Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

PC a pracovné dosky v novom dizajne

Napísal Petra JURENKOVÁ, 12.05.2014

     Kto by dnes nemal doma vlastnú, čo i len mini pracovňu s počítačom a pracovným stolom, však? Niektorí v nej trávia celé hodiny svojho pracovného, v tých „horších“ prípadoch i voľného času, iným padne vhod ako miesto pre zabitie nudy, vyhľadávanie informácií, brázdenie po internete, písanie článkov, strihanie videí alebo inú PC aktivitu. Pozrime sa na najnovšie trendy v dizajne týchto našich produktívnych zákutí, kde naša energia narastá a hromadí sa, či naopak rozkladá sa na celkom drobné, nepoužiteľné kúsky.

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

     Z tých krajších, moderných, kreatívnych i funkčne zostavených pracovných dosiek vyberáme niekoľko prototypov, ktorými by ste hádam nepohrdli ani Vy, ani väčšie či menšie firmy v prípade zariaďovania svojich kancelárskych a firemných priestorov. Keď človek trávi minimálne 40 hodín týždenne na jednom a tom istom mieste, aspoň teda, nech vyzerá a 100% slúži ako pohodlné a príjemné pracovisko. Kolegov, pracovný tím a panujúcu atmosféru si samozrejme veľmi vyberať nemôžeme (aspoň nie tí, ktorým riadiace funkcie ešte ani po rokoch neprischli), ale nábytok, ktorý používame, áno. Teda, tiež to je skôr výnimka ako pravidlo, ale ak patríte k šťastlivcom, ktorí nielen uznávajú, ale aj praktizujú prácu z domu, máme pre Vás pár inšpiratívnych ukážok ako to môže vyzerať aj u Vás doma, keď práve sedíte za počítačom alebo notebookom a pracujete. Alebo a tak aspoň občas tvárite.

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

Zdroj: www.weburbanist.com

Zdroj: www.pctuning.tyzden.cz

Zdroj: www.weburbanist.com

Je fain dbať na vlastné pohodlie, ale čo kŕčové žily? Na tie sa vykšalať, hlavne, že máme pred sebou monitor, ľahko dočiahneme na knihu a čo je najlepšie - už sa nemusíme vôbec ani pohnúť. Skoda len tých pár metrov, ktoré musíme prejsť po vlastných, keď nám treba na WC. UndecidedWink

-------------------

Foto: www.amazinginteriordesign.com, www.weburbanist.com, www.pctuning.tyzden.cz, www.weburbanist.com