Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Nová florbalová hala v Michalovciach je už otvorená

Napísal Róbert Bosák, 31.05.2022

Východoslovenské mesto známe podporou športu a športovej infraštruktúry má ďalšiu modernú arénu. Minulý týždeň bola v Michalovciach slávnostne otvorená nová športová hala. Primárne bude slúžiť florbalistom.

 

Nová florbalová hala bola postavená v areáli michalovskej Základnej školy T. J. Moussona. Športovisko, ktoré spĺňa kritériá potrebné na organizovanie florbalových zápasov a poskytuje optimálne podmienky na tréning, bolo postavené za 8 mesiacov. Výstavba bola ukončená ešte na konci minulého roka. Po niekoľkých mesiacoch od skončenia posledných stavebných prác bola nová aréna v Michalovciach definitívne sprístupnená domácim športovcom.

Zdroj: TASR - teraz.sk

 

Moderná hala nielen pre florbalistov

 

Michalovskú halu nebude mať k dispozícii iba miestny florbalový klub. Aj keď primárne bola vybudovaná pre florbalistov, využívať ju budú aj žiaci Základnej školy T. J. Moussona, pri ktorej sa nachádza. Okrem priestorov na výučbu telesnej výchovy poslúži aj ako tréningová plocha pre žiakov, ktorí sa venujú atletike alebo bedmintonu. Tí budú mať do arény uľahčený prístup cez spojovaciu chodbu prepájajúcu halu s objektom školy.

 

Výstavba haly stála vyše 500 000 €

 

Vedenie školy aj mesta Michalovce chcelo vybudovať modernú a dobre vybavenú halu, ktorá by poskytovala čo najvyšší komfort pre žiakov aj športovcov. Aj preto sa pripravil náročnejší projekt, ktorý si vyžiadal vyššiu investíciu. Tá sa vyšplhala na 575 000 €. Za túto sumu bola postavená jednopodlažná budova s výškou 9 metrov. Do financovania výstavby sa zapojil aj Slovenský olympijský a športový výbor, ktorý na realizáciu novej haly poskytol 185 000 €. Zvyšnú časť investície uhradila samospráva z vlastných finančných prostriedkov.

 

Text: Róbert Bosák

Zdroj: TASR – tasr.sk

Zdroj foto: TASR – teraz.sk