Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Predĺžte si chvíle vo Vašom bazéne

Napísal Róbert Bosák, 18.05.2014

Krásne voľné chvíle počas letných dní sa dajú tráviť pri vode, kde sa poriadne schladíme, osviežime a zrelaxujeme. Počasie v našich končinách sa niekedy prudko zmení a z oddychu pri vode sa stane netrpezlivé vyčkávanie na ďalšie horúce dni. Poznáme originálne riešenie, ako si užiť bazén aj pri teplotných výkyvoch a nedať sa odradiť od svojho vytúženého relaxu.


Na to, aby ste mohli uskutočňovať externé kúpanie alebo čľupkanie aj pri nepriazni počasia, budete potrebovať nájsť vhodný spôsob ako vodu zakryť a zachovať jej teplotu. Spôsobov ako to urobiť je viacero, avšak otázne ostáva, či Vám budú tieto možnosti vyhovovať. Napríklad zakrývanie bazénu nejakou plachtou je maximálne prácne a okrem toho nemáte žiadnu istotu, že táto plachta vydrží nejaký silnejší vietor. Veci ako diery v plachte a podobne sú len ďalšími dôvodmi, prečo túto možnosť ihneď zavrhnúť. Trh priniesol jedno z unikátnych riešení, ktorým je zastrešenie bazénu. A navyše, okrem udržiavania teploty vody to má ďalšie pozitíva, pre ktoré sa to oplatí. 

Zdroj: www.plastbest.sk


Čo prináša zastrešovanie ?


Zastrešovanie bazénov sa v súčasnosti stalo populárnym a čoraz viacej majiteľov súhlasí s týmto krokom. Pri výstavbe nových domov a bazénov na ich dvoroch sa zastrešovanie vykonáva súčasne na začiatku a vlastníci nečakajú do budúcna. Veď načo aj, pozitíva takéhoto ochranného systému sú jasné a pomáhajú udržiavať bazén v perfektnej kondícií. Čo je najlepšie, zastrešiť sa dá akýkoľvek záhradný bazén bez výnimky, takže cena, veľkosť alebo poloha nehrajú rolu. Nechať si takto špeciálne upraviť môžete aj detský bazén, čo je obrovským prínosom pre zdravie Vašich ratolestí.

Zdroj: www.bazeniagardenia.sk


Dôvody, pre ktoré sa oplatí rozhodnúť pre zastrešenie


Udržiavanie teploty vody - Zachovať vodu čo najteplejšiu a umožniť užívateľom viacej kúpania je hlavnou úlohou zastrešenia. Vďaka tejto pomôcke môžete začať s kúpaním už v prvých jarných mesiacoch, keď ešte teploty nie sú veľmi horúce. Pri plnom zastrešení a troške otužilosti by Vám nemala vadiť ani zima, veď Vy si zaplávate "vo vnútri."

Zdroj: www.bazenrys.sk


Ochrana pred znečistením - Nie vždy musí byť čas vymeniť znečistenú vodu, kvôli čomu sa bazén môže málo využívať. Pridružená strecha dokáže výrazne napomôcť, pretože cez ňu nenapadá špina do vody. Predstavte si jeseň a to množstvo vetrom rozfúkaného lístia, ktoré sa dostane do bazéna. A k tomu prach a iné nečistoty kaziace tento zážitok.


Úspora energie - Ak si myslíte, že pri ohrievaní vody nespotrebujete dosť elektriny, ste na omyle. A koľkokrát za mesiac sa musí takéto ohrievanie uskutočniť, aby ste si mohli dopriať kúpanie. Každopádne, aj príliš častá výmena vody sa postará o zvýšenie výdavkov, takže ochrana pred znečistením a úspora za energie je veľkým významom využívania zastrešenia.

Zdroj: www.madekop.cz


Nočné kúpanie - Pokiaľ si do svojho prístrešku zabezpečíte aj umelé nočné osvetlenie, nebudete mať problém ani s nočným kúpaním, ktoré bude naozaj skvelým zážitkom. Tak prečo to nevyskúšať ?


Strážite si súkromie - Pre tých, ktorí majú radšej súkromie a venujú sa kúpaniu či plávaniu bez okolitých pohľadov, je zastrešenie vynikajúcou pomôckou k obľúbenej relaxačnej činnosti. Nikto Vás nebude sledovať a Vy sa nemusíte starať o druhých. Jednoducho si robíte svoje a nikto Vás pri tom neruší.

Zdroj: www.vseprodomov.eu 


Dizajn, typy, použité výrobné materiály, kombinácie týchto prvkov sa predbiehajú a výrobcovia s predajcami Vám ponúkajú bohatý výber tých najrozličnejších zastrešovacích systémov. Veríme, že si vyberiete ľahko a všetko bude pasovať čo najlepšie, od dizajnu po kvalitu. A hlavne, aby ste si naplno užili svoj "nový bazén."


Text : Róbert Bosák

Foto : plastbest.sk, bazeniagardenia.sk, bazenrys.sk, madekop.cz, vseprodomov.eu