Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Pozvánka na výstavu najlepších českých stavieb za rok 2017

Napísal Róbert Bosák, 17.12.2017

„Pätnásť minút slávy“ pre najlepšie české stavby roku 2017 neskončilo odovzdávaním cien. S najlepšími tohtoročnými budovami sa bude môcť stretávať aj verejnosť, pretože v jednej z pražských galérií sprístupnili výstavu odhaľujúcu všetky ocenené diela.  

 

Predstavitelia Pražskej Galerie Jaroslava Fragnera a organizátori podujatia Česká cena za architekturu prišli so zaujímavým nápadom, ako verejnosti priblížiť najlepšie české stavby za rok 2017. V priestoroch galérie sprístupnili výstavu všetkých víťazných objektov, s ktorými sa budú môcť návštevníci po vzore z predošlých rokov zoznámiť aj takouto pútavou formou.

Zdroj: stavbaweb.cz

 

Hlavné slovo má víťazný Archeopark Pavlov

 

Moderný archeopark v obci Pavlov, ktorý zdobí nadčasový návrh, sa stal držiteľom hlavnej ceny. Aj preto má byť najväčším ťahákom celej výstavy, ktorú ovládnu modely a vizualizácie niekoľkých českých stavieb považovaných za to najlepšie v tomto roku. Popri netradičnom archeoparku z moravskej obce sa návštevníci zoznámia aj s držiteľmi ďalších cien, čím sa im podarí rozšíriť obzory spojené s prehľadom o súčasnej českej architektúre.

Zdroj: designmag.cz

 

Výstava potrvá do 28.januára

 

To najlepšie z českej architektúry v aktuálnom ročníku si môžete v pražskej galérii pozrieť do 28.januára. Následne sa výstava presunie do Brna, konkrétne do Galerie architektury Brno, kde bude verejnosti sprístupnená od 13.februára. To už bude dostupnejšia aj pre slovenských fanúšikov súčasnej architektúry, ktorí si určite nenechajú ujsť príležitosť vidieť ocenené diela aspoň v takejto forme.

Zdroj: designmag.cz

 

Zaujímavá výstava, ktorá by mala byť pozvánkou pre všetkých fanúšikov architektúry, odhalí aj niečo zo zákulisia realizácie oceňovaných diel. To môže byť dostatočnou inšpiráciou aj pre našich autorov, ktorí sa snažia ísť podobným prúdom ako ich českí kolegovia a posúvať tak architektúru u nás na vyššiu úroveň.

 

Text: Róbert Bosák

Foto: ceskacenazaarchitekturu.cz, stavbaweb.cz, designmag.cz