Zdroj: www.bazenyrs.sk


Kombinovaný typ - Tento druh zastrešenia prináša spojenie viacerých úrovní prekrytia naraz od nízkeho až po vysoké. Jednotlivé stupne narastajú, respektíve klesajú postupne. Užívateľom poskytujú dostatok komfortu a spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky. Avšak sú aj patrične ocenené, takže vhodné pre tých, ktorí sú ochotní investovať za takýto luxusný doplnok.

Zdroj: www.almipaplus.sk


Predstavili sme si najobľúbenejšie typy zastrešenia, takže pred samotným výberom budete môcť zvážiť aj naše informácie. Pri rozhodovaní nezabúdajte na viacero činiteľov, ktoré sa postarajú o výsledok a my Vám želáme šťastnú ruku pri výbere a užite si vodu do sýtosti nielen v lete.


Text : Róbert Bosák

Foto : hyperbyvanie.sk, rworava.sk, al-lexpro.cz, bazenyrs.sk, almipaplus.sk