Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Preč s nudou! Inšpirujte sa aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne

Napísal PR článok, 02.07.2024

Máte pocit, že vášmu bývaniu niečo chýba a túžite po zmene, ktorá mu vdýchne nový život? Svet interiérového dizajnu aj tento rok ponúka množstvo neobyčajných trendov. Je čas načerpať inšpiráciu a rozlúčiť sa s fádnosťou! Toto sú najnovšie trendy roku 2024.


Zdroj: Pexels.com


Teplá farebná paleta je späť

Kým v posledných rokoch dominovali chladnejšie odtiene farebnej palety, tento rok sa do hry vracajú teplé farby, ktoré navodzujú pocit pohody a vnášajú teplo domova. Terakotová a červená hrajú prím, aj tu však platí heslo menej je viac” – perfektný dizajn interiéru dosiahnete v kombinácii s neutrálnymi farbami. Šedá a biela sa dostávajú do úzadia a nahradzuje ich teplá béžová, ktorá vytvára elegantnú a zároveň útulnú atmosféru.


Dizajn spojený s prírodou

Takzvaný biofilný dizajn je nielen o funkčnosti, ale aj udržateľnosti. Tento prístup odkazuje na spojenie s prírodou, do priestoru by preto malo byť zakomponovaných viacero prírodných elementov. V hlavnej úlohe je drevo a prírodný kameň, nesmú tu chýbať ani živé rastliny či vizuálne prepojenie v podobe zemitých farieb, machových stien alebo tapiet a obrazov s prírodným motívom. Pútavé obrazy a grafiku, ktoré sa stanú súčasťou príbehu vášho interiéru, nájdete aj na Artup.


Steny obložené betónom či drevom

Dôraz na prepojenie s prírodou sa odráža aj v ďalšom súčasnom trende, ktorým je rastúca popularita obkladov na steny. Klasickou voľbou sú drevené obklady a dekoratívne lamely, ktoré dodávajú interiéru jedinečný charakter.

Do pozornosti sa však dostáva aj betón, teda panely z odľahčeného betónu, prípadne obklady, ktoré ho imitujú. Tie dodávajú domácnosti industriálny vzhľad. V tomto prípade však myslite na to, že je potrebné miestnosť vyvážiť aj inými farbami, aby nepôsobila fádne a chladne. Vyskúšajte napr. spomínanú červenú alebo žltú.

Tip: Ak túžite po bývaní s osobitým štýlom, obráťte sa na STUDIO 20A, ktoré sa za vás o všetko postará, od návrhu až po kompletnú realizáciu vášho vysnívaného projektu.


Koncept viacúčelových miestností

Súčasná doba nás priviedla k novému konceptu bývania – domov je miestom pre oddych, zábavu, ale aj prácu, preto sa dizajnéri snažia o vytvorenie multifunkčných miestností, ktoré slúžia viac ako len jednému účelu. Napríklad v obývačke je častokrát zakomponovaný aj pracovný kútik pre prácu z domu alebo herná zóna. Dôraz je kladený na flexibilitu, teda prispôsobenie priestoru rôznym aktivitám.


PR článok