Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Outdoorová kuchyňa je hit!

Napísal Petra JURENKOVÁ, 28.04.2014

     Ešte stále máte len jednu, interiérovú kuchyňu? Nedajte sa vysmiať, veď v kurze je momentálne open-air varenie pod holým nebom alebo krytým prístreškom. Gril s posedeníčkom už jednoducho nestačí. Hitom sezóny je plne vybavená, priestranne riešená a hlavne vonkajšie prostredie znášajúca kuchyňa, kde sa pripravujú tie najlepšie dobroty a špeciality nielen pri príležitostných BBQ akciách či rodinných oslavách, ale aj denných posedeniach či bežnom stolovaní. Postupné oteplievanie sa má tak za následok okrem globálneho nárastu teplôt aj zvýšený presun kuchynského nábytku a elektrických spotrebičov von. 

http://www.amazinginteriordesign.com/wp-content/uploads/2014/04/147.jpg

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

     Outdoorové varenie i stolovanie sa stáva čoraz obľúbenejšou a atraktívnejšou formou trávenia času nevyhnutného na prípravu raňajok, obedov a večerných pokrmov. Dá sa povedať, že exteriérové kuchyne prinášajú celkom iný, zmenený pohľad na rutinnú aktivitu, akou je klasické varenie medzi štyrmi uzavretými stenami. Veď vyvárať, piecť a kuchtiť v obklopení živej prírody, vonkajších stromov, kvetov, štebotajúcich vtákov, brechajúcich psov, naháňajúcich sa detí alebo pri hlasnom rádiu s pestrou kulisou rušného pouličného života, to je tak trocha adrenalín a zároveň pumpa oživujúca denno-denný stereotyp domáceho kulinárstva.

http://www.amazinginteriordesign.com/wp-content/uploads/2014/04/241.jpg

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

     Premýšľate aj Vy o takejto novej, netradičnej, ale vzato veľmi pôsobivej forme oživenia svojich kuchárskych chvíľok? Postaviť sa za sporák a zároveň sa rozprávať so susedom, ktorý práve polieva záhradu, už nemusí byť vôbec o komunikácii cez okno. Prirodzené svetlo počas dlhších letných dní Vám nielen zníži účet za elektrinu, ale určite padne vhod ako aj ďalšie iné výhody, ktoré sa s vonkajšou kuchyňou spájajú. 

http://www.amazinginteriordesign.com/wp-content/uploads/2014/04/329.jpg

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

Tak čo, máte vôbec ešte chuť a guráž variť za murovanými stenami svojich bytov a domov a prísť tak o zážitky z prostredia svojho dvora, balkóna, terasy či ulice? Vonku to žije, tak žite a varte zároveň.Laughing

http://www.amazinginteriordesign.com/wp-content/uploads/2014/04/526.jpg

Zdroj: www.amazinginteriordesign.com

----------------------

Foto: www.amazinginteriordesign.com