Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

TOP trendy v bývaní a interiérovom dizajne v roku 2024

Napísal PR článok, 30.04.2024

Interiérový dizajn trendy

Zdroj: Pixabay.com

Inteligentné prvky


Ešte niekoľko rokov dozadu bola inteligentná domácnosť doslova a do písmena sci-fi. Dnes sú inteligentné prvky neodmysliteľnou súčasťou moderných bytov a domov. Najčastejšie sa stretávame s inteligentným osvetlením. Svetlá v domácnosti môžete ovládať pohodlne prostredníctvom smartfónu alebo počítača. Tak isto dokážete manipulovať napríklad aj s inteligentnými interiérovými žalúziami. A spomenieme aj inteligentné vykurovanie. Predstavte si, že idete v zime na dovolenku a prirodzene stlmíte kúrenie u vás doma, aby nedochádzalo k zbytočnému plytvaniu energiami. V rámci inteligentného ovládania kúrenia môžete pár hodín pred príchodom domov nastaviť požadovanú teplotu komfortne cez mobil. Prídete tak do príjemne vyhriateho interiéru.


Prírodné doplnky


Interiérovému dizajnu kraľujú aj v roku 2024 prírodné materiály – predovšetkým drevo. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vnáša do domácností pokoj a harmóniu. Drevené parkety, drevený nábytok, drevené dvere či rôzne doplnky z dreva. To všetko dokáže pozitívne vplývať na vaše podvedomie. Podobne populárnymi sa stávajú aj kamenné prvky – napríklad v moderných kúpeľniach. No a netreba zabúdať ani na pestovanie izbových rastlín, ktoré pozitívne vplývajú nielen na klímu v interiéri, ale aj psychiku členov domácnosti.


Jemné a pastelové farby


Pastelové farby si podmanili interiérový dizajn ako taký už pred niekoľkými rokmi. Jemné odtiene zelenej, modrej, žltej či fialovej postupne zaplavili obývačky, spálne aj detské izby mnohých domácností. Významným „mienkotvorcom“ je v tejto oblasti spoločnosť Pantone, ktorá každoročne vyhlasuje farbu roka na nasledujúci rok. Pre rok 2024 sa ňou stala „Peach Fuzz“, čo je v podstate zamatová, jemne ružovo-oranžová. Ak sa teda chystáte v najbližšom období maľovať steny, o inšpiráciu máte postarané. V prípade, že pre vás otázka maľovky nie je aktuálna, moderné farebné odtiene viete vniesť do svojej domácnosti aj bytovými doplnkami. V žiadnej domácnosti nesmú chýbať napríklad príjemné deky či pohodlné vankúše. Práve tieto kúsky si môžete zaobstarať v moderných, jemne ružových odtieňoch. No a keď budete pozorne sledovať aktuálne ponuky popredných predajcov bytového textilu, možno ich nájdete aj za zvýhodnené ceny.


Vintage a retro kúsky


Zaujímavým paradoxom je, že popri inteligentných prvkoch si v moderných domácnostiach ešte stále nájdu svoje miesto aj vintage a retro kúsky. Týka sa to najmä poctivých vintage kresiel či stoličiek, na ktorých sa viditeľne podpísal zub času. Šikovné ruky im však dokážu vdýchnuť nový život, aby ďalšie roky žiarili možno aj u vás doma. Po pozornosti ale prahnú aj retro napodobeniny starých lámp, lustrov, rádií a podobne. Je len na vás, čím zatraktívnite svoj domov.

PR článok