Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

V novej vykurovacej sezóne môžete mať lacnejšie energie od Energie2

Napísal admin, 17.09.2013

Zdroj: www.energie2.sk

Slovenský dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu Energie2, a.s., Bratislava je už tri roky významným a spoľahlivým dodávateľom energií pre veľkoodberateľov i domácnosti. Obchodný riaditeľ spoločnosti Energie2, a.s. Eduard Chudovský k tomu poznamenáva: ,,Najčastejšie zákazníci menia dodávateľov na jeseň, v tomto ohľade vedie mesiac  september. Blíži sa nová vykurovacia sezóna a predajcovia ohlasujú nové ceny tak, aby zákazníci mohli prejsť k nim ešte do konca roka. Energie2 má dobrú správu pre svojich stálych, aj potenciálnych zákazníkov. Našu cenovú politiku dodávky zemného plynu, ani elektrickej energie meniť nebudeme a naďalej budeme lacnejší ako tradiční dominantní dodávatelia. Zákazníci využívajúci naše dodávky energií tak ročne ušetria až stovky eur v porovnaní s drahšími dodávateľmi.

Záleží nám na našich súčasných aj budúcich zákazníkoch  a preto k nim pristupujeme férovo a snažíme sa poskytovať im služby na čo najvyššej úrovni. Energie2 uprednostňuje pred krátkodobými, časovo na niekoľko mesiacov obmedzenými cenovými zvýhodneniami, filozofiu dlhodobo výhodných cien, nižších než majú dominantní dodávatelia. Ak chce mať zákazník lacnejší zemný plyn a elektrickú energiu do nového roka, stačí, ak v priebehu septembra podpíše zmluvu o dodávke. Zmena dodávateľa je veľmi jednoduchá a môžete ju urobiť kedykoľvek. Zmluvu môžete uzatvoriť prostredníctvom našich obchodníkov priamo u vás, alebo online prostredníctvom nášho webu. Ak máte akékoľvek otázky, môžete sa s dôverou obrátiť na naše callcentrum.“

Práve callcentrum, ktoré sa stará o servis a pravidelnú komunikáciu so zákazníkmi,  Energie2 posilnila od nového roku  o ďalších pracovníkov. Súvisí to s výrazným nárastom počtu zákazníkov, ktorí sa presvedčili o výhodách dodávok energií od tejto spoločnosti. K zákazníkom spoločnosti patria tisícky domácností, malých, stredných i veľkých firiem, ale aj obce a mestá. Cieľom Energie2 je, aby jej zákazníci boli spokojní a preto svoju cenovú politiku individuálne prispôsobuje ich potrebám. Tento prístup prináša úspech, čo sa odráža aj v tom, že sa počty nových zákazníkov za minulý rok niekoľkonásobne zvýšili.

,,Každý zákazník chce platiť čo najmenej a preto by mal starostlivo zvažovať všetky ponuky od dodávateľov. Filozofiu cenovo výhodnejších dodávok sleduje aj Energie2, a.s. Domácnostiam priniesol prechod k našej spoločnosti stabilitu v dodávkach a garanciu nižších cenníkových cien bez skrytých poplatkov, z ktorých ešte dostávajú dodatočné kumulované zľavy podľa dĺžky viazanosti. Pri produkte Nebeská ponuka, s viazanosťou na 6 rokov, dostane zákazník dodatočnú zľavu 2,5 % z cenníkovej ceny plynu a 3,4 % z ceny elektriny a to každý rok. Pritom základné ceny sú už nižšie oproti dominantným dodávateľom. Dodatočné zľavy nie sú závislé od spotreby, iba od doby viazanosti a garantujeme ich v osobitných zmluvných podmienkach. Na prechod k nám stačí iba podpísať zmluvu a plnú moc a poskytnúť nám kópiu poslednej vyúčtovacej faktúry. Všetky potrebné zmeny už urobí naša spoločnosť,“ konštatuje E. Chudovský.

Dodáva, že Energie2 vykoná aj všetky úkony pri zmene dodávateľa. Meracie zariadenie a vedenie k nemu naďalej obsluhuje predchádzajúca distribučná spoločnosť, ktorá odstraňuje aj prípadné poruchy. Zákazník ani na chvíľu neostane bez energie, pretože je chránený legislatívou a prevádzkovým poriadkom.

Ďalšie informácie sú na infolinke Energie2: 0850 166 066, alebo na www.energie2.sk