Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
99 237
Reg. kancelárií
11 712
Reg. užívateľov
114 941
Fanúšikov
52 554


Reality inzercia

SORA

Štvrtá predajňa Yeme už otvorená

Reality Realitné články Novinky z domova a o bývaní Štvrtá predajňa Yeme už otvorená

Napísal Róbert Bosák, 03.12.2018


Predvianočné obdobie a s ním spojený nárast tržieb obchodníkov je ideálnym časom na otváranie nových predajní. Záver novembra na to využilo aj vedenie obchodného reťazca Yeme, ktorého sieť sa rozšírila už o štvrtú predajňu.

 

Zoznam predajní Yeme je opäť o niečo pestrejší. Na svoje si aj tentoraz prídu spotrebitelia z hlavného mesta, pretože aj štvrtý obchod patriaci do zoznamu otvorených predajní tejto značky si našiel domov v Bratislave. Reťazec, ktorý vsádza na predaj čerstvých domácich potravín, tak zatiaľ pôsobí iba v metropole.

Zdroj: www.bratislavaden.sk 


Obchod v samom srdci metropoly

 

800 m2, prvotriedny tovar a vynikajúca poloha v srdci Bratislavy. Aj to ponúka zákazníkom nový obchod Yeme, ktorý sídli priamo v centre metropoly, konkrétne na Námestí SNP. Tam ho síce čaká silná konkurencia, pretože v tesnej blízkosti sú predajne Lidl, Billa či Tesco, no nadpriemerná kúpyschopnosť v tejto lokalite by mu mala prilákať dostatok zákazníkov.

Zdroj: www.startitup.sk 


4 bratislavské prevádzky Yeme:

 

Yeme, Tomášikova ulica – Prvá a stále najväčšia predajňa sa nachádza v budove, kde niekedy sídlil Freshmarket. Ide o objekt pri frekventovanom ťahu smerom z Ružinova do centra.

Yeme, Búdkova ulica – Menšia, no kvalitou o nič horšia predajňa, ktorá sídli priamo oproti Horskému parku.

Yeme, Panorama City, Landererova ulica – Tretia z predajní sa môže pochváliť výbornou polohou hneď pod vežami Panorama City, len kúsok od OC Eurovea.

Yeme, Námestie SNP – Prevádzka, ktorá na seba vzala úlohu predajne schopnej ulahodiť požiadavkám zákazníkov využívajúcich nákupné možnosti vo frekventovanom centre mesta.

Zdroj: www.bratislavaden.sk 


Nákupy v novej predajni na Námestí SNP už pár dní prebiehajú naplno. Jej brány sa totiž pre verejnosť otvorili vo štvrtok 29. novembra. Tým sa však expanzia tohto reťazca nekončí a už o pár mesiacov by na mape prevádzok mohla pribudnúť ďalšia, v poradí 5. predajňa. Opäť má ísť o obchod v Bratislave, no tentoraz to nebude užšie centrum, ale Petržalka.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: www.bratislavaden.sk, www.yeme.sk

Foto: www.bratislavaden.sk, www.startitup.sk